Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3145) rocket válasza Vasinger! (#3142) üzenetére


rocket
nagyúr

"Ahogy mondod. A cégnek kell kaparnia az ügyben, nem nekem. Vagy most nekem kéne nekiállnom forrasztgatni és programozni?"

Nem tud a problemarol mert PH-n irogatsz rola, akkor hogy kaparjon?
Egyik ceg se mondta, hogy forrasztgassal, es programozzal.

"Ablak. Hülye kérdésre, hülye válasz. Mondjuk onnan, hogy hallott valahonnan valami információt....."

Radio1-ben hallottam, hogy az AMD, a magyar neven ASZPSZ (Alaplapgyartok Szakszervezetenek Problemamegoldo Szervezete), meg a NASA mar tud informaciokat, de titkositottak 2020-ig, igy a WikiLeaks az utolso remeny, megtudjuk mi all a hatterben, de valoszinu, hogy a nap allasanak, UFO-knak es a PCB 6. retegenek koze van a problemahoz.

"Van akinek nincs ennyi ideje, ezért írtam ide."

Amit ma ide irtal abbol 3 cegnek is leirhattad volna a problemat reszletesen.

Exit.

#3143:Sajnos ez nem lekezelo modor (bar csak az lenne), hanem ilyen szintre sikerult nehanyaknak sullyeszteni a topikot a gyerekes nyafogassukkal, es azzal olve tett kezzel varjak megoldodjon a problemajuk.

"Egy fórumon ne várj már mindenkitől egyforma ismeretet és felkészültséget."

Nem varok semmi ilyet, de ha mar segiteni probalnak az emberek akkor a kerdeskre megfelelo valaszokat kene adni.
Velem is volt ebben a topikban (meg elnezve a hozzaszolasokat nem en vagyok az egyetlen), hogy fel napig probaltam segiteni valakinek, aki egyszer nem volt kepes a konkret kerdesekre valaszolni, fel nap utan meguntam.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.