Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Polllen válasza BalaNce87 (#2800) üzenetére


Polllen
nagyúr

SPOILER:

Ő megúsza, de remélem a folytatásban le lehet csapni a fejét.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2802) bandiie


bandiie
aktív tag

Elkezdtem a SpecOpsot. Alphaban már minden 3 csillag, kivéve az 'Evasion'.
Felidegelt, ki is léptem. :) Valaki megcsinálta már?

(#2803) Polllen válasza bandiie (#2802) üzenetére


Polllen
nagyúr

fejből nem tudom melyik pálya az...mi haverral a repcsitemetőt nem tudjuk 2 napja megcsinálni...a páncélos katonák mindig megjelennek és lmgvel lövöm, de csak jön és jön... :((

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2804) }{3@Đ$}{0ot válasza bandiie (#2802) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

én igen :)
az gondolom az amikor egy havas pálya van és kutyák meg őrök vannak,ugye?
az nem nehéz!!!

nekem veteránon 6 perc! :C
Commandozni kell ott nagyon!!! :K

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2805) Proky


Proky
senior tag

Meg volt az első update.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Update Released
fourzerotwo:
New Modern Warfare 2 multiplayer playlists added on all platforms. Mosh Pit, 3rd Person Team Tactical, and Team Deathmatch Express!

(#2806) dokee78 válasza volvoguy (#2772) üzenetére


dokee78
félisten

Elég sok rókabőr lejött a II.Világháborúról,szerintem.
Legalábbis én már rohadtul unom.

(#2807) Kr/\toS válasza zuchy (#2793) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Szerinted.

(#2808) Csabee. válasza Proky (#2805) üzenetére


Csabee.
nagyúr

És ezzel jobb lett a játék?

Üdv: Csabee.

(#2809) LackoMester


LackoMester
addikt

a faxom televan a sok kemper gecivel(ha sniperrel kempel-OK),ez is rohadt nagy probléma(mert ugye a dedikált szeróknál-ez meg volt oldva)na meg az a elbaszott Heartbeat sensor-irtam is tegnap gyereknek,ugatott,h.már 50-es :W
-láma-kemper 50 senzorral
játszottam egy HC szerón (Invasion pálya)ellenfél csapatából 6-ból 5-en kempeltek :U igy semmi értelme :W

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2810) LamaCube válasza feka007 (#2791) üzenetére


LamaCube
addikt

Feka007
Tudom nem nekem szólt ,de szerinted mi különbség van a játékban,hogy valaki megvette vagy virágboltival játszik????Szerintem semmi(mármint a játékot nézve)
Vagy csak az mondhat véleményt róla akinek megvan eredetiben? És akkor is csak pozitívat?Az én ismerőseim közül nem sokan vették meg,de aki megvette az nagyon megbánta...

Lackomester
Miért ne lehetne kempelni???Hol tiltja ezt bármi is?
Látom itt is kezdődik ,hogy önkényesen szabályokat akar valaki hozni,mert valaki kempel gl-t használ stb.és egyből megy a mocskolódás. Benne van a játékban valaki így szeret (tud)játszani valaki meg csak mint a vadnyúl ugra-bugrál.Persze aláírom,hogy a behasalok egy fal elé féle kemp idegesítő,de az is egy "stílus".Én sem vagyok híve,de attól nem fikázom.Lopakodás taktikázás az ellenfél becsekrészése akár megkerülve hátulról megölése (tudom az ilyenkori "hátulról megy csak"-beszólás-erre szoktam írni "figyelj oda,hogy ne kerüljenek be"-meg szólni kellene ,hogy fordulj meg???)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2811) DonMedve válasza LackoMester (#2809) üzenetére


DonMedve
addikt

Hehh ebben egyetértünk!Na meg ügye a gyökér csalókkal sem tudunk mit kezdeni! :(

LamaCube:Én ezt főleg DM-be szoktam birni!!Van egy COD2 dm szeróm,ott napi rendszerességgel nyomják,hogy "-...persze hátúlról!"Azt szoktam mondani,DM az ahol aztán tényleg nincs olyan,hogy hátúlról,mindenkit lőni kell aki mozog.Vagy adjak le figyelmeztető lövést??? :DDD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#2812) tomi_mod válasza csdm (#2762) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

NAT problémára a routered jó beállítása a megoldás!

A Steam oldalán írták, hogy melyik portokat kell megynitni ahhoz, hogy jól működjön...
[link]

Sajna nekem ezután sem volt jó, sőt ha mindent minden irányba engedtem akkor sem, így csak a router kiiktatása vált be.
Idegesítő, hogy eddig egy multis játékkal nem volt gondom, ennél a gamenál, már a telepítés, az aktiválás, sokszor az indítás is körülményes...és akkor kis jancsika még berhelje a routerét is!

Tetszik a játék, de sok bizbasz van ami miatt a multi eddig nálam nem üti meg az elvárt szintet...

(#2813) LamaCube válasza DonMedve (#2811) üzenetére


LamaCube
addikt

:C
Sose értettem az ilyen embereket.anno írtam,hogy sokszor azért nem tudtunk warozni az ellennel,mert szűrős volt a szero azt leléptek és még ők álltak le lámázni.Dobálta őket sorra -nopredict-norecoil meg más egyéb finomsággal.
MW2 előnye (EDDIG),hogy nem nagyon lehet buzerálni a cfg-vel.Ebben ki is fújt sajnos.Annó az 5 részre újítottam be a gépem és azóta is csak várok a játszható cod-ra :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2814) LackoMester válasza LamaCube (#2810) üzenetére


LackoMester
addikt

sosem érdekelt kinek milyen verziója van meg,lexarom....csak az dühit amikor a emberke felvan háborodva,h.nemtudja multiba... :F
a kommenthez mindenkinek joga van :K
Egyébként az én cimboráim közül elég sokan megvették agamet-senki nem bánta meg,söt... :K
egyébként a xarul sikerült WAW-részt is megvettem tavaly,mer ugye az is COD :K

Miröl Te beszélsz,tudod egyébként melyik pályáról beszélek,hát nagyon idegesitö...
egyébként szinte az összes COD4 dedikált szerón a kemp.(Sniper Ok) tiltott volt,nem véletlenül..és mióta számit taktikázásnak a kemp...inkább sunnyogásnak...az,h.kilönek hátulról,lexarom...

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2815) SzalaiG válasza BalaNce87 (#2786) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez mi? Maszk?

(#2816) DonMedve válasza LackoMester (#2814) üzenetére


DonMedve
addikt

Grat! :C Szép gyűjtemény!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#2817) SzalaiG válasza LackoMester (#2814) üzenetére


SzalaiG
addikt

Grat! Mindegyiket végig vitted?

(#2818) LamaCube válasza LackoMester (#2814) üzenetére


LamaCube
addikt

Lackomester
"egyébként szinte az összes COD4 dedikált szerón a kemp.(Sniper Ok) tiltott volt,nem véletlenül.."
Kérdem én,de nem bántani akarlak félre ne érts.Ezt a szabályt CB-n is kötelező érvényű volt.tehát ,ha valaki kempelt 1 pontot levontak vagy az ellen nyert????
Mert ,ha nem ez csak egy úgy mondva "parasztbecsület-szabály" és valaki vagy betartotta vagy nem ,de ezért bannolni... :N
Nem tudom hol olvastad tőlem ,hogy a kemp taktikázás?Amit utána írtam az a taktikázás.
Nem akarom ismételni magam ,de "ilyen a háború" nincsennek szabályok :) Persze vannak ,de azt hogy általánosságban egy admin milyen szabályokat hoz a saját szerverén nem biztos hoogy szabálynak nevezném.Pl. van olyan szeró ahol az a szabály nem lehet kempelni,akkor ezt szokod meg és ha van 1 war csodálkozol,hogy kempelnek és lelőnek.Hozzá kell szokni ehhez is ilyen is van tudtommal nem tiltják.

Egyébként én pps-el szoktam tunkolni tehát nem vok kemper távol áll tőlem védeni a kempereket.Persze kapom a tunker beszólást csak eggyet felejtenek el azzal nehezebb lőni mint riflével.A "lefogásra" gondolok,mert az igencsak ránt :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2819) SipiBcs válasza LackoMester (#2809) üzenetére


SipiBcs
őstag

Akkor csatlakoztam be hozzád amikor leléptél a map végén. Nem rossz az a HC mód, de ott az a társaság tényleg camper emberkékből állt. A következő map felénél leléptem én is. Ennyire kempingelős teamel nem is találkoztam még.... :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2820) boogie84 válasza LackoMester (#2809) üzenetére


boogie84
veterán

Én arra vagyok allergiás, mikor védeni kéne nekik a HQ-t vagy Demolitionnál a célt, erre körbe jár a pályán és aprítja az odafelé vezető úton a cs.társakat. Na mit gondolsz milyen nemzetiségű volt?? :U
Írtam nekik h nem ez a lényege a játéknak, szted érdekelte őket? :W

HQ mellett ok a "kemp" , defend van, valahogy meg kell oldani, de nem a pálya egy távolabbi részén való kempelés :(((

Ezért lennének jók a bérelhető szerók. Lennének adminok saját pénz saját szerver! Ötletes a multi, több játékmód, tetszik. De finomhangolni kéne!!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2821) SzalaiG válasza boogie84 (#2820) üzenetére


SzalaiG
addikt

Milyen nemzetiségű volt?

(#2822) LackoMester válasza DonMedve (#2816) üzenetére


LackoMester
addikt

Küszi,persze végigtoltam mindet,többször...a COD4 mp-t 2 évig toltam,a WAW az egyszerüen játszhatatlan volt...

Boogie-igen dedikált szerók,adminokkal...ez volna a faxa,
a HQ az mást taktika minta TDM HC-ben....ott a kemp a taktika része,ennyi

SipiBCs-na,ugye játszhatatlan volt,szerintem cheat is vot...érdekes nem minden szeró ilyen,azért is válogatok :))

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2823) boogie84 válasza SzalaiG (#2821) üzenetére


boogie84
veterán

Sajnos ironikusan kellett h fogalmazzak. Természetesen magyar volt. :(

Vki említette hogy indít saját szervert, és csatlakozhatnánk hozzá. Támogatom az ötletet!!
Ha össze tudjuk hozni benne vagyok!! (sajna nem tudok szerver lenni ,mert gatya a netem, de csatlakoznék)
:R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2824) feka007 válasza BalaNce87 (#2800) üzenetére


feka007
nagyúr

Én is elmondtam már, hogy mi lett fos benne, de te úgy beszélsz róla, mintha fizettél volna érte.. Na mind1 nekem, részemről off. :R
Egyébként a felétől tényleg nagyon jó a single, a gagyi motorosszános rész helyett berakhattak volna mégegy olyan olajfúrótornyos részt pl, és akkor az egész jó lett volna

[ Szerkesztve ]

(#2825) Polllen válasza LamaCube (#2818) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kicsit sarkítva látod a dolgokat...pl "CB-n is szabály?"

Ahány ház, annyi szokás....Ha dedikált szerón azt mondja az admin nincs kemp, akkor megszoksz v megszöksz...ennyi...tudod rómában, mint a rómaiak...és ha lennének dedikált szerók, akkor mindenki megtalálná a magának megfelelő szerót...pl nem igazán bírom a GL-t vagy az LS-t, így cod4-ben is olyan szeróra mentem, ahol tiltott...

És igen a játék része, de nem mindenki szereti és ha van rá lehetőség, hogy elkerüljem, el is kerülöm...itt sajnos nincs, így a megszökök v megszokok verzió jön...

Mellesleg pub soha se lesz olyan, mint a war...szóval aki olyan szerón játszik csak, ahol nincs kemp és úgy meg warozni nem csak ezen fog meglepődni... :DDD

u.i.: Mindenki tényleg azt mond, amit akar, de "Ajándék lónak ne nézd a fogát."

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2826) BalaNce87


BalaNce87
addikt

SPOILER:

Amit olvastam a neten az az, hogy Sheperd csak felhasználta Makarovot arra, hogy kiprovokáljon egy háborút a civil gyilkossággal. Aztán elkezdi kiirtani a Task Force embereit és ezért kell meghalnia Ghostnak és Roachnak, mert tudták, hogy mi történik. Ezután Price és Soap is megtudja és végül is sikerül megállítani.
Azt, hogy miért lőtte ki az EMP-t Price azt nem vágom. Illetve, hogy mi történt Makarovval és mi volt Sheperd globális célja azt sem, hiszen utal a 4-ben kilőtt atomra is...

SzalaiG: Igen, ilyen Pamut maszk gondolom:D Ezt kurvára eltalálták.

Egy kis kiegészítő a gameplayhez: Annyira szánalmas, hogy próbálják a Chernobyl-i részt felidézni azzal a két szánalmas sniperes résszel! Kurvára nem ér fel hozzájuk!
Nem értem miért nem lehet olyan missiont csinálni, amiben nem gyakni kell és nem 10 perc az időtartama, hanem legalább 30...
...tiéd a bal, enyém a jobb, számolok háromig. És ezt 5 ször egymás után:D

[ Szerkesztve ]

(#2827) zolisx4 válasza Polllen (#2825) üzenetére


zolisx4
őstag

mekkora net kell hogy servert indits??
mert mi tegnap előtt játszottunk mindenki hozzám csatlakozott és sokan voltunk és jó volt nagyon
én eljutottam arra a szintre már le sem lőnek hanem mögém jönnek és leszúrnak vagy elszalad mellettem és úgy szúr le ezt igy szokták játszani??

[ Szerkesztve ]

(#2828) luw2win


luw2win
őstag

Multiba valakinek sikerült megcsinálnia a lean-t?, mert idegesít.
És ha átírok valamit akkor az visszairja :F

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2829) tgulyas válasza zolisx4 (#2827) üzenetére


tgulyas
senior tag

já , de bele lehet jöni .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#2830) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ekkora trágyalét már, az ellen simán kitud hajolni akár csak a fegyóját kitolva, nekem meg ki kell állnom komplett céltáblaként, hogy le tudja lőni. Nagyon látszik, hogy ezt a gamét konzolra csinálták, ehhez mérten kellően el is van baxva!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2831) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez a "kempelés" már szinte misztikum lett az FPs játékokban. Habár én nem vagyok COD rajongó, CS-ben sztem mégtöbb kemper van. Persze van ahol tiltják olyan értelemben, hogy elkezdesz magad körül sugár irányban színes köröket kibocsátani, így mozdulni kell egy idő után:D
Amúgy én nem vagyok ennek a híve, szerintem a kemp is megfelelő ha vki akkor csinálja mikor többen jönnek rá pl. A lényeg az, hogy mikor bombát kell védeni, vagy HQ-t akkor ne a pálya túlsó felén feküdjön a fűben.
Amúgy a gránátot megcsinálták végre? Úgyértem, hogy nem tudsz akkorát dobni, hogy a map túlsó felére átszálljon?

Sárpac: Ez engem is rohadtul zavart. És főleg mikor kemény fokozaton tolod, akkor egyből bevérzel egy lövéstől :DDD Mondjuk szerintem egy-két helyen alapból rohadt sok az ellen és semmi fedezék. Nehezebb szintem nem azért nehezebb, mert okosabbak, hanem azért, mert nincs annyi időd, hogy fordulj két 360 fokot :W

[ Szerkesztve ]

(#2832) Polllen válasza BalaNce87 (#2826) üzenetére


Polllen
nagyúr

SPOILER

Makarov túléli...az EMP célja pedig a támadás megállítása volt. Mint a golden eyeban...Minden elektromos kütyü kilöve = nincsenek gépek, nincsen kommunikáció...kb ezzel sikerült bevédeni a várost.

Sepörd meg megzakkant, de rendesen...meg akarta mutatni a világnok...tudod...szokásos...világuralom...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2833) Polllen válasza zolisx4 (#2827) üzenetére


Polllen
nagyúr

MW2-ben semekkora, mert nem tudsz saját dedikált szerót indítani :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2834) RockHaRD válasza Sárpac (#2830) üzenetére


RockHaRD
addikt

single-be simán lehet clippelni ;] ott még az a saját lelkiismereted sem szólhat közbe, hiszen a gép is csal :DDD

(#2835) Polllen válasza BalaNce87 (#2831) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem is a játékmód határozza meg...HQ, domination tdm...stb...

Pl. tdm-ben és más olyan módban, ahol az ölés számít, sztem a kemp ultragáz...

HQ, domination, sabotage...ha obinál vagy és a dolgod teszed kell is hogy kempelj...de nálunk a bomba, plantelünk és a kis gyökér a mi spawnunkra kempel...khm...szóval nekem csak akkor van vele bajom, ha nem ott csinálják ahol lehetne, vagy ha vki feljön egy hq, dom vagy sab szeróra tdm-t játszani... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2836) luw2win válasza Polllen (#2835) üzenetére


luw2win
őstag

Tegnap belőttem a maxfps-t, ma probálkoztam a leannel és elcsesztem mindent, ujra 91 a maxfps, és ha megint átirom 250-re akkor marad 91-be, pedig a cfg-be ottvan hogy : seta com_maxfps "250".
Mit tegyek? :F 91 fps-el halál játszani

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2837) lovag05 válasza Polllen (#2835) üzenetére


lovag05
aktív tag

Szerintem meg teljesen mindegy, milyen játékmódot folytatsz, ha a csapatod nyer...

So many demons, so little time...

(#2838) Anubiss


Anubiss
tag

Csak engem dob ki a game az ACT III első pályáján? Elkezd tölteni, megy is a videó meg minden, de egy hangyafingnyivel a vége előtt lefagy a game és kidob. Az asztalt szétbarmolja és általában a reset segít... :O
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ (2 Ghz); 1 Giga RAM, ATI Radeon X1650 (256 MB). Ez a konfigom és mindig kidob!

Valami ötlet? Eléggé fontos lenne... :O

Drivert frissítettem, de semmi! :O :O :O :O

(#2839) Polllen válasza lovag05 (#2837) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sarkítok, de ilyen alapon orrbaszájba tk-zhatsz vagy parasztkodhatsz másokkal, ha a csapatod nyer...^^

A gémben pont erről beszél Price...a történelmet a győztesek írják...és tele van hazugsággal :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2840) luw2win válasza Anubiss (#2838) üzenetére


luw2win
őstag

Talán ha visszaolvasol :U, itt gondolom neked nem extrán volt szal nem high-ra kell visszaállitani hanem értelemszerűen lentebb a grafot mert elfogy a memória

UP pls,cod fórumokban mindig az üres szövegelés megy, hogy igy TK ugy tk igy köcsog claymoros meg stb..., talán ha kicsit átmennénk szakmaiba :U , lehet nyitni egy másik topicot ahol ki lehet tárgyalni cod- codmw2-ig az összes marhaságot

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2841) tgulyas válasza Anubiss (#2838) üzenetére


tgulyas
senior tag

Itt azért a több lesz a gond 1 GB az nem sok föleg egy 256 mb vga melet .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#2842) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Fuhuhuuuu!
AAAA! Szerintem nagyon jó lett a játék, csak nagyon rövid :(
SPOILER! Price él és virul! Ezt nem értem! Nem az volt, hogy lelőtték az MW1 végén? Bár, most így végiggondolva, én gyorsabb voltam valamivel, mert leszedtem a két katonát, meg Zakhaev-et... Szal most akkor mi van? :F:D

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#2843) Anubiss válasza luw2win (#2840) üzenetére


Anubiss
tag

Egyszer már megpróbáltam low textúra minőséggel. Ugyanaz volt az eredmény... :O

(#2844) luw2win válasza Anubiss (#2843) üzenetére


luw2win
őstag

felbontást mindent állíts a legalacsonyabb-ra ha ugyanúgy ezt csinálja akkor passz :F

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2845) LackoMester válasza Neil Watts (#2842) üzenetére


LackoMester
addikt

Cpt.Price él-élt-élni fog :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2846) bandiie válasza }{3@Đ$}{0ot (#2804) üzenetére


bandiie
aktív tag

Azaz. Kommandóztam én, de nem sikerült tegnap.
Majd most kipihenten nekiugrok. :D

(#2847) Neil Watts válasza LackoMester (#2845) üzenetére


Neil Watts
veterán

:DDD

(#2848) LackoMester válasza LamaCube (#2818) üzenetére


LackoMester
addikt

elöször is,a dedikált szeróknál én választhattam meg kivel játszom-melyik szerveren,általában(COD4-röl besz.) ez HC-ban a VES volt,itt nagyon is jól meg volt oldva a kemper kérdés,és minden fegyó használható volt,a GL is..(sosem használtam)igen ez volt a jó-szoktam meh,mert igy volt értelme
aki huzamosan kempelt repült-és jól is volt ez igy
ez ami hiányzik a MW2-ben.Igaz, ha nemtetszenek a játszótársak,akkor OFF,és másik szeró
ilyen kempelös köcsögök ,csak azt érik el,h.magukra maradnak,de ez is kell nekik...
tunkolással meg nem dicsekednék ;)
OFF

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2849) bonat válasza Neil Watts (#2842) üzenetére


bonat
senior tag

én is most fejeztem be.....hát szerintem is rövid lett

(#2850) bonat


bonat
senior tag

most akkor Multiplay-el mi a helyzet?
lesz..nem lesz??
game monitor.com-on nem találtam még 1-et sem :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.