Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) kispx válasza aAron_ (#16250) üzenetére


kispx
addikt

Az indítópultba helyezz el róla egy parancsikont. Majd a parancsikonra jobb egérgomb -> properties -> run legyen minimized.

(#16252) aAron_ válasza kispx (#16251) üzenetére


aAron_
őstag

Sajnos így nem működik, ugyan elindul start up-kor, de nem minimalizálva. Megpróbáltam más parancsikonokkal is, valamelyikkel jó, valamelyikkel meg nem. :F // Win 8.1 Pro

What is your ikigai?

(#16253) woodworm válasza Zirowe (#16247) üzenetére


woodworm
veterán

De az most a routeren lévő transmissiont éri el, nem?
Lehet tenni a windowsra is egy gui nélküli transmissiont és a mostani remote alkalmazásban beállítani, hogy elérje azt is. Ezután az alkalmazáson belül tudsz váltani, hogy éppen melyiket jelenítse meg.

(#16254) Skillet


Skillet
addikt

felraktam telefonra a transdroid (p2p klienseket kezeli távolról) programot. Tegnap óta használom androidon, király. Nálam a qbittorrentet vezérli, hibátlanul! De a lista, amiket irányítani tud, szép hosszú.
Én is csak ajánlani tudom.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#16255) Zirowe válasza woodworm (#16253) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megnézem, köszi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16256) erikke17


erikke17
őstag

Üdv szeretnék ki próbálni valami mást utorrent helyett 2.2.1mert mostanában mint ha csak a baj lenne vele, csutkára fagyasztja PC-tnéha.

Tixatit néztem helyette sosem hallottam még róla érdemes ezt ki próbálni egy két szóban róla valamit?
Vagy qbitorrentinkább ?

Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#16257) daczkó


daczkó
aktív tag

Ki milyen ip blocklistát használ?

/ignore wwenigma

(#16258) Fecogame válasza daczkó (#16257) üzenetére


Fecogame
veterán

Egyiket sem. Ha használtam, akkor töredékére esett a sebesség. Ráadásul mivel dinamikusak az IP címek, így a blokkolásuk is hasztalan.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16259) Visormail válasza daczkó (#16257) üzenetére


Visormail
addikt

PeerBlock, amik abban vannak alapban, nekem nem lassít.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#16260) hroberto


hroberto
veterán

Sziasztok!
Sok-sok éve használok Utorrentet, de a mostani frissítés után azt hiszem meg kell válnom tőle. Tudtok ajánlani valami egyszerű, nem erőforrás zabáló klienst?
Köszi!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16261) daczkó válasza hroberto (#16260) üzenetére


daczkó
aktív tag

halite

/ignore wwenigma

(#16262) Locutus


Locutus
veterán

Arra lettem figyelmes, hogy a gép kb 2 nap uptime után a 8 giga ramból 7-et használ... úgy hogy szinte semmi se fut, csak a torrent, nod, aida...
Nem gondolom, hogy ez normális lenne, igaz?
Namost rájöttem, hogy a torrent kilövésével ez visszaesik 2.4GB használt memóriára. Akkor most lehet, hogy nálam is futtat ilyen szart a ytorrent, mint ami a hírekben volt?
Az az érdekes, hogy a resource monitor szerint alig 40 mega ramot eszik csak, de ha kilépek belőle, mégis vagy 5 giga szabadul fel. És a processek között sem leltem semmi érdekeset....

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16263) F_Zolee válasza Locutus (#16262) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sajnos elég szar lett, hogy zabálja a ramot idővel...

(#16264) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Valakinek deluge-ről vélemény?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#16265) Fecogame válasza hroberto (#16260) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha nem kell semmi extra funkció, akkor 2.2.1-es utorrent.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16266) Skillet válasza Fecogame (#16265) üzenetére


Skillet
addikt

Az évek során nekem is az vált be a legjobban. Mindig korrekten működött. Utána sokáig transmission volt, arra sem volt panasz. Nemrég qbittorrent lett helyette és hibátlanul teszi a dolgát. A deluge, halite, vuze és társai nekem nem váltak be. Nyűglődtem velük

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#16267) UnSkilleD válasza Fecogame (#16265) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

azzal csak a magnet támogatás hiánya a gond

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#16268) woodworm válasza UnSkilleD (#16267) üzenetére


woodworm
veterán

Mit nem támogat rajta? Eddig egyetlen problémám se volt. Annyiból kezdetlegesebb, hogy csak a letöltés elindítása után hozza be a fájllistát.

(#16269) hroberto válasza Fecogame (#16265) üzenetére


hroberto
veterán

Fut Windows 8.1-en? Próbáltam telepíteni, de nem sikerült. Esetleg egy link ahonnan letölthető?! Köszi!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16270) woodworm válasza hroberto (#16269) üzenetére


woodworm
veterán

oldapps.com
Rákeresel az utorrentre és azt a verziót töltöd le, amelyik szimpatikus. Ha a telepítés idejére lekapcsolod a hálózatról, hibaüzenet nélkül lefut.

(#16271) hroberto válasza woodworm (#16270) üzenetére


hroberto
veterán

THX! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16272) Locutus


Locutus
veterán

Azért csak leírom ide, mert engem bizony megszopatott rendesen az átállás utorrentről qbittorrentre.
Szimplán rosszul választottam.
A qbittorrent ugyanis egy kalap szart nem ér, egy összetákolt romhalmaz az egész.
Kezdődik ott, hogy installállás után ugye állítsuk be a dolgokat.
Letöltési könyvtár beállítva.
Torrenteket honnan töltse be, beállítva. Igenám, de míg ez az opció azonnal életre kel, az előbbi csak akkor, ha leOKzod az ablakot! SZOPÓ. Mindent nekiáll rossz helyre letölteni...
Jó mindent leállít, kitöröl, kezdd újra. Ezúttal már némelyik torrentet jó helyre kezdte tölteni. Némelyiket meg nem. Olyanokat is lazán letöltött újra, amik már jóideje ott figyeltek készen a könyvtárban...
Jó, a kb 100 torrentemet nekiállt checkingelni, ez is 3 órát tartott. Közben egyik másikat rossz helyre töltötte le, végülis mit számít, hogy 1 már megvan, 2 egész más a beállított download dir?
Na szóval 3 óra szívás után szépen seedelt már. Gondoltam elkezdem belőni az RSS feedeket. Azonnal lefagyott a progi.
Újra elindítottam, erre MINDEN újra piros, rechecking, redownloading... kezdődött előről a 3 órás szívás. Megint egy csomót rossz helyre próbált, stb.
Még a checking közben újra rápróbáltam az rss-re, ezúttal tovább jutott, egyet be is állítottam. Kilépve az rss menüből, egyszercsak minden lista üres volt hirtelen. Bárhova nyomta, az UI megint nem reagált... kilép, vissza, RECHECKING, REDOWNLOADING....... :W De a redownload is teljesen random, olyanokat is, amiket előtte simán checkingelt rendesen már... egyszercsak fut a letöltés... mi a f? és ráadásul hova, a rossz helyre...
Na ekkor ment az uninstall neki.
Gondoltam visszanézek utorrentbe, hogy az még megy e. NEM MEGY! Ez a szar qbit, minden .torrent filet átnevez, és áthelyez a saját könyvtárjába! Tehát más torrent programmal esélyed sincs újraszinkronizálni.
Megtaláltam a qbit torrent file könyvtárát, de mindet átnevezte hosszú karaktersorra, tehát az utorrent ezekkel többé nem tudott mit kezdeni...
Agyvérzés.
Tixati felrak. Beállít. Átnevezett torrent fileokat megadtam neki, rá tudta szinkronizálni a meglévő letöltés könyvtárra. Checkingel mindent, 3 óra... végez, RSS is működik. Egyelőre nincs hiba...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16273) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

mai spam:
Szia kedves lehendő alkoholista!

Ha még nem ittál, ezek után biztos fogsz!
Ezt az email-t azért kaptad, mert egy fantasztikus lehetőséget szeretnénk felkinálni neked!
Csak most, csak ebben az időben lehetőséged van regisztrálni a világ legjobb torrent oldalára, a Magyar Alkoholista Torrent Trackerre!

wtf :Y

/s

(#16274) Skillet válasza wjbhbdux (#16273) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem ebből legjobban a LEHENDŐ szó tetszik. Beszarok rajta. Sok volt ez így, korán reggel :D

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#16275) Janoo_07 válasza albiosz (#16050) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Valaki tudja hogy hogy tudnám csökkenteni az utorrent processzor használatát? Folyton 50% körül van, ami szerintem nem annyira természetes. Bár a procim sem mai egy AMD x2 3600as... :B

[ Szerkesztve ]

(#16276) aAron_ válasza Janoo_07 (#16275) üzenetére


aAron_
őstag

Legjobb megoldás, ha átváltasz valami másra. Feljebb már ki lett tárgyalva mire érdemes.

What is your ikigai?

(#16277) Janoo_07 válasza aAron_ (#16276) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Köszi! Visszaolvasok! :R

(#16278) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok. Az insane oldallal mi a helyzet? Új a címe? Honnan lehet elérni jelenleg?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16279) Visormail válasza Rivaul (#16278) üzenetére


Visormail
addikt

Hát már jó régóta https://newinsane.info/

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#16280) Rivaul válasza Visormail (#16279) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen közbe kaptam pm-be választ csak elfelejtettem ide visszaszólni. Nálam lesz valami hiba. Eddig ment de kb egy hete ssl-kapcsolat hibával áll meg az oldal betöltése...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16281) Locutus


Locutus
veterán

Van itt még aki tixatit használ?
Nálam most RSS feedre bad meta infót ír, és nem indul automatikusan a letöltés. A weblinkre pedig behozza a torrent oldalát rendesen... jobbklikk letöltésre se indul el a letöltés... beállítások ugyanazok mint utorrentben... nemtom mi lehet :F

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16282) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A uTorrent az összes torrentet törölte vagy legalábbis vhogy törlődtek a torrent fájlok. :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16283) F_Zolee válasza fi:zi'k (#16282) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó ideje használom és ilyen magától még nem fordult elő. :F

(#16284) fi:zi'k válasza F_Zolee (#16283) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam se, de most amikor hozzáadtam egy új torrentet, tök fehér "lista" fogadott. Az adatok egyébként megvannak.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16285) UnSkilleD válasza fi:zi'k (#16284) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

érdemes az appdatában lévő utorrent mappáról mentést készíteni hogy az ilyeneket elkerüld

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#16286) fi:zi'k válasza UnSkilleD (#16285) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudom mióta használok uTorrentet, de lehet van már 10+ éve is. Egyszer sem történt ilyen.
Mivel adatvesztés nem történt, így inkább csak bosszantó, mint komoly gond.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16287) kungzi


kungzi
veterán

üdv

hogy tudnék telefonról berakni torrentet az otthon pc-n futó kliensbe? az utorrent remote nem jó, mert nem adja hozzá a torrentet

(#16288) woodworm válasza kungzi (#16287) üzenetére


woodworm
veterán

Telefonon transdroid, utorrentben webui bekapcsolása (nem kell külön port, csak a használt legyen továbbítva a gépre), fix ip a szolgáltatótól vagy valamilyen ddns szolgáltatás.

(#16289) iguana válasza kungzi (#16287) üzenetére


iguana
őstag

letöltöd a telefonodra a torrent fájlt, feltöltöd mondjuk a google drive fiókodba, az otthon futó desktop gépeden a google drive leszinkronizálja a google drive helyi mappájába, majd a torrent kliensedben megadod, hogy automatikusan töltődjön be a torrent, ami a helyi google drive mappában van. én így használom. fut, szalad, igyekszik.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16290) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok. Olyan jellegű kérdésem lenne hogy ha több órán keresztül úgy hagyom a számítógépen és tölt fel csak felfelé az utorrent segítségével, több óra múltán elkezd akadni a hang, a böngészők, szinte minden, és csak az újraindítás segít.
Ami érdekes ha letiltom a háló kártyát akkor is megjavul a dolog, de ugye akkor internetem nem lesz.
Ha vissza kapcsolom szintén elkezd tölteni mint az állat, majd mikor befejezte a töltést úgy akad a gép hogy használhatatlan, videó, szaggat a hang stb.
Valakinek valami ötlete?

(#16291) harylmu utorrent v3.4.2 Build 38913 (32Bit) Rendszer Win8.1 Pro x64

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#16291) harylmu válasza ÁdiBá (#16290) üzenetére


harylmu
őstag

Véletlen nem a legújabb utorrent?

(#16292) Atomantiii válasza F_Zolee (#16235) üzenetére


Atomantiii
őstag

Én egy ideje nem tudom feltelepíteni a 2.2.1-et, telepítés közben amikor másolja fel a cuccokat mindig hibaüzenettel elszáll. Csak az újabb verziót tudtam felrakni.

(#16293) F_Zolee válasza Atomantiii (#16292) üzenetére


F_Zolee
veterán

8.1-re én se tudom feltenni. :(((

(#16294) UnSkilleD válasza ÁdiBá (#16290) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

majd nézz egy feladatkezelőt amikor szaggat cpu ram stb mit mutat

lehet hogy a bitcoin bányász verzió van fenn, bár elvileg az a build 28913 volt

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#16295) F_Zolee válasza ÁdiBá (#16290) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valószínűleg megtölti a memóriát, letöltés végével meg akkor írja ki a maradék szeleteket ha nagyobb dolgot töltöttél le...

(#16296) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Egyik sincs 100%, memória is 3GB használt a 16GB ramból, processzor se dolgozik.
Lövésem sincs mit csinál, de azt figyeltem meg hogy most sikerült a 2.2,1 felraknom, és azzal nem csinált soha ilyet.

Azért köszönöm a segítségeteket. Bízom benne a 2.2.1 verzióval működni fog rendesen.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#16297) Atomantiii válasza F_Zolee (#16293) üzenetére


Atomantiii
őstag

Én win 7-re próbáltam, még kb ősszel simán felment, azóta semmi nem változott nálam és mégsem lehet feltelepíteni.

(#16298) woodworm


woodworm
veterán

Offline kell telepíteni, amúgy esetleges, hogy sikerül-e.

(#16299) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Megvan a hiba okozója.
Az új utorrent BETA verziója.
Egy éjszaka töltés sorozat után sincs semmi gond az uTorrent 2.2.1 verziójával.

ÁdiBá

(#16300) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi problémával fordulnék hozzátok. A rendszeremet átköltöztettem SSD-re, azóta minden indítás után az utorrent az összes letöltésben lévő és pár utoljára letöltött torrentet ellenőriz. A torrentnek dedikált vinyója van, semmi más nem fut rajta, csak torrent. Korábban sosem volt ilyen problémám, mi okozhatja, hogyan tudnám megszüntetni?

Előre is köszönöm! :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.