Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8

Hozzászólások

(#1651) Azoth01 válasza azbest (#1650) üzenetére


Azoth01
csendes újonc

fogalmam sincs. azóta ilyen hogy berepedt. előtte semmi baja nem volt. egyébként így is érzékel rendesen mindent.

(#1652) atala válasza Azoth01 (#1651) üzenetére


atala
addikt

Ha csak az érintő ment volna tönkre, akkor ugyan olyan szép képe lenne mint előtte.

(#1653) bwin88 válasza Azoth01 (#1651) üzenetére


bwin88
csendes tag

amúgy történt vele?? :F

(#1654) thedarkfox válasza lilp (#1646) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nemteljesen értem a kérdést. :DD

A techtabletes win10 usb kulcsal sikerült az egészet újratenni. Semmi más nem akart menni. Beruháztam egy usb osztóra meg egy 8gb-os pendrivra. :))

(#1655) jolti05 válasza lilp (#1645) üzenetére


jolti05
őstag

Gondolom ez a különbség egy -mondjuk- Lenovo és egy Chuwi közöt... :((

Tudja valaki, hogy az előtelepített Windows 10 esetében miért van kint az asztalon az admin user mappája és hogy hogyan lehet onnan eltüntetni?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1656) quailstorm válasza Azoth01 (#1648) üzenetére


quailstorm
nagyúr

kuka

érintő+kijelző+munkadíj+kivárniapostát
és van egy használt, melegedős időzített bombád

*********

Ezt inkább privátban...

[ Módosította: Racecam ]

(#1657) Azoth01 válasza bwin88 (#1653) üzenetére


Azoth01
csendes újonc

jó kérdés, feltettem tölteni a szobámban (a földre) mire visszamentem ezzel a kis meglepetéssel várt :/

(#1658) kirkri válasza Azoth01 (#1657) üzenetére


kirkri
addikt

Ki gyalogolt át rajta? :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1659) Azoth01 válasza kirkri (#1658) üzenetére


Azoth01
csendes újonc

én nem tudom, de ha valaki rátaposott volna akkor nagyobb repedés lenne rajta szerintem. De többet biztos nem fogok földön tölteni semmit :D egyébként azért tettem le hogy onnan tuti nem esik lejjebb :D

(#1660) azbest válasza Azoth01 (#1659) üzenetére


azbest
félisten

aki mostanában szokatlanul kedves, na ő volt ;]

(#1661) Azoth01 válasza azbest (#1660) üzenetére


Azoth01
csendes újonc

Elképzelhető xd

Majd lehet ez lesz a belepiszkálós tablet és rendelek másikat.
Mit éri meg most rendelni és honnan? ahol van eu-s raktáron :D

(#1662) martin555 válasza martin555 (#1624) üzenetére


martin555
aktív tag

valakinek tipp erre?

hogy milyen androidot lenne érdemes chuwi hi8 ra rakni hogy facebook ne fagyjon ki?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1663) bwin88 válasza Azoth01 (#1661) üzenetére


bwin88
csendes tag

Most nem hi8 ra hanem vi8 plus van eus raktáron gerabesten.Ma onnan sikerült rendelnem egyet! :C

(#1664) lilp


lilp
tag

valaki kipróbálná nekem, hogy a chuwi hi8 pro (sima is jó, vagy másik tablet) kikapcsolt állapotában, gépre csatlakoztatva csinál e valamit. vagy a gép felismeri e?!

firmwareről karattyolnak nekem a kínaiak, de ha a gép se ismeri fel, akkor megxaszhatom...

(#1665) Azoth01 válasza bwin88 (#1663) üzenetére


Azoth01
csendes újonc

Mi a különbség? :)

(#1666) lacko6 válasza lilp (#1664) üzenetére


lacko6
senior tag

Hi8 win, lekapcsolva nem ismeri fel a gep

(#1667) 8472race válasza Azoth01 (#1665) üzenetére


8472race
tag

A processzor, a kijelző felbontása, a HDMI, a Dual OS, etc.

[ Szerkesztve ]

Egy nyomtalanul elmúló életet, élni sem érdemes.

(#1668) bwin88 válasza Azoth01 (#1665) üzenetére


bwin88
csendes tag

Ugyanaz mind a kető csak a vi8 plus feketében van illetve nem fullHD hanem csak sima Hd-s :D

(#1669) azbest válasza bwin88 (#1668) üzenetére


azbest
félisten

ugyanaz csak teljesen más... ééértem :P

(#1670) bwin88


bwin88
csendes tag

Ugye adott hogy tegnap rendeltem meg eus raktárból.Mennyi az ideje annak hogy kipostázzák?mert még azt irja hogy feldolgozás alatt van :F

(#1671) lilp válasza lacko6 (#1666) üzenetére


lilp
tag

koszi! akkor nem tudom hogy lesz ebbol firmware frissites...

(#1672) thedarkfox válasza lilp (#1671) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Fentebb írtad hogy nem veszi a töltést se. Esetleg másik töltő/adatkábel kombóval is kipróbáltad? Akár egy telefontöltővel is jó... Ha azzal se akkor passz (töltőre dugva hosszan nyomva a bekapcsgomb? :F

(#1673) lilp válasza thedarkfox (#1672) üzenetére


lilp
tag

1.5 amperes a telefon tolto ugyan, de azt se jelzi ez a szar. es sehogyse csinal semmit.

szerintem hardveres baja lesz neki.
es a spemallosok csak az idomet raboljak ezekkel a firmwares dumakkal.

persze eddig egy rossz szavam nem lehet rajuk; eddig korrektek voltak.

ja.
mivel type c
ezert csak a sajat kabelevel tudom csekkolni.
mikro usbm sincs.

[ Szerkesztve ]

(#1674) thedarkfox válasza lilp (#1673) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Ja igen type C :W
azt nemakaszt le az ember otthon a polcról mostmég 4-5 darabot :DD
Ha nem kapcsol be akkor esélytelen bármilyen frissítés vagy visszaállítás.
Ha nem jutsz velük dűlőre esetleg még azt lehetne, hogy szétkapni és leszedni az akksit...

(#1675) tibihorto


tibihorto
újonc

Sziasztok.
Minimálisan off topic amit irok. (bocsánat)
Nekem Chuwi vi10 -em van. Alapvetően teljesen jól működik, leszámitva hogy elhajintottam a minap és a kijelző a felső 1 cm-es sávban elszállt, nem érzékel.
Egy logout-os őskolléga kijelző cserét javasolt. Tud valaki ebben segiteni? Vagy hogy milyen irányba induljak el?
Üdv
Tibi

(#1676) marci30 válasza thedarkfox (#1674) üzenetére


marci30
tag

Pontosan ezért nem szabadna nagyon bántani az ilyen Japán, Kínai Motyókat, csak ha nagyon kel. Mert ha ezek bedöglenek, "ajjajj" :DDD .Nekem is volt már rá példám, telepítés után az egyik tabom fogta magát és off, azóta is úgy van.
Aksi ki szedése, majd vissza, de ha már a hátlapja le van szedve a gépnek, ki kellene húzni az összes létező kábelt és vissza, az aksi kábele valszeg egybe van rá cinezve az alaplapra, itt fogóval el vágod, majd újra cinezed, nálam ez már egy bevált dolog volt, a totál áramtalanítás néha segít. Vagy totál lemerült az aksi, és külön fel kellene tölteni. Vagy tényleg virágtartó lett a tabból. Én is szeretnék majd egy ilyen gépet venni, de egyenlőre anyagilag nem engedhetem meg magamnak. Addig várok kíváncsi vagyok hogy milyen sorsra jutnak a masinák. hali, nem neked szántam az üzit csak rád esett a választás :)) .

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#1677) szokenorbert válasza lilp (#1673) üzenetére


szokenorbert
újonc

Szóval! MINDENKINEK akinek a következő problémája történt 15 perc használat után a chuwi hi8 pro-val:
3 hónap várakozás után majdnem sirtam, amikor először kezembe foghattam a kis chuwi hi8 pro-mat... Be is startoltam, úgy örültem, no igen, örültem 5 percig... Jött az első blue screen, nem voltam ideges, várható volt, ha nem javul, képes vagy bármikor egy windowsot újratelepiteni! 2 perc után a másik blue screen, a 3. blue screen után kikapcsolt állapotban bekapcsológomb plusz hang fel, bevitt a windows helyreállítás-ba, ahol úgy döntöttem resetelem a win-t... egy ideig resetelt, majd kikapcsolt, bekapcsoltam, irta, hogy preparing (ahogy annak lennie kellett) majd egy fekete két, és puff... kikapcsolt (semmi jelzés, hogy ki fog kapcsolni) akartam újra inditani, semmi! ráraktam töltőre, semmi! véképp nem gondolom, hogy a reset tette tönkre, mivel ez csak win reset volt (ja, és be is indult utána..) másnap szétszedtem, mivel értek a forrasztáshoz, ezért leforrasztottam az ellem vezetékét (ahogy azt neten irták rengeteg helyen, hogy erre a problémára ez a megoldás). ráraktam töltőre, semmi, közben próbáltam bekapcsolni, semmi. visszaforrasztottam a vezetéket, és lám... SEMMI! továbbra is semmi sem történt,hagytam töltőn, az alaplap a kamera alatt melegedett, szóval tölteni töltött, de semmi más...
Szóval ezt az ellem leszedős módszert fölöslegesen nem próbáld ki! (kis szar csavarok leszedésével bajlódni...)
Ne bajlódjatok olyan kommentek irásával, hogy próbálj más töltőt, egyebek.. értek én az elektronikához, tudom mi- mi :D Néhány töltővel kipróbáltam (ja amúgy az alappal is ment!), semmi. más kábellal is, mivelhogy van egy microUSB - type C átalakítóm....
Az eladónak úgy adtam be, hogy törötten jött, szóval kis pénzt adok még neki és kapok egy alap hi8-ast... Ha van valakinek valami megoldása, nyugodtan várom. [moderálva]

Szakmai topikban tilos hirdetni!

[ Módosította: Qru ]

(#1678) marci30 válasza szokenorbert (#1677) üzenetére


marci30
tag

Hmm

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#1679) thedarkfox válasza szokenorbert (#1677) üzenetére


thedarkfox
senior tag

ellem????? :DDD :DDD

Najóó inkább nem trollkodok.... :))

[ Szerkesztve ]

(#1680) marci30 válasza thedarkfox (#1679) üzenetére


marci30
tag

;]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#1681) jolti05 válasza thedarkfox (#1679) üzenetére


jolti05
őstag

Pedig jogos és sokat elvesz a hitelességből :B

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1682) Janaboy válasza tibihorto (#1675) üzenetére


Janaboy
veterán

Nezz videot a youtuben a csererol, h egyaltalan konnyen elvalik-e a kijelzotol a digitizer.
Ha csak az erinto nem jo, a kijelzo rendben es konnyen elvalaszthato akkor rendelj egy digitezer.

Egyben kijelzovel szerintem olyan ara van, h nem eri meg, de most ez bizonytalan.
Amugy van vi10 topic is, ott talan irnak okosabbat.

Janaboy

(#1684) szokenorbert válasza jolti05 (#1681) üzenetére


szokenorbert
újonc

Jáj, akkor most még bizonyítsam nektek egy "l" betű miatt, hogy tényleg ez történt? :D Kellett volna inkább csak neki privátban elküldeni! Azért irtam ide, hogyha másnak ez történik, tudja, hogy valószínüleg nem menti meg az eszközt. (no meg azért is regisztráltam ide ;) )

(#1685) marci30 válasza szokenorbert (#1684) üzenetére


marci30
tag

Nálam még olyan megoldás is volt hogy: "nem le hurrogni" :). Hogy a tablet azon csatlakozó részét rövidre zártam egy darab dróttal, "ilyenkor az aksi rá volt kötve a tabletre" ahova a kibekapcsoló kábele csatlakozik be, "sok pici tű érzékelős csatlakozó" amint megcsináltam, a halottnak hitt tabletem egy hónap után bekapcsolt. És azóta is gond nélkül megy. Holott, az itt leírtak többsége nem jött össze, ezt végső megoldás ként próbáltam ki, és bejött, sokszor a véletlenen múlik. Na én most mint segítséget írtam ezzel kapcsolatban, hátha itt is működik.

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#1686) szokenorbert válasza marci30 (#1685) üzenetére


szokenorbert
újonc

Nem igazán értem, hogy hogyan csináltad... Rövidre zárni semmit nem szeretnék, mert még rosszabbul sülhet el...

(#1687) martin555 válasza szokenorbert (#1686) üzenetére


martin555
aktív tag

valaki rakott már más, vagy újabb verziójú androidot chuwi hi8 ra?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1688) thedarkfox válasza szokenorbert (#1684) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nem kell semmit "bizonyítani". Főleg nem az ellem miatt... :DDD
Mint (általában) minden olyan eszközben ami újratölthető, akkumulátor van benne. :))
troll on:
Bár lehet a hi8 pro-ba már csak ellem futotta és azért nem lehet tölteni :DD

(#1689) thedarkfox válasza martin555 (#1687) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Kifutottam a szerkesztésből.

Remix OS telepíthető rá. Van magyarra fordított leírás itt a fórumban.
Mást nagyon nem láttam rá.

(#1690) szokenorbert válasza thedarkfox (#1688) üzenetére


szokenorbert
újonc

Hát tényleg nagyon troll, gratulálok :) Mondjuk sokkal jobban örülnék, ha más téren osztanád azt a nagy okosságod. Jobban örültem volna, ha például megoldást írtál volna a problémámra. Visszaolvastam és láttam, hogy írtad a leszedős módszert. Sajna az nem jött be. Más tipp esetleg???

(#1691) jolti05 válasza szokenorbert (#1684) üzenetére


jolti05
őstag

Nyilván hasznos, amit írtál :) Én mondjuk, ha ugyanebbe a problémába ütköznék, azért még megpróbálnám, amit te is, hátha szerencsével járnék :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1692) thedarkfox válasza szokenorbert (#1690) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nem én kezdtem a lehurrogást...

Kérdésedre válaszom igen. Ha már egyszer szétkapta valaki, én azért egy multiműszerrel ránéznék az akksira.
Az általatok leírt ponton ahol melegszik ott a soc van nem az akksi. Mintha az melegedne és nem töltené az akkut. a töltőelektronika ha jólemlékszem nem ott van. Vagy kisütötte valami az akksit vqgy a proci sült meg. Mivel nekem nem pro van és nem is hibás, nemtudok gyakorlatban segíteni. (max van egy törött kijelzős tabom egy tesztakksival tudok szolgálni)

(#1693) marci30 válasza bwin88 (#1663) üzenetére


marci30
tag

Heló! Milyen árban? :)

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#1694) bwin88 válasza marci30 (#1693) üzenetére


bwin88
csendes tag

Melyikre gondolsz a vi8 pluszra? :)

(#1695) szokenorbert válasza thedarkfox (#1692) üzenetére


szokenorbert
újonc

Jah, igen, elfelejtettem irni, hogy multiméterrel lemértem, nagyon kevés volt a feszültség... 2.9V környékén, töltőre rakva picit megnőtt, szóval tölteni tölti... És persze a sárga led nem villog, nem is világit, semmi... Viszont még amikor működött, máris a reset előtt 80%-on volt a win szerint...

[ Szerkesztve ]

(#1696) thedarkfox válasza szokenorbert (#1695) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Akkor viszont tényleg passzolok.

(#1697) marci30 válasza bwin88 (#1694) üzenetére


marci30
tag

Szia! mindegy szinte, mert a tudása 1 forma szerintem. Az onnan való rendelés nagyon macerás és sok nap nem alvást igényel az idegesség miatt?!

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#1698) kirkri válasza marci30 (#1697) üzenetére


kirkri
addikt

Egyáltalán nem macerás. Beregisztrálsz, megveszed, PayPal-el kifizeted és ha a drágábbik szállítással vetted, akkor két munkanap múlva megkapod.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1699) lilp válasza szokenorbert (#1695) üzenetére


lilp
tag

a tapvezerles eghetett le, nem sorstars?

ez amugy szeria hiba lehet?

(#1700) marci30 válasza kirkri (#1698) üzenetére


marci30
tag

Jó akkor majd fizu után, egyenlőre csak fantáziálok róla. De így már értem, akkor olyan mint az ebay és a többi oldal, remélhetőleg ez Vám/áfa mentes. Értem, köszi.

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi HI8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.