Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26751) Diniboy válasza nixx-21 (#26750) üzenetére


Diniboy
aktív tag

:K meg 2db 1100 w táp? :)) ez nekem uj, anno a 1950 pro simán ment ebben a gépben... ennyire azé nem kéne elszálnia a vga-k fogyasztával :U

más... melesleg van oan játék ahol az 512 mb ram hamarabb lesz kevés ennek a karinak mint amit a gpu bir? :F ez nekem oan parasztvakitásnak tünik kissé mint az 512es gf 5200 :)) persze lehet magas felbontáson sokat profitál a +512 megábol... de hova tart ez a világ?? lassan a grafikus kártyáknak külön doboza lesz a pc melett , külön hűtéssel, paksal a 230 másik végén :DD

[ Szerkesztve ]

(#26752) nixx-21 válasza Diniboy (#26751) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem kell 2 elég lesz egy 1600W-os :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26753) Diniboy válasza nixx-21 (#26752) üzenetére


Diniboy
aktív tag

bocsi szerkesztettem :)) de má téleg durva ez a teljesitmény felvétel... lassan ott tartunk hogy beinditja az ember a gépet és hunyorogni kezdenek az izzók a csillárba :DD

(#26754) Diniboy


Diniboy
aktív tag

ja tessék ..... ma vettem a karimat de mán van több ramos változat belűle hogy rogyasztanák rá az eget :))

(#26755) Diniboy


Diniboy
aktív tag

beszarás... nagyon mehet ez a kártya safiréknál, me van 1 gigás ddr3as 3850 is... (vagy az eddig is volt? ) :)) na nem irok többet mert akkor senki nem fog válaszolni arra a kérdésemre hogy mé vagyok ien balfasz :DD ja nem, erre ne válaszoljatok :U
inkább arra ménics képem :F

(#26756) foreveryoung válasza Diniboy (#26753) üzenetére


foreveryoung
tag

Az eszközkezelőben is le tudod tiltani az integrált vga-t, de elvileg a bios-ban is kéne lenni választásnak, hogy pci-e vagy integrated
Na viszont akkor nem tudom mi van, ha ne adj isten rossz a kártya. Mert ugye nincs kép hogy állítod vissza?
Ha kevés a táp akkor is elindul, csak kikapcsol, újraindul.

foreveryoung

(#26757) foreveryoung válasza Diniboy (#26755) üzenetére


foreveryoung
tag

Bár ezért a Katt szokott szólni, de majd töltsd ki az adatlapodon a hogy milyen cuccod van. Segít, ha valaki segítene.

foreveryoung

(#26758) WesTM válasza Diniboy (#26755) üzenetére


WesTM
senior tag

Nyugi 360as táppal simán menni kéne.Valami más van ott elszurva.Haverom 300W os noname tápjával simán megy szal nem az a probléma.Ezek a karik nem fogyasztanak sokat relative,nekem a komplett gép huzott alkatrészekkel vesz fel 230W ot konnektorbol.

Nem a táp a rossz.

(#26759) Diniboy válasza foreveryoung (#26757) üzenetére


Diniboy
aktív tag

nem merem leirni mim van XD amugy pci expressre van álitva a biosban a display init first, és megvan az x1600am, szóval ez nem lenne gond, de igy se volt kép...
másik.. ha lehuzom a 2 dvd irot meg a hdd-t ak nem kéne elégnek lennie az x2es mellett a 360as tápnak :U
csak annyira amig meggyőzödöm arrol hogy nem a kari a rosz :F 10 K hufért ajánlott 400watos chieftec tápot a boltos , 15 ért lenne 500as fsp.. :Y

(#26760) Diniboy válasza WesTM (#26758) üzenetére


Diniboy
aktív tag

megnyugtattál--- vagyis nem--- :Y nehogymá rosz karit hoztam el... bár.... ien is csak velem fordulhat elő :O

(#26761) foreveryoung válasza Diniboy (#26759) üzenetére


foreveryoung
tag

Tuti nem táp. A vga-ra rádugtad a csatit? Kontaktok jók? Esetleg próbáld meg csökkentett módban elindítani.

foreveryoung

(#26762) foreveryoung válasza foreveryoung (#26761) üzenetére


foreveryoung
tag

Te csak azt úgy hiszed!!! 1 hónapja szívok a kártyával!!! Végre kiderült, hogy a biosa szar. De azt még nem tudni miért, vagy mitől!!!

foreveryoung

(#26763) Diniboy válasza foreveryoung (#26757) üzenetére


Diniboy
aktív tag

őőő hát nem tudok rájönni hova kéne irkálnom mim van nem mintha nagyon tudnám :D valami 4600+ x2es bazze :)) de tipust má ne kérdezz :DD asrock alive nf6g mobo 2x1 giga 800 as geil ram 1 320as samsung vinyó, dvd olvaso, pio 16x iro, meg egy ősi sb live 5.1es, hogy ne a csodás alaplapi hangkódec menjen. vga eddig egy pasziv Gigabyte x1600pro volt ...

(#26764) Diniboy válasza foreveryoung (#26761) üzenetére


Diniboy
aktív tag

rádugtam... ezaz hogy a boot képernyőt se látom nincs jel... a monitor nem érzékeli hogy kapna jelet... ugyanakor a win felál, a kari hütése megy... attol tartok hogy nem érzékeli az alaplap hogy van benne kártya és automatice az alaplapi vga-ra küldi a jelet...

vagy csak a monitor nem érzékeli a vga jelet a lehet az átalakitó miatt ? :U sajna épp nincs ithon müködö monitorom tartalék, pedig szokott mindig,
csak nemrég ment tönkre a 17es samsung syncmasterem... nem lehet bekapcsolni azt meg ... ez is mien... kihuztam, nem volt használva 2 hónapig, öszeraktam és nem lehet bekapcsolnise ja ez má offba menne de nem tudom mivel lehet bekapcsolni részekre... várjá csak megvan :D

[ Szerkesztve ]

(#26765) foreveryoung válasza Diniboy (#26763) üzenetére


foreveryoung
tag

A lap leg tetején majdnem középen az adataim-ban.

foreveryoung

(#26766) Diniboy válasza foreveryoung (#26765) üzenetére


Diniboy
aktív tag

jééé .. nem is vettem észre hogy ott is van menü :D meg azt se hogy van fent sorba csomo dolog és lehet választani... :C

(#26767) illusiON válasza Diniboy (#26763) üzenetére


illusiON
őstag

mondjuk, az adatlapod szerkesztésénél van olyan hogy cuccok :) más táppal próbáld meg inditani a géped, hátha.. nekem az ugrik be elsőre a hibádból hogy a táp nem bírja dehát mások szerint elég kell legyen hozzá akkor meg :F
1ébként, nézegettem ezt a sapphire oldalat, mi értelme ezeknek az 1gigás 3850eknek?? :)

( : no woman no cry : )

(#26768) Diniboy válasza illusiON (#26767) üzenetére


Diniboy
aktív tag

nincs sajna másik táp ha lenne má megpróbáltam volna azzal :))
melesleg a 3850eket (azt irják) némi szerencsével fel lehet húzni a 3870 szintjére, a gddr 3 ramok meg a tesztek szerint az alacsonyabb késleltetések miatt alig lassabak a gddr4töl (ezt is olvastam :)) )
amugy meg mi bajod az amd-vel... lehet nem ez a csúcs de igenis soksok gépben teszi a dolgát hibátlanul amd-s proci, méghozzá elég költséghatékony módón.. ha c2d-t akarsz húzni vegyél drága laplapot, drága ramot, és még igy is van esélyed hogy kifogsz egy antituning c2d-t(bár nem sok azt mondják :)) ) a legolcsobb X2 es cpu meg egy 10 ezer forintos asrock lap , 2 giga rammal (8 Khuf) tökéletesen kiszolgál egy átlagfelhasználot... nekem ez a gép volt hogy 3 hétig nem volt ujra se inditva, és ez most nem nagyotmondás, nem kivagyiság... egyszerüen ment. ment a utorrent, , közbe jácotam, elmentem dolgozni, ugyhagytam, hazajöttem leültem jáccani, aludtam, stb, és ez igy ment 3 hétig, egyetlen kék halál vagy reset nélkül

[ Szerkesztve ]

(#26769) illusiON válasza Diniboy (#26768) üzenetére


illusiON
őstag

fel se lenne szivem addig huzni a karimat mint egy 3870et :P eleve ha ramokra húztam mindig kifagyott a kari, de ez lehet hogy 8.2 catalyst miatt volt.. de mind1, nekem azzal van bajom hogy minek rá 1 giga ram?:Y 512t még megértem nagy texturák miatt ha akkora a felbontás nade 1 giga ram azért..
hát mondjuk az a bajom az AMD-vel hogy amennyibe került az X2 meg az alaplapom abból vehetek már inteles konfigot ami erősebb sokkal ugyanannyiért, ráadásul marad is benne tuningpotenciál..

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#26770) Diniboy válasza illusiON (#26769) üzenetére


Diniboy
aktív tag

lehet atinál tudnak valamit a most fejlesztés alatt álló, következő játékokrol :U mi meg majd foghatjuk a fejünket hogy mértnem 1 gigás karit vettünk :)) de lehet az is hogy csak üzletpolitika... tudod a nagyobb jobb elv és az erre való igény teljesitése a tájékozatlan felhasználóknál :DDD nem hiszem hogy akkora + költség lenne az a + 512 mega ram tekintve a memóriaárakat :K

(#26771) tetrix válasza WesTM (#26748) üzenetére


tetrix
tag

hát ezaz,semmi humorom rendszertrakni...elbaltáztam,nem kellett volna felrakni.
amúgy nem szoktam elkapkodni az ilyen driverfelrakást,de sajna a rendszerviszzaállítás sem segített,ezért gondolom jó nagy gubanc van.küzdök még vele mindenesetre. :W ha van még ötlet format c,és hasonlókon kívül dobáljátok már be ide kérlek
:R

(#26772) illusiON válasza tetrix (#26771) üzenetére


illusiON
őstag

velem az volt hogy nem ment vissza idleben a mag órajele valamiért (gondolom mert félig fentvolt egy CCC nélküli driver) na én ezt ugy oldottam meg hogy elővettem a 8.4 catalyst installerét, kicsomagoltattam vele a drivert azután megállitottam a cuccot.. utána amit kicsomagolt oda bementem (C/ATi azt hiszem alapból de nem biztos :) )a setupba és rányomtam az express uninstallra, letörölt mindent utána restart aztán felraktam 8.5t és kész :) esetleg egy próbát még megér ha nem tetted eddig meg..

( : no woman no cry : )

(#26773) Diniboy válasza illusiON (#26769) üzenetére


Diniboy
aktív tag

mivel a gddr3 relative alacsony(abb) órajeleken képes üzemelni mint a gddr4 (gondolom) és a hütése sem az igazi(bár nem tudom neked meik verzio van) azért azt gondolom hogy a gddr ramokal nem is fogod elérni a 3870es gddr4 ramokat, bár ezt nem figyeltem a tesztekbe, viszont valahol kifejtették ezt mé jó mégis a gddr3 is, annak elenére hogy kisebb a sávszél is .. oan hejzet áll fennt mint mikor megjelentek a ddr2es ramok hatalmas időzitésekkel, bár magasabb órajellel , és gyorsabbak voltak a hagyományos ddr ramok mivel akár cl2.5 ös időzitéssel is üzemeltek. hü de rég gondolkodtam ennyit :DDD

(#26774) Diniboy válasza tetrix (#26771) üzenetére


Diniboy
aktív tag

nekem az lenne az 5letem hogy rakj be egy s3 triot vagy iesmit és ugy próbáld meg kitakaritani a reget meg ahol lehet bejegyzés :) vagy frisitő telepités nem lehet használna az uj karival? az gyorsan megvan, és a telepitett cuccok meg a beállitások se tünnek el , bár előbb utobb ugyis ujra kell raknod ;)

(#26775) Diniboy


Diniboy
aktív tag

meglepő hogy ennyit szenvedtek a driverekkel... nekem nem is tudom tán a 7.3as vagy meik volt fenn hónapokig :)) pesze nálam nem is okozott ez problémát mert csak wowoztem :DD

(#26776) Diniboy


Diniboy
aktív tag

háhá nem birtam aludni :D gondoltam megpróbálok lehúzni mindent, csak a vga-t hagyom benne... pöcre indult -.-' auzán viszadugtam a hdd-t meg egy optikai egységet :D
megy. épp a gyári sapphire drivert telepitem :)) tudom nem kéne de ugyis lesz egy win reinstal de nem birom ki hogy ne nézzek meg valamit :DD szóval ako ki mit javasol? mien driver, mien bugfix, meg mivel lehet ezt a tornádót lehalkitani? :D

(#26777) illusiON válasza Diniboy (#26776) üzenetére


illusiON
őstag

akkor táp mégis csak :)
miért, tényleg olyan hangos az a hütés?

( : no woman no cry : )

(#26778) Tomate


Tomate
veterán

1GB-os 3850 = tudatlan usereknek, minnél több annál "jobb" alapon!

[ Szerkesztve ]

(#26779) Diniboy válasza illusiON (#26777) üzenetére


Diniboy
aktív tag

mint az asus 1950 pro volt oan 50 - 60 % on oasmi hangja van igy alapon :) mingyá nézek hömérsékletet meg fordulatot meg iesmit.. de erre mit használjak ? :B
amugy nem szoktam ennyire figyelgetni a hardwaret :DD öszerakom osz' jaó
ez a telepités viszont kissé öszevisza lett , annyira megörültem annak hogy egyáltalánb van kép... egyenlőre nem dugtam visza a maradék cuccot (hangkarit is kiszedtem meg a dvd olvasót is lehúztam) de inkább valami bénázás lehetett a dologban... lehet nem dugtam be eléggé a slotba vagy iesmi...

(#26780) Diniboy válasza Tomate (#26778) üzenetére


Diniboy
aktív tag

wzt amig tesztekkel nem támasztod alá addig fentartásokkal kezelem, bár először nekem is ez jött le... de ez a kártyacsalád pont arrol szól hogy olcsón adják. miért drágitanák meg feleslegesen a gyártást ha nem lenne értelme :S

(#26781) Diniboy


Diniboy
aktív tag

hmmhmm 3dmark06 a sapphire pecsel, a cd-n kapott meghajtóval, teleszemetelt winfossal 1280ban :
Benchmark
Version 1.1.0
Width 1280
Height 1024
Anti-Aliasing None
Anti-Aliasing Quality 0
Texture Filtering Optimal
Anisotropic Level 1
VS Profile 3_0
PS Profile 3_0
Force full precision No
Disable HW shadow mapping No
Disable post-processing No
Force software vertex shader No
Color mipmaps No
Force software FP filtering No
Repeat tests Off
Fixed framerate Off
Comment
3DMark Score 8275 3DMarks
SM2.0 Score 3610
HDR/SM3.0 Score 4200
CPU Score 1776

8200 pont... hát az 1600prohoz képest azé nagyot léptem előre XD

(#26782) TTomax válasza illusiON (#26769) üzenetére


TTomax
nagyúr


Ugyanolyan Sapphire-m van mint neked...Úgy megy mint a szel a 3870-en órajelen...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26783) illusiON válasza Diniboy (#26781) üzenetére


illusiON
őstag

nekem a 3850nel több pontot hozott vistan úgy hogy nem húztam a karira :) kevés az a proci neki.. hőfok mérésére meg ott van mindjárt a catalyst az is kiirja hány fokos a GPUd (ATi overdrive alatt) viszont rivatunert ha felrakod azzal lehet szabályozni a hütést és sokkal jobb a monitoring része is, pontosan méri a hőfokokat :)

TTomaX: nekem 770en megáll a GPU ugyebár CCC addig engedi :) ramokra meg ha rendesen ráhuztam kifagyott a kari, nem tudom hogy ez most a gép proci vagy ram hibája vagy mié...
[link] mitől függ az a bandwith dolog, meg a texture meg pixel fillratek?:B nekem mindegyik kevesebb mint nálad, ez a ramok húzásával nő?

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#26784) TTomax válasza illusiON (#26783) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gondolom a gyari hűtöd van fenn ami olyan szuper hogy szépen melegíti a RAM-okat... nekem egy VF900-as meg RAM bordák...a RAM-ok 1100 fölé is mennek és nem szemetelnek,csak nem nagyon latom értelmet,mert nem gyorsul... 950 bőven elég.Amúgy én CCC-t nem használok,egy húzott bios van fenn és hali,meg a 15M-as sapphire driver,igy megy 24/7 a gépem (torrent)
Szerk:
Igen az a húzás miatt van az egyik szorzat,a másik meg a GPU húzással no..

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26785) TTomax válasza Diniboy (#26781) üzenetére


TTomax
nagyúr

A prociiii.....a prociii..... :O
és a miatt de kevés a SM3 pontszamod :( Tudom tudom ezt kell szeretni,csak igy nem érzed mit is tud,en 1650Pro-rol váltottam... hat nem kicsit megereztem :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26786) illusiON válasza TTomax (#26785) üzenetére


illusiON
őstag

én meg integr. nV 6150ről váltottam erre ha már itt tartunk és én is érzékeltem a változást :P:P
igen gyári hütő, szval illene a ramokat jobban hüteni és akk birná? mert GPU nem szokott nagyon melegedni azért is furálltam..

( : no woman no cry : )

(#26787) TTomax válasza illusiON (#26786) üzenetére


TTomax
nagyúr

En úgy gondolom ami nem sok a GPU-nak az nagyon sok a RAM-nak hűteni nem is nagyon kellene elég mar az is ha nem fűti a GPU őket...mert amikor a GPU 60-70 fok akkor szerintem nem sokkal hűvösebbek a RAM-ok se.Rajta vannak nekem is azok a kék Zalman RAM bordák de szerintem nem túl sokat hűtenek azok' anélkül is menne 950-et.Nekem az volt a legelső,hogy csavaroztam is lefele a gyári hűtőt mert az szerintem egy vicc,nincs az a bios meg rivatuner ami azon segíteni tud,annyi szerencsém volt hogy az 1650-prora mar vettem egy VF900at szóval ez adott volt,RAM süniért ugrottam csak le.Amúgy most mar nem ezt vennék hozza,ezert nem is ajánlgatom senkinek.Ezert az árért amibe most egy VF900 kerül sokkal korrektebb hűtöket kapni.Amúgy jól dolgozik a VF900,IDLE 33fok max LOAD 60fok és szerintem egy VF700 is megbirkózna ezzel a feladattal.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26788) nixx-21


nixx-21
senior tag

erről hallotatok már??

Diamond Radeon HD 3870 1GB 512-bit :DDD :DDD szépen vagyunk 512bit memória vezérlő 1gb RAM

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26789) TTomax válasza nixx-21 (#26788) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hat nagyon úgy latom a tesztekből ,hogy semmit sem gyorsult a több memóriától meg a nagyobb savszelességtől.Teljesen felesleges az 512 bit meg az 1G RAM ...High-end graphics card-nak meg meg csak véletlenül se titulálnám...istenem hogy lenyomkodja itt-ott a 9600GT a tesztekben... :O

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26790) Backspace válasza nixx-21 (#26788) üzenetére


Backspace
tag

Ó a jó öreg Diamond, de szerettem a Diamond Viper V770-es TNT2-es 16MB-s vgámat.
És még nem is beszéltem a Diamond Monster vidókártyáról... :C

Úgy tudom még úgy 99 környékén bekebelezte az NVIDIA a Diamond céget... De ezek szerint újjáéledt!!! Éljen

(#26791) nixx-21 válasza TTomax (#26789) üzenetére


nixx-21
senior tag

de ha a GPU-t az egekig huzzuk akkor lehet kihasználja a 512bitet és az 1Gb ramot vagy hogy van ez? mondjuk én ugy tudom a RAM a felbontásnál érvényesül minél nagyobb felbontás annál nagyobb ramot igényel a számítási feladatok miatt nem?? 512bit mire való?:)

(MOD:ez olyan mint az op rendszereknél a 32 bit és 64bit?? :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26792) nixx-21 válasza Backspace (#26790) üzenetére


nixx-21
senior tag

"99 környékén bekebelezte az NVIDIA a Diamond céget"
hát anno a diamond gyártott külön GPU-t nem? tehát nem ugy mint msot h csak algyártó mint a sapphire bár nincs is sok GPU gyártással foglalkozo cég ATi,Via,nV ezek vannak nem? :)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26793) AtiGef válasza TTomax (#26787) üzenetére


AtiGef
senior tag

VF700-ast cáfolni tudom, hogy jó lenne :(
Szegénykém meglátogatja néha a 70 fokot. De lehetséges, hogy csak meghalt a mag hőmérséklet mérő dióda. Gigabyte-ot senkinek NEM AJÁNLOM, mert egy rakás kaki.
Az a szerencséje hogy 3 hónapja is 25K-ért jutottam hozzá. De eladni az életbe nem tudom majd. :((( Amikor megvettem ezt a karit huhóóó örültem mint egy kisgyerek a karácsonyi ajándéknak. Első nagy csalódásom: 1.4-es Hynix ramok???? Öhöm micsoda?
950-en szerencsére mennek a GPU meg egy kis plusz feszt kap így 770-en megy.
Csak ennyit a Gigabytról, soha többé:) (Ati párti vagyok de már annyira elakartam adni 2hét után, hogy már itt kopogtatott a küszöbön a 9600GT, de erős voltam eme nehéz helyzetbe és nemet mondtam.) Szerencsére nekem a 8.5-ös driver jó hatással volt a játékokra. Így már kicsit jobb a helyzet. De majd Írok egy Logoutot erről a Gigabytról hátha tudok segíteni akinek ilyen videokártyája van.

Sapphire mindörökké.

[ Szerkesztve ]

(#26794) AtiGef


AtiGef
senior tag

Azon gondolkozok, hogy majd lehet be kéne fizetnem egy HD3870-re, de nem Gigabyte-ra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26795) South Velen válasza AtiGef (#26794) üzenetére


South Velen
addikt

Pedig nincs különbség.
Nekem pl. két Sapphire kártya halálozott el :O
Ez az első Gigám de alapon nincs sebességkülönbség, vga tuning meg nem érdekel :C

[ Szerkesztve ]

(#26796) TomBoy1986 válasza Backspace (#26790) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Nekem korábbi volt. V330 4MB SGRAM-mal (nVidia Riva 128-as chippek, mindenféle hűtés nélkül :D )

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#26797) TomBoy1986 válasza nixx-21 (#26792) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Nem gyártott GPU-t. Mindig csak összeszerelő cég volt.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#26798) AtiGef


AtiGef
senior tag

(#26799) Diniboy válasza illusiON (#26783) üzenetére


Diniboy
aktív tag

várjál ez a hozzáadott sapphire driverral van, vin telepités nélkül :) azzal megvárom az uj alaplapot :) most felraktam a 8.5ös (dd only) drájvert, most majd megnézem azza...
nem tudja valaki mért van kiszürkitve a overclock lap? és ott szürkével 300 mhz van a gpu orajele mellett... :Y

(#26800) Diniboy válasza AtiGef (#26793) üzenetére


Diniboy
aktív tag

pedig jó a gigabyite, ha nem tuningban gondolkodsz :) engem ez a pasziv hütésű x1600 nagyon is jól kiszolgált... csak már kezdett idegesiteni hogy max 800x600 minden min az uj játékoknál a megjelenités szintje :B és mivel pasziv teljesen hangtalan, és nem is sütnek a bordák több óra játék után sem :R mondjuk ezt a gddr2es változatot eléggé lesajnálták... nem baj jó lesz mikor jön öcsi aztán cod4eznénk picit a második gépen ami alakulgat már :)) ugynéz ki lesz alaplap, vga meg táp is hozzá ha ezeket lecseréltem :DDD
eladni tuti nem fogom 5ezerért mint az x600am anno :(((

ez a gyönyörüség volt vagy 2 évig
meg közbe befigyelt pár hónapra egy x1950pro amit aztán sikeresen szét is tuningoltam... valami szoftveres cpu huzásnál elfelejtettem a pci express orajelét fixálni :P gariba kicserélték de 2 hónapig egy s3triot használtam :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.