Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) lajosx


lajosx
őstag

már elindult,ugyhogy tárgytalan az elözö kérdésem:):R

(#2052) lovag05 válasza BalaNce87 (#2031) üzenetére


lovag05
aktív tag

Csak közben elveszik az, amitől vmi nagy lett...

Kucsek: Mert mondd meg, mi előnyhöz juttat a nagy CFG... "urban legend." (c) phvescha

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#2053) keIdor válasza LamaCube (#2037) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, nem is a kor miatt írtam ezt, nincs sok köze hozzá... ezért is raktam idézőjelbe a kinőttem-et. :K Volt klánomba volt egy 52 éves ürge. Nagy haver a mai napig. :DDD
Inkább a kedvem nőtt ki belőle.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2054) priti válasza Motaba78 (#2046) üzenetére


priti
addikt

de most komolyan nem lehet oldalra hajolni? ezt komolyan gondolják 5 rész után? ez is ilyen karót nyelt car lett? backi ezt nem hiszem el

Hardverlesen

(#2055) Ice!? válasza priti (#2044) üzenetére


Ice!?
őstag

Ment pü.;]

(#2056) LamaCube válasza priti (#2044) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezt már majdnem 1 hete tudni lehetett (legalábbis én már 1 hete olvastam róla,de lehet régebb óta)csak senki nem akarta elhinni és kamunak hitték.Eddig minden "jóslat" igaz volt.

Keldor papa

Okés értelek :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2057) BalaNce87 válasza Kucsek (#2049) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát azért hozzá kell tenni hogy a 80%-a az adminoknak egy hülye kis f..z, alibiből rúgdosnak ki embereket mert szerinte csal az illető, szóval az se volt jobb egyáltalán.

(#2058) Neil Watts válasza priti (#2054) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Tenyleg nem lehet!
Megy P.U.!
#2050: Eleg az, sot! Nekem, 9600GT-vel hasit 1680-ban.
#2060: CPT. Price is meghalt az 1 vegen :(

Udv. Core2

[ Szerkesztve ]

(#2059) Ice!?


Ice!?
őstag

Miért lehet az, hogy sp-ben az első pálya végén, amikor töltene be a második, "Az xy.exe működése leállt.." üzenetet kapom?
Win xp sp3 van most fenn.

(#2060) semetka


semetka
őstag

Őszintén szólva igazam lett.
Még a menüben sincs nyoma cod névnek. Látszik hogy el akarták tüntetni, sőt a telepítésnék is mw2 van csak.
Én ezzel együtt nem nevezém codnak a játékot, csak sima mw2-nek.
De amúgy kipróbáltam és egész jó lett.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#2061) priti


priti
addikt

Szerintetek érdemes várni, lehet hogy lesz hozzá valami patch amivel beteszik az elhajlást vagy ez kizárt?

Hardverlesen

(#2062) Ice!? válasza priti (#2061) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem hinném, hogy visszatennék. A patch-ekkel ált. csak bugokat javítanak, és új mapokat tesznek elérhetővé.

szerk: Lesd meg a privieidet.

[ Szerkesztve ]

(#2063) Gerisz válasza InVino86 (#2047) üzenetére


Gerisz
addikt

Nekem pl, ha visszaolvasol már látom a hibaüzenetet, leírtam mit ír ki.

[ Szerkesztve ]

(#2064) Motaba78 válasza Ice!? (#2062) üzenetére


Motaba78
őstag

rábuktál mint gyöngytyúk a t*konyra ;] :DDD

(#2065) dokee78


dokee78
félisten

Mindig a büdös ruszkik kezdik.

Na ennyit a VAC védelemről.

[ Szerkesztve ]

(#2066) Ice!? válasza Motaba78 (#2064) üzenetére


Ice!?
őstag

:DDD
De mondtam valami olyat, ami nem igaz?:DDD

(#2067) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Sziasztok!
valakinek nincs már meg a játék? csak én is gondolkoznék rajta, hogy megvegyem, de hallottam valamit ami eléggé "megrémített" ... valami olyasmit írtak Logout.hu-n, hogy MAX 9 vs 9 küzdelmek lesznek. Ez kamu, vagy tényleg igaz? mert ez igy írtó szar lenne! :((( nekem aum a 24fös szerverek a kedvenceim TD-ben, de néha kifejezetten élvezetes egy 50fő körüli szerverhez csatlakozni.
Ha mindezek nem lehetségesek itt akkor köszönöm szépen ez nekem nem ér meg pénzt ! Tehát mi az igazság? :F
(persze Single player-t végigtolom, de ehhez nem kell eredeti játék)

(#2068) feka007 válasza TMaX (#2021) üzenetére


feka007
nagyúr

"hogy modos csapatként kezdték anno a BF1942-vel"
Ők csinálták az 1942-t is, a modder csapat pedig csatlakozott hozzájuk akik a Desert Combatot csinálták. :F
Azért a Dice is csinált régebben pár lehúzást, pl a BF2 kiegészítők (1-2 pálya + pár új jármű volt mindben), meg a BF2142-höz is a Northern Strike. Viszont a BF2 kiegészítőket most ingyenessé tették az 1.5 patchel, meg a Heroes is ingyenes (mégha tényleg nem ér 100 ft-ot se) szóval azért nem lehet rájuk rosszat mondani. :R
A BC2 vmi rohadt jó lesz. :C

(#2069) priti


priti
addikt

Akinek nem hiányzik az oldalra hajlás az olyan messze van a COD multitól mint én ettől a cartól, hát ez így tiszta quake ovi, ment pü ice, részemről óriási csalódás a gém

TRÉ - :W TRÉ - :W TRÉ - :W TRÉ - :W TRÉ - :W TRÉ - :W TRÉ - :W

Hardverlesen

(#2070) Kucsek válasza BalaNce87 (#2057) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát nem tudom ,mi van itthon ,de amikor néha hazai szerverre tévedek sajna látok ilyet.Nálunk szigorú szabályok vannak ,a tagokra nézve is.Ha bannolásra kerül a sor azt pl adminisztrálni kell névvel ki miért bannolt kit mikor?

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#2071) F e Z o válasza LackoMester (#1928) üzenetére


F e Z o
veterán

4870 1Gb, minden maximumon, full grafikával.
Tesco-ban ugyan lehet venni, de ott 12,mint a cora-ban.
Én a media marktban vettem 10k-ért.

H2O über alles!

(#2072) harylmu


harylmu
őstag

kipróbáltam, 3-4 pályát megcsináltam. olyan, mintha cod4 kieg lenne. cod4, csak más pályákkal. nem rossz amúgy, nekem tetszik :) főleg a repteres terrorista rész ;] :D

(#2073) athomi


athomi
veterán

Nekem Windows 7 X64 op. rendszeren a gyakorló pályát követően piszkosul akadozik. Állítólag a friss driver (Catalyst 9.10) miatt van a szarakodás, régebbit kell használni. Hamarosan kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#2074) Neoteric


Neoteric
addikt

Nah végre én is kipróbáltam a játékot, igaz csak virágbolti, de egyenlőre még ezis bőven megteszi.. mert egyszerűen király a játék így singleben is. :C

Nem volt semmi bénázás indításnál, simán felment, játék közben is flottul megy minden, nem fagyott ki, nem akadt meg sehány másodpercre se. Win XP 32bit sp3.

Ilyen beállításokon játszom 1920x1080-ban az adataimnál szereplő konfigon.
Első pályán mikor a minigunos kocsival átmentünk a nagy porfelhőn akkor esett le 20fps-re fraps szerint, amúgy 40-50 fps között mozog (most csináltam meg a Rio-s küldit mikor el kellett kapni 1 csávót), és a látvány 1xűen elképesztő.. :Y

Nekem tetszett a motoros szános rész is, szerintem ezzel is csak változatosabb a játékmenet.

Eddig nálam 9,5/10, mert a lean hiányzik nekem is..

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#2075) Ice!? válasza priti (#2069) üzenetére


Ice!?
őstag

:R

(#2076) keIdor


keIdor
titán

Gondolkozom csinálnom kéne egy privat party-t:)
Kéne 10-12 ember legalább hozzá, úgyhogy jelentkezőket várok!
Sok pályán még nem jártam, és az kiba zavar, hogy nem tudom kiválasztani, hogy melyikre akarok menni!
Játszani akarok azokon is,

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2077) henesa válasza keIdor (#2076) üzenetére


henesa
aktív tag

MIKOR ??????

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#2078) keIdor válasza henesa (#2077) üzenetére


keIdor
titán

Tőlem akár most rögtön...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2079) henesa válasza keIdor (#2078) üzenetére


henesa
aktív tag

hajrá bár este szarakodik a netem de go go go

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#2080) priti válasza keIdor (#2076) üzenetére


priti
addikt

Jahh ez is mi, hogy fogja aztán betesz Isten tudja hová, ha nem tetszik akkor így jártál, mi ez a célkereszt? azt se láttam tőle hogy hova lövök, hát kitakarja az egész hasonfekvő embert, nem is látom tőle a fejét

mi ez a szar? ez COD?

Hardverlesen

(#2081) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Üdv!

Valaki találkozott ilyen hibaüzenettel?
Ha igen hogy oldotta meg??

[link]

2 gb ram
hd 4870 1 gb

Hala Madrid :)

(#2082) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Lehet már írtátok, de megerősítés képen lenne kér kérdésem:
Milyen néven futott eredetileg a Modern Warfare 2 és milyen motort használ?
aki tisztába van miért kérdezem kérem ne kritizáljon köszönöm! :R

(#2083) volvoguy


volvoguy
addikt

sziasztok. volna hozzátok pár kérdésem.

a játékot tervezem megvenni, de mégis azt látom, hogy mára PC-s verzió is felkerült a netre...csak érdekel, hogy a Steam miatt a virágboltinak csak a single része használható, a multi így gondolom kilőve?

a másik kérdés, hogy milyen a játék maga? jó ez hülye kérdés, de valóban rátesz az MW-re még egy lapáttal? nekem a videókból azt tűnt ki, hogy igen....

és még az is érdekelne, hogy Washington és az USA inváziója a játékban megállja-e a helyét történetileg? mármint én a trailerek alapján azt gondoltam, hogy ez hülyeség, mert iylen a valóságban sose történne meg, persze a 24-ben már volt erre példa, de az akkor is abszurdnak tűnt, hogy terroristák bevegyék az USA-t....azért a játékban megállja a heléyét valamelyest, vagy ott is túlságosan földtől elrugaszkodott?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2084) iZed válasza athomi (#2073) üzenetére


iZed
aktív tag

szerintem a cpu a szuk keresztmetszet ha egymagos. nalam 1440x900ba full grafon megy, hasonlo vassal mint a tied csak nvidiaval meg 4maggal. ugyhogy biztos nem a vidkari a baj.

(#2085) athomi válasza iZed (#2084) üzenetére


athomi
veterán

E2180@3.00Ghz :)

(#2086) Malachi válasza priti (#2080) üzenetére


Malachi
addikt

igyál már egy sört vagy kettőt, még agyvérzést kapsz :D
szar az, ha így elkúrják az ember szórakozását, mint a tiedet, de ez van, ezt lehetett tudni előre, hogy full konzol átirat lesz és ennyi.
az IW kapja be, mert leszarta a PC-s gamereket és konzoljátékot csinált a COD-ból, de a helyzet az, hogy ők vannak túlerőben, szopó.

lehet, hogy a következő, nem Modern Warfare, de COD megint normálisabb lesz.

(#2087) Undoroid


Undoroid
őstag

Sziasztok!

Kipróbáltam és eléggé vegyes gondolataim vannak róla!

SP: Szerintem pocsék...Nem szeretem a lopakodós,bujkálós küldetéseket(Ezért mind a mai napig nem toltam a COD4-SP-t!Csak a demoját)Valami havas pályán kellett felrobbantani az üzemanyagot...pár perc bujkálás után unalmassá vált számomra...egy helyen véletlenül mellényomtam és eldobtam egy granyót és elleptek...ezután ki is léptem.Talán hónapok múlva ismét elindítom az SP-t...talán...

MP: Kicsit szokni kell,mert még ismeretlenek a pályák és egy kis különbség van az irányításban! :U Elég furcsa,hogy automatikusan választja ki a szervert és nem mehetek oda,ahová akarok.Talán módosítanak ezen (is)

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#2088) zolisx4


zolisx4
őstag

sziasztok
megvettem a játékon énis de ugy lelőnek mint a semmit ha a neten játszok azt hogy lehet megoldani hogy ne olyanokkal játszak akik profik :W :W :W

(#2089) iZed válasza zolisx4 (#2088) üzenetére


iZed
aktív tag

gyerecsak vissza jatszani!! kell olyan is akit lonek nem lohet mindenki ;]

(#2090) Neoteric


Neoteric
addikt

Random rak be egy szerverre?

És ha pl warozni akarsz a klánoddal akkor mivan? Randomra megy mindenki vhova? :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#2091) iZed válasza athomi (#2085) üzenetére


iZed
aktív tag

ja telleg az ket mag.. akkor en a helyedben reinstallnam mert nem szabadna szaggatnia semmilyen beallitassal se.

(#2092) zolisx4 válasza iZed (#2089) üzenetére


zolisx4
őstag

én jönnék de nem nagyon értem sajna az egészet
:W :W
hogy tudumk játszani eggyütt soha nem játszottam neten
:F

[ Szerkesztve ]

(#2093) lajosx


lajosx
őstag

Kiprobáltam,a multit és valahogy bekerültem,valahova:) Nem rossz igy elsöre,de nekem eléggé bonyolultnak tünik a szerverre lépés.,majd gondolom idővel rá jövök mi is a pontos menete hogy oda menjek ahova akarok is:)Meg alapból nekem átláthatatlan az egész pl cod4,5,képest:)

(#2094) zolisx4


zolisx4
őstag

van olyan hogy magyar server vagy valami hogy van ez????

(#2095) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

bendezsolt00 néven vagyok benn aki akar vegyen fel.jo lenne már magyarokkal is találkozni. :)

(#2096) m3ss


m3ss
veterán

egyet ertek a sok kritikaval. konzolatirat. allandoan kidobal a host, nem latom hogy ahova csatlakozok milyen ping van, nem latom a jatekban se a latencyt. 8mbit tonline adslel gyakorlatilag 1 olyan hostot nem talaltam meg, ahol ne 100+ ping lenne

van ilyen steam community
nincs valaki aki normalis neten csucsul, es akarna hostolni / invitolni parat?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#2097) zolisx4 válasza m3ss (#2096) üzenetére


zolisx4
őstag

nekem jó a netem mit kell csinálni??
most afganisztánba rakott be vagy mittudom én szar a játék mezei embernek ez átláthatatlan

[ Szerkesztve ]

(#2098) boogie84 válasza CPT.Pirk (#1995) üzenetére


boogie84
veterán

Egy az egyben ugyan így viselkedik a játék. Most akkor mivel is van gond?
Én oprendszerre szavazok! kövi a win7 32bit rtm... meglátjuk. ha azzal sem megy akkor xp, ha azzal sem akkor eladom a játékot.. remélem bejön a win732bit.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2099) priti válasza Malachi (#2086) üzenetére


priti
addikt

hát de vazz ekkorát szívni, soha többet nem veszek meg eredetiben semmit, végre elszánom magam hogy na akkor rendben, legyen, megveszem, úgyis csak ezzel játszom szinte, az ötödik résszel minden patch után szívás volt a crack, más egyszerűen nem tud lekötni, csak a cod multi, legyen, megveszem, erre megkapom ezt, ennek az égvilágon semmi köze sincs a COD-hoz ez egy huszadrangú lődözős szar, COD4 adta élmény után egyszerűen élvezhetetlen, ez nem olyan hogy majd megszokom, ez egy szar, és ezért adtam 10k-t, Istenem, de hogy hogy nem háborogtak itt tizedike előtt százezren azon hogy nem lehet hajolni, hogy a francba nem jutott el ez a hír hozzám én nem értem. Nekem nem egy sörre van szükségem, hanem egy üveg chivas regal-ra vazz áááh, én vagyok a semmieszű, előrendelek, Istenem , ezt a cumit pfff

Hardverlesen

(#2100) zolisx4 válasza boogie84 (#2098) üzenetére


zolisx4
őstag

win7 32bit van nekem is a 64 bit es nem volt jó ezen megy minden rendesen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.