Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) smallmer


smallmer
őstag

miért jobb egy nas? :) csak azért kérdem, mert ha letöltök valami filmet vagy game-t akkor máshol nem tudom megnézni :( ha nas van

(#15752) enginev3.0 válasza smallmer (#15751) üzenetére


enginev3.0
félisten

A nas-ról bárhonnan meg tudod nézni a filmet, vagy nem teljesen értem a kérdést

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15753) smallmer válasza enginev3.0 (#15752) üzenetére


smallmer
őstag

Komolyan? Nem is tudtam. És mi az alsó határ amelyik nas mèg jooo?

(#15754) enginev3.0 válasza smallmer (#15753) üzenetére


enginev3.0
félisten

NSA310
DNS-320L

Nekem eddig ezek voltak, fullhd filmeket nézek róluk gépen, amiket előzőekben torrenten letölt, gép (15watt fogyasztással) nélkül, és seedeli őket folyamatosan

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15755) rt06 válasza enginev3.0 (#15752) üzenetére


rt06
veterán

azert ez igy kicsit meredek
ha a forumtars laptoppal nyomja, es letolt valamit, majd atmegy egy baratjahoz, vagy a baratnojehez, a notit tudja magaval vinni, a nas-t nem
szoval elobb lehet meg kellene tudni, mire van igenye/szuksege

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15756) .DLL


.DLL
veterán

Sziasztok!

Most kezdtem torrentezni a hírös magyar oldalon (meg nagyjából egyébként is, eddig nem izgatott a dolog) és egyből az van, hogy nem tudok vissza-seedelni.

Eddig két népszerű fájt szedtem le, lent is voltak gyorsan, de felfelé 0bit ment. Nem lassú, hanem nulla! Ezt nem tudom azzal magyarázni, hogy biztos nem kell senkinek a cucc, ezért nem kapcsolódnak hozzám, mint mondtam népszerű fájlok elég sokan adják és töltik is.
Így viszont nagyon 0,000 marad az arányom is és félek, hogy repülni fogok.

uPnP aktív mindkét helyen, de nyitottam neki kézileg is protot, újra is indítottam a routert is, a gépet is, semmi. 0bit ^

(P.H.)

(#15757) rt06 válasza .DLL (#15756) üzenetére


rt06
veterán

azert mondj egy seeder/leecher arany, hatha megsem kell senkinek a cucc toled
vagy ez, vagy meg vagy atkozva

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15758) enginev3.0 válasza rt06 (#15755) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt írta, hogy letölt valamit azt máshol nem tudja megnézni
Nem gondolom, hogy laptopja lenne, amiről nem tudja hogy hordozható

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15759) rt06 válasza enginev3.0 (#15758) üzenetére


rt06
veterán

meg jo, hogy amit az elobb irtal, koszonoviszonyban sincs ezzel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15760) .DLL válasza rt06 (#15757) üzenetére


.DLL
veterán

S:1064 / L:273

Előre is köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#15761) woodworm válasza .DLL (#15760) üzenetére


woodworm
veterán

Nézd meg a leecherek között nincs-e gyanúsan sok egyforma 9x%-os. Azok nagy valószínűséggel partial seederek. Sokszor valódi letöltő alig akad közöttük.

(#15762) .DLL válasza woodworm (#15761) üzenetére


.DLL
veterán

Ezt hol tudom így megnézni?

(P.H.)

(#15763) woodworm válasza .DLL (#15762) üzenetére


woodworm
veterán

Profilodról elnavigálsz a torrent adatlapjára, ott pedig rákattintasz a seederek vagy a leccherek utáni számra.

(#15764) enginev3.0 válasza rt06 (#15759) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mi van?

Azt írta, hogy
"csak azért kérdem, mert ha letöltök valami filmet vagy game-t akkor máshol nem tudom megnézni"

Erre válaszoltam, hogy egy nasról meg lehet nézni a filmeket máshol is

Qrvára nem értem mi ebben a bonyolult számodra
Gondolom ha laptopja lenne akkor nem lenne ilyen gondja, hogy nem tudja máshol megnézni, mert ha a szoba másik sarkában akarná megnézni, akkor oda vinné a laptopot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15765) .DLL válasza woodworm (#15763) üzenetére


.DLL
veterán

Valóban a 90 százalékuknak 99,47% van meg, gondolom hozzám hasonlóan nem kérték a sample-t, a borítóképet és a többi "sallangot". Mindenesetre akkor is furcsa, de remélem így már megnyugodhatok.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#15766) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Olyankor mi van W724 esetén ha a qtorrent "A port nyitva, A hálózat jól van beállítva" üzenetet ad,elvileg a portforwardot is jól állítottam be a routeren és mégsem ok a dolog..Piros csíkos torrentek se le se fel semmi.. :F

(#15767) rt06 válasza enginev3.0 (#15764) üzenetére


rt06
veterán

jolvan, nyertel, nas-rol barhonnan meg lehet nezni, akar a holdrol is
nem tudom, hogy ennyire ostoba vagy, hogy nem erted mi a problemam azzal, hogy nulla hatterinfoval durvan tulzo es/vagy minimum felreertheto kijelentest teszel, vagy direkt kotekszel, mert ismersz egy felepitest, es mindenkit arrol akarsz meggyozni, de igazabol egyik esetben sincs ertelme barmit is reagalni ra, azon kivul, hogy ugyes vagy, meghajlok tudasod elott

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15768) rt06 válasza Gézengúz (#15766) üzenetére


rt06
veterán

mi az, hogy piros csikos?
amugy ha se le se fel, valoszinuleg nem a portforward a gond, inkabb mar a tracke-rel valo kommunikacional akadhatsz el, igy meg sem kapod a peer-ek elerhetoseget (meg ok sem a tiedet)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15769) Gézengúz válasza rt06 (#15768) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ahha és 20 perc elteltével meg minden rendben van! Nem értem én ezt...

(#15770) Gézengúz válasza Gézengúz (#15769) üzenetére


Gézengúz
addikt

Jobb alsó sarokban is van zöld pipám, sosem volt még ilyen problémám bármilyen routerral megbirkóztam de ez...

(#15771) rt06 válasza Gézengúz (#15769) üzenetére


rt06
veterán

valoszinuleg tracker problema lehetett

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15772) enginev3.0 válasza rt06 (#15767) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudom, a holdon még nem jártam, ha arra vagyok kipróbálom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15773) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Van pár sorozat amit magról töltők, általában angol nyelven, és külön szedek le hozzá feliratot mindig. De azt áruljátok el hogy mégis hogy a fenébe kerül be 1-2 nap múlva az adott felirat a sorozat mappájába. A feliratokat a Dokumentumok - Letöltések mappába töltöm le, majd a filmet elindítom VLC-vel a filmet és onnan tallózom be a feliratot.

Pl: Az Arrow-ot tegnap szedtem le, este meg is néztem, erre látom hogy ma du. módosult a mappa. Mégpedig 13:28-kor. Ekkor biztos nem csináltam semmit, mert épp a Forma 1-et vártam ágyból nézve. Szóval ez számomra felfoghatatlan hogy mégis hogy a fenébe kerül be oda magától a sub. Valaki tud erre magyarázatot adni?

Köszönöm!

Ja és a NAS-ra töltök le, szóval még nem is csak az van hogy a gépen található HDD-re.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#15774) djculture válasza jozsi252 (#15773) üzenetére


djculture
félisten

Egyes lejátszók képesek letölteni egyböl a hozzávaló feliratot úgyhogy gondolom más program is képes erre :)

[ Szerkesztve ]

(#15775) jozsi252 válasza djculture (#15774) üzenetére


jozsi252
veterán

Ezt én értem, meg tudok is róla. BS Player pl ilyen. De én tegnap este a filmet VLC-vel néztem, és a felirat ma du. került a mappába. Pedig a lejátszót ma meg sem nyitottam. Szóval ezért furcsállom.

iPhone 13 Pro Max

(#15776) Pinocchio23


Pinocchio23
tag

Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy win 8.1, telepítettem az AVG-t, és nem tudok feltölteni. A tűzfalnál beállítottam, hogy adott porton mindkát irányba engedje. Netes port teszterrel a port nyitva van. De nem tudok seedelni utorrentel. Milyen beállítási lehetőségek vannak még?

(#15777) kungzi


kungzi
veterán

üdv

utorrent 3.4.2 legújabb verzió
elkezdek tölteni maxon (upc 120-as net) és egyszer csak felugrik az ablak és ezt írja:
Windows ran out of memory. Unable to allocate ... bytes. (... helyén mikor milyen szám van)

Ez micsoda, és hogy tudnék tenni ellene?

(#15778) janos666 válasza kungzi (#15777) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Csak tipp, de letiltottad vagy kézileg soványra fogtad a Windows lapozófájl-t? Esetleg kézileg magasra állítottad az utorrent cache méretét? Netán több száz torrentet futtatsz egyszerre?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#15779) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Egy jó ideje nem torrenteztem és most újra szeretnék.
Upc technicolor modem/routerem van 2 éve kb. Régebbi modemnél semmi gondom nem volt simán tudtam felölteni viszont ennél nem megy a felötlés. Mit hogy kéne beállítanom a routernél esetleg máshol? Olvasgattam hogy mit kéne de úgy se ment eddig. Több klienset is próbáltam de hát egyikkel se sikerült elindítani a feltöltést.
Várom a segítő válaszokat. Köszönöm előre is

(#15780) adika4444 válasza laabom (#15779) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Ha van saját routered rakd bridged módba, és kösd mögé, minden ilyesmi gond meg fog szűnni.
Ha ez nem opció, és nem nagyon kapsz itt választ, akkor az UPC topikban is kérdezz utána.

üdv, adika4444

(#15781) Draken


Draken
őstag

sziasztok!
rendszer újratelepítésre fog sor kerülni és örülnék, ha nem kéne egyesével újra betöltögetni a torrenteket. melyik az a mappa, amelyiket le kell menteni, majd visszarakni eredeti helyére, hogy egy friss telepítés után onnan folytassam, ahol abbahagytam? köszi!

(#15782) adika4444 válasza Draken (#15781) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Mi a fenét tudnék ezzel a nyomorék utorrent 2.2.1-gyel kezdeni, ha sehogyan se akar menni a port nyitás? routeren nyitva, kb. egy hete még jó is volt, most meg írja h closed a port. routeren nyitva, gép belső IP-je nem változott. már vagy 5 porto végig próbáltam. UPNP-vel is próbáltam, de nem megy. forvardinggel se akar.
Mit tegyek vele?

üdv, adika4444

(#15783) rt06 válasza adika4444 (#15782) üzenetére


rt06
veterán

hasznalj normalis porttesztert (google ajanl milliot), azzal meg ne foglalkozza, amit a µTorrent ir

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15784) Gézengúz válasza adika4444 (#15782) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem lehet, hogy Speedportod van?

(#15785) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Hello,

utorrent használata közben a sebesség el kezd csökkenni, majd le is áll, aztán el sem indul.
Kliens korábbi verziója működött 1-2 hónapig, de most már ugyan ezt csinálja a régi is. Most jordy downloaderrel töltök, de ezen nem lehet sebességet módosítani, viszont kellene sávszél 1-2 programnak.
Van valami ötlete valakinek, mi lehet ez, vagy mi erre a megoldás? :R

Moretimer

(#15786) rt06 válasza Moretimer (#15785) üzenetére


rt06
veterán

#7 3-4. pontok

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15787) Moretimer válasza rt06 (#15786) üzenetére


Moretimer
aktív tag

mire is gondolsz konkrétan?

Moretimer

(#15788) rt06 válasza Moretimer (#15787) üzenetére


rt06
veterán

a pinara

amugy erre celoztam

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15789) Moretimer válasza rt06 (#15788) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Igen, ismerem a számokat és az olvasás is megy.
Nem tudom olvastad e, de az egyik progival megy a torrent a másikkal nem.
Ennek mi köze is a sebességhez kedves "pinagondoló" szakelvtárs?

Moretimer

(#15790) adika4444 válasza Gézengúz (#15784) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Nem Speedport, UPC 3212 cisco és tlwr 1043nd.
De már megoldódott a probléma, úgyhogy tárgytalan, kb. a hatodik port bevált.

üdv, adika4444

(#15791) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Már megint én, most viszont más a kérdés.
USB-s hdd-re torrentezek uTorrent 3.1.3-mal egy SSD-vel szerelt netbookon. Na most problémácskám az az, hogy néha hdd be, torrent indít, és a fájlokat nem találja. Ha jobbgomb, majd indítást nyomok akkor jó, de ha őszinte akarok lenni akkor bevallom, hogy nem akarom ezt eljátszani minden alkalommal, amikor a kisgéppel töltök vagy seedelek. Mit tudnék tenni ez ellen?
Torrent nem indúl együtt a géppel, így ha olyasmi megoldás h sorrendek torrent és hdd azt is fogadom...
köszi előre is

üdv, adika4444

(#15792) woodworm válasza adika4444 (#15791) üzenetére


woodworm
veterán

Portable utorrent?

(#15793) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Erre valaki?

Moretimer

(#15794) smallmer


smallmer
őstag

tixatit használ valaki közületek? :) nem tudom, hogy melyik bittorrentklienst használjam :)

(#15795) rt06 válasza Moretimer (#15789) üzenetére


rt06
veterán

igazad van, semmi, elnezest kerek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15796) Moretimer válasza rt06 (#15795) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Semmi gond, más ötlet? :)

Moretimer

(#15797) rt06 válasza Moretimer (#15796) üzenetére


rt06
veterán

nincs, de bizok benne, hogy megoldod, hisz ismered a szamokat, es az olvasas is megy

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15798) Moretimer válasza rt06 (#15797) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Igen, erre gondoltam én is.
Látom érdemrendet nem kapsz a jó ötletekért, talán máshol kellene megpróbálnod, mondjuk a napiszar topikban.
Jobb ötletem nincs, hol lehetnek még a korlátolt elmék...

Moretimer

(#15799) sutykuru válasza Moretimer (#15798) üzenetére


sutykuru
tag

Lipót bezárt, de azért 1-2 közintézményben, rendőrörsön sikerrel találhatsz magadnak "barátot".

(#15800) rt06 válasza Moretimer (#15798) üzenetére


rt06
veterán

lehet, ha nem ilyen arrogans modon viselkednel, mikor segitseget kersz, mas pedig probal azt nyujtani, akkor repkednenek az otletek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.