Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) carr válasza rt06 (#15453) üzenetére


carr
őstag

Sziasztok!

Mi van akkor, ha tegnap este még ment a le/feltöltés, ma reggelre meg azt írja, hogy "szétkapcsolt", ill. "a peer megszakította a a kapcsolatot" ?
Jelzés nincs a jobb alsó sarokban. utorrent 2.2.1-et használok.
Most se seed-et sem peer-t nem mutat, csak 0-át.
Teszt szerint a port nyitva, utorrent szerint a port nincs nyitva.
Ha új torrentet adok hozzá, akkor sem indul el a letöltés.
ez mi lehet?
routerben nyitva a port, IP szerint is.
:R
Köszönöm.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#15502) rt06 válasza carr (#15501) üzenetére


rt06
veterán

egeszen pontosan hol irja ezeket?
kepet tudnal esetleg mutatni errol is, illetve a problemas torrent(ek)-nel a lenti fulekrol is?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15503) terencehIII


terencehIII
tag

Helló!

Segítséget kérnék az alábbi ügyben:
Újratelepítettem a gépem, új utorrent (legfrissebb verzió)...
Azóta a torrenteknél az állapot jelző állandóan pirosra vált és nem seedel. Ha újra indítóm a programot akkor zöld de kb. fél perc múlva újra pirosak.
Mi lehet a gond (utorrent be nem állítottam semít csak feltelepítettem).

(#15504) donjohnson válasza terencehIII (#15503) üzenetére


donjohnson
addikt

n betűs oldal facebook falán ezt írják:
"Többen is jeleztétek már, hogy nem tudtok letölteni. Sajnos valóban tracker problémáink akadtak, de már dolgozunk a hiba javításán. Addig is türelmeteket, és megértéseteket kérjük!"

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#15505) terencehIII válasza donjohnson (#15504) üzenetére


terencehIII
tag

köszi :R

(#15506) carr válasza rt06 (#15502) üzenetére


carr
őstag

köszönöm, tracker probléma van. :R
donjohnson! köszi! :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#15507) carr válasza terencehIII (#15503) üzenetére


carr
őstag

tracker probléma. :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#15508) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Sziasztok.Egy olyan problémám lenne, hogy amit elindítom a torrentet mondhatni meghal a net, semmit nem tölt be annak ellenére, hogy jelenleg csak 1 torrent van a listán ez mitől lehet?Ha bezárom a torrentet visszaáll minden és lehet netezni.

(#15509) rt06 válasza Nemt0m12 (#15508) üzenetére


rt06
veterán

#7 3-4 pontok

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15510) Nemt0m12 válasza rt06 (#15509) üzenetére


Nemt0m12
tag

Csak egy a baj eddig jó volt. Windows újratelepítés volt ennyi semmi több minden úgyvan ahogy kell mégis egyszerűen torrent indít még ha nincs is benne semmi akkor is lelövi nem tölt be semmit a chrome

(#15511) envagyok


envagyok
veterán

Olyan torrent kliens programot keresek, ami
-Ingyenes
-Távirányítható webui-val, és androidos appal
-Létezik belőle leecher sender v 10* multi verzió

Előre is köszönöm

(#15512) rt06 válasza envagyok (#15511) üzenetére


rt06
veterán

"-Létezik belőle leecher sender v 10* multi verzió"
ez mi?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15513) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
Mondjuk úgy pár éve használok különböző klienseket de tegnap óta valami nem oké. Egyszerűen nem tölt fel a kliens vagy ha igen akkor 25kb/s-el. utorrent 3.1.3, 3.4 és qbittorrent 3.1.10 sem működik. Adott portok engedélyezve, routerben is be vannak/voltak állítva és mégsem megy semmi. Letöltés tökéletes, feltöltés nincs. Esetleg valakinek van ötlete mi lehet a gond?

Szek.: Most van feltöltés de, jelenleg 394kb/sec ami elenyésző ahhoz képest hogy eddig 6Mb/sec-el seedeltem 0-24-ben szinte.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#15514) gologolo


gologolo
tag

Sziasztok!

Utorrent 2.02-t újraraktam SSD-re váltás miatt. Meghajtójeleket újra kiosztottam, direkt hogy stimmeljen a dolog torrent szempontból. Az appdata/roaming-ban található utorrent mappát egy az egyben átmásoltam az SSD-re, mégse lát a kliens egyet se az új torrentek közül. Mi lehet ennek az oka? Nem kellenek az apps, meg chache mappa, csak és kizárólag a torrent fájlok?

(#15515) donjohnson válasza gologolo (#15514) üzenetére


donjohnson
addikt

sok van belőle? szerintem egyszerűbb, ha egyenként hozzáadogatod újra, ha már úgyis megvannak a torrent fájlok.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#15516) Serricon válasza donjohnson (#15515) üzenetére


Serricon
senior tag

Ha sok van akkor egyszerűbb létrehozni egy watch foldert és bedobni az összeset, aztán majd szépen behúzza magától.

(#15517) gologolo válasza Serricon (#15516) üzenetére


gologolo
tag

Hát van vagy 400. Most megadtam neki az appdatás utorrent mappát mint a torrentek mappája, erre elkezdett 7000 torrentet letölteni :)

Nem értem miért nem látja a régi fájlokat, pedig ugyanaz a verzió, ugyanaz a meghajtójel..

(#15518) gologolo


gologolo
tag

Nah akkor egy érdekes többletinformáció..
Szerelgetem a gépet, portalanítom, és amikor újraindítom a torrentek vinyója a D: meghajtó nem elérhető. Kihúzódott a tápkábel. Mit ad isten a kliens egyből fölismerte mind a 400 torrentemet, csak éppen, piros X-el jelölve a feltöltéseknél, mert nem találja a fájlok elérési útvonalát.

Visszakötöm a hiányzó vinyót, és rögtön nem lát a kliens csak 100 torrentet, azokat is újra próbálja szedni, ahelyett hogy seedelné.

(#15519) jacekLFS


jacekLFS
tag

Sziasztok

Az miért lehet hogy nagyméretű (200gb+) letöltésnél megfagy az utorrent (3.1.2) Cache be van állítva 1800, meg is telik másodpercek alatt, de egyszerűen mint ha a winyó nem akarná kiírni, és megáll a program. Rákattintok homokórázik és off. win 8.1 wd red 3tb winyó utorrent 3.1.2, 16gb ram, ez a config, ha ez segítség. Előre is köszi a válaszokat.

Üdv

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#15520) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Upc-re váltott a netem és eszembe jutott az utorrent használata,leszedtem a legfrissebb verziót.
Először azt írta a teszt a port nincs nyitva csak letölteni tudok.-de nem ment a letöltés sem.
Most beállítottam a rutert de továbbra sem tölt egyik irányba sem.
Jelenleg ha futtatom a tesztet akkor az első részén azt írja a sávszélességnél:"sebességteszt hiba kapcsolat időtúllépés (10060)"
Hálózatnál:
Port nyitva hálózat jól van beállítva.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#15521) donjohnson válasza Sas madár (#15520) üzenetére


donjohnson
addikt

További beállítások / BitTorrent / Protokolltitkosítás engedélyezve vagy erőltetve legyen.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#15522) Sas madár válasza donjohnson (#15521) üzenetére


Sas madár
őstag

Kipróbáltam mindkettőt újra indítva a programot de a hiba továbbra is maradt.
kivettem a pipát az utána lévő opcióból "titkosítatlan bejövő kapcsolat engedése"
De továbbra is sebességteszt hiba van.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#15523) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok,

Utorrent-be be lehet állítani, hogy "x"- idő elteltével vagy "y" mennyiség feltöltése után állítsa le a seed-elést? Esetleg x,y együttes beállítására is van lehetőség?

Köszike.

(#15524) Gabás válasza swoody (#15523) üzenetére


Gabás
addikt

igen, arány és idő függvényében globálisan a Queuing lapon, illetve az egyes torrentek esetében a tulajdonságaiknál

(#15525) swoody válasza Gabás (#15524) üzenetére


swoody
senior tag

Ezt már régebben nézegettem, de hiába próbálkoztam sehogy se akart működni.

A "Minimum seed idő (perc):" ide ha megadok egy 10-es értéket akkor az azt jelenti, hogy minden torrent ami 10 percet ment az leáll?

(#15526) sztanozs válasza swoody (#15525) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem, ez azt jelenti, hogy a letöltés befejezése után seedeli legalább 10 percig, függetlenül attól, hogy elérte-e a seed célt vagy sem.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15527) swoody válasza sztanozs (#15526) üzenetére


swoody
senior tag

Ejjj rosszul írtam de igen erre gondoltam, szóval a seed idő letőltés után 10 perc, mert nekem ez nagyon nem működik.

Ha van egy torrent ami már ott van 1 órája hiába írok be 10-et akkor se áll meg.

[ Szerkesztve ]

(#15528) swoody válasza swoody (#15527) üzenetére


swoody
senior tag

Hoho lehet megvan a probléma. :)
Ha jól értem a sugót akkor ezek a beállítások csak az utólagosan hozzáadott torrentekre igazak.

(#15529) swoody válasza swoody (#15528) üzenetére


swoody
senior tag

Nem jó ígyse. :F

(#15530) sztanozs válasza swoody (#15529) üzenetére


sztanozs
veterán

Ez a beállítás csak akkor lép érvénybe, ha már elérted a minimum seedback ratio-t...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15531) swoody válasza sztanozs (#15530) üzenetére


swoody
senior tag

0-ra raktam a visszaosztást és akkor se állítja meg.

(#15532) ACE- válasza swoody (#15531) üzenetére


ACE-
addikt

És a "When utorrent reaches the seeding goal" be van kapcsolva és 0-ra van állítva?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#15533) swoody válasza ACE- (#15532) üzenetére


swoody
senior tag

Nincs, azt én úgy értelmezem, miszerint ha bekapcsolom akkor limitálja a feltöltést x mértékre.

(#15534) ACE- válasza swoody (#15533) üzenetére


ACE-
addikt

És értelmezted a [0 = stop] szöveget is? :DDD

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#15535) swoody válasza ACE- (#15534) üzenetére


swoody
senior tag

Hmmm igen mostmár minden jó. :)

Nem is foglakoztam ezzel a beállítással, hiszen felette van egy vonal amiből azt gondoltam tökmásra utal.

Köszi szépen.

(#15536) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

segitsegeteket szeretnem kerni!
megadta magat a win8.1em az ssd-n egyik pill.rol a masikra. korabban a legfrisebb u torrent hiaba tettem fel ra nem seedelt,e gy regebbi 3.0-at feltettem azzal egybol oke volt minden.

most az uj rendszeren szinten 8.1 64bit, mar nem fut a 3.0 mert becrashel.
a 3.4 pedig a fenenek se seedel. sikerult nagynehezen felhuzni az u torrent 2.0.1-t, de ezzel sem megy a seed, hallgato hibat ir, de kozben a tesztek minden zolt, es megfelelo.

valaki tudna segiteni, mi a feneert nem megy a seed? :( - minden piros.

elore is halas koszi!

:R

u.i: dlink 5ghz routert hasznalaok, portot kinyitottam amit hasznalok torrentre.

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#15537) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Upc-re váltott a netem és eszembe jutott az utorrent használata,leszedtem a legfrissebb verziót.
Először azt írta a teszt a port nincs nyitva csak letölteni tudok.-de nem ment a letöltés sem.
Most beállítottam a rutert de továbbra sem tölt egyik irányba sem.
Jelenleg ha futtatom a tesztet akkor az első részén azt írja a sávszélességnél:"sebességteszt hiba kapcsolat időtúllépés (10060)"
Hálózatnál:
Port nyitva hálózat jól van beállítva.

Kipróbáltam másik géppel is ahol még régi a torrent szoftver de az sem működik ugyan ezt a hibát írja.
Menyire megbízható az Utorrent tesztje? Lehet még sincs jól beállítva a ruter?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#15538) rt06 válasza Sas madár (#15537) üzenetére


rt06
veterán

"...azt írta a teszt a port nincs nyitva csak letölteni tudok."
amelyik tezt ilyet ir, az szar, ne higgy neki, ne is akard futtatni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15539) Sas madár válasza rt06 (#15538) üzenetére


Sas madár
őstag

Hogyan tudom megoldani a hibát?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#15540) rt06 válasza Sas madár (#15539) üzenetére


rt06
veterán

ahogy nezem, ket problemad van
az egyik, hogy szar a teszt, azzal siman csak ne foglalkozz
a masik, hogy az upc bekavarhat, ezert erdemes nem csak bekapcsolni, de kenyszeriteni is a titkositast

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15541) Sas madár válasza rt06 (#15540) üzenetére


Sas madár
őstag

A kényszerített titkosítás is be van kapcsolva.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#15542) TBMC válasza TBMC (#15536) üzenetére


TBMC
addikt

valaki? :S

markbellus.hu 

(#15543) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Utorrent 3.4.2 használó vagyok. A kliens sebességtesztet futtatva a port ellenőrzés során azt írja a port nincs nyitva, nem tudok feltölteni. De jelenleg is seedelek kb 60KB/s-el. Akkor most mi van? Mehetne gyorsabban is ha nyitva lenne?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15544) donjohnson válasza dethroner (#15543) üzenetére


donjohnson
addikt

ha nem lenne nyitva, akkor 0 kB/s lenne.
mekkora a max feltöltési sebességed? 60 kB/s alapján 512 kbit/s-re tippelnék, ami teljesen reális.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#15545) dethroner válasza donjohnson (#15544) üzenetére


dethroner
veterán

30 megabit :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15546) korcsi válasza donjohnson (#15544) üzenetére


korcsi
veterán

Zárt port mellett is lehet feltölteni passzívba. A sebesség problémát okozhatja ez.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#15547) dethroner válasza korcsi (#15546) üzenetére


dethroner
veterán

Szóval akkor hogy lehet nyitni portot?
Win7, tp-link 1043 router, avg internet security 2013.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15548) rt06 válasza dethroner (#15547) üzenetére


rt06
veterán

upnp-t engedelyezed mind a router-en, mind a µTorrent-ben

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15549) korcsi válasza dethroner (#15547) üzenetére


korcsi
veterán

Forwarding -> virtual servers
Vagy Upnp ahogy kolléga is írta.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#15550) dethroner válasza rt06 (#15548) üzenetére


dethroner
veterán

Működik, hálás köszönet :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.