Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26601) Samanbacsii válasza katt777 (#26581) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Hali!
Milyen (márkájú) 450w tápok vannak (gyártó szerint) 30A 12v ággal? (Szerver táp?)

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#26602) katt777 válasza szitaati (#26597) üzenetére


katt777
félisten

Kelvinnek mond. :DD Valamelyik gyártónak van valamilyen aranyozott táp-szériára kis teljesítménnyel meg eszement hatásfokkal, de nem tudom most, hogy merre láttam, úgyhogy erre nem hivatkozok.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26603) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nagyon úgy látom, hogy ebből még lesz valami.A 4000-es széria nagyon drága lesz nekem, és nem akarok beleesni ugyanabba a hibába mint a 2600XT-nél. 24K-ért megvettem, rá kéthétre meg 16K lett. Nem mintha megbántam volna, de akkor is. Megfogadtam, hogy csak akkor veszek VGA-t, ha már az induló ár 60 esetleg 50%-ra esik. Ez pedig most a 3000-es szériára mondható el.
A 2600XT-hez képest meg legalább 3-4-szer gyorsabbak ezek a karik így is. Ha meg eltudom passzolni valami jó áron most az XT-t, akkor kis ráfordítással szert tehetek egy volt csúcskategóriás kártyára ami nem olyan rossz.

(#26604) papi77 válasza Kelvin (#26591) üzenetére


papi77
addikt

Nem akarok beleszólni,de a 45nm-es E8400 tényleg gyorsabb mint az azonos órajelen (3GHz) működő,de 65nm-es E6850.

Az első: NOKIA 1611

(#26605) katt777 válasza Samanbacsii (#26601) üzenetére


katt777
félisten

Ezt szitaati írta, nem én. :R Én 460W-os Ct-et tudok kapásból 17+18A-rel (35A)
Azzal azért vigyázni kell, hogy sok gyártó egybe írja az áramerősségeket, szóval sok 400W-os táp lehet 30A-es. (Ct-nek is van 370W 29A 12V - csak két ágon megy 14, ill. 15A.)

papi77 : Úgysem hiszi el, mert ő tudja a frankót. Egyébként a tesztek is minket igazolnak, ami őt megint nem érdekli. :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26606) katt777 válasza tzsolesz (#26603) üzenetére


katt777
félisten

Na, egy haverom 36k-ért vette a 2600XT-t.
Ha úgy alakulnak az árak, mint 3870 esetében, akkor 2 hónapon belül megfizethető lesz (úgy esett 70k-ról 45-re, a mai 36-ra hónapok alatt ereszkedett le). Tehát, ha valóban hozzánk is érkezik júniusban a 4850 (mert 70-es később), októberben bizonyosan jó lesz az ára.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26607) Kelvin válasza papi77 (#26604) üzenetére


Kelvin
őstag

Én nem is mondtam, h nem gyorsabb!!!!!Olvass vissza.
Én arra reagáltam, h kat azt írta 'lehetőleg 45nm-es proci legyen alatta'.Ami baromsg......lehetőleg

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26608) katt777 válasza Kelvin (#26607) üzenetére


katt777
félisten

És miért baromság, ha gyorsabb??? :Y Árban meg ua. :U Most magyarázkodsz össze vissza táp meg proci ügyben is...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26609) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

bocs, hogy közbeszólok, nem akartam, hogy a kérdésemből ekkora vita legyen. A proci én már most úgygondolom nem lesz akadály, jó az az E4500 (2.8-on).

Most a táp a kérdésem, itt egy kis info róla. LC-Power

[ Szerkesztve ]

(#26610) Samanbacsii válasza katt777 (#26605) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Na, már azt hittem lemaradtam vmiről a "kiszámítástechnikában"... :R
Egyébként csak ajánlani tudom ezt a topicot mindenkinek aki + tzsolesz (fanatikus tag)-nak szeretne tisztába jönni a táp, fogyasztás, 12v ágak és barátai kérdéskörével. Rövid topic, lényegretörő, egyszerűen leírva minden. :R

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#26611) Coyot válasza katt777 (#26596) üzenetére


Coyot
őstag

sajna nem jött be, aláírás-ellenőrzés kikapcsolás módban sem tudom elfogadni az aláírást,csak hörög h nem megfelelő :(( a prog azért elindul, de normál módban már nem megy. asszem akkor ennyi.

Má' nem

(#26612) katt777 válasza tzsolesz (#26609) üzenetére


katt777
félisten

Hú, ez tényleg elég karcsú azzal az 1db 12V/15A-rel. Még azt sem tudod megcsinálni, hogy másik ágra dugod a vinyó(ka)t, DVD-t, (floppyt, ha van), ráadásul a 6 pines átalakító 2 db 4-pinesből megy.
Asszem el kell kezdened tápcserén gondolkodni.

Vita ne izgasson, mindenki mondja a magáét. Ki alátámasztott érvekkel, ki meg a semmibe. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26613) katt777 válasza Coyot (#26611) üzenetére


katt777
félisten

+1 lehetőség: Ugyanúgy F8-cal, de rendszergazdaként futtatva telepíted, majd úgy is futtatod elsőre (Futtatás rendszergazdaként opció a helyi menüből). Erről megfeledkeztem itt több kérdés és több topic között, 1000 bocsesz! :R

De ha fönt volt már, pucold le rendesen. (Reg. puc.)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26614) katt777 válasza Samanbacsii (#26610) üzenetére


katt777
félisten

Nem a'. Én azért utánanézek a dolgoknak, ha valamit nem tudok, mielőtt csak úgy benyögök valamit. A Chieftec-et is megnéztem, hogy jól emléxem-e, az az aranyozott táp (jó hűtés) meg még mindig nem ugrik be, hogy egyáltalán ki gyártja. :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26615) papi77


papi77
addikt

Csak úgy +jegyezném,h E4500-am van,és amikor 2,2 GHzen használtam, akkor nem volt olyan gyors a 3850-es, mint most amikor 2,8 GHz-en megy. Érezhetően gyorsabb így!!!

Az első: NOKIA 1611

(#26616) Coyot válasza katt777 (#26613) üzenetére


Coyot
őstag

milyen progi szedi ki rendesen regből? sorry nemsűrűn cseszegetem a vista registryt

Má' nem

(#26617) Samanbacsii válasza katt777 (#26614) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Értem én, :R csak megütötte a szemem az 30A meg a 450w. Gondoltam 12v-os áganként... :)

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#26618) katt777 válasza Samanbacsii (#26617) üzenetére


katt777
félisten

Szép is lenne! :DD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26619) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Egy utolsó OFF. Ajánljatok helyette valamit. De csak azért mert azért ez belefér ebbe a témába. De minél olcsóbb legyen. :D

(#26620) Kelvin válasza katt777 (#26614) üzenetére


Kelvin
őstag

Te egy kis kókler vagy aki a nap 24-órájában 3dmárkozik és ccc-t állítgat meg rivatunert és ettől azt hiszed, h mindent tudsz.....volt egy benyögésed ,h műszaki diplomád van meg több éves hardware és software gyakorlatod....jah :DDD
Max a 3dmárkok és a vista felhasználószintű ismerete a te gyakorlatot.
Még mindig nem írtad hol szerezted a 'műszaki diplomádat' és a sok éves hárdver és szoftver gyakorlatodat.....csak azért mert hátha ismerjük egymást mivel én pesten műszaki informatikát hallgattam a bmf-nik-en első diplomának.
Nem ártana ha akkora lenne az arcod itt is mint a valóságban és nem bódítana meg névtelenség a neten....×××××××××××

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26621) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Fsp 400pnf 12v1=18A,12v2=18A
Enermax Liberty 400W 12v1=20A,12v2=20A
Enermax PRO82+ 385 12v1=20A,12v2=20A

Csak hogy pár 400W körüli normális,minőségi táppal tágítsam itt pár ember,szűk látókörét...

És a kedvenc,egy 12voltos ágú Corsair VX450W 12v=33A :R

[ Szerkesztve ]

(#26622) katt777 válasza Coyot (#26616) üzenetére


katt777
félisten

Én Vista manager-t használok, de még egyszerűbb megnézni regedit-tel a HKCU\Software ágat, akad-e ott RayAdams bejegyzés, aztán ue HKLM\Software-ben és HKLM\Software\WOW3264Node-ban, és kézzel kitörölni.
Gondolom, C:\ProgramFilesX86 könyvtárban úgysem hagytál semmit.
Mondjuk ha rendesen eltávolítottad, nem biztos, hogy gond lesz egy reinstallal, de windows-nál sosem lehet tudni.
RivaTuner sem ment sokakanak, de én F8-cas módszerrel feltettem VUx64-SP1-re, és semmi gondja nem volt. Annak még rendszergazda mód sem kellett. És az ugyanúgy nem szabályozza a 3870 feszültségét, mint az ATT.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26623) katt777 válasza Hawk1979 (#26621) üzenetére


katt777
félisten

Na, mégiscsak jól rémlett, hogy van ilyen! Enermax beugrott (most meg is nézem, hogy az övék aranyozott-e). Részemről kösz, Kelvinnek meg mindegy. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26624) AtiGef


AtiGef
senior tag

Mindenki itt vitázik milyen táp kell :)) FSP szerintem nagyon jó, de általába a tápok elég jók 10K fölött :)
Én nem válalom tápom nevét mert körbe röhögtök :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26625) Coyot válasza katt777 (#26622) üzenetére


Coyot
őstag

próbálom:R

felment de megint reklamált, elindítom normálba, kiv leszek milesz...

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#26626) wwenigma válasza Kelvin (#26620) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Innen olvass vantage topicot, érdemes. :)

:R

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26627) katt777 válasza Kelvin (#26620) üzenetére


katt777
félisten

Van nem kevés ember, akinek segítek (szóval nem vagy a prioritási sor elején), és lesz..om, kinek, milyen papírja van (neked pl. nem sokat használt, mint a hsz-aidból kiderült épp az imént is). Persze süketen is lehet informatikát hallgatni, vagy a józsefvárosi piacon... :P Az mindig mulattat, hogy pár diplomától egyesek milyen okosnak hiszik magukat, pedig nem többek holmi adattárolónál (és még annak is hibásak). :)) Ha a pusztán diplomámból akarnék élni, én is megnézhetném magam, de nem vagyok ennyire szűk látókörű.
Te pocskondiázol másokat a neten névtelenül (ráadásul nyílt fórumokon), és a te arcod fér el nehezen a topicban. Ha ismernél személyesen, nem lenne ekkora arcod, tehát -szerencsédre - tuti nem ismersz, már csak azért is, mert sokkal régebben végeztem, mint te, legalábbis a folytonosan kinyilvánított szellemi szintedből ítélve. Én valahogy még soha nem marháztam vagy szóltam le senkit addig, amíg az illető ezt nem igényelte (mint te).
Hányszor is mondtam már, hogy ha személyeskedni akarsz, ne egy nyilvános topicba böfögj bele? (Hogy aztán ott kelljen válaszolnom.) Biztosan nem ért fel a fene nagy IQ-d magasságáig. Szóval vagy pü-zz, vagy szép csöndben menj el pénisznagyobbító műtétre. ;]

Á, itt a pasid is. ;] Ő már befizetett.

Mindenkitől bocs az OFF-ért, én részemről ezt itt megint lezártam, amíg újra nem kezdi.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26628) Coyot válasza Coyot (#26625) üzenetére


Coyot
őstag

hát ez nem jött be sajna :( :W

Má' nem

(#26629) katt777 válasza Coyot (#26628) üzenetére


katt777
félisten

Akkor sorry. SP1 ennyire kivágja? Ha lesz időm du, megnézem majd, mert így mennie kellene.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26630) Coyot válasza katt777 (#26629) üzenetére


Coyot
őstag

ezekszerint igen... énme sajna megyek hamarosan haza, egy hétig fő majd a fejem h miért nem jó...:D

Má' nem

(#26631) wwenigma válasza katt777 (#26627) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

deleted

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26632) foreveryoung válasza Coyot (#26628) üzenetére


foreveryoung
tag

Olyat már próbáltál, hogy a parancsikon-jobb gomb és onnan futtatás rendszergazdaként? Katt is hasonlót javasolt, de máshonnan.

foreveryoung

(#26633) wwenigma válasza katt777 (#26627) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szóval vagy pü-zz, vagy szép csöndben menj el pénisznagyobbító műtétre.

Nincs szükség rá, hidd el.

Te pocskondiázol másokat a neten névtelenül (ráadásul nyílt fórumokon), és a te arcod fér el nehezen a topicban.

Van teloszamom, email cimem, msn cimem, felhivsz, bemutatkozom. TE mondod meg itt a frankót vagy ki vagy te? A nyilvanos forumok mestere? :) Csak egy tipikus beképzelt paprikajancsi max. (ha már a sértegetéseknél tartunk) Ha lennél valaki, nem szánalmas frameeltuntető cseleket raknál az oldaladra, hanem évi 2-3 ezerér vennél egy domain nevet.

(Hogy aztán ott kelljen válaszolnom.)

Hallgatni arany, baby, ezt Neked még nem mondták?

Ha ismernél személyesen, nem lenne ekkora arcod

Ghhh, na ez most megmosolyogtatott. :)

Biztosan nem ért fel a fene nagy IQ-d magasságáig.

Az IQ-m is köszöni, megvan, de végre valami válogatottabb dolgokat vágj hozzám, mert ha most azt hiszed, de megmondtam a frankót, közlöm veled, csak egy halvany mosolyra volt eleg az itt eloadott szanalmas kis produkciod.

Ha erdemben mar nem tudsz vitatkozni, akkor jössz ezzel. Sajnallak. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26634) foreveryoung


foreveryoung
tag

Hát én eztet mán megint nem értem!!! Tökk jol elvagyunk. Belép 2 "ember" és mán megint megy tüz!

foreveryoung

(#26635) Kelvin válasza katt777 (#26627) üzenetére


Kelvin
őstag

Még mindig nem válaszoltál....csak kerülgeted a forró kását nagy szavakkal kistündér.... :((
Lehet, h lassan az a személyes ismerkedés is beérik.... :DDD
Szombathely, igaz? SzTK-s szemüvegkeret kis cuki kék feszülős rövidnaci térdig felhuzott zoknival,igaz cimbora?A fórum alapján 16 nak hittelek de valójában 35 körül vagy, igaz?
Nem tudom miből élsz de a nap 24-órájában otthon vagy 3dmárkozol és itt a fórumon lógsz és ontod az észt....meg a nagy szavakat nem dolgozol lófaszt se az biztos úgyhogy otthon talállak nagy valószínűséggel :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26636) katt777 válasza wwenigma (#26631) üzenetére


katt777
félisten

Ha akkora IQ-d van, miért a Kelvinnek szóló üzenetemre válaszoltál? :Y :)) Ez nagyon király! :C :C :C Tényleg jól meglehet az IQ-d! :P Vagy most kiderült, hogy te vagy kelvin is? :F (Amúgy ha nem lenne szükséged az átalakításra, másképp viselkednél.)
Én csak akkor válaszolok valakinek így, ha így is szólítanak meg. Mindenkivel olyan hangnemben beszélek, amilyenben szól hozzám. Az a paprikajancsi, aki nyilvánosan leszól másokat, aztán még megsértődik, hogy visszakapja. Te biztosan megszoktad, hogy beszólsz valakinek, azok meg hagyják, mert te vagy az elkényeztetett úri gyerek, akinek a papája majd bemegy az iskolába. Ez most nem jött be.
És mivel vitatkozzak érdemben, IQ bajnok? Azzal, hogy "marhaság"? Vagy azzal, hogy "komolytalan"? Sehol egy érv, egy teszt, bármi bizonyíték az állításra, csak a nyálverés.
Amúgy csak a hülye fizet domain névért, amikor a szolgáltatójánál 1 héten 2-4 napig "karbantartás miatt'" elérhetetlen az oldala. (Volt domain-em is, csak lemondtam.)
Részemről neked is csak azt tudom mondani, amit a barátodnak: ne topicokba böfögj, hanem írj pü-t, ha valami nem tetszik, de erre más topicban sem voltál képes a hatalmas IQ-ddal (ékezetes betűk mestere).
Részemről veled is lezártam a nyilvános OFF-topicolást.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26637) katt777 válasza foreveryoung (#26634) üzenetére


katt777
félisten

Ezek erre élveznek, én csak segítek nekik. De ha nem mentek el, most megbuktak, mert már lezártam.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26638) Samanbacsii válasza Hawk1979 (#26621) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Igen, ezek már ATX2.0 maximumát adják a 12v ágon. Szabványt kell változtatni! :D

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#26639) foreveryoung válasza katt777 (#26637) üzenetére


foreveryoung
tag

Áááááááááá........ Nem is mondok semmit....

foreveryoung

(#26640) katt777 válasza Kelvin (#26635) üzenetére


katt777
félisten

Gyere, és akkor a műtéted is meglesz. Mert nem csak agyra gyúrok. :DDD De ki is vigyáz addig a családodra? :F Látom, azért a kulturális örökségedet sem vagy képes megtagadni (ahogy az irányultságod is kibukott ;] ). Persze netes munkáról sem hallottál még, mi?
Most már tényleg hagyd békén a topicot! :((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26641) TTomax


TTomax
nagyúr

Elég zabos vagyok,Oblivion a 8.5 óta nem indul... most újrahúzom az XP-t..de ha akkor sem akkor nem is tudom mit csinálok...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26642) katt777 válasza Samanbacsii (#26638) üzenetére


katt777
félisten

Most néztem Enermax 320W-ost. 1 12V ágon, de 24A-t tol. :C Ha csak egy pure játékgép, nem több vinyó meg minden, simán jó, nem?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26643) katt777 válasza TTomax (#26641) üzenetére


katt777
félisten

Na b.ssz! Mindjárt megnézem neked.
...
Rám ijesztettél, no!
Megy ez gond nélkül, ne telepíts újra XP-t ezért!
Megoldás lehet, ha a beállítás-fájljait törlöd, és akkor indításnál felismeri újra a vidkarit, beállítod, és mehet.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26644) rollins válasza TTomax (#26641) üzenetére


rollins
őstag

8.5 -t még nem néztem. Próbáltad újratelepíteni az obliviont? Nekem a dirt demo nem indult egyszer a driver csere után, újra kellett rakni a játékot és akkor elindult.

[ Szerkesztve ]

(#26645) katt777 válasza rollins (#26644) üzenetére


katt777
félisten

Nem kell, különben is marha nagy macera. A beállítás-fálok törlése (vagy azokból a video-beállítások) ált. megoldja a problémát. Nekem legalábbis eddig még mindig OK volt így, ha valami elcseszte a megjelenítést, vagy nem indult egy progi.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26646) bajusz15


bajusz15
senior tag

nem tudom hogy vagytok ezzel a 8.5-ös driverrel de nekem crysisben hozott pár + FPS-t :)) (+ 2, 3 FPS).

(#26647) wwenigma válasza katt777 (#26636) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ennek egy oka van , mivel eleg sokmindenkivel tapló, lekezelő módon viselkedsz. És ez a péniszhosszabbításos dolog is biztos valami gyerekkori trauma lehet. Tudod, nekem nem kell tükör, ha pisilni akarok, szépen kilóg ahogy kell...

mert te vagy az elkényeztetett úri gyerek, akinek a papája majd bemegy az iskolába
Hehe. Tudsz te poenos lenni ha akarsz. Meg tudom védeni magam, és nem félek használni sem ezen, sem más képességeimet.

Amúgy csak a hülye fizet domain névért, amikor a szolgáltatójánál 1 héten 2-4 napig "karbantartás miatt'" elérhetetlen az oldala.
Okos ember értelmes helyen regisztrál, látom, nem jött össze.

(ékezetes betűk mestere).
Ezaz, koss bele minden aprosagba. Magzar billentzuyet ruley? :U

Egyebkent a forum nem kifesto, ha mar itt tartunk.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26648) TTomax válasza katt777 (#26643) üzenetére


TTomax
nagyúr

lehet itt mas gond lesz,de eppen most jott ki :( meg nem tud de HW-s gondok vannak :(
Ohh rajottem,rajottem... eddig magyar volt aztan uninstall,aztan most visszaraktam de a C-n a magyar.ini megmaradt es ugy akart indulni..ne voltam a figyelmetlen....
De amugy valami nem koser a gepemmel...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26649) illusiON


illusiON
őstag

mindenkinek ajánlom figyelmébe a 7.12es catalystot, felmentem ati.comra és visszakerestem régi driverek közül, felraktam és továbbra is lényegesen javul az új driverekhez képest .. 8.5 sem fejlődött túl pozitívan úúgy látszik :F:)

( : no woman no cry : )

(#26650) Thrawn


Thrawn
félisten

Na emberek elég volt a személyeskedésből, flémelésből és felesleges offolásból :(((
Kelvin és katt777 már kapot büntit a topikban végzett tevékenységük miatt, úgy látszik túl rövid volt és túl gyorsan elfelejtették, jutalmuk 3 nap pihenő. wwenigma 1 napot kapott, neki itt ez az első.
Aki folytatni szeretné az offolást és flémelést az ne tegye!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.