Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) LamaCube válasza @rglaaf (#10149) üzenetére


LamaCube
addikt

:D Hát én,ha rányomok ,akkor nem állok meg a maxig:)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10152) bandiie válasza @rglaaf (#10149) üzenetére


bandiie
aktív tag

Én 9-nél megállok. Nem kell az a ronda koponya. :N De lehet hogy már 7-nél, annak is jól néz ki a csillagja.
Most csinálom negyedjére (3. prestige).

(#10153) @rglaaf válasza bandiie (#10152) üzenetére


@rglaaf
veterán

én is a 4.be vagyok lvl40-n most kezdődik a holt unalmas időszak lvl60-ig

PSN:BiZzare_0 ️

(#10154) dokee78


dokee78
félisten

Felraktam a Win7-et és nem fotóz,nem vesz videót az Xfire a játékból.
HELP.

[ Szerkesztve ]

(#10155) bandiie válasza @rglaaf (#10153) üzenetére


bandiie
aktív tag

nekem 65-70 között tűnik a legunalmasabbnak. ott már sokat kell játszani egyetlen szintlépésért is. meg már csak azt várom, hogy nyomhassak a következőre.

(#10156) danati válasza dokee78 (#10154) üzenetére


danati
senior tag

Ha a játékokat nem telepítetted újra win telepítés után akkor szokott ilyet csinálni az xfire, mert nem érzékeli hogy fel van telepítve a játék.
Megoldás-> game reinstall

(#10157) bandiie válasza dokee78 (#10154) üzenetére


bandiie
aktív tag

mikor elindítod a játékot, feljön jobbra lenn a kis xfire ablak, hogy aktív a program?

(#10158) dokee78 válasza bandiie (#10157) üzenetére


dokee78
félisten

Ez az,hogy XP alatt feljött itt meg nem.
De lehet attól,hogy nem telepítettem csak bemásoltam.

(#10159) bandiie válasza dokee78 (#10158) üzenetére


bandiie
aktív tag

Tools - Options - Games - Not Installed. Ezt lenyitod, kikeresed a MW2.őt.
Manual setup, utána meg betallózod.
Elvileg utána jó kell hogy legyen.

(#10160) @rglaaf válasza bandiie (#10155) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze akkor már a célegyenesbe vagy 60 után én akkor már kinlódok minden fegyoba belekapok csak hogy adja az xp-t

PSN:BiZzare_0 ️

(#10161) Siiiiix


Siiiiix
tag

(#10162) gYaLo válasza Siiiiix (#10161) üzenetére


gYaLo
őstag

Kis lvl hacker... :D
Mióta tolod ? :R :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10163) Siiiiix válasza gYaLo (#10162) üzenetére


Siiiiix
tag

Az lvl hack mert sikeresen törölte a steam a rankom xd Átléptem 3. prestige be és lenullázódtam teljesen. 2-3 órát szarakodtam azt mondom ok akkor Pres 10 :DD

(#10164) dokee78 válasza Siiiiix (#10161) üzenetére


dokee78
félisten

El is hiszem.
Aki Levelhack-hez folyamodik attól mit várjunk.Sajnos van ilyen sunyi alak sok.

(#10165) gYaLo válasza Laraxior (#10143) üzenetére


gYaLo
őstag

Hehehe :D
nooob xD

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10166) Siiiiix válasza dokee78 (#10164) üzenetére


Siiiiix
tag

Hát azért ez a kép címe mert aim ozok. Codehook ról van olcsó volt!

(#10167) dokee78 válasza Siiiiix (#10166) üzenetére


dokee78
félisten

Azért nem lenne pofám csalni.

(#10168) Windex


Windex
tag

Sikerült ma belebotlani egy érdekes HQ meccsbe. Az ellenfél kizárólag rpg + gl kombinációt használt. Értem én, hogy így könnyebb meg benne van a játékban, de egy komplett meccset így végigtolni...
Holland srác ki is fakadt rendesen, és káromkodott cifrákat. :D

Egyetlen pozitívum, hogy végre megvan az 1. prestige. :)

(#10169) @rglaaf válasza dokee78 (#10167) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerinted most ő is ezt érzi? :U

A csalások felbecsülhetetlen játékélményt nyújtanak, és garantálják, hogy TE legyél a LEGJOBB.

idézet az említett oldalról

PSN:BiZzare_0 ️

(#10170) Lajkó válasza dokee78 (#10158) üzenetére


Lajkó
őstag

X-fire in game be van pipálva? Nekem ez volt a gond a Sevennél... ;)

(#10171) dokee78 válasza Lajkó (#10170) üzenetére


dokee78
félisten

Az EVGA Precision tuningprogi zavart be,de már megoldottam köszi.
Végeztem az OFF-okkal:)

(#10172) bul07 válasza Siiiiix (#10163) üzenetére


bul07
nagyúr

nekem is volt már olyan hogy pálya végén negált nem történt semmi majd azt vettem észre hogy Prestige2 45 helyet Prestige3 30 volt a nevemnél na ekkor léptem ki de gyorsan hátha nem menti

amúgy én inkább kezdeném újra mint lvl hack-et használnék (amúgy azt olvasgattam hogy már lvl hack miatt is kapják VAC:bannt)

amúgy meg nem csak az lehet lvl hack-es aki Prestige10 -be van mert ha jól tudom bármennyire lehet hackelni tehát akár Prestige4-5-re is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10173) v!ct0y válasza Siiiiix (#10166) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát remélem 2 hét múlva bannolják az accod!

(#10174) Polllen válasza Siiiiix (#10163) üzenetére


Polllen
nagyúr

És miért törölték a rank-t? Gondolom azonnal rohantál STEAM supporthoz és leadtad a bugreport-t... :U

Már bocsi, de szánalom...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10175) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Tegnap befejeztük a gyerkőccel a 3-mas prestige-t. AK-val én egyet nem lőttem, Ő is csak addig amíg rányomhatott a következő prestige-re. El kezdtem tolni MP5K-val, mivel eddig nem nagyon használtam. Kis pályákon kiválóan lehet hentelni vele. Scrapyardon kétszer hívtam harriert 10-es rangon, igaz jött valami Vaszilij és szinte egyből kilőtte. Meg akarom csinálni az akimbot, hátha lenooboznak miatta. :DDD
Ground Waron, mintha kevesebb lenne a GL. Mindig van egy kettő, de nem tömeges. Most a G18 akimbo gyakori és azokat noobozzák.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#10176) LamaCube válasza Siiiiix (#10163) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát ezt kár volt belinkelned ide...Mivel itt 99%-ban az lvl hacket is csalásnak vesszük.Semmilyen kifogás ezen a téren nem helytálló.Te aki perfect vagy a steam és az iw rendszerében gondolom tudtál volna kommunikálni velük,hogy mi történt.Gondolom nem azt írták,hogy használd a hack-et nyugodtan...Na mindegy nem akarok vitát nyitni.Legalább vállalod nyíltan!A CS-bannod után miért nem csodálkozom. :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10177) Cadal


Cadal
őstag

Az milyen már, amikor az IVnet Sabotage mérkőzésbe úgy dob be hogy 8-10 mp. van a telepített bomba robbanásáig?? :W Jah és persze a pálya másik végébe tett le. :W :W

(#10178) Tanker21 válasza Cadal (#10177) üzenetére


Tanker21
tag

Én már hozzászoktam ehhez. Próbálom +ba tartani a nyert/veszített meccsek arányát, de egyszerűen képtelenség, ha mindig olyan lobby-ba dob be ahol már az ellenfél vezet és 30 mp múlva vége a pályának. Tegnap 3-4 ilyenbe dobott be (DEM és TDM). Na mind1. Legalább most nem rakoncátlankodik annyira az IWnet. :R

[ Szerkesztve ]

(#10179) Corpuscle válasza Cadal (#10177) üzenetére


Corpuscle
őstag

csak azért, ha már nem éreznél kihívást a játékban..... :DDD

(#10180) SipiBcs válasza LamaCube (#10176) üzenetére


SipiBcs
őstag

:R

Más!
Tényleg összeszedettebb az IWNet. Van még mindig unable host.. meg egyéb finomság, de mértékkel. No meg, hogy jóval kevesebb a cheater és az lvl hacker is, mint eddigi tapasztalataim alapján.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#10181) bandiie válasza SipiBcs (#10180) üzenetére


bandiie
aktív tag

180 óta sokkal jobb. :K

(#10182) Corpuscle válasza bandiie (#10181) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem sajna még nem sikerült kipróbálnom, milyen a legújabb frissítés :( . Talán ma.... De azért jó hír, hogy pozitívan vélekedtek róla :D

(#10183) bandiie válasza Corpuscle (#10182) üzenetére


bandiie
aktív tag

Azért csodát ne várj, még mindig f*s. :DDD
De legalább megszűntek az exe hibák, amik a 177-el kerültek be, és nem dobál ki az asztalra. Mondjuk ezt nem mindenkinek csinálta, de pl. én alig tudtam játszani miatta.

(#10184) Corpuscle válasza bandiie (#10183) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nálam laggolt, meg a connect nem igazán működött, hányszor végig néztem, ahogy számolt 15-ig. :(( Ezekkel, hogy áll az új frissítés?

(#10185) bandiie válasza Corpuscle (#10184) üzenetére


bandiie
aktív tag

A 16-ig számolás, majd lobbyba visszadobás is megszűnt nagyjából. Vagyis én nem nagyon találkoztam vele. Lagg meg lesz mindig, az nem (csak) az IWNet sara.

[ Szerkesztve ]

(#10186) F e Z o


F e Z o
veterán

Nah úgy érzem kicsit felhagyok most a hq-zással. A tököm már kivan a sok csipással, akinek köze nincs a hq, hoz, a sok nemnormálissal, aki a map másik végén a jóisten tudja mit csinál...én meg foglalom, visszafoglalom a hq-t, de jobbára csak kelek-fexek, mert az ellen bekempelte a hq-t....persze ők sem foglalják, csak nyomják a tdm-et....
Reggeli kv helyett ajánlom neketek is a hq-t, nekem rendesen megemeli a vérnyomásomat...

H2O über alles!

(#10187) bandiie válasza F e Z o (#10186) üzenetére


bandiie
aktív tag

Tegnap veletek találkoztam nem? Estate - hcHQ...
Na abból a csapatból is szinte csak én mentem HQ-ra. Ablakból kempelt az összes.
De azért szoros lett. :) Maradtam volna még, de "game lobby closed" volt a végén...

(#10188) Corpuscle válasza F e Z o (#10186) üzenetére


Corpuscle
őstag

bandiie: köszi az infot

sephi: Átérzem. Osztom a véleményed. És mikor nuke-ra gyűjtenek HQ-n? Értem én, hogy könnyebben összejön, mint TDM-en, de akkor is :((

(#10189) jozefgucci1 válasza Corpuscle (#10188) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze ,hogy könyebben összejön ,mert úgy lövöd le az ellnet a hq-n a vadat az etetésben. Annyi nehézség azonban van a hc hq-ban ,hogy ott ha csinálsz egytk-t akkor kezdheted előlröl. Egy pörgős hq amúgy gyorsabb mint egy tdm vagy más. Szánalom ,hogy egyesek bejönnek hq-ra tdm-et játszani éa szarnak a feladatra.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10190) Thome válasza v!ct0y (#10173) üzenetére


Thome
addikt

Nem véletlen szidta a PB-t... Az azonnal kidobja ha aimozik, de a VAC az hagyja... Lol, szánalom vagy 6-os... Netán az IQ is annyi, hogy bannoltatod az MW2-d? Ja hogy nem eredeti...?

(#10191) Polllen válasza bandiie (#10187) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én tegnap este 2 hchq-t is játszottam és mind2 élveztes volt. Meg is lepődtem...Igaz az elsőt nuke-kal nyertük (én ilyenre nem gyűjtök), de akkor már tényleg csak az segített rajtunk... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10192) F e Z o válasza bandiie (#10187) üzenetére


F e Z o
veterán

Jaja, ismerQs volt a nicked innen a ph-ról....sajnso ha szar csapataban van az ember, akkor egymaga nemigen fogja megváltani az ember a világot. általában haverokkal vagyok fent, s úgy jobban megy.

H2O über alles!

(#10193) Corpuscle válasza Polllen (#10191) üzenetére


Corpuscle
őstag

Secondarynak beraktad a nuke-t? Úgy könnyű :DDD :DDD :DDD

(#10194) Thome válasza F e Z o (#10192) üzenetére


Thome
addikt

Emlékszel, mikor valami 6-an voltunk HC HQ-n, csak magyarok, csak erről a fórumról? Szét is toltuk az arcukat, beszélgetés nélkül is. Miért? Mert mi arra mentünk hogy kigyakjuk őket. És én, mint szar player, akkor is valami 15-5 -ös statot értem el. És miért? Mert jó volt a csapatom! :R

Meg kellene ismételni ezt megint.

(#10195) đayW@LkeR válasza Siiiiix (#10166) üzenetére


đayW@LkeR
tag

Te miért játszol egyáltalán?

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#10196) eladohardver


eladohardver
őstag

Azt lehet tudni hogy miért olyan kicsi a timelimit ahány gamebe eddig be tudtam lépni? Ez nekem nagyon nem szimpi eddig a gameben...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#10197) frame>24 válasza đayW@LkeR (#10195) üzenetére


frame>24
addikt

Jó kérdés, azt sem igazán értem, hogy lehet valaki annyira ****, hogy egy olyan topikba, ahol óránként tépik a hajukat a népek a csalástól, oda belinkeli a screenshotot, hogy ő aimbotot használ. És hogy honnan vette olcsón. Meg lvl hackelt is, asszem.

Nem gondolod, hogy ezután menj innen?! :U - ez már Siiiiix nek szólt...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10198) henesa válasza đayW@LkeR (#10195) üzenetére


henesa
aktív tag

Ez az ember " ember ?? gyerek !! " egy f.... a totalgaming -en szokott még megnyilvánulni
ő a legokosabb mindenki más hülye természetesen . Íme a net egyik mellékhatása

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#10199) Polllen válasza Corpuscle (#10193) üzenetére


Polllen
nagyúr

Jaja, az alap shoti helyére került :) ofc dange close-zal, biztos, ami biztos alapon, ha mellé menne... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10200) Thome válasza henesa (#10198) üzenetére


Thome
addikt

Nem lenne rossz, ha összekerülne a valóságban egy Juggernauttal. Egy játékpisztollyal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.