Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) Thalion


Thalion
csendes tag

Remélem elgondolkodnak majd miután az adott területekről mindenki le fogja mondani a UPC szolgáltatását, persze csak aki teheti és nincs hűségnyilatkozata. Nem egyeduralkodók a piacon és ha ezt így folytatják erős versenyhártányban lesznek a többiekkel szemben legalábbis az internetet nézve. Én is szívesen áttérnék Digire csak nekik nem olyan kiterjedt a hálózatuk, a mi utcánkban sajnos nem elérhető.

(#14352) Floyd80 válasza fendre (#14350) üzenetére


Floyd80
addikt

Sziasztok,

Fiber 60-as csomag, 8. kerület, a sebesség teszt szerint minden érték a maximumon, cserébe a p2p korlátozva napok óta, utorrent max. 500 k-val engedi vagy annyival se. Deluge-ot tudom ajánlani, az se tökéletes, de legalább 3 Mbit-tel jönnek dolgok.

Nekem fél évem van a hűségből...

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14353) halig12 válasza fendre (#14350) üzenetére


halig12
tag

Természetesen lemondás előtt én is beköttetem a Digit.
Egyébként mit gondol a UPC, mire lehet használni 30-60-120Mbit-et, mire fogjuk használni??? Gyorsabban letöltődő földimalacra, vagy mi som-ra??? Arra elég 512kbit..
Egy ideje már gondolkozom a váltáson (lustaságból nem váltottam még), de most feltették az i-re a pontot.

(#14354) piqla


piqla
őstag

akinek a lakhelyen nem elerheto a Digi, annak milyen alternativaja marad a seedszerver berlesen kivul? T-net milyen? Azt is korlatozzak?

Szereted az állatokat?

(#14355) Gyuri98


Gyuri98
csendes tag

Zuglóban is halott a p2p 50-100 Kb/s :O Bár tegnap este 22:30 körül felment 2 Mb/s re estére reggel vissza :(

(#14356) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Fura módon éjjel tökéletes a sebesség. Ilyenkor meg skypeon egy fotót 20 perc átküldeni :(

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#14357) kali válasza piqla (#14354) üzenetére


kali
legenda

forgalmazott adamennyiség szempontjából a t-nél is van korlát, és a digi is szűkül lassacskán, és emiatt ott is "bővítgették" az aszf tartalmát; link
sehol sincs kolbászból a kerítés... :)

(#14358) rszp válasza Gyuri98 (#14355) üzenetére


rszp
aktív tag

És ezzel a sebességgel Zuglóban király vagy!
Nálam (szintén Zugló) 1-3kB/s, de néha elszalad akár 10kB/s-ig is.

(#14359) aTom_DJ


aTom_DJ
tag

Tatabánya Detto. Deluge klienssel valamit javul, de nem megy maxon azzal sem. Ahogy elkezdte a hülyéskedést a héten, már mentünk is megkötni a Digi-t. Sajnos még jan. 31-ig várni kell rá, addig kihúzzuk valahogy ezzel a trágyalével. Grat UPC

(#14360) Tutivesztes válasza piqla (#14354) üzenetére


Tutivesztes
tag

Nálunk a T elérhető, de a max sebesség 15 mbites lehet, ami a 120-hoz kicsit gyér... Nincs optikai kábel se infrastruktúra, se semmi. UPC van, durván korlátozva. Remény hal meg utoljára, hátha csak vmi hiba okán korlátozzák halálra a p2p.

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#14361) Grawens


Grawens
senior tag

Az UPC szokás szerint megnyalhatja, amit vakarni szoktam! :))
KÉP!
egy gondosan beállított Cisco 2800 mögött így néz ki a p2p, amúgy enélkül 10-50KB/s

[ Szerkesztve ]

(#14362) Gyuri98


Gyuri98
csendes tag

Már most sokan írják, hogy amint lehet mennek át más szolgáltatóhoz. Ez aztán az üzleti stratégia. :C :C :C

(#14363) B_I_G válasza Grawens (#14361) üzenetére


B_I_G
tag

ezt kifejthetnéd bővebben.
hol/mit kell állítani?

(#14364) kali válasza Gyuri98 (#14362) üzenetére


kali
legenda

lehet nézni a másik oldalról is; legalább fellélegezhetnek a nem torrentező előfizetők... :)
a torrent szempontjából korábban/jelenleg jó szolgáltató(ko)n meg egyre csak nő a teher, mert minden húzós torrentes oda megy, és az nem szép jövőt vetít előre adott szolgáltatónak...
valamilyen szinten minden szolgáltatónál van/lesz korlátozás/priorizálás!

Grawens; legalább a letöltési tartalmat kitakarhattad volna... :U

[ Szerkesztve ]

(#14365) HofiZoli válasza kali (#14364) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Lehet nézni úgy is. meg úgy is, hogy sem a youtube tartalmak, sem az online videó, film nézés nem megy. Ez azért már felháborító. Anno nem keveset tettem érte, hogy a upc bekábelezze a házunkat. (164 lakás) Mivel a digi már a szomszéd házat bekábelezte nincs messze. Szorgalmazni fogom-fogjuk, hogy nálunk is tegye ezt. Onnantól pedig a upc tudja, hogy maccsa sincs.. :)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#14366) kali válasza HofiZoli (#14365) üzenetére


kali
legenda

ezeknek azért illene normálisan menni!
azért olvasgass majd a digi témában is, az sem olyan már, mint a kezdetekkor, sok helyen kezd telítődni, egyre többen panaszkodnak...

(#14367) Grawens válasza B_I_G (#14363) üzenetére


Grawens
senior tag

am... a router nem rendelkezik Web GUI felülettel, így elég macerás mindent leírni, de a lényeg és egyben előny a hardveres titkosítás. be kell vallani a pc.n futó torrent kliensekben nudli a titkosításokra vonatkozó beállítások lehetősége és ugye így könnyű ezeket a szolgáltatónak korlátoznia ;)

(#14368) Spancho


Spancho
őstag

14.ben is halott 2-3 napja max 100-200al töltök 60as nettel ami pár napja csak 20-30 között mozog speedtest + a upc sebességgel is tesztelve.
Hétfőn lehet hogy beugrok és megkérdezem hogy mi is van :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14369) szab.tam válasza Spancho (#14368) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tudod mi lesz, ha hétfőn beugrasz hozzájuk? - jól be leszel menve....
kb.max ennyi...
semmi olyat nem csinálnak, amivel szerződést szegnek.
speedtes-ten mért sebesség megvan. az meg hogy valahol a peerek közti kapcsolódásban, tetten érhetetlenül csinálnak egy szűk keresztmetszetet, de nem zárják el, mehetünk vele hágába...

a másik az, hogy a upc-nek, (és mindegyik szolgáltatónak), a nagy p2p adatforgalmat generáló ügyfél ráfizetéses.
a buli az nekik az, ha az átlaguserek egy közelepes, erős közelepes sávszélt fizető, de havi max 5-10 gigát töltögetőkből kerülnek ki. és a legtöbb az ilyen. (divix, mp3, főőődimalacz)
aki meg havi több 100 gigát, (esetleg pár terát), tölötget, az meg hőzönghet, és mehet is. nem lesz nagy érvágás nekik, sőt fel is lélegezne a hálózat.
őket az érdekli, hgyo bármely ügyfél, bármelyik pillanatban speedtest-tel rámérve megkapja garantált, de inkább a max sávszélt.
ha ennek az az ára, hgoy minket korlátoz, akkor az olcsóbb neki, mint hálózatot fejleszteni, vagy nagyobb forgalomcsomagot vásárolni a "nagykertől"....

pár hete már tapasztaltam néha esténként speedtestes- lassulásokat a garantál sávszél alá. valszeg ezt többen jelezték feléjük, ők is rámértek, és most ezért korlátozák ap2p-t, hogy az ászf-ben garantált sávszélt biztosítani tudják.

ha meg ez nekünk nem tetszik, lehet lépnünk. vagy trükközni mindenféle klienssel, portváltásal, stb...

aki meg most szerződött hűségre, na az szívás... :D

ennyi....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14370) Spancho válasza szab.tam (#14369) üzenetére


Spancho
őstag

Gondolhatod hogy nem úgy fogok bemmeni hogy hékás most került fel a ... ra a dead space 2 ami 18gb és le akarom tölteni de igy 1 hét mire lejön :)
Csak szolidan megkérdezem hogy a lassulás hiba e vagy korlátozták a p2p-t a sima mezei upc dolgozó is csak ember ha jófejet fogok ki biztos elmondja ha korlátozás van,ha valami öregasszonyt aki még pötyögni se tud a gépen az meg azt se tudja mi az a p2p :)
És amúgy is csak 30mbitem van a 60 helyett szóval már csak azért is megéri nekem azt az 5 perc várakozást (szerencsére van időm bemenni egész nap)

...

Ja és nem rég hosszabbítottam kb 2 hónapja +1 évet ,6hónap félárért (mindenre) :D
(annyira azért nem zavar a torrent most per pill,de reménykedek hogy nem lesz örökéletű ez a dolog :) )

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14371) opps


opps
csendes tag

Sziasztok!
Érdekesség, lehet, hogy semmi értelme.
Amióta megy ez a UPC lassulás, nézegetem az élő kapcsolatokat, és azt láttam, hogy egyes országbeli peerektől jön az anyag rendesen, máshonnan meg (szinte) semmi.
Jön: Románoktól (több torrentnél onnan jön egyedül), Finnektől, Lengyelektől.
Számíthat ez?

(#14372) szab.tam válasza Spancho (#14370) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pontosan tudja mindegyik, mi a p2p. és a korlátozást is ismerik. :K

de itt lép be a politikából már jól megszokott átfogalmazás. (csak azt felejti el mindegyik, hogy a lószrt hiába hívják citromnak, attól még pont olyan büdös...)

tehát nem korlátozásnak hívják, hanem p2p menedzselésnek.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14373) kungzi


kungzi
veterán

szerintem valami gubanc van a hálózatukkal, ha néztétek a bixet tegnap akkor volt egy kiesés, nem tudjuk mi okból, lehet hogy eszköz csere vagy hiba, nem tudjuk. szerintem ezért alkalmazza a p2p korlátot, hogy ne legyen addig leterhelt a hálózat. mondjuk nálam nincs sebesség korlátozás, most is fullon jön BD50, 14,7MB/s :DDD

(#14374) rszp válasza kungzi (#14373) üzenetére


rszp
aktív tag

Nem tegnap kezdődött a korlátozás, hanem csütörtökön.

(#14375) Spancho


Spancho
őstag

És egy hülye kérdés még igy alvás elött :D
Itt nincs valami UPC-s emberke aki irogatna ?
Régebben amikor (pillanatnyi elmezavaromban) T-s voltam akkor a T-s fórumban láttam direkt olyan embert aki segitett meg mondta a dolgokat.(gondolom valami T-s dolgozó)
(de lehet hogy hülyeséget beszélek)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14376) MaTT válasza kungzi (#14373) üzenetére


MaTT
aktív tag

az viszont felettébb érdekes, hogy ugyanakkor amikor a bix szerinti statban az egyik upc szál lehalt, a másik megugrott, akkor a t-comnál is szokatlan nagy adatforgalom volt

és a digi is elég kiegyensúlyozatlan egész héten:

[ Szerkesztve ]

Keep the rubber side down!!

(#14377) MaTT válasza MaTT (#14376) üzenetére


MaTT
aktív tag

[romtelecom is ugyanúgy lehalt pénteken]

lehet valami a bixnél szart be, upc meg bekapcsolta a p2p szűrést, nehogy baj túlterhelődjön a háló...

Keep the rubber side down!!

(#14378) jerry311 válasza Spancho (#14375) üzenetére


jerry311
nagyúr

Itt nincsenek UPC bérencek.

(#14379) Mr.Skynet válasza MaTT (#14377) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Szép estét!

Csütörtökön mentem haza BP 8ker.-ből vidékre, gondoltam mire Vasárnap este jövök vissza minden rendben lesz, hát mégis anyázás lett...
Egy kis mese, hogy értsétek miért útálom a UPC-t :(((:
- 1 évembe került mire legálba bekötöttek ezek a f.sszopók mert előtte annyira f.szok voltak, hogy 2 kezem kell hozzá, hogy megszámoljam hányszor mentem hozzájuk fényképekkel (kábelről, szekrényről stb.), papírokkal, végén már közös képviselővel, hogy igen is be lehet engem kötni és az előző albérlőnek is UPC netje volt, vittem 2 számlát is bizonyítéknak. Komolyan mondom ha legutoljára nem egy kedves, szép, fiatal, aranyos csaj lett volna az ügyintéző engem a biztonságis kísért volna ki! Szóval a csajszi volt olyan kedves, hogy felém fordította a monitorját és megmutatta, hogy ő elhiszi amit mondok, de a rendszerük szerint nincs nálam UPC-re lehetőség csak műholdas cuccra és nem tud kiállítani nekem szerződést és mutogatta a monitoron a dolgokat :( Innentől jött a dolog illegál része, szekrény kinyit, koax felcsavar, "okos" modem stb...(PH szabályzat) de nov.30-tól ez a dolog sem megy már ugye, hála a BPI-nek, bár ~50 olvasóból most legalább 1 biztos bólogat...(részvétem kolléga)
- viszont nem hiszitek el, online internet bekötés igénylése és 2 nap múlva jött a szerelő bekötni szerződéssel együtt!!! Csórikám mondta, hogy még csak pár napja dolgozik a szakmában sorry, hogy bénázik stb. ez helyettem is vagy 3x elolovasott minden papírt szóval mire elment megivott 1 kávét, 2 pohár kólát és befalta a fél doboz rágcsálni valómat. De hát ugye kedves egészségére, ha ezen múlt volna a bekötésem én egy csomagtartónyi kekszel vártam volna... :R

Szóval mi nekünk ez a kis P2P korlát hajrá Magyarország :DD 15Mbit csomag mellett mondjuk kibírom, hogy csak 2Mbit van lefelé... egyébként nemtom észrevettétek-e, hogy feltöltés az megy a torrentben, csóró kis catv.***.catv.broadband.hu gépnevek úgy töltögetnek rólunk mint ha mi sem történt volna, nézegettem IP alapján nem BP-en vannak...

Ez ugye eddig is bosszantó volt, de ezzel, hogy a torrentet cseszegetik 2 dolgot fognak elérni, egyik amit sokan írtak már itt, hogy aki teheti az megy más szolgáltatóhoz, a másik, hogy ugye torrent UDP-s a warez ftp meg ugye TCP, mint láthattuk TCP-t nem korlátozza a UPC,. Tehát szvsz aki upc-hez van kötve, de "nincs pénze legál úton járni" azokból nagy warez fan lesz a jövőben, ha ezt most a UPC komolyan gondolta.
Aki nem ismeri annak biztos okoz 1-2 mosolygós percet, hogy ne csak mérgelődjünk itt...

(#14380) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Egy másik fórumban, UPC Online felhasználó írta:
Kedves Fórumozók!

Semmilyen különleges, forgalomkorlátozást eredményező, szándékos intézkedést nem alkalmaztunk, csupán egy központi hálózati komponens karbantartása során váratlanul átmeneti üzemzavar keletkezett és emiatt többen is lassulást tapasztalhattak bizonyos adatforgalmakban, jellemzően a budapesti kerületekből. A hiba elhárításán már dolgozunk és várhatóan rövid időn belül sikerül megoldanunk. A kellemetlenségekért elnézést kérünk.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#14381) MaTT válasza HofiZoli (#14380) üzenetére


MaTT
aktív tag

haha
úgy legyen :K

Keep the rubber side down!!

(#14382) Spancho válasza MaTT (#14381) üzenetére


Spancho
őstag

A remény hal meg utoljára.
Én drukkolok nekik hogy minnél hamarabb javitsák ki ha tudják.
Ha kell lemászok a ház elé és ások új kábeleknek helyet csak menjen már rendesen :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14383) raxim válasza Spancho (#14382) üzenetére


raxim
csendes tag

Na elértem a max körüli értéket, de nagyon-nagyon lassan, és a sebesség egyáltalán nem stabil, ugrál 0-3,6MB/sec között, persze nem minden másodpercben, csak amikor megunja magát. Fixen az 500KB/sec-et sem mindig viszi, de torrentenként változó.

Valahol az 1MB/sec a fix.

Nekem az az érzésem, hogy nem csak a P2P forgalommal lehetett a baj, csak a másikat kevésbé veszi észre az ember, mivel még egy youtube videonál is csak 1Mb/sec stabil sebesség kell, mégha ugrál is az sem baj.

A tapasztalatok alapján a háló koránt sem stabil, és a kapcsolódások lassuságát nézve valszeg a ping sincs rendben, vagy legalábbis nem olyan, mint régen volt.

(#14384) olinka


olinka
csendes tag

A hálózatüzemeltetésnek is megvan a maga költsége és gondolom rengeteget kell fizetni havonta a magyar és nemzetközi kapcsolatokért is a szolgáltatóknak.
A pár ezer forintos havidíj úgy van kikalkulálva, hogy átlagban letöltenek KEVÉS GB-ot az előfizetők.

A felhasználók között van a nagyi, aki csak freemailt olvas. Fizet, de nem használja ki a lehetséges maximum hálózatkapacitást -> Értékes ügyfél, mert nem használja ki a maximumot. -> Többet fizet, mint amennyit használ. (Ha ő betelefonál az ügyfélszolgálatra és azt mondja, hogy kevesebbet akar fizetni, akkor biztosan nem foga azt mondani az ügyintéző, hogy menjen máshová, mert rajta óriásit kaszálnak)

És benne van a hardcore letöltő, akinek egész nap maxon megy a torrent. -> Ezen az ügyfelen bukik a szolgáltató, mert a hálózati kapacitás nagy részét ő foglalja le, de ő is csak ugyanannyit fizet mint a nagyi. -> Nem értékes ügyfél -> Többe kerül, mint amennyit havonta befizet. (Ha ő betelefonál, akkor nem fogják marasztalni)

Csak azért vannak még eltűrve a torrentesek, mert sok "nagyi" van, aki kifizeti a torrentezők által generált többlet költségeket.
Előre nem tudja megmondni a netszolgáltató, hogy ki lesz nagyi és ki lesz torrentező, pedig ha tehetné csak nagyikkal szerződne.

Sok a torrentező ügyfél -> A hálózat lelassul, venni kell új eszközt, nagyobb kapcsolatra kell váltani BIX-el, meg a nemzetközi kapcsolatot is nagyobbra kell cserélni. A szolgáltató elgondolkodik:
Miért kellene azt a sok eszközt és kapcsolatot megvenni pár száz millióért?

Inkább korlátozzuk a torrentet! Ezzel eléri, hogy azok a torrentező ügyfelek, akikre egyébként is ráfizet elmennek másik szolgáltatóhoz.
Triplán jól jár:
- nem kell hálózatot bővíteni
- több profit, mert nincsenek a hardcore letöltők és több marad meg a nagyik pénzéből
- a torrentező a versenytárs szolgáltatót szivatja tovább.

Szóval szerintem nem fog sírni a UPC, ha a sok 100 GB dolgot letöltők elmennek máshová, sőt kifejezetten örül neki.

A mobiltelefonoknál ugyanez van: Aki csak hívást fogad és sose telefonál azon csak bukik a szolgáltató, mert a fogadott hívásokért ugyanúgy el kell számolni a másik szolgáltatóval és ezt nem terhelheti rá az ügyfélre.

[ Szerkesztve ]

(#14385) krixkrax válasza olinka (#14384) üzenetére


krixkrax
tag

A mobiltelefonoknál ugyanez van: Aki csak hívást fogad és sose telefonál azon csak bukik a szolgáltató, mert a fogadott hívásokért ugyanúgy el kell számolni a másik szolgáltatóval és ezt nem terhelheti rá az ügyfélre.

Ez nem stimmel. Ha hivjak, akkor a masik szolgaltato fizet, hiszen o hasznalja a hivott halozatat. Van olyan szolgaltato, aki noveli a kartyas egyenleged ha mas halozatbol hivnak.

(#14386) olinka válasza krixkrax (#14385) üzenetére


olinka
csendes tag

Lehet. Lényeg, hogy nem vagyunk egyformák a szolgáltatóknak. Vannak jó és rossz ügyfelek.

(#14387) *Ropi* válasza krixkrax (#14385) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nyugtass meg, hogy ez ugye nem Magyarországon van? ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14388) emre33 válasza HofiZoli (#14380) üzenetére


emre33
addikt

Melyik az a másik fórum?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#14389) tomazin válasza olinka (#14384) üzenetére


tomazin
veterán

Grat a szép összefoglalóért! Remélem meggyújt 1-2 gyertyácskát a fejekben...

(#14390) HofiZoli válasza emre33 (#14388) üzenetére


HofiZoli
senior tag

[ITT]

Ma 13óra 13 perckor szólt hozzá.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#14391) tomazin válasza HofiZoli (#14380) üzenetére


tomazin
veterán

Ezt alátámasztom én is, dolgoznak rajta.(btw ott dolgozok)

(#14392) krixkrax válasza *Ropi* (#14387) üzenetére


krixkrax
tag

A sved szolgaltatom volt. :DDD

(#14393) Gubek-Einste

Másik fórumról:

A tegnapi napon, késő estére sikerült maradéktalanul megszüntetni a karbantartás során keletkezett üzemzavart, így már minden budapesti kerületben megfelelő sebességgel érhető el minden internetes szolgáltatás. Köszönjük a türelmet!

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14394) HofiZoli válasza Gubek-Einste (#14393) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Valóban megy minden rendesen. Ám ha ezt időben lekommunikálja a szolgáltató, még ennyi "háborgás" sincs..

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#14395) fanofmanu


fanofmanu
tag

Nálam még mindíg nem jó. Ma hajnalban felment olyan 300-400kb/s (ez sem az igazi) de most megint 50-100 kb/s között ugrál a torrent letöltés :W . Más tapasztalat?

(#14396) kungzi


kungzi
veterán

nekem nem is volt vele gond :DDD

(#14397) fanofmanu


fanofmanu
tag

Talán most kezd nálam magához térni :C

(#14398) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Nekem 120/10es netem van és körülbelül 2 hete lassult be. Letöltés a negyedére a feltöltés a tizedére!!! csökkent. :(
Kezdek nagyon agresszívvá válni. :DD

(#14399) KTTech válasza YAKEN (#14398) üzenetére


KTTech
veterán

Ha a feltöltés a tizedére, akkor valószínű be lettél korlátozva... mennyi volt a feltöltésed az elmúlt 3 hónapban? Ha a múlt havi 1TB körül van, akkor lassú is marad...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#14400) tomazin válasza HofiZoli (#14394) üzenetére


tomazin
veterán

Ezt hogyan képzelted?Tényleg érdekelne.

Btw már megcsinálták,so ha para van akkor érdemes saját háztájékon szétnézni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.