Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Tomko78


Tomko78
őstag

UMP 45 szerintem nincs jobb fegyo nagyon adja érdekes ezek a sebzések . :DD

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9602) Svájcinéger válasza @rglaaf (#9594) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát én akkor fakadtam ki itt a pH-n a GL-re, mikor GW-n DOM volt, a tengeralattjárós pályán próbáltam B-t elfoglalni, az ellen kétoldalt felmászott a tetőre és GL + RPG. Mondtam csúnyákat először angolul, aztán magyarul és kiderült, hogy magyarok voltak.
Corpuscle: 50 ember az már sok egy mapra szerintem. 1-2x jártam valami angol 48 slotos szerón, ahol only sniper volt, de ez már tömeg. 20 fő szerintem az kellemes.
Polllen: kár, hogy sab-ozol. Az valahogy nemgyerebe nekem, pedig tolnám veled, mert olyan nagyon komolynak tűnsz. :DDD
Tomko78: hát nem egy UMP 45-ös lecheaterztem már. Esélyem sincs lelőni őket, oszt ilyenkor idegállapotba kerülök.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9603) Polllen válasza Svájcinéger (#9602) üzenetére


Polllen
nagyúr

Még szóbajöhet domination, HQ (ez csak és kizárólag ha legalább vagyunk 3-n), meg TDM...persze hc verzóban is...a többi játékmód nem gyerebe... :DDD

Amúgy eddig én is utáltam sab-t...most is mw2-ben húztam a szám, mikor többiek erősködtek, de aztán nagyon megtetszett...de csak mw2-ben :DDD
(cod4-ben kifejezetten kerültem a sab-t)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9604) Corpuscle válasza Svájcinéger (#9602) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ez jó! Osztod neki englisül és kiderül, hogy magyar :DD. Olyannal már taliztam, hogy vérpistike elővette az angol tudást. Borultam a röhögéstől :DDD

(#9605) Balinov válasza Corpuscle (#9604) üzenetére


Balinov
félisten

nekem az a halalom, mikor kappanhangu verpistikek istentudja milyen nyelven elkezdenek hablatyolni. csak azert nem szolok be egy shut the fuck up-ot nekik, mert uri modorom nem engedi :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9606) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Sziasztok!

Most vettem meg a játékot és próbálom feltelepíteni, de azt írja ki, hogy:
" A termék egy másik verziója már telepítve van, ezért a jelen verzió nem telepíthető."

Ez most mi...?

A CoD 2, CoD 4 telepítve van a gépen, talán ez a baj?

(#9607) Polllen válasza Balinov (#9605) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én egyre többet mute-lok...már lobbiban, jobb a békesség...kár, hogy nincs mute all gomb :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9608) Proky válasza Polllen (#9607) üzenetére


Proky
senior tag

De van a beállításokban. 1-2 hét után be is nyomtam.

(#9609) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Nekem még mindig fatal error van, most meddig lesz még ez, tiszta gáz már....

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#9610) Polllen válasza Proky (#9608) üzenetére


Polllen
nagyúr

Néha jó, uh én a lobby-ban élnék ezzel a lehetőséggel és cask az adott gémre... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9611) đayW@LkeR válasza Lajkó (#9583) üzenetére


đayW@LkeR
tag

Jóvan az ZED! idővel lesz az jobb is

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#9612) henesa


henesa
aktív tag

Kezdő kérdés egy nem annyira kezdő játékostól " ez a várpistikék kiabálnak a közösbe " ezt a dumálós dolgot sosem próbáltam mi kell hozzá ????
És ha egyedül megyek játszani akkor is mükszik hogy van ez ha valaki venné a fáradságot
aztán felvilágosítana megköszönném :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#9613) Svájcinéger válasza Polllen (#9603) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ok. Möglátjuk. A múltkor mikor meghívtál, aztán valaki írta, hogy ezt meg ki hívta meg, csak kuncogtam.
Corpuscle: csak olyan angol kifejezéseket szoktam használni amik nemzetköziek: faaak, kiss my ..., etc. :B
henesa: nem vagyok az a bekiabálós fajta, de ha van mikrofonos webcamod vagy fülesed, akkor lenyomod már nem tom melyik gombot, aztán közlöd a mondandód, amit mindenki hallani fog.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9614) henesa válasza Svájcinéger (#9613) üzenetére


henesa
aktív tag

Már csak azért mert eddig több mint 4 napot nyomtam a multiba de még nekem nem csicsergett senki a fülesemben :F :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#9615) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Segítsetek erre valamit!

Láma kérdés, de net kapcsolat nélkük fel lehet tenni?

(#9616) LamaCube válasza LordAxwell (#9609) üzenetére


LamaCube
addikt

Nálam se javult meg.Mondjuk mitől is tette volna...
Olvastam másik fórumon,hogy teljesen újra rakta a gépet 3x és nem változott semmi.Sőt berakta a 2-es lemezt és nem telepített semmit.Ugyanúgy fatal error.Küldtek steam-nek e-mailt,de válaszra se méltatták őket.Annyit se,hogy kapjátok be...
Most már elmehetnek a jó büdös [moderálva], hogy rohadt volna le a kezem amikor kifizettem ennek a szemét bandának 10 ropit inkább lottóztam volna rajta annak is több értelme lett volna.Toltam volna virágboltival így is úgy is játszanak vele és ugyanúgy csalnak az eredeti játékkal is.ez volt az utolsó gamma amit megvettem ettől a szemét bandától :(((

Ne káromkodj, még ha nem is írsz ki minden betűt, és kevesebb szmájlit használj ha szabad kérhetnem!

[ Módosította: ollie ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9617) Corpuscle válasza Jimmy66 (#9615) üzenetére


Corpuscle
őstag

Sztem net nélkül felejtős :( Már csak a Steam miatt is.

Olyan "nemzetközieket" én is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9618) Svájcinéger válasza Jimmy66 (#9615) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az nem baj, ha másik COD fenn van, nekem is fenn vannak. Nem hinném, hogy net nélkül fel tudnád tenni, mivel a steambe szerintem be kell jelentkezned. Addig nem fog elindulni a telepítés, amíg nem vagy onlány, de lehet, hogy másnak más a véleménye.
Megelőztek, de ugyanaz a véleményünk.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9619) Jimmy66 válasza Svájcinéger (#9618) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Köszi a segítséget!

A baj az, hogy a laptopon van internet, a másik szobába meg a "gamer" gép. Most cipelhetem át az egészet... :(((

(#9620) SipiBcs válasza Svájcinéger (#9618) üzenetére


SipiBcs
őstag

Huhhhh.... bár én nettel tettem fel, de úgyvélem nem adhatnak ki olyan játékot amit csak nettel rendelkezők játszhatnak. (gondolom én, mint annyi más szép és jót az IW-ről)

Ha jól emlékszem akkor csak annyi a teendő, hogy a steam telepítése után offline módba kell kapcsolni és már működik is a telepítés. Majd a következő alkalommal, mikor rákapcsolódsz, akkor fog frissíteni... stb stb...

Lama: csak egy tipp, lehet csak okoskodás. Valamilyen uninstall programmal próbáld meg teljesen eltávolítani a steam és MW2 összes részletét, utána offline módban telepíteni és ezután indítani. Ha megy, akkor egyértelműen a frissítés a ludas.

Bár mellé kell tennem, hogy szerintem a legutolsó verziónál bekerült valami olyan gubanc a programba, ami nem mindenkinél van jelen... driver... bios... vagy valami tűzfal.... ilyesmi lenne a tippem! Ott ül a fejlesztő... néz maga elé bután miközben a főnöke kiabál vele, hogy mijafaxért érkezik hozzájuk ezerszám anyázós e-mail... nem tom főnök, nálam működik.... biztos csíterek... :(((

........de ettől mi nem lettünk okosabbak!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9621) jozefgucci1 válasza Jimmy66 (#9619) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amúgy azt hiszem a doboz hátuljára rá is van írva hogy net szükséges hozzá.Nekem együtt van a cod4 és az MW2 egy meghajtón ,de semmi gáz vele.Nem lehet hogy esetleg tört volt előtte ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9622) Polllen válasza Svájcinéger (#9613) üzenetére


Polllen
nagyúr

Arra gondolsz, aki végig beszólt mindenkinek? Őt nem szoktam meghívni, valamiért nem tudja csukvatartani a száját, uh inkább nem égetem vele magam :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9623) Svájcinéger válasza Jimmy66 (#9619) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nincs egy wifis routered ?
SipiBcs: mindig tanul az ember. Tom, hogy van offlány mod a steamben, de sohasem használtam.
Polllen: nem tom, de volt valaki aki végig káromkodott, szidott mindenkit, és azért egy meghívásos, zárt partin elég fura volt ez a feeling.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9624) Jimmy66 válasza jozefgucci1 (#9621) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Kösz a segitséget?

Aszt úgy érted hogy a cd törött? :F

(#9625) Svájcinéger válasza Jimmy66 (#9624) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy előtte esetleg nem volt fenn a virágbolti verzió ?
Észre sem vettem, hogy fanatikus tag lettem. :C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9626) Jimmy66 válasza Svájcinéger (#9625) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Visszatérve a MW2-re

Engem csak az izgat ,hogy amikor megpróbálom feltenni azt irja ki, hogy: a játék előző verziója már fenn van ezért a jelenlévő verzió nem telepithető.

Szerinted ez mért van? Ja még az internet nincs öszekötve.

(#9627) Tomko78


Tomko78
őstag

Amit ma a steam csinál kezd már nagyon elegem lenni belöle :W

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9628) Svájcinéger válasza Jimmy66 (#9626) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem volt fenn a nem legális verzió előtte ?
Tomko78: miért ? Mi van ma ? Idegállapotba kerülök ha hazamegyek és nem tok hentelni.
Jim-Y: kezd el újra, mert az a legjobb. Single vagy multi ? Sejtéseim szerint single. Nem tudom, mert a COD2 óta nem játszottam single-t.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9629) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, ha most kezdtem el játszani, most játszottam ki a COD2-t, akkor következőnek melyik COD-ot kezdjem el?! köszi^^

(#9630) Ijk válasza Jim-Y (#9629) üzenetére


Ijk
nagyúr

A CoD3-at:DDD
Viccen kívül hót mindegy, ha már unod a 2.vh-t akkor MW, vagy MW2

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9631) Tanker21 válasza Jim-Y (#9629) üzenetére


Tanker21
tag

Ez a sorrend, kérlek szépen:

- Call of Duty (2vh)
- Call of Duty : United Offensive (2vh)
- Call of Duty 2 (2vh)
- Call of Duty 3 (csak konzolra jött ki) (2vh)
- Call of Duty 4 : Modern Warefare (modern hadviselés)
- Call of Duty 5 : World at War (2vh)
- Call of Duty "6" : Modern Warefare 2 (modern hadviselés)

Más:

Elegem van már ebből a Steam "programból" meg úgy az egész IWnetből. 1 pályát tudok csak játszani 1x-re mert utána "Game lobby closed" vagy "Connection timed out", de ha ez nincs akkor kifagy játék közben, és ha még ez sem lenne elég akkor dob egy "iw4mp.exe" hibát. Mindjárt megyek vissza cod4-ezni... :(((

[ Szerkesztve ]

(#9632) Jimmy66 válasza Svájcinéger (#9628) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nem a MW2 máma vettem a többi cod ami a gépen van a cod 1,cod1 kiegészítője,
cod2 és a cod4.

más cod pedig a cod3 de ps2.

ezért nem tudom hogy mit kér. :F

(#9633) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Köszi, akkor MW :P

(#9634) LamaCube válasza SipiBcs (#9620) üzenetére


LamaCube
addikt

Most távolítottam el külön uninstal programmal.Minden törölt.Sőt külön vinyóra telepítettem újra az egészet és nem a C-re(eddig se azon volt).Indítottam volna és semmi.Utána csináltam egy ellenőrzést a fájlokon és indítottam újra,majd csak gondolkodott és még a fatal error se jött elő többet .Nem csinál semmit.(már nincs erőm a te ötleteddel újra rakni :( )
Előjött win7 ,vista,xp alatt tehát az op-rendszert kizárom.Előjött különböző vga-al (n-vidia,ati),tehát ezeket is kizárnám egyenlőre.Valaki már újratette az egész rendszert és úgy sem akar elindulni egyszerűen nincs már semmi ötletem azon kívül,hogy agyvérzést fogok kapni.
Vigyem vissza az üzletbe ,hogy nem lehet vele játszani?
Miért nekem kell agyalnom azon,ha valaki más elcsesz valamit?
A frissítés előtt semmi gondom nem volt vele.
A tűzfallal kapcsolatban mire gondolsz mit állítsak rajta?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9635) Jimmy66 válasza Jim-Y (#9629) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Én szerintem a legjobb cod-ok: cod2,cod4 vagyisMW, MW2-vel csak a média marketben játszottam
de a jók közé tartozik

a cod3 is jó de sajnos nincs pc csak ps2 ,ps3, régi xkox ésXbox360-ra van kiadva :))

[ Szerkesztve ]

(#9636) SipiBcs válasza LamaCube (#9634) üzenetére


SipiBcs
őstag

Úgyis teljesen friss az oprendszered. Rakd be a tűzfalba a teljes kiengedés (vagy valami ilyesmi a neve) opcióba a steam és az MW2 exéjét is.

Miután "csak" néhány játékosnál jelentkezik kell, hogy legyen valami közös a rendszerben. Esetleg regeditben nem maradt valami szösz??
Sejtem mennyire bosszantó lehet a dolog, de csak ötleteim vannak. Tutti megoldást nem tudok. :(

Svájcinéger: ezért nem megyek privát meccsre most már. Annó bepróbálkoztam egy alkalommal a PH-s funok között, de valaki hisztériázott - noobozott, ha jól emlékszem még az anyázás is előkerült. Pub-on sem viselem, nem hogy még egy zárt közösségben.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9637) Polllen válasza Svájcinéger (#9628) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem zárt parti volt, és igen, rá gondolok. Úgy csináljuk, hogy összejövünk többen és simán find game...Így együtt gémelünk és xp is van :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9638) LamaCube válasza SipiBcs (#9636) üzenetére


LamaCube
addikt

1 hónapos úgyhogy nem teljesen friss:)
Annyira nem vágom ezeket a regedites dolgokat "your uninstaller "-amivel töröltem és mindent kitörölt amit talált a gépen .Az is érthetetlen a számomra,hogy valaki a teljes rendszert újra tette és nem változott semmi.Egy tiszta rendszeren.Már azon agyalok ,hogy valamit elbarmoltak és úgy látja a játékot mintha nem lenne eredeti.
Megnézem ezt a tűzfalos dolgot.
Köszi!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9639) Svájcinéger válasza Jimmy66 (#9632) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát ez elég érdekes. Semmi köze nem lehet hozzá, nekem a COD4 tutira fenn van, a COD2 talán, a fiam gépén talán még a COD5 is, de egyiken sem volt semmi gond. Bocsi, de nincs ötletem.
SipiBcs: hát ha nekem beszól valaki egy ilyen partin visszaszólok és lépek.
Polllen : jah, akkor kevertem. A lényeg a lényeg, hogy nem volt szimpi a srác.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9640) LamaCube válasza SipiBcs (#9636) üzenetére


LamaCube
addikt

A tűzfal opcióknál engedélyezve van a steam és az mw2 is.Semmi változás :O
Azért ,köszi!
Most olvastam egy srác újratett mindent és n-vidiás és semmi változás.Tehát a vga-t is kilőttem.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9641) Jimmy66 válasza Svájcinéger (#9639) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nagyon kösz :R megkönyebbültem

Tehát akkor aszt mondod hogy csak a net hiányzik az jo :DD

egy kicsit témát váltok:

Mia véleményed a cod 5-röl

[ Szerkesztve ]

(#9642) Corpuscle válasza Jimmy66 (#9641) üzenetére


Corpuscle
őstag

Bár nem hozzám intézted kérdésed, azért leírom a véleményem esetleg segít a döntésben. Röviden: COD4 2. vh-s környezetben, a prestige mód MW2-höz hasonló. Az egylövetű rifle fegyverekkel jó móka. Meg a zombi mód (bár nekem nem jött be). Ezeket érdemes kipróbálni. A többi szokásos COD4.

[ Szerkesztve ]

(#9643) v!ct0y válasza LamaCube (#9640) üzenetére


v!ct0y
veterán

A steamed működik rendesen ?
Más játékod van ? Ha nincs szedj le valami demot és nézd meg azzal is.

(#9644) Svájcinéger válasza Jimmy66 (#9641) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Sok jó nem. Ha a COD7-et is a treyarch csinálja, nem tudom megveszem-e, pedig ez az utóbbi időben nem volt kérdés egyik COD esetében sem. Maga a játék nem lenne rossz szerintem, de nagyon csúnya a grafika (pölö a víz: Jesus !). A hangok ! Szerintem katasztrófa ! A COD2-ben sokkal jobbak voltak a fegyók hangjai. Nekem nagyon nem jött be, pedig eléggé COD mániás vagyok.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9645) Polllen válasza LamaCube (#9638) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tuti valami mocsok hiba, ami csak bizonyos esetekben jön elő...

Pl csak 1 gém van fent a steam-ben, stb-stb...
A megoldás, meg hibakeresés Steam és IW dolga lenne, mert nem lehet tudni, hogy mw2-ben van a hiba vagy a steam-ben.

Lekopogom, nekem még soha se jött elő ilyen.


Svájcinéger
Nekem se az, mikor rájön az 5 perc, de mint mondtam, nem szoktam meghívni ;)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9646) bandiie válasza LamaCube (#9640) üzenetére


bandiie
aktív tag

valami haverodnak mond (olyannak akinek megvan a game), hogy jelentkezzen be a steam accodra és próbálja meg elinditani a játékot a steam ablakából. nem ikonról, hanem a Saját Játékok fül alól.
ha úgy nála sem indul el, viszont a saját accjáról tud játszani, akkor valami a steam rendszerében lesz szerintem.
ha viszont megy, akkor a gépeden van a bibi, gondolom a letöltött frissítés fájljaival.

esetleg derítsd ki, hogy pontosan melyik fájlokat frissítette legutóbb a steam (a játékban és a steam kliensben egyaránt) és azokat kérd el valakitől, akinek működik, majd írd felül vele a sajátjaid, esetleg pótold velük ha hiányzik valamelyik. de előtte készíts biztonsági mentést!!!

ezek csak tippek, de látom sok mindent megpróbáltál eredménytelenül, ezért én ezeket még megpróbálnám.

(#9647) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Köszi mind a ketőtöknek! :-)))))) :-D

Visza a MW2-höz

[ Szerkesztve ]

(#9648) LamaCube válasza v!ct0y (#9643) üzenetére


LamaCube
addikt

Működik.Látom a sok felvett ismerőst akik játszanak stb.erre meg azt írja ki amikor indítanám a játékot,hogy nem fut a steam."Steam must be running to play"
Nagyon sok embernek ez a baja. A gond az,hogy ki lehet zárni már mindent.Különböző op-rendszereknél,vga-nál ,drivereknél is előfordul és nem oldja meg a teljesen újra telepített op-rendszer sem.Már ,arra gondolok,hogy valakiknek a cd-kulcsát vagy a játékát nem eredetinek látja és ezért van a kavarás.Tehát amit a steam elment a játékról ott valamit bekavart a frissítés.
A fő gond,hogy semmit nem jeleznek vissza az üzenetekre amit küldtek ,hogy igen tudunk a problémáról,dolgozunk rajta stb.
2 napja kb. 12 órát vett el az időmből a megoldás keresése. Az asszony nem mer hozzámszólni,mert szétrobbanok az idegtől. :W

bandiie
Ez jó ötlet van is egy megbízható haverom ezt kipróbálom.Tegnap beszéltem vele neki minden jó és tud játszani.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9649) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Szerintem a call of dutyk a legjobbak legalábis nekem mindegyik bejön

Bár call of duty oldalon vagyunk én a cod ok mellet szoktam játszani medal of honoral is.

Nekem azok is bejönnek föleg egy a medal of honor AIRBORN.

Persze nem anyira mint a call of dutyk ;]

(#9650) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Én felraktam a wings of prey demot, indítom, bejön a launcher, beállítok mindent s üzenet: File not found!

Ez mi a rákos ......

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.