Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42301) eugabesz válasza madgie (#42296) üzenetére


eugabesz
őstag

Ebből már nagyon sok vitás helyzet kerekedett.Nem tudom mit nem lehet azon érteni,hogy ne kempeld a lezárt bázist,csak úgy szórakozásból.
De hát vannak kulturált,normálisan játszani tudó játékosok,s vannak a többiek,ált. többségben...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#42302) Xaels válasza Kephamos (#42281) üzenetére


Xaels
félisten

Ha leveszed a felbontást és a grafikai reszletességet és nem nő az fps-ed akkor CPU limited van. Ha igen akkor VGA. De felrakod a Playclaw 3-at és kiíratod vele játék közben a VGA és a CPU használatot és amelyik 99-100%on van az a linitálód

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42303) HollyBoni válasza Kephamos (#42292) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szóval.

Tőccsé' le egy AIDA64-et,és egy MSI Afterburner-t. Menj be a beállításokba AIDA64-nél,alul pedig arra "Külső alkalmazások". Itt pipáld ki a Szenzor értékek RivaTuner OSD-be való írását. Pipáld be miket akarsz látni játék közben. Nyisd meg az Afterburner-t,és utána lépj be a játékba. Ha mondjuk látod,hogy a GPU 99%-on pörög,a CPU pedig 40%-on,akkor durván VGA limites vagy.

(#42304) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem ez a játék valahogy nem megy BC2 be se igazán tudtam játszani. Csak röpködni tudok a conquestes mapokon vagy olyan játékmódot játszani ahol nem lőhetnek le ötezer oldalról. Szóval maradt nekem az OP metro és a TDM.

[ Szerkesztve ]

(#42305) Socket A válasza FuRiONight (#42299) üzenetére


Socket A
aktív tag

Lafamiliaestodo vagyok addoltalak

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#42306) Mythsardan válasza kmisi99 (#42304) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Pedig a TDM is olyan, hogy bárhonnan lőhetnek, ajánlom neked a RUSH játékmódot

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42307) HollyBoni válasza Mythsardan (#42306) üzenetére


HollyBoni
veterán

+1,rush!

Én most nagyon rá vagyok kattanva a Caspian CQ Large-ra,szinte csak ott játszok. :))

(#42308) Gyula84 válasza kmisi99 (#42282) üzenetére


Gyula84
veterán

én is sokat nyomtam tdm et habár most is, de unalmas akkor jön cq lényegében ott lehet élvezni a játékot felmegyek belépek egy squatban azt mehet :D és igen megprobálok valami jármüvet keríteni, mert ez rohadt hasznos :DDD sokszor egy biciklinek is megörülnék :D ja persze meg engine-el megyek rpg meg repair tool elengedhetetlen szerintem :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42309) - = Zk = - válasza madgie (#42296) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont ezzel van bajom nekem is néha....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42310) lama_lamm válasza Gyula84 (#42308) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Legnagyobb baj a tdm-mel, hogy baromi lassan lehet pontot szerezni, mert kevés az extra.
Én 34 órából eddig sztem 30at TDMeztem és még mindig csak 27es vagyok...

(#42311) Socket A válasza lama_lamm (#42310) üzenetére


Socket A
aktív tag

én is így vagyok a 26órámból 25öt TDM de 22es vagyok
sebaj ezt élvezem, meg most találtam egy flagrun szerót amivel elvileg gyorsabban lehet fejlődni

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#42312) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

TDM-en átlagban körönként(15 min/kör) olyan 10-15e xp-t szoktam kapni

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42313) lama_lamm válasza Mythsardan (#42312) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

És mennyit lősz?:D
Mondjuk az igaz, hogy a ribbonokból meg ilyenekből jőn egy csomó, de azért conquestben még mindig jóval többet lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#42314) kmisi99 válasza lama_lamm (#42310) üzenetére


kmisi99
addikt

Én viszonylag gyorsan tudok. Egy tdm kör kb 15 perc ez idő alatt megvan kb 3-4000pont ölésből meg még 2-3000a ribbonok

G4ula84Én alapból imádnám a CQ-t de nem tudok játszani. Hiába ismerem a mapot meg minden mögém kerül mindig valami. Bezzeg mikor haverom itt volt akkor játszott életében először egy full ismeretlen mapon nagyon szép helyezése lett és csomót ölt.

(#42315) Mythsardan válasza lama_lamm (#42313) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

50 körül :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42316) lama_lamm válasza Mythsardan (#42315) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Akkor ezek szerint csak faszláma vagyok:D

(#42317) HollyBoni válasza kmisi99 (#42314) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én pl Caspian-on csomószor bekempelek a C-hez az erdőbe a sziklákhoz,és tartom a pozíciót. CQ Large-ban nagyon sokan jönnek oda. Kempelés,de élvezem. :) Tartom 5 percig,kicsit foglalgatok,megint visszamegyek. Próbáld ki te is. CQ-ban nem csak ész nélkül kell rohangálni,befoglalni mindent aztán otthagyni.

Zk: Hát igen nem ártana,de sajnos egy ismerősöm sem BF3-as. :( Én mindig elvagyok egyedül,persze squadban mindig,az alap.

[ Szerkesztve ]

(#42318) Mythsardan válasza lama_lamm (#42316) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Én eléggé COD-os voltam mielőtt BFezni kezdtem, na jó, ha QUAKE meg UT nem számít. :DDD BC2-őt próbáltam huzamosabb ideig, ami BF, de nem jött be, inkább mentem vissza agy nélkül lövöldözni...

szerk.: jut eszembe CS-vel is toltam, nem is keveset, bár az eredetivel van kb 30 órám összesen (1.6+Source) valahogy nem jöttek be az eredeti szerverek...

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42319) - = Zk = - válasza HollyBoni (#42317) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a nagyobb CQ-hoz nem ár squad. főleg ha TS-ses haverokkal. szívesen kipróbálnám már, mert a minimapos, métros és egyébből már ked elegem lenni. B2K pályán sem sokat voltam.... pedig mindjárt itt a 2. DLC :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42320) Laraxior


Laraxior
titán

Ez a Beam Scanning ez mit is takar tulajdonképpen? :F gyorsabban lockolja az enemyt, ha guidedet, vagy heat seekert használok? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42321) Mythsardan válasza Laraxior (#42320) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Meg ha ilyen laser-es(soflam?) rakátát, bár az nem tudom melyik, legalábbis ezt írja

szek.:

Laser-guided missle = Guided Missle

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42322) lama_lamm válasza Mythsardan (#42321) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Én BF2-ben is mindig infantryztam, főleg karkandon, szóval én is az agy nélküli lövöldözés híve vagyok:D Leadom a szakdogámat, aztán nekiállok komolyabban bf3-azni mostmár:D

(#42323) madgie válasza SVLaller (#42298) üzenetére


madgie
titán

Nem tudod elővenni, mert ha kicsit is hátrébb lépsz a fedezékből, leszednek a háztetőre MAV-val felliftezett csipák.

Persze értetlenkedhetsz tovább, ha nincs jobb dolgod.

(#42324) Mythsardan válasza madgie (#42323) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Igen, az egyik legundorítóbb dolog a mortalozó csipák. Még jó, hogy nem visznek magukkal assaultot is, hogy ha meghalnak felélessze őket, ha esetleg besülne a mobil spawn point.(de nem akarok ötleteket adni, pedig van még néhány :DDD )

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42325) kutkut válasza Laraxior (#42320) üzenetére


kutkut
addikt

Bezony. :K 64-es mapokra kötelező. :C :))

Meizu MX3 32GB

(#42326) pohár válasza Mythsardan (#42324) üzenetére


pohár
félisten

mortar + csipa? eeeee? :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42327) - = Zk = - válasza pohár (#42326) üzenetére


- = Zk = -
félisten

was ist das "csipaaaa" ?:U :B

(#42328) lama_lamm
pfff. Krisztus ereje!.... :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42328) lama_lamm válasza - = Zk = - (#42327) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

sniper -> snipa' -> csipa :)

(#42329) SVLaller válasza madgie (#42323) üzenetére


SVLaller
senior tag

Képzeld voltam már ilyen helyzetben és sikerült, leszedtem pár embert mortarral. Ez a fórumon sírdogálás, hogy köcsög mortar, rpg, M320 kicsit gyerekes, ott van mindenkinek ugyanaz a fegyverarzenál, csak használni kell.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42330) Mythsardan válasza pohár (#42326) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

mortal-on és claymore-on kívül minden :D

az lemaradt, hogy ha TDM, akkor Canals minden mennyiségben :DDD

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42331) pohár válasza Mythsardan (#42330) üzenetére


pohár
félisten

mortaRRRRRRRRRRRRRRR

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42332) Mythsardan válasza pohár (#42331) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

jogos, jogos :R

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42333) Zoli1222 válasza Mythsardan (#42261) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hali!

Milyen állapotban van a win8? Érdemes lehet már felrakni? Máshol olvastam, h pl a bf3 akadozik. Akkor ott valszeg hardveres probléma lehet?

(#42334) kmisi99 válasza Mythsardan (#42330) üzenetére


kmisi99
addikt

tdm canals calami rohadt jó. Néha azzal szórakozok hogy felszórom a konténerek környéként C4 el ha valaki berohan akkor puff. Van is már 116 C4 killem

[ Szerkesztve ]

(#42335) ProciVettel válasza Zoli1222 (#42333) üzenetére


ProciVettel
tag

Érdemes most már a beta-t megvárni.

(#42336) Laraxior


Laraxior
titán

Nem kapkodom el :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42337) execute93 válasza kmisi99 (#42334) üzenetére


execute93
őstag

Jaja.. Az a pálya rohadt jó! Én USAS-sal alázom a népet elég rendesen..

Laraxior: Örülök ha fel tudok szállni vele!!!:DDDDD

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42338) HollyBoni válasza execute93 (#42337) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mi ilyen nehéz a jetezésben? Ilyen könnyű szerintem egy játékban sem volt még. Csak billentyűvel irányítsd!

[ Szerkesztve ]

(#42339) madgie válasza SVLaller (#42329) üzenetére


madgie
titán

Szóval szerinted rendben van az, hogy beszorítják az embert a kezdőre, és nem tud a fedezékből kimozdulni, sőt ott is szarrá mortarozzák. Elképzelem, hogy te milyen macskajancsi vagy, kiszeded a fél csapatot mortarral, lol. Megnyomod az esc-et, switch team, kábé ennyire tűnsz vagány srácnak ;)

(#42340) lama_lamm válasza execute93 (#42337) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

USASnál semmit nem gyűlölök jobban...olyan imba mint az infra.

(#42341) SVLaller válasza madgie (#42339) üzenetére


SVLaller
senior tag

kérdezd meg Larát, véletlenül Őt is sikerült pedig utána mentem arra a szerverre :B
nem vagyok egy nagy játékos, de nem is sírom tele a fórumot, meg a chat-et. hogy az a csúnya bácsi lemortározott mint te, ha már a személyeskedésnél tartunk. ;)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#42342) madgie válasza lama_lamm (#42340) üzenetére


madgie
titán

M416+ mass shoti alatta, jöhet bármelyik USAS-es srác :)

Hozzá kell tenni, hogy a júeszéjesz le lett ám gyengítve, régebben a pukkanópetárdáival squadokat lehetett alázni vele, szemből :D

42341: nem szoktam mortarozni, már írtam. Van vagy 10-20 killem vele. Alapvetően a metro-n nincs jet, így bajban vagyok :))

Egy -egy embert kiszedek én is, ha beszorítanak, de frusztráló, ha meg se tudsz moccanni és úgy is hullik rád az égi áldás.

[ Szerkesztve ]

(#42343) lama_lamm válasza madgie (#42342) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Én medkitet szoktam vinni mindig, szeretek heal-elni, ha már gyógyszerész vagyok:D
A konténerek között canals-on 5-ből 5-ször USAS-os szed le, aztán lehet, hogy nem vagyok pártatlan:D

(#42344) Laraxior


Laraxior
titán

Métron mindkét oldalon megvan az ellenszer amivel ki lehet húzni a kör végéig szép kis ponttal, ha esetleg baserape van. Alagútból frages shotival könnyen utat lehet vágni, mivel szűkek a folyosók... Bankból pedig ajánlom az underslungos M320-at :D Villámgyorsan betekintést enged az ablakok mögé a szemközti házaknál ;]
Persze szerverfüggő, hol, mi van engedélyezve :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42345) - = Zk = - válasza madgie (#42342) üzenetére


- = Zk = -
félisten

M416 ügyes pityu. szeressem. :K de a mostani kedvencem az L85A2... stalkeres éveimre emlkeztet :))

(#42346) Def26
gyári ventivel húztad a procit?!... vagy én olvastam mellé valaminek :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42346) Def26


Def26
félisten

Az gáz, ha 95C környékén megy a procim húzva? 4.2Ghz gyári ventivel. Visszavettem gyári értékre, most olyan 50C között van, csak gondoltam megkérdezek valakit igy gyorsan egy offban. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42347) HollyBoni válasza Def26 (#42346) üzenetére


HollyBoni
veterán

Egy "kicsit" gáz szerintem. 95C? Kemény! :DDD

(#42348) Zoli1222 válasza Def26 (#42346) üzenetére


Zoli1222
őstag

Tuningra gyári hűtő?

(#42349) lama_lamm válasza Def26 (#42346) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Gyári ventivel 4,2-re húzni elég merész:D Milyen procid van?

[ Szerkesztve ]

(#42350) Def26 válasza lama_lamm (#42349) üzenetére


Def26
félisten

2500k :D Éreztem én, hogy ez erős lesz, ezért visszavettem. Pár napot azért eljátszadoztam vele. Nézek rá egy normális hűtőt. :DDD

Egyébként mi a normális hőmérséklet játék közben alapon?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.