Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40451) Zolee11 válasza tgulyas (#40447) üzenetére


Zolee11
senior tag

Értem, tehát nem játék, vagy egyéb nagyobb terheléssel járó program futtatása közben merevedik meg. Láttál már olyat, hogy szétesett a kép? Játék vagy akár Windows alatt is?
Ha csak a VGA kártya lenne a bibi, akkor valószínűleg a hang nem fagyna meg, csak mondjuk pár másodpercre rá, esetleg simán menne tovább, és a gépet le is lehetne állítani a power gomb segítségével (ha nem kapcsoltad ki ezt a funkciót). illetve a billentyűzet ledjei működnének. CPU vagy memóriahiba esetén azonnal kék halál illetve restart következik, ezeket kizárnám. Érdekes viszont, hogy ha egyszer lefagyott utána már aznap, illetve amíg le nem hűl és újra nem indítod, nem hal meg. Illetve ha jól értelmeztem, akkor a fagyás teljes, tehát resetelned kell.
Így elsőre én szoftverhibára gyanakodnék, nekem is volt hasonló problémám, csak nálam más jellegű, és a Catalyst okozta.
Másodszor az alaplap következik, amit megvizsgáltatnék, mert ilyen jellegű, hibát kimérni otthon szinte lehetetlen. Ha játék közben nem szál el egyszer sem, akkor nem hiszem, hogy a táppal lenne gond, hisz induláskor illetve nagy terhelés alatt van igazán terhelve. Vagy Windows, vagy alaplap lesz a hunyó. Volt már olyan, hogy nem fagyott le hidegindítás (szó szerint hideg) után, illetve régebben minden rendben működött?

#40449: ezért ez más megvilágításba helyezi a dolgokat. CPU terhelést csináltál már akár everest/aida-val? Esetleg hdd, optika, valami hibás, esetleg a házban valami rossz helyen ér az alaplaphoz és köze van a hőtáguláshoz, ezért van csak egyszer megállás.

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#40452) lancellott válasza gYaLo (#40411) üzenetére


lancellott
tag

nem jó... specification:

2 x PCIe 2.0 x16 (single at x16 or dual at x8/x8 mode)

tehát NEM 16x-16x a PCI-E ha két karit teszel be.. hanem csak 8x-8x. Amúgy csini a lap ;)

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40455) tgulyas válasza Zolee11 (#40451) üzenetére


tgulyas
senior tag

Tehát az előző lapom is ugyan ezt csinálta egy darabig semi majd jött a fagyás , Hétfőn cseréltem ki a VGA de most is elő jött a fagyás , nem volt olyan hogy szét eset a kép csak meg merevedik volt olyan tegnap hogy be kapcsolt a képernyő kímélő ami olyan hogy buborékok mennek a képernyőn és egy szer csak meg áltak a buborékok semi mozgás kép van de minden mozgás meg állt és nem reagál semire csak a resetre , újra indításnál be adja azt hiba történt válasszam ki az indítást csökentet mód vagy normál indítás .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#40456) Jorus válasza lancellott (#40453) üzenetére


Jorus
nagyúr

Meglehetősen egyszerűen. :) (Egyébként nem fejlettebb, hanem újabb.) Az LGA-1366 a csúcskategóriát jelenti, az LGA-1155 pedig a középkategóriát. Igaz, más architektúrában. Az LGA-1155 az LGA-1156 utódja, az LGA-1366 utódja pedig az LGA-2011.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#40457) lancellott válasza tgulyas (#40449) üzenetére


lancellott
tag

nekem tápgyanus hangja van...

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40458) lancellott válasza Jorus (#40456) üzenetére


lancellott
tag

uhh.. teljes képzavar... az 1366-os szériákban volt valami hibás ha jól emmlékszem és visszavontak pár millió lapot.. utána jött az 1155-ös ki de lehet valamit benéztem.. már abból kifolyólag is, hogy az 1366-os i7-es prockók (nem a 985-ösre gondolok ;) gyengébbek mint pl
az i7 2600K... Ez utóbbi újabb széria , szóval már nem értek semmit :D és utóbbi foglalatot pl itt a pro-n nem is látom a listában...

[ Szerkesztve ]

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40459) Zolee11 válasza tgulyas (#40455) üzenetére


Zolee11
senior tag

Milyen operációs rendszer van fent? Gondolom az új lap miatt azt újratelepítetted, tehát nem kerül át hiba is a régi Windows-al együtt. Milyen programokat telepítettél fel, ami után bekövetkezett az első fagyás, lehet ez teljesen szoftveres eredetű is, egy kiegészítő, diagnosztikai ami a háttérben fut. A tápot se zárnám ki 100%-ig, le kellene tesztelni, vagy másik táppal a gépet. Processzort terhelési tesztnek alávetni. Házat és az alaplapot átnézni rendesen, hogy kizárjuk a kósza csavart, kábelt, akármit, ami rövidzárlatot okozhat.
Sajnos nagyon sok oka lehet ennek, nem kis meló és idő végigzongorázni.

no brain, no problem

(#40460) kurtz


kurtz
aktív tag

heló

vki megmondaná nekem h : az asrock fatal1ty professionalnak a pcie slotja milyen sávszélen üzemelnek ? [alkalmas-e tri cfx / slire]

R.I.P. Fractal Design Define R3 Arctic White 2011-2013

(#40461) tgulyas válasza Zolee11 (#40459) üzenetére


tgulyas
senior tag

Most Vista ultimated 64 Bit és Win 7 ultimated 64 bit , elég sok progit raktam föl nem tudnám meg mondani hogy mi kor jött az első fagyás . le terhelem a procit meg nézem a lapot a tápot nem tudom hogy le tesztelni de ha más nem veszek egy másik tápot .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#40462) lancellott válasza tgulyas (#40461) üzenetére


lancellott
tag

milyen táp?... márka...teljesítmény..

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40463) Jorus válasza lancellott (#40458) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tényleg teljes a zavar. :) Ne keverd a Nehalem i7-eseket (45nm) a Sandy Bridge i7-esekkel (32nm), az meg nem igaz, hogy az 1366 helyett jött volna az 1155, hiszen ez utóbbi "buta", középkategóriás chipset, a csúcsot képviselő 2011 idén jelenik meg.
Olvasnivaló:
- Intel CPU architektúrák - az egyes architketúrákat célszerű végigkattintani, és átolvasni
- Intel Tick-Tock

Kicsit eltértünk a tárgytól.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#40464) tgulyas válasza lancellott (#40462) üzenetére


tgulyas
senior tag

Chieftec 550

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#40465) lancellott válasza Jorus (#40463) üzenetére


lancellott
tag

Hát lehet hogy eltértünk,de akkor nem hiába írkálok meg kérdezősködök.. teljesen fordítva vagyok bekötve :).... akkor ha már egy szakértőt bevonhatok a problémába... Milyen lapot ajánlanál ezexerint már 1366-os foglalattal, ami tudja a 16x-16x sebességet, és nem kell leadnom az első szülöttömet érte? :) Mert ugye prociból 1366-os nem sok van.. könnyen kiválasztom a mefelelő árfekvésűt, de Lap az annyi van mint a szemét.. és nem szeretnék hibás szériát... mert ugye az 1366-osokkal volt gond nem kevés..
Dióhéjban annyi. Ne Asrock legyen, alapelvárás a 2db 16x-16x PCI-E slot ami két kártyánál is 16x-osan működik (mindkettő), legyen rajta USB3.0, meg 6G/ sata, ész ócó legyen. Köszi előre is..

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40466) lancellott válasza tgulyas (#40464) üzenetére


lancellott
tag

Azzal nem lehet gond... próbáld meg azt, hogy a tápkábeleket megpróbálod úgy elrendezni, hogy azonos legyen a terhelés a szálakon.. nekem volt olyan tapasztalatom, hogy egy VGA cserénél nem akart elindulni a gép (nyilván a teljesítményváltozás miatt), de hamar rájöttem, hogy a táp kábelein összevissza vannak a fogyasztók , és nem volt azonos terhelés a szálakon.. emiatt a vga leszívta a tápot ami ahoz vezetett, hogy nem indult csak felzúgott és leállt. Átdugdostam a dolgokat, hogy naggyából azonos legyen a terhelés minden szálon, és a gép elindult... persze naggyon gyorsan lecseréltem a tápot egy nagyobbra, mert ugye nagyon ki volt élezve a teljesítmény.. Hátha segít..

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40467) Jorus válasza lancellott (#40465) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én nem nagyon hallottam annak idején milliós visszahívásokról, meg problémákról az 1366-os lapok kapcsán, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmem, esetleg tudsz dobni erről egy hírt, vagy cikket?

Amennyiben az adatlapodon szereplő konfigod van jelenleg, és most készülsz váltani, akkor a helyedben nem váltanék 1366-ra ma már. Ha ragaszkodsz az x16/x16-os PCI-E sávhoz, akkor várd meg az LGA-2011-es lapokat és procikat.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#40468) #65675776


#65675776
törölt tag

Ma senki sem tudja használni a (Szerkesztés) gombot?

(#40469) lancellott válasza #65675776 (#40468) üzenetére


lancellott
tag

Különböző embereknek írtam 10 perces eltérésekkel,.. ha jól tudom 5 percig lehet javítani... ha nekem szólt a megjegyzés...

[ Szerkesztve ]

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40470) DJ WOKKY válasza tgulyas (#40461) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

én még nem vennék. 1. alaposan átnézném, ahogy más is mondta: kósza csavar, kábel.
Aztán nagyobb táppal megnézni. De szerintem a tápodnak bírnia kellene. Ha tudod, akkor Nvidias kártyával nézd már meg, ne ATI-sal...
Nekem korábbi problémám volt, hogy az asus p5b-vel nem ment egy közép kategóriás ati kártya.
kb. 2 hét alatt jöttünk rá, hogy az alaplap chipset drivere nem szereti a vga drivert.
Oly annyira, hogy minden milyen versiokkal kísérleteztem. új-új, új-régebbi, régebbi-új, régebbi-régebbi. Mindig hiba volt.. nekem kvázi megállt a kép és volt hogy újra is indult.
Aztán jött bele a 8800 Gt azóta minden jó.
A srácnak visszaadtam a kártyát, tesztelete -->eladta, azóta az új tulajnál is jó !
Nyilván ez lehetett a baja...

Érdekesség, volt olyan, hogy egy nap 3x is csinálta, de volt olyan hogy 2 napig semmi.
Én 1 hét után internet modemre, vagy kábelre gyanakodtam, de mikor kábel nélkül csak pasziánszoztam, vagy csak zenét hallgattam is megjött a hiba....

(#40471) #65675776 válasza lancellott (#40469) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az előző két hsz-od között 3,5 perc telt el. Előtte volt három hsz-od 2,5 percen belül...

5 percig tudod megnyitni szerkesztésre, és 15 perced van a szerkesztett hsz elküldésére (mind a kettő az eredeti hsz elküldésétől számolandó).

Egyébként pedig lehet egy hsz-ban több hsz-ra is válaszolni, a többség meg tudja oldani.

(#40472) lancellott válasza Jorus (#40467) üzenetére


lancellott
tag

hát megizzadtam de meg lett a cikk...
[link]

[ Szerkesztve ]

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40473) lancellott válasza #65675776 (#40471) üzenetére


lancellott
tag

rendben.. észben tartom... bocsánat

véletlen elküldött hozzászólást lehet törölni?

[ Szerkesztve ]

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40474) Jorus válasza lancellott (#40472) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez a cikk épp az LGA-1155-ös lapok szériahibáját taglalja. :) Aztán erre meg is jött a javítás, új reveket adtak ki a gyártók, stb. Ez megvan, de az 1366-tal mi volt a gond anno? (2009-et írtunk.)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#40475) RootRulez válasza lancellott (#40473) üzenetére


RootRulez
félisten

LooooL és most is másodikat írok egy percen belül!! :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#40476) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy alaplapoknál az LE az mire utal? Én úgy tudom/hallottam, hogy ezek az alaplapok valamiben butítottak, sokszor rosszabb minőségű kondikat alakalmaznak rajtuk.. igaz ez? üdv

(#40477) Jorus válasza Jim-Y (#40476) üzenetére


Jorus
nagyúr

Általánosságban igaz, de konkrétan melyik lap esetében vagy erre kíváncsi? Egyébként jellemzően a felszereltségük alacsonyabb (kevesebb, lassabb csatolók, egyszerűbb hűtés, kevesebb fázis, stb.)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#40478) RootRulez válasza Jim-Y (#40476) üzenetére


RootRulez
félisten

lájt edisön... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#40479) Jim-Y válasza Jorus (#40477) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, a milyen gépet vegyek topicban kért az egyik srác ajánlatot egy gépre, az egyik mekötése az volt, hogy Asus lap legyen benne, a kiajánlott ASUS P8H61/USB3 REV 3.0 23.088 Ft volt, de írtam, hogy szerintem egy ASRock H61M/U3S3 talán jobb vétel lenne mert olcsóbb, és a főbb csatolókat ez is tartalmazza (ilyenekre kikötés amugy nem volt..mármint hogy hány PCI legyen rajta stb..). Majd valaki beírta, hogy Asusból is lehet olcsóbbat kapni, konkrétan "Az Asusból is van P8H61-M (-LE esetleg, és abból is van usb3-as változat)" ebből lett a kérdésem:) De talán egyszerűbb ha elolvassátok:P [link]

(#40480) Jorus válasza Jim-Y (#40479) üzenetére


Jorus
nagyúr

P8H61-M és P8H61-M LE/USB 3 között igazából az int. VGA HDMI kimenete a különbség és az SPDIF. Ellenben nincs rajta USB3.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#40481) #65675776 válasza Jim-Y (#40476) üzenetére


#65675776
törölt tag

Általában a szolgáltatásokban és a csatlakozók számában szoktak eltérni, néha az alkatrészek minőségében is. Minden esetben érdemes összehasonlítani a sima változattal, akkor kiderül.

(#40482) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Köszönöm a válaszokat :R

(#40483) quake666


quake666
csendes tag

Sziasztok,
Tudom idiota voltam, de véletlenül egyik késő este mikor megjött az új gépem az alaplap alá nem raktam be azokat a csavarokat amik távoltartják a háztól. És hálózatra kapcsoltam.
Persze nem indult és néztem mint rozi a moziban.
3x tettem ezt meg, és a szervízbe mikor bevitem elmondták hogy ez a baj :)

Azóta a gép elindul, és nem fagyogat, de:
- A Bluray író nem ír semmit, csak olvas (másik gépben írni tudok vele)
- DVD író diagnosztizáló eszközök azt mondják hogy nyitva van az ajtaja, pedig zárva.
- Amikor egy nagyobb fájlt másolok (SSD-ről mondjuk egy usb hdd-re) akkor az md5 checksumja sose lesz ugyan az, azaz a file corrupt

A kérdésemre olyan válaszoljon aki biztos a dolgában:
Lehet hogy az alaplap romlott el? És csak az romlott el? Más elromolhatott?

Válaszokat előre is köszönöm,

HT

(#40484) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Van egy MSI 890GXM-G65 alaplapom. Sajna szombaton villámcsapás érte a házat. Két routert kinyírt + egy 5.1-es hangrendszert . Az alaplapnak "csak" a hálókártyáját intézte el. Az a gond sajna nincs elég hely egy + hálókártyára. Mert sajna csak 1 pci slot van ott meg a hangkártya van. Nem tudtok más alternatívát?

Köszi

(#40485) FireKeeper válasza torma1981 (#40484) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pci-express x1 kártya?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#40486) DSmethod


DSmethod
csendes tag

Sziasztok!

i5 2500K, MSI N580GTX, 2x2GB 1333MHz 7-7-7 ram mellé szeretnék egy jó, de nem túl drága lapot vásárolni. Felső határ 30k. Főbb szempontok a jó tuningolhatóság, minőségi anyagok...és minden ami egy gamer PC hez szükséges :) . Nem vagyok elfogult, de az egyelőre hibás USB 3.0 portok miatt inkább MSI, vagy Asus lapot vennék. Az eddig kinézett lapom: MSI P67A-C45

Köszi szépen előre is.

(#40487) torma1981 válasza FireKeeper (#40485) üzenetére


torma1981
veterán

Na van olyan hálókártya?

Látom van. Az a gond nem tudom elfér-e a MSI HD 6950 2GB TWIN FROZR II kártya mellet.
:(

[ Szerkesztve ]

(#40488) DJ WOKKY válasza quake666 (#40483) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ugyan azzal a kábellel néztétek, mint ami a tiedbe van adat kábel ??
Az alaplai csatlakozó rossz csak, ha szerencséd van, másikba próbáltad tenni ??

(#40484) torma1981: remélem azért a biztosítónak jelezted a nagy károkat !!!

[ Szerkesztve ]

(#40489) torma1981 válasza DJ WOKKY (#40488) üzenetére


torma1981
veterán

Igen természetesen. A routerekről már megkaptuk a szakvéleményeket. Az 5.1-es hangfalt most viszem holnap szervizbe, de szerintem nem tudnak mit csinálni vele mert kiszakadt a belseje. Égett is. Az alaplapról kíváncsi vagyok mit állapítanak meg. Szerintem úgy sem javítható. Ilyenkor az egész lapot cserélik?

(#40490) DJ WOKKY válasza torma1981 (#40489) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Elméletileg ha garis, akkor csere is lehet, de legtöbbször fizetik az árát.
Van egy jogszabály amennyiben 5 éven belül vetted, akkor úgy tudom a teljes akkori árát köteles a biztosító kifizetni, amennyiben 5 éven túl akkor valamivel kevesebbet.
Ha nincs róla semmi papír, akkor szakértőztetni kell egy jó kis ismerős PC-es :)
és jön is a "nagy" pénz érte.
Aztán kimegy egy biztosítós, lefényképezi, általában megpróbálja bekapcsolni, vagy inkább bekapcsoltatni, ha van valami égés, vagy egyéb külső nyom azt lefotózza és 1-2 hét múlva fizet.

(#40491) sz_abika


sz_abika
addikt

Nem talalok relevans listat arrol, hogy Z68 Asrock Pro3 lap melle, milyen VGA kellene, hogy virtu enable legyen?
Valaki dobjon meg egy ilyennel, ty.

PSN: xszabikax

(#40492) torma1981 válasza DJ WOKKY (#40490) üzenetére


torma1981
veterán

kb 8 hónapos. Akkor volt 33k. Van rá garancia de fizikai sérülés miatt nem cserélnék. Jobb így ha egy jó ismerősnél megvizsgáltatom. Gyorsabb is. Biztosítós a routereket meg a hangfalat már látta. Csak lefotózta és vett fel rá jegyzőkönyvet. Jól járnák ha fizetnék az egész alaplap árát. Vennék egy wifi usb-s modemet és kész. :)

Apropó tudtok jó áron normális usb-s hálókártyát? Ami megy simán win7-tel?

(#40493) Petzval válasza quake666 (#40483) üzenetére


Petzval
senior tag

Mondjuk ezt nem értem a bakok 6,5mm-esek a hátfali csatlakozók nem mehettek a helyükre.Az hogy az alaplapban ne károsodjon semmi szinte lehetetlen mert a tápegység rövidzárvédelme a tápot védi elsősorban nem is védhet mást hisz itt alkatrészek kaphattak többszörös feszültséget.

(#40494) DJ WOKKY válasza torma1981 (#40492) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Igen, az ember sokszor a rosszból jól is ki tudj jönni :)

(#40495) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Üdv mindenkinek!

Vettem 1 gépet ami a következő elemekből áll:

ASROCK 760GM-GS3
AMD Athlon II X3 455 AM3 3,3 GHz BOX
CSX 2GB DDR3 1333Mhz (128x8, CL9) Alpha
Gigabyte GZ-M1 Micro-Tower 400W Black
Seagate 500GB 7200rpm SATA-600 16MB 3 év garancia ST3500413AS
Samsung SH-D163C/BEBE 16/48x DVD-ROM Black SATA OEM
Sparkle GTS450 512MB DDR5

Összeraktam szokás szerint a dolgokat, azonban indítanám és se kép se hang. Először gyanakodtam rá, hogy rosszul kötöttem be az alaplapi kábelokat, kiszedtem mindent és újból ellenőrizve visszaraktam.
Újra próbálkoztam, azonban ez sem segített. Ekkor jött az ötlet, hogy lehet a táp a rossz, ezért 1 másikkal is kipróbáltam, azzal sem indult.

Jelenleg már nincs egyéb ötletem, így hozzátok fordultam. Lehetséges hogy kaptam 1 teljesen "süket" alaplapot? Vagy mi lehet még a probléma okozója? Még a ventilátor sem pörög fel, szóval tényleg tanácstalan vagyok.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#40496) lancellott válasza Jorus (#40474) üzenetére


lancellott
tag

Uhh.. nem találom.. nem csak az 1155-ösökön volt rossz a sata3 interface sajnos.. Majdnem vettem, anno belőle én is.. aztán itt írták az azonnali kérdéseknél, hogy várjak vele mert nem kóser a cucc.. linket is adtak hozzá.. de nem találom..

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40497) lancellott válasza quake666 (#40483) üzenetére


lancellott
tag

senki sem lehet biztos a dolgában, de ha betetted aházba a lapot ami ugye fémből van.. a lap alja meg tele van forrasztva elég nagy avalószínűsége, hogy összezártál valamit... a másik lehetőség, ha eddig mentek a cuccaid, akkor az lehet, hogy xp-ről win7-re váltottál... nem minde n alaplapnál működik helyesen.. nincs pl illesztő hozzá, akkor hiába a kompatibilitási válaqsztási lehetőség xar lesz...

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#40498) Janesz_20


Janesz_20
tag

Sziasztok !

Nekem egy olyan gondom lenne ,hogy nem indul el a gép ...

Van egy ASUS P5PE-VM alaplapom és amikor rá kötöm a tápot a zöld led világít rajta ! Ha el akarom indítani a gépet akkor semmi ... a táp se indul el ... valami ötlet van , hogy mi lehet a probléma ?

Janesz

(#40499) Petzval válasza Janesz_20 (#40498) üzenetére


Petzval
senior tag

Most egy összeszerelt konfigurációt akarsz indítani vagy csak egy lapot az asztalon?

(#40500) Janesz_20 válasza Petzval (#40499) üzenetére


Janesz_20
tag

Csak simán a lapot , nincs gépben és csak Proci van benne , ami 100% , hogy jó és a táp is jó !

Janesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.