Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26251) HarryPotter


HarryPotter
őstag

By the way: 8.5-ös catalyst? info?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26252) katt777 válasza HarryPotter (#26247) üzenetére


katt777
félisten

Igen.
Tomboynak 2.7 GHz-eig ment a 9550.
nV-vel is előfordul probléma egyesek szerint, nálam még nem volt. 8-as szériához ősz óta most jöttek először driverek, de a régi mindenki szerint jó volt. Szóval nem igazán van az a mizéria, mint ATI-nál.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26253) HarryPotter válasza katt777 (#26252) üzenetére


HarryPotter
őstag

tomboy "csöppet" jártasabb a tuningban, mint én, másrészt ő egy BE procit húzott

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26254) katt777 válasza HarryPotter (#26253) üzenetére


katt777
félisten

Francot, sima 9550-es Phenomja van. Előtte BE-2150 volt neki, de az sem azért BE, mert Black Edition (az a proci neve után áll).
Phenomból csak 9850 lesz BE, akkor meg inkább már C2Q.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26255) HarryPotter válasza katt777 (#26254) üzenetére


HarryPotter
őstag

ok, hirtelen arra gondoltam, hogy a b3 steppingesek mind BE, de tényleg nem. de ez nem ide tartozik.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26256) HarryPotter válasza katt777 (#26254) üzenetére


HarryPotter
őstag

az viszont akkor is igaz, hogy tomboy többet tud a tuningról, mint én, szóval ne kötekedj :DDD :R :R

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26257) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[lnem szebbek, jobbak lesznek a jatekok]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#26258) katt777 válasza HarryPotter (#26256) üzenetére


katt777
félisten

Nem kötekedtem én, nem vagyok beton... :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26259) katt777 válasza Beowulf_78 (#26257) üzenetére


katt777
félisten

Most, hogy ezt így ki kell jelenteni, máris tudom, hogy nagy szar lesz mind. ;]
Majd én megmondom, milyenek lesznek, ha látom őket, a készítőik véleményére akkor ívben sz.rok, hogy Föld körli pályára áll. ;]
Amíg a játékosnak az a "kihívás", hogy a program csalásaival küzdjön, addig szemét az összes game. Élmény az volt 10-15 éve (tisztelet a roppant kevés kivételnek), ma csak a marketing van, a nagy duma.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26260) HarryPotter válasza katt777 (#26259) üzenetére


HarryPotter
őstag

egyetértek. mondok egy példát: annak idején nagyon jó volt az elite nevű játék c64-re és amigára. ma megnézve (ha meg lehet még egyáltalán valahol találni) röhejes a grafikája, gagyi a vezérlés, stb. de mégis: azt az élményt keresem ma is, de sajnos nem adja semmi.

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26261) HarryPotter válasza katt777 (#26258) üzenetére


HarryPotter
őstag

ok, csak "vicc" volt. peace. :))
ja, mindenkitől bocs a sok offért.

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26262) [CS]Blade2 válasza Beowulf_78 (#26257) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Amikor mész egy FPS-be, és az ellenfél néz ki a fejéből, egyáltalán nem érdekli, hogy mit csinálsz, nem csinál semmit, akkor már gond van..:D
Val egy oldal, ami ezzekkel a hibákkal foglalkozik, tudjátok melyik az.

(#26263) Beowulf_78 válasza HarryPotter (#26260) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Sokat vártok a játékoktól... Rainbow Six Vegas 2-öt végignyomtátok már? :U Vagy az se felel meg az elvárásaitoknak? :U Bár a játékmenetet félretéve at Assassin's Creed is gyönyörű lett.Az más kérdés hogy unalmas. A Vegas 2 pedig zseniális lett. Végignyomtam, de nem bírom abbahagyni, valószínű megveszem eredetibe is. :K
Szóval az a gond hogy az igények kiütik a csillagokat, minden játék fikázva van, de amikor zsebbe kellene nyúlni és megvenni azt senki sem teszi. Persze én is ezek közé tartozom részben, de nem teszem magasra a lécet, tisztában vagyok vele mire számíthatok egy játéktól. Tehát aki warez játékkal játszik, az jobb ha mélyen hallgat, főleg az ilyen és ehhez hasonló véleményekkel hogy "azt az élményt keresem ma is, de sajnos nem adja vissza semmi"...katt777 véleményét meg már korábbról ismerem a játékokkal kapcsolatban, hát megmondom őszintén még 1 ilyen embert nem láttam mint ő. Semmi nem jó neki.Ő maga se tudja mi lenne az ideális játék...egy a lényeg, hogy egyik sem jó. :U Mint ahogy a CF is szar, X2 is szar, és minden szar. Hogy lehet ilyen felfogásban egyáltalán élni? :F Egy pozitív hsz.-t nem láttam még katt777 kollégától...csak hogy mi a szar és miért. :B

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#26264) raziel01 válasza Beowulf_78 (#26263) üzenetére


raziel01
veterán

Rainbow Six Vegas 1 és 2 szerintem is nagyon jó. Többször végigvittem őket.
Assassin's Creed szép de csak egyszer érdemes végigvinni, mert többször már nagyon unalmas lesz.
COD4 is nagyon jó. 5-ször vittem végig.

(#26265) Kelvin válasza Beowulf_78 (#26263) üzenetére


Kelvin
őstag

Én többek között katt777 miatt már be se nézek ide mert úgy fel tud ba××ni....
[link]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26266) HarryPotter válasza Beowulf_78 (#26263) üzenetére


HarryPotter
őstag

[OFF]hmmm...megszólítva vagyok, illik válaszolni -- egyetlen, ismétlem: egyetlen játékom sem warez, mind megvettem. ;) (Nincs is sok.) Akkor most hallgassak vagy ne hallgassak?

Ami pedig az elvárásokat illeti: szerintem az elvárások szubjektív kategória, ergo vitázni róla felesleges. A vegas pedig egy lövöldözős játék, biztos jó, de nem nekem...mert nem felel meg az elvárásaimnak. [/OFF]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26267) dr.radon válasza Beowulf_78 (#26263) üzenetére


dr.radon
csendes tag

"Tehát aki warez játékkal játszik, az jobb ha mélyen hallgat"

Ez azért így nem igaz. Lehet kritizálni, és kell is, mert a játékoknak ki kell mozdulnia a jelenlegi ötlettelenségből. Azzal, hogy közelítenek a valósághoz, még nem lesznek élvezetesebbek. Ha valóságot akarok, akkor elmegyek paintball-ozni, az úgy is űberfasza élvezet. És ott legalább nem kell háromszor meglőni valakit, hogy megmurdeljen végre mint a Battlefieldben, vagy a COD4-ben.

Ha viszont szeretném magam elvarázsolni valami hangulattal, legyen az sci-fi, fantasy vagy akármi, akkor csalódnom kell, és örülnöm, hogy nem adtam ki 10-12 ezreket egy múló, párnapos időpocsékolásért.

(#26268) HarryPotter válasza dr.radon (#26267) üzenetére


HarryPotter
őstag

ott a pont :K

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26269) Corsa1


Corsa1
tag

Hi all!

Megjött mult héten az uj karim: HIS HD3870 512MB GDDR4 iceq3 turbo és jelentem tökéletesen működik, képe gyönyörű és mindent visz 1280x1024ben.ugyhogy köszönöm a jo tanácsokat.
850/2380mhz orajelen tökéletes. 900/2430ig huztam ott még ment rendesen de tovább nem fogom szerintem.igy is elég ez nekem bőven.
3dmark06: Core 2 Duo E6750,2GB memória,HIS 3870 : 12136.

ATI forever!

üdv

(#26270) TTomax válasza Corsa1 (#26269) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gratulálunk hozza,elég jó a 3D06 eredményed,gondolom procit is megrángattad hozza :) :C

Mod: Lesz holnap 8.5-os Cata? Ki tudja? :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26271) Corsa1 válasza TTomax (#26270) üzenetére


Corsa1
tag

3.08ghz-en megy a proci de majd vmikor még megprobálom feljebb rángatni.
katt777 8800GT vs 3870 témájához annyit fűzök hozzá,hogy jo a 8800GT,gyors a 8800GT,jo árban van a 8800GT de sohasem lesz olyan szép képe mint a 3870nek.és akkor inkább legyen egy lassabb kártyám (amin egyébként tökéletesen megy minden) de legyen szép képe. AMugy semmi bajom az Nvidiával csak egyszerűen gyors kártyát tudnak csinálni,de ennyi.

(#26272) TomBoy1986 válasza katt777 (#26254) üzenetére


TomBoy1986
veterán

BE-2350 (2150 nincs :) )

Elkészültem az alapórajeles eredményekkel, szerintem egész jók, de kíváncsi vagyok a véleményedre. Majd tedd fel a honlapodra :)

HD3870 @ 775/2250
1280*1024 default [link]
1280*1024 Extreme Q [link]
800*600 default (mint nálad, azaz entry, csak 800x600) [link]

Szerintem egész jó eredmények a 2.2-es Phenomtól. Főleg a 800x600...

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#26273) [CS]Blade2 válasza Corsa1 (#26271) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Beálitod az nvidián a fényerőséget, szinmélységet stb..... ugyanazt a képet adja vissza mint az ATI

(#26274) katt777 válasza Beowulf_78 (#26263) üzenetére


katt777
félisten

Azért vannak vacak játékok, mert senki nem várja el tőlük a minimumot (mert tisztában vannak, mit várhatnak :DD ). Azt meg tudod, hogy maximalista vagyok, és a megalkuvás soha nem érdekelt. Ha a szoftvergyártókat nem érdeklik az én igényeim (mint felhasználóé), engem sem kell, hogy érdekeljen a nagy dumájuk, hogy milyen király játékokat adnak ki.
Ha nem olvastál tőlem jókat játékokról, akkor hiányosak az ismereteid (nézz át Oblivion topicba pl., pedig én aztán igazán nem kedveltem a szerepjátékokat régebben). Számos jó játékom van (megvettem, de pl. jó párat nem lehet a mai konfigokon és OS-eken játszani, mégsem kártalanít érte senki), meg még több drágán megvett rohad a padláson, mert olyan ócska. Majd teszek listát az oldalamra.
Éppen a sok szemét miatt warezolnak sokan, mert rengeteg játéknak van egy jó demo-ja, hogy a sok balga fogyasztó megvegye, a többi meg hányás (pl. Haegemonia).
Az is olvashattad (volna) tőlem, hogy miben, mihez jó a CF vagy az X2 (vagy miben jó bármi más, pl. konkrétan nemrég azt, hogy magas minőségi beállításokkal a 3870 elveri a 8800GT-t), csak pár más fórumlátogatóhoz hasonlóan te is csak kiragadsz pár példát.
Szóval nem kéne kiragadott információk alapján hamis megállapításokat tenned másokról, mert ez neked :B (főleg, hogy hányan tudják, hogy nem alaptalanul nyilatkozok semmiről). Mint VÁSÁRLÓ (nem birka fogyasztó), JOGOM van bármilyen hibára felhívni bárki figyelmét, és egyáltalán nem érdekel a bégetés. :R

Kelvin: Te azért nem jársz, mert egy építő hsz-od sincs soha, és ahányan kértek tőled bizonyítást állításaidról, valahogy sohasem érkezett egy sem, de mások leszólásában azért nagy vagy, ezt elismerem. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26275) katt777 válasza dr.radon (#26267) üzenetére


katt777
félisten

Mint a műfajt általánosságban nem szerető gamer, javaslom a KotOR 1-2-t és Oblivion-t, FPS-ben Republic Commando-t, Jedi Knight-ot és Academy-t, esetleg Bioshock-ot, Riddick EfBB-t, Blacksite-ot, Doom 3 sem rossz, de mondjuk én Doom-fan vagyok az 1 floppy-s shareware óta. :DDD Ja, persze ezek többsége sem mai játék. ;) Nálam azért NOLF-ok és AVP-k maradnak a csúcson. Ott a hangulat és a játékélmény. Ezek nagyon tetszettek. Nekem. :R

Mellesleg régen nem telepítettek gyári vírusokat a játékokra, amelyek tönkrevágták a lemezt, meghajtót, esetleg még a gépet is (ennyit a "vásáló" jogos igényeinek tiszteletben tartásáról). Amit nem kéne, ha jó lenne a játék, mert akkor a gamer tutira megvenné. Minden igazi gamer megveszi a szeretett játékát, és amelyek nem futnak, azok is kiemelt helyen csücsülnek a szép dobozukban a polcomon. Ez olyan, mint amikor a "zenészek" kiadnak egy rakás szar lemezt, ami a kutyának sem kell, aztán sírnak, hogy ők mennyire meg vannak károsítva! :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26276) [CS]Blade2 válasza katt777 (#26274) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A többség azért warezol, mert nincs pénze eredeti játékra, és amugy is csak 1x akarja végigtólni, vagy ép csak megnézni milyen, ne akar 15K lemezeket felfurna a falra az esetlegesenen szar játékot vesz meg... amellet örülnek ha nagynehezen összekaparnak egy normális vga-ra 40-50K-t...
az a baj, hogy 10-15K egy uj játék, és nem tudhatod tetszeni fog-e, ugyanez a prograoknál, ott nagyobb lenne a bukás, ha nem tudnád eötte kiprobálni...
A másik probléma, hogy minden nap adnak ki uj programot, játékot, és minden 100. olyan hogy érdemes pénzt adni érte.

(#26277) TTomax válasza katt777 (#26275) üzenetére


TTomax
nagyúr

A DOOM3 az innen rohadtul kilóg... :DDD

En azért warezolok mert kb 15-20 eredeti jatekom van aminek csak a borítója szép.Azóta megfogadtam csak olyan játékot,programot veszek meg ami kierdemli...sokszor üvegig se tolom a játékot félúton letorlom....most az Oblivion esélyes,hogy megveszem :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26278) katt777 válasza [CS]Blade2 (#26276) üzenetére


katt777
félisten

Igen, én is erről írtam. De ha lewarezolod, és tetszik, megveheted a jót (legalábbis meg kéne). A crackelők is felhívják erre a figyelmet. Én még FPS-eket is toltam végig többször, amelyek tetszettek.
Meg lehet venni amúgy 2-3k-ért is a progikat (az elős pár bebukott 10 ezres után én is rászoktam erre), nem kell az első pillanatban rohanni a boltba.
Régen a programozók a saját szórakoztatásukra írták a game-eket, akkor tudhattad, hogy jót veszel. Ma már nem így van.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26279) Beowulf_78 válasza HarryPotter (#26266) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem teljesen neked szólt...inkább úgy globálisan, bár tény hogy a válasz gombot nyomtam meg. :R Lehet inkább katt777-nek kellett volna címeznem. :K ;)

Persze mindenki más tipusú játékot szeret, de azért ha nem über magasak az elvárások, megtalálja mindenki a neki tetszőt...az volt itt inkább a lényeg hogy sokaknak egyik játék se felel meg, viszont ellenben bőszen fikáznak mindent, aminek hangot is adnak... :F
Oké, én is elmondom a véleményemet ha kell akkor negatív kritikaként is, mint pl. a Crysis esetében.De ugyanakkor pozitív értelemben áradozok is épp eleget ha találok egy jó játékot ami nagyon bejön. Pl: COD4, Vegas 1,2, Gears Of War, STALKER, Medal Of Honor Airborne, Unreal Tournament 3, vagy akár stratégiában a World In Conflict, vagy akár régebbi stratégiában a Stronghold, Knight's And Merchant's, de ide tartozik az Age Of Mithology is....szóval tény és való hogy sok játékot adnak ki és sok nem éri meg az árát, de még annyit se hogy "kipróbáld" egy végigjátszás erejéig. Viszont van azért bőven olyan is, ami nagyon élvezetes többször végigjátsszható... a másik hogy mindenki easy fokozatban tolja a játékokat és csodálkozik hogy 1 nap alatt végigvitte, majd már kezdi is a fikázást, hogy hú de rövid volt. :U Én az összes elkezdett játékot medium vagy hard fokozatban tolom, és nem 1 napig játszom vele, hanem szó szerint vért izzadok mire végigtolom 2-3 hét alatt. Mert egy easy fokozatban végigtolt game után ki az aki egyből elkezdi hard-ba? Senki...mert a kíváncsiságodat kielégítetted, tudod mi a vége és mire számíthatsz.Ezért kell egyből nehezebb fokozatban elkezdeni. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#26280) katt777 válasza TTomax (#26277) üzenetére


katt777
félisten

Mondom: NEKEM tetszett. :R Nem irreális a maga világában, ahogy Blacksite-ban sem a képminőség a vaszisztdasz, hanem a megfelelően hangolt ellenfelek, hangulatosan tervezett pályák, még ha a sztori kissé sablonos is. Pedig ez egy budget progi.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26281) TTomax válasza katt777 (#26280) üzenetére


TTomax
nagyúr

nekem ez a sablonosság nem nagyon tetszett :) dehat izlesek es pofonok,viszont az Area51-rol meg nem tudok nyilatkozni ugyanis nem játszottam,kb egy hete töltöm talán holnap leér :B Lehet 10 perc után ki is dobom :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26282) katt777 válasza Beowulf_78 (#26279) üzenetére


katt777
félisten

Még mindig nem értesz: Vagy JÓ a játék, vagy ROSSZ (ha hibás).
Fikázás: valami méltánytalan leszólása. Én mindig megírom, hogy MIÉRT rossz, ami nem fikázás, hanem megalapozott vélemény, természetesen a saját elvárásaim szerint. SOHA nem fikáztam semmit. És nem kevesen köszönték meg eddig, hogy megmentettem őket valaminek a bebukásától, legyen az hardver vagy szoftver. Sokan közülük ugyanis kipróbálták másoknál, és látták, hogy nem fikázok, kamuzok, hanem igaz, amit írok. Éppen ezért nem érdekel, hogy tetszik-e mindez valakinek, vagy sem. :R
Részemről nem az én elvárásaim übermagasak, hanem mások igénytelenek. ;) :R Ha hiszed, ha nem, van egy nálam sokkal igényesebb haverom, annak a Master of Orion 3 az utolsó game, amelyet elfogadhatónak tart (ő mondjuk csak stratégiázik, taktikai marhaságok nem ide értendőek).
A CoD4-et meg már csak az Airborne és a Men of Valor múlja alul, annyira csal a program. Azt kéne lelőni, aki idióta scriptekben írja meg a játékot. De elhiszem, hogy multiban jó, csak az engem nem érdekel. De ez tényleg ízlés kérdése, vitázni nem érdemes.
Azért látom, van, amiben egyetértünk.
Az Easy még hagyján, de amikor mindezt GOD móddal tetézik, na, az a királyság. :C
Viszont azt se feledd el, hogy amíg egy AvP idején normálisan be voltak lőve a nehézségi fokozatok, a legtöbb mai játék a nehézség fokozásán a program csalási szintjének emelését érti. A legtöbb Easy-n reális (függetlenül attól, hogy könnyű vagy nehéz), Hard-on meg szarság, pl. 3 gránátot bevágsz egy szobába, és amikor utána bemész, még mindig vannak, akik lőnek rád. :Y
Na, vazze, szétoffoljuk a topicot. :B

TTomax: Vigyázz! Blacksite Area 52 és Area 51 nem ugyanaz a game! (Utóbbi sem rossz, ha a vége-szívatást leszámítjuk a játék részéről.) Oblivion király! Vigyázz, melyik kiadást/verziót veszed meg, mert némelyiknél gondok vannak a patch-ekkel és a modokkal. A legbiztosabb az alapjátékot és a küldetéseket külön, még ha a GOLD all in one jónak is tűnik.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26283) Kelvin válasza katt777 (#26274) üzenetére


Kelvin
őstag

Érdekes.....rajtad kívül mást nem szóltam még le és bizonyítanom se kellett még semmit amit mondtam. Úgyhogy megint csak pofáskodsz...te és a maximalizmus.... :Y
Neked az a bajod, h nincs más dolgod mint a nap 24 órájában lúzer 3dmárk tesztekkel szarakodni és itt a fórumon gyűjteni a hozzászólásokat. A kis sufni tesztjeiddel azon rágódsz már fél éve, h 3870 vs 8800gt.....és persze mindig az a jó amire éppen rá vagy izgulva.

Ma is annyira szemetszúrt, h szidod az ati drivereit! Minek? Single karihoz nekem eddig az összes teljesen jó volt...az nv topikban is össze vissza irogatsz, h 25-50%-al jobb a gt mint a 70-es De az nv-vel nem tudsz két monitorra képet kitenni + állítólag szétb×szta a monitorod a gt.... :DD
Ha az ember ránéz egy oldalra egy rakat hozzászólást talál amiben teljesen ellentmondassz magadnak és az állításaidnak....Elkéne menned dolgozni és akkor nem lenne ennyi időd a hülyeségeidre és nem csak itt kéne kontaktot tartanod emberekkel mert egy idő után teljesen becsavarodsz.....Ja ezt is nyugodtan küldheted a moderátoroknak ahogy szoktad :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26284) katt777 válasza Corsa1 (#26271) üzenetére


katt777
félisten

Én első kézből tudok neked nyilatkozni: a 8800GT-nek ugyanolyan a képe, mint az ATI-nak (3870). A kezelőfelület más, mint a CCC, de ugyanúgy be tudod lőni, ha nem tetszene valami.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26285) katt777 válasza Kelvin (#26283) üzenetére


katt777
félisten

Épp most teszteltem GT-t, és az nV drivere jó DX10-ben. Az ATI-é meg nem minden beállításnál, csak te nem tesztelsz, nem is használsz olyan beállításokat, úgy hiszed okosnak magad.
Tudok 2 képet tenni, csak nV-nél nincs theatre mód. De azon nem csodálkozom, hogy azóta sem vagy képes felfogni, amit írok, ezért véled úgy, hogy ellentmondok magamnak. Csak a saját szellemi képességeidről állítasz ki bizonyítványt (ismét). :R
Akkor örülj, ha ettől kielégülsz, hogy egy hibás GT-t fogtam ki. Másnak meg a 3870 halt meg 3 nap alatt. Akkor melyik a jó kari? :DD
Persze, hogy nem kellett bizonyítanod, szerinted. De jöttél itt fals infókkal, és amikor kértük a teszteket, amelyek alapján tetted a kijelentéseket, nem kaptunk választ. De tényleg nem kell bizonyítanod semmit. :P
A kis "sufni" tesztjeimmel több ezer (majd' 10k) embernek segítettem, te ezzel szemben mit tudsz felmutatni? A kötözködést, semmi mást. :DD
Nem küldök semmit, a múltkor azért küldtem, mert kilógott a lóláb az összehangolt akciótok mögül. :)) Részemről ennyi, flame-eld magad nyugodtan tovább.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26286) TTomax válasza katt777 (#26282) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hat igen az Obli az igen,az tényleg jó játék :))
Catalystrol senki sem tud? esetleg egy beta?Valamiért úgy érzem most meg egy picit javulni fognak a Radeonok,mármint a HD38XX-ek aztán szerintem csak a HD4XXXX-ekre fognak koncentrálni...tudom ez most nem volt tul szakmai...dehaaaaat :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26287) katt777 válasza TTomax (#26286) üzenetére


katt777
félisten

Én is attól tartok, hogy 48xx driverekkel elhanyagolják a 38xx karikat, ahogy 8.3 óta is tojnak a régi CF-es lapokkal rendelkező ATI-sokra (lásd: CF gyengébb mint 1 3870). Na, ez nagyon nem tetszik az ATI részéről.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26288) katt777 válasza TomBoy1986 (#26272) üzenetére


katt777
félisten

Köszi!
Lehet, fölinstallálom újra, mert nálam csak nem veszi be az eredményeket az ablakba. :W
Ja, Entry minőségben és 800x600-ban királyul megy a DX10! :))
Azért az látszik, hogy EQ-n jó a 3870! Nehogy már rám szóljon megint valaki! ;)
Én is várom a tiédet, ha megnézted a többit az oldalamon. Nemrég raktam fel az új GT-s pontszámokat.
Majd küldj proci-tuningos eredményeket is, légyszí, kihajtás végett.
Elírtam a procit. :B Majd ezért is leb.sz valaki, de sebaj. :(((
Nálad is magasabb órajelet bír stabilan a VGA Vantage-ben, mint 3DMarkban? Nálam stabilabb és hűvösebb is.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26289) TomBoy1986 válasza katt777 (#26288) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Igen, nálam is többet bír. Vantage-ban lefutott 918MHz-en is, míg 06-ban sajnos lefagyott legutóbb 904-en :(((

Majd csinálom a többit is.

Amúgy apróbb probléma van a 3870-es eredményekkel, aminek nem fogsz örülni :(
Teljesen nyilvánvaló, hogy még nem a hotfix-szel készültek a fent lévő Vantageos eredmények, s emiatt a 3870-es jóval gyengébben teljesít, mint tud. Az enyémek már hotfixesek, így alapórajeleken ~150 pont a különbség a GT és az összpontszámban, míg a VGA-éban mindössze 300 pont, azaz defaulton kevesebb, mint 10%.

Tehát, mint írtam:
- 1280*1024 + default esetén (tuning nélkül) HD3870 = ~(8800GT-300) (GPU)
- 1280*1024Extreme Q esetén (tuning nélkül) HD3870 = ~(8800GT-400) (GPU)
- 800*600-at egyelőre még nem tudni, mert hiányoznak a 8800GT eredményei.

Biztos magasabb felbontásra gondoltál, ott kijöhet a 8800GT gyengesége.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#26290) foreveryoung válasza katt777 (#26287) üzenetére


foreveryoung
tag

Most fértem a géphez. Fut a Hotkey poller. Automatikusan indul.

foreveryoung

(#26291) Kelvin válasza katt777 (#26285) üzenetére


Kelvin
őstag

Több az inteligenciám és több közöm van az informatikához mint amennyi sufni tesztet csináltál és még csinálni fogsz :DDD
Megint csak félre beszélsz ugyanis a topikban nem adtam sose fals infót és nem volt olyan amit ne bizonyítottam volna...most se tudsz mást válaszolni mint hazugságot és az én iq-mat kostolgatni....
'a múltkor azért küldtem, mert kilógott a lóláb az összehangolt akciótok mögül. :)) '
Itt már tényleg bajok vannak ha azt hiszed, h bárki is összefogott ellened és akciózott....
Mozdulj ki emberek közé vagy végezz el valami infó tanfolyamot mert nem lesz így jó vége :(

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26292) foreveryoung


foreveryoung
tag

Nem szeretnék én a kis kezdő itt okoskodni, főleg nem igazságot tenni, mert se jogom, se erkölcsi alapom. :R :R Csak a véleményemet mondom el. :O Ne személyeskedjünk, és ne qrogassuk egymást!!!! Inkább segítsünk, tréfálkozzunk, szívjunk a driverekkel, hardverekkel. Tuningoljunk, aztán verkük a fejünket a falba, hogy összeomlott a rendszer. Ezért vagyunk itt. Adjunk tanácsokat, teszteket, amit vagy elfogadunk, vagy nem. Vagy jó lesz vagy nem. Mindenkinek a saját felelősségére, és ítélőképességére bízva.

foreveryoung

(#26293) GReddy


GReddy
tag

Azt hittem itt választ kaphatok egy-két ATI 3870-es kérdésre. Úgy látom, tévedtem, csak a flammelés meg az anyázás megy. Bocs...
(léptem, hátha a hwsw-n több sikerrel járok. )

Magánember magánvéleménye: Szerintem lehetne normálisan is beszélni egymással, lehetne eszméket és tapasztalatokat cserélni, mindenki hasznára és okulására, nem csak egymásra okádni a mocskot. UNDORÍTÓAN MAGYAROK VAGYTOK.

Gratulálok...

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#26294) Kelvin válasza foreveryoung (#26292) üzenetére


Kelvin
őstag

+1

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26295) foreveryoung válasza Kelvin (#26294) üzenetére


foreveryoung
tag

Ezt mire érted?

foreveryoung

(#26296) Beowulf_78 válasza GReddy (#26293) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt csak így globálisan? :U :( Mert ezzel a hsz-eddel hogy nem címezted, globálisan mindenkiről véleményt nyilvánítottál itt a topikon belül...ha így van ahogy gondolom, szólj, és nyomok is vissza egyből egy post-ot. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#26297) Kelvin válasza foreveryoung (#26295) üzenetére


Kelvin
őstag

A
+1
azt jelenti, h egyetértek a hozzászólásoddal.

(#26293) GReddy nak abban igaza van, h sajna a magyar egy elég bunkó népség.
A nővérem kinnt él külföldön és én is gyakran huzamosabb ideig vagyok Mo.-on kívül.
Ilyenkor lehet a legjobban szembesülni ezzel sajnos.....:( Az itteni mentalitás a közlekedésben az egymáshoz való hozzáálás és még sorolhatnám....katasztrófa:(
De pár hónap alatt visszazökken az ember... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26298) katt777 válasza TomBoy1986 (#26289) üzenetére


katt777
félisten

Azt látom, hogy a Phenom-mal magasabb a GPU eredmény, mint nálam a kihajtott értékek 3870-nel. A kiugró eredmény nálam 1280EQ-ban volt 860/1200-on (18% 3 és 3,6GHz között, alap VGA-n csak 9%).
Az látszik, hogy 4 magos játékokhoz jobb lesz már egy Phenom, mint egy erős C2D, nagy mák, hogy még nincsenek ilyenek (vagy nekem nem tetszik), és mire lesznek, a 4 magos procik is olcsóbbak lesznek.
A 800x600-as eredményed irdatlan GPU pontja több mint érdekes. :U
8800GT DX9 HDR+16XAF+8XAA beállításokban gyenge hasonló HD3870 beállításokhoz képest. Ez az előny veszik el tuninggal, ahol a 8800GT max tuningja utoléri a 3870 max tuningját, természetesen mindkettó 2 magos procira vonatkozik.
Vantage eredmények még csak készülnek, elemzésükre még nem jutott időm.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26299) TTomax válasza GReddy (#26293) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem ezzel a stílussal a HWSN-n sem mész sokra gratulálni tudok a post-hoz,olaj a tűzre,és bizonyítvány magadról...MAGYAR....
Mas...
GRID demo-val jatszik valaki?Mert nekem az a gépem kekhalolozik benne elég rendesen,es csak akkor ha kulso nezetben vezetem a kocsit....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26300) katt777 válasza Kelvin (#26291) üzenetére


katt777
félisten

:))
Sosem bizonyítottál semmit. PONT. Azt meg csak a hülye nem látta, hogy 3-an estetek nekem olyasmi miatt, amiért másoknak nem szóltok. Már akkor megírtam neked (pü, hogy ne offoljatok, ahogy ti, miközben megróttatok az off-ért), hogy attól, hogy intelligensnek hiszed magad, valóban intelligensek között csak szánalmas vagy.
Nekem minden állításom mögött ott vannak a tesztjeim. Neked nincs semmid (mostanában még topicba illő hsz-od sem). :U
Kötve hiszem, hogy sztech diploma és sok év hardveres és szoftveres gyakorlat mellett tanfolyamokra kéne járnom. :DD
Nem lehetsz intelligens, ha egyetlen hsz-omat sem értetted meg, mint te magad írtad. Nincs miről beszélni. :R IQ-dat majd kóstolgatom, ha lesz neked is. :((( Most már tényleg menj el agybeültetésre. :DDD Vagy legalább keress egy nőt, bár az aláírásodból látom, hogy erre nem sok az esélyed. :P Akkor pasit. ;]
És térj át privibe az okoskodásoddal, hogy nekem se itt kelljen reagálnom a hülyeségeidre.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.