Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Fejlesztő13 válasza Crank467 (#1391) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Szia!
Nem tudom miért válaszoltál olyanra amit nem kérdeztem. Rajtad kívül mindenkinek akinek ilyen kártyája van az összes létező mai játék megy full grafikán ezért szerintem megérdemli a csúcskártya elnevezést. Hozzászólásaidat olvasva nem lehetsz túl értelmes ember és a helyesírásod is kívánni valót hagy maga után úgyhogy örülj ha van még ember aki nem őrült meg tőled.

(#1402) Dency01


Dency01
aktív tag

Hali. Énis láttam a hardver-tesztes 6850 vs GTX 460 tesztet.
A Gépemben i7 - 860 -as processzor lesz, túlhajtani nem szeretném egyenlőre.
Tehát a kérdés az hogy ezzel a processzorral alapórajelen kitudom-e hozni a Radeon 6850-ből a maximumot?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1403) SzlobiG válasza Ari18 (#1398) üzenetére


SzlobiG
félisten

Erre szoktam azt mondani, hogy vegyen netezős gépet+konzol azt viszlát.

(#1404) Crank467 válasza Fejlesztő13 (#1401) üzenetére


Crank467
csendes tag

Na okés.) ez jó meg minden ez van hülye vagyok minden-hez pc-ém is szar nem megy rajta semi hát már mit tudok teni semit se nagyon leszarom magos-rol az egészet:) többet már ugysem veszek atit-azért is mondják sokan Nvidia FOR4EVER!

(#1405) SzlobiG válasza Crank467 (#1404) üzenetére


SzlobiG
félisten

Így van cseréld le Nv-re sok szerencsét, sőt szerintem cseréljetek kártyát.:D

(#1406) mepet válasza Fejlesztő13 (#1401) üzenetére


mepet
addikt

Fejlesztő13: És te sem ismered az OFF TOPIC kifejezést?

nemértettem az "árnyaló" kifejezést a #1388-as hsz-odban.
Nálam minden progi 2 féle hőmérsékletet mér: core (mag), memory (memória).
A 80-83fok 100%-os terhelés mellett teljesen normális.
Ha az az alap, akkor nézd meg, hogy nem esett-e le a hűtőborda a kártyáról!

#1402: Néhány száz hsz-szal (#722 pl.) előbb meg megállapítottuk, hogy 2magos core 2-vel vidáman lehet játszani, a 4mag pedig 3ghz-es órajel környékén (szintén csak core2!) kiüti 0-ra a procilimitet. Tehát kb akármelyik i7 tökéletes lesz. Aki mást mond, annak nem kell hinni ;)

#1388: Valaki tudja, hogyan lehet DirectX verziószámot ellenőrizni? Vagy csak rakjam rá a legújabbat? És azt hol találom?

(#1407) mepet válasza Fejlesztő13 (#1401) üzenetére


mepet
addikt

Fejlesztő13: És te sem ismered az OFF TOPIC kifejezést?

nemértettem az "árnyaló" kifejezést a #1388-as hsz-odban.
Nálam minden progi 2 féle hőmérsékletet mér: core (mag), memory (memória).
A 80-83fok 100%-os terhelés mellett teljesen normális.
Ha az az alap, akkor nézd meg, hogy nem esett-e le a hűtőborda a kártyáról!

#1402: Néhány száz hsz-szal (#722 pl.) előbb meg megállapítottuk, hogy 2magos core 2-vel vidáman lehet játszani, a 4mag pedig 3ghz-es órajel környékén (szintén csak core2!) kiüti 0-ra a procilimitet. Tehát kb akármelyik i7 tökéletes lesz. Aki mást mond, annak nem kell hinni ;)

#1388: Valaki tudja, hogyan lehet DirectX verziószámot ellenőrizni? Vagy csak rakjam rá a legújabbat? És azt hol találom?

(#1408) DroiDMester válasza mepet (#1407) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Leszeded a Web Setup ot és az majd letölti a legfrissebb frissítést és telepíti magának! :K

(#1409) mepet válasza DroiDMester (#1408) üzenetére


mepet
addikt

Köszi a linket.
Bocsi a duplázásért, kb 5-ödikre ment el, de akkor 2szer egyből :D
Ez kiírta, hogy a legújabb DX driver van fent.
Tehát a DirectX kilőve, catalyst driver stimmel, hardveres hiba tuti nincs.
Van még vkinek 5lete, hogy a Medal of Honor 2010 és a Stallker Call of pittypurutty benchmark miért nem szeretheti a CF-et? (windows reinstall már megvolt).

Azt hittem, hogy a MoH-nál majd egy patch-csel megoldódik, de nem, egyedi (vagy legalábbis nem alap) a jelenség. (A hiba az, hogy egy idő után valamilyern effektnél feketén meg-megvillan a kép). Onnan gondolom, hogy nem lehet alap ez a hiba, hogy árulnak 6870CF konfigokat előretelepített Medal of Honorral: [link] (persze azért nem itthon).

(#1410) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Most eléggé benne vagyunk a témában, meg volt az a teszt is ahol a 460 jött ki erősen győztesnek.
Szóval jövőben tervezek procit venni, kérdés milyet.
AMD-ről jót nem igen hallottam, I5/I7 drága, de mint azt látni lehetett a videóban a QX széria is kevés egy 6850-nek.
Én pedig Q9550-et néztem ki olyan 3.8 GHz-re húzva.

Úgy érzem, hogy E8400 @ 3,8-on erősen procilimites.

(#1411) Crank467


Crank467
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=U8STGqZ4mZg itt egy vidi most csináltam nem rég kamal nézétek meg crysis hogy megy nekem-.-'

(#1412) A.tessz válasza Crank467 (#1411) üzenetére


A.tessz
senior tag

Gondolom az anti aliasing akar lenni, anti analysis-ről még nem hallottam! :)
Crysis megtud borítani sokkal komolyabb konfigurációkat is szerintem, nem biztos hogy ennek klasszisokkal jobban kéne mennie , minden beállítás maximumon volt, aa kivételével nem?

(#1413) DroiDMester válasza Vasinger! (#1410) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Annak a videónak én NEM hiszek! 100.% hogy begyöpösödött nV-fanok akik teszteltek és még szép hogy a GTX-et hozzák ki győztes ként! Ha nézel bármilyen tesztet 6850.ről legyen az itthoni vagy külföldi mindenhol veri a 1.gigás GTX460.at a 6850.es! :K

Másik nem alapjáraton kell használni egy QX procit nem azért szorzótár mentes hogy alapjáraton legyen kínozva! Kivétel nélkül minden intel proci megy +50.% tuningot!

És a 6.hengeres AMD meg béka segge alatt van egy Q9550@3800.MHz en járatott procihoz képest! egy Q9550.es proci alapjáraton is jobban teljesít játékban mint a 6.magos AMD! 3800.at meg az összes Q9550.es megy ha normális lap van alatta akkor meg 4000.felett is!

Ha Q9550.be gondolkodsz ahogy elnézem lapot is cserélned kell bár P35.ben is eldöcög 3600.on a Q9550 es! és ott már vidáman kihajtana még 2.db 6850.et is! :K

(#1414) Crank467 válasza A.tessz (#1412) üzenetére


Crank467
csendes tag

nem volt rajta élsimitás deh az lényeg telen deh amit látad nagyon rosszult ment néztem vidiket mások nak sokkal jobban ment:)

(#1415) Vasinger! válasza DroiDMester (#1413) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Kösz a választ.

Egyébként én is néztem, hogy Dirt 2 teljesen AMD-re és ATI-ra írt játék-ot szarrá veri a 460 a 6850-et. Mondom jólvan....

Visszatérve lapot biztos nem cserélek már, az nagyon nagy veszteség lenne. Az lenne a jó, ha ebben a lapban menne 3.8-at, de ebben a lapban az E8400 is csak embertelen feszekkel hajlandó tuningolódni. Bár nincs kizárva, hogy a proci a rossz példány.

A Q9550@3800.MHz-et miért tetted levél linkké? :F Vagy csak véletlen?

Crank467: Tudod mit? Én is felteszem majd a Crysis és nyomok neked majd egy tesztet. Nekem sem szuperál 100%-osan a kártya, persze ne is várjunk egy hotfixes driverrel és beta bios-szal többet, bár nekem 6850-em van.

[ Szerkesztve ]

(#1416) Fejlesztő13 válasza mepet (#1407) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Szia!
Igazad van off topicban kellett volna írnom. Az "árnyaló" kifejezést az AIDA64 írja ki egyik GPU hőmérsékletként. Mint írtam maximális terhelésen 83 fokos. Alapon ilyen hőfokok vannak:

(#1417) mepet válasza Vasinger! (#1410) üzenetére


mepet
addikt

Én úgy oldottam meg, hogy a QX9770 miatt nehogy "kevés" legyen az FPS, hogy 2db 6870-est vettem mellé.
Na most akkor itt aztán ki kéne jöjjön az a hatalmas differencia a core2+2csatornás ddr2 vs. i7+3csatornás ddr3 között. Ki is jön: i7: ~28500P Vantage, míg nálam csak ~22500P.
Tehát nálam átlag 50-70fps lesz a legújabb legeslegdurvább játék fullhd-ban full ultrán, míg náluk +25%= 62-87fps. Na aki megmutatja a különbséget a 2 között az 5ms-es monitoromon, azt meghívom egy sörre! :D
Az én álláspontom az, hogy már egy tuningos E8400-as 2magos mellé is jó vétel egy 6850/6870! Bőven játszható játékok, akkor is ha a kártya nem nyújtja a teljesítményének maximumát. Aztán a jövőben mehet a proci meg alaplap csere. Országunkban a többség úgysem akkor cserél procit meg alaplapot, amikor kevés az fps, hanem amikor épp futja rá. :)
Itt hivatkoznék a saját kis 5870 tesztemre 3féle core2-vel.

(#1418) SzlobiG válasza mepet (#1417) üzenetére


SzlobiG
félisten

A GPU scoret nézd ne a CPU-t mivel az I7 8szálon dolgozik persze, hogy több pontot fog dobni az összpontszámba, de a GPU-nál nem sok difi van és azért ott majd 4200MHz-en ment.

(#1419) alibaba78 válasza Crank467 (#1414) üzenetére


alibaba78
őstag

Javaslom, nezd meg ezt a videot is! 1ghz-re huzott 6870-nel, es 3.6ghz-re huzott quaddal sem sokkal jobb az eredmeny, mint a tied. Szerintem realis.

(#1420) rollins válasza Vasinger! (#1415) üzenetére


rollins
őstag

gbors q9550@3.2ghz cpu-val mérte (vgaspeed.hu) és valamivel gyorsabb volt a hd6850. Nem feltételezem róla, hogy kamuzna.

(#1421) DroiDMester válasza Crank467 (#1397) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha CoP-al tesztelsz az nem elég 1X lefuttatni! mert eléggé gagyin tesztel ahányszor elindítod annyi féle eredményt ad minimum FPS-re! :O Kicsit nagyon bugos az a része! Egyedül a 4.es teszt része az ami szinte mindég azonos eredményt produkál!

(Első képen látszik a CPU és a VGA adatai is Referencia órajelekre vissza vettem a kártyákat)

Első indítás

Második indítás

Harmadik indítás

[ Szerkesztve ]

(#1422) gbors válasza Crank467 (#1411) üzenetére


gbors
nagyúr

ez kb. normálisnak tűnik - ez a pálya igencsak fingatja a gépet, és az alacsony fps-ek a CPU-dtól + memóriádtól lehetnek.

#1415: a Dirt2-ben valóban jobbak az nVidia kártyák - nem tudom, hogy csinálta a Codemasters, de ez lett az eredmény.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1423) SzlobiG válasza gbors (#1422) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én itt nem úgy látom.

(#1424) Ari18 válasza DroiDMester (#1413) üzenetére


Ari18
őstag

Sőt még nem is ref órajeles 460-al teszteltek, hanem valami oc-s változattal. Elég hiteltelenek számomra.

(#1425) mepet válasza SzlobiG (#1418) üzenetére


mepet
addikt

#1417 javítva:
GPU score Vantage:
QX9770: 26129 i7 920: 29221

Tehát a 6870CF 12%-kal nyújt nagyobb teljesítményt az i7-tel.
Na ezért nem éri meg i7-re váltani.

Tehát mutassátok meg az 50 és az 56FPS közötti különbséget! :DD

(#1426) M3cK


M3cK
tag

Üdvözletem!
Valaki megtudná mondani hogy kb. mikor fog megjelenni az ATI HD6850 Black Edition? (Mármint Magyarországon)
Meg körülbelül mennyibe fog kerülni? (Külföldön 199-205$-árokért láttam).

(#1427) gbors válasza SzlobiG (#1423) üzenetére


gbors
nagyúr

8xAA mellett némileg más a felállás, valóban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1428) SzlobiG válasza gbors (#1427) üzenetére


SzlobiG
félisten

Itt részletesebb a teszt, de itt még jobban elhúz az ATI szal ez nem volt igaz amit mondtál Dirt 2 pont ATI-s gém.:)

[ Szerkesztve ]

(#1429) rocket válasza SzlobiG (#1428) üzenetére


rocket
nagyúr

DX9 alatt igen, de ez egy ATi altal agyon hypeolt DX11-es jatek :)

"We chose not to benchmark DX 11 at this time because the number of DX11 effects is not worth the performance hit."

F1 2010 DX11 alatt mar egesz mas a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1430) Abu85 válasza rocket (#1429) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én nem értem a TPU-t. Az ok, hogy szerintük nem éri meg, de ezek a kártyák már lazán kitolják a DX11-et. Felesleges DX9-ben 100+ FPS-et tesztelni. Szerintem nem is ez érdekli a felhasználót.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1431) rocket válasza Abu85 (#1430) üzenetére


rocket
nagyúr

En se, foleg a hype utan ami a DX11 kapcsan volt.
Kivetelesen azonos velemenyen vagyunk :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1432) gbors válasza SzlobiG (#1428) üzenetére


gbors
nagyúr

hát ez a vicc benne, hogy AMD-s game, de mégis ld. a tesztet, amit rocket linkelt...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1433) Abu85 válasza gbors (#1432) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az AMD-s játék nem jelent semmit. A Gaming Evolved program nem zárja ki az NVIDIA fejlesztőit. Az csak arról szól, hogy az AMD segít, hogy a terméked szebb legyen és gyorsabban fusson a kártyákon (esetleg kapsz hardvert is). Ezenkívül a program célja még, hogy a játék már megjelenéskor jól fusson Radeonon. Az AMD-nek nem célja a PC-s játékok deoptimalizációja a konkurens hardverekre, mert az a piacnak rossz és felő, hogy a konzol felé vándorol a csalódó tömeg. A Fusion miatt az AMD-nek biztos helye van a PC-s piacon, hiszen jövőre kész a teljes integrált platformjuk.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1434) rocket válasza Abu85 (#1433) üzenetére


rocket
nagyúr

Akkoriban nem volt meg Gaming Evolved.
Nem kell szepiteni, ahoz kepest mekkora hypeot csapott az AMD, es meg PR szerzodest is kotottek (ugye nehany Evergreen GPU-ra epulo termek melle jart DIRT2 kupon amivel megjeleneskor le lehetett tolteni STEAM-rol) nem az tortent ami varhato lett volna az adott szituaciobol, pluszkent meg ugye mivel az NV-nek nem volt DX11-es kartyaja akkoriban, csak az AMD DX11-es kartyaira tudtak optimalizalni, ehez kepest megse az tortent aminek kellett volna.

F1 2010 meg DX11 hype es PR mentes, es megis jelentosen jobban fut DX11 alatt a HD6850-en, mint GTX460-nal.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1435) SzlobiG válasza rocket (#1429) üzenetére


SzlobiG
félisten

Dx 11-be valóban kikap az ATI ezt nem is vitatom sőt tényleg érdekes említésre méltó tesszelláció pedig nincs a játékba.

F1 tesztet még nem is láttam itt viszont fordított a helyzet ahogy elnézem sikerült jobban optimalizálni ati-ra, vagy deoptimalizálni nv-re...:D

(#1436) gbors válasza Abu85 (#1433) üzenetére


gbors
nagyúr

hát ehhez képest a Dirt 2 megjelenéskor DX11-ben botrányos volt Radeonon, és 2010. márciusban még mindig nem volt valami fényes, a Fermiken meg helyből jól ment :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1437) Abu85 válasza rocket (#1434) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem volt a programnak neve, de létezett, hiszen a teljes DX11-es kódrészletet az AMD csinálta meg. Ezért csúszott a progra megjelenése decemberre. Ez volt a HD 5000 húzócíme.
Nem értem minek kellett volna történnie? Az AMD-nek nem célja a PC-s játékpiacot gyengíteni. Ők nem zárják ki a fejlesztésből az NV-t. Az NV azért ilyen agresszív, mert egyre kevesebb a talaj a lábuk alatt, ráadásul rengeteg pénzt követel az, hogy a fejlesztők úgy dolgozzanak, ahogy az az NV-nek jó. Ez meglátszik a DX11-es címek arányában is, hiszen 10 játék az AMD támogatásán belül született és csak három az NV-én. Régen messze nem ilyen volt az arány.
A jövőben az érték a platform, és az NV-nek nincs PC-s platformja. Versenyképtelenné válnak az eladások és/vagy a nyereség szempontjából fontos PC-s piacokon. Ezt csak úgy lehet kivédeni, ha kapnak az Inteltől x86-os licencet és hozzák a saját APU-jukat. Ez az út nem tűnik járhatónak, és inkább az ARM mellett döntöttek, így a Tegra lesz a consumer rétegnek szánt termék, és az NV platformja is ez. Lényegében mindenki egy irányba tart, csak más architektúrával, de az kétségtelen, hogy minden cég platformot fejleszt, és csak abban gondolkodik. Nem tudsz olyan vállalatot mondani, aki nem készít platformot.
A DX11 már nem számít nagy dolognak. Azért nem kapnak a mostanában megjelenő DX11-es játékok túlzott figyelmet. A hype szempontjából az AMD-nél a Deus Ex: HR a következő célpont, ami a HD 6000 húzócíme lett volna, de 2011 Q1-re csúszik, így marad a HD 6990 húzócíme.

(#1436) gbors: Nem volt botrányos. Én decemberben már teljesen jót játszottam rajta. A 10.3-as driverre volt tartogatva az a meghajtó, ami kihozta a HD 5000 teljes erejét. Ez hozott jelentős teljesítménynövekedést mindenhol. Nem nehéz kitalálni, hogy miért alakult így ... nem volt szükség a plusz teljesítményre, de az nem jött rosszul, hogy az NV nem azt látja, amire valóban képes a HD 5000.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1438) Roba


Roba
tag

Üdv!

Meglepve olvastam a Hardver-teszt.hu-n a Radeon HD 6850 vs Geforce GTX 460 1Gb, ill. korábban a Geforce GTS 450 vs Radeon HD 5770 teszteket. Náluk mindét esetben a Geforce győzött. (Kíváncsi leszek a Geforce GTX 470 vs Radeon HD 6870-es tesztjükre.)
Több GTS 450 vs 5770-es tesztből kiderült, hogy csak a túlhajtott GTS 450 hozza a Radeon 5770 teljesítményét (pld. Gamestar szeptemberi száma), sőt az alap GTS 450 ellen elég lehet az Oc-s 5750 is.

A Vgaspeed.hu szerint a Radeon 6850 7-10%-kal gyorsabb, mint a Geforce GTX 460 1 GB, azonban a Hardver-teszt. hu szerint a Geforce a nyerő. Valószinűleg a csapat Nv-fan, mert más tesztoldalakon a Radeonok győznek mindkét esetben. Nem vagyok elfogult, de szerintem a Hardver-teszt csapata erős Nvidia támogatást kap. Az Nv-nak kell is a reklám, mert már! az azonos teljesítmény nagyobb fogyasztás eladásához reklám kell! :K Nem beszélve arról, hogy a Radeon gyorsabb és kevesebbet fogyaszt. :DD

[ Szerkesztve ]

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#1439) sg22


sg22
senior tag

Srácok!

Egy phenom II 955 be-t mennyit kéne járatni, hogy nelegyen procilimit 6850-el?

what should I do about this?!

(#1440) gbors válasza Abu85 (#1437) üzenetére


gbors
nagyúr

nálam a 9.12 környékén pont megfordult a teljes HD5000-es kompánia, és DX11-ben egyiken rosszabbul ment, mint a másikon. az 5700-asok még csak-csak, mert ott az fps-leesések nem voltak annyira feltűnőek (eleve nem volt túl gyors), viszont az 5800-asokon nagyon idegesítő volt a rángatás, az 5970-en pedig teljesen játszhatatlan volt. lehet, hogy egy későbbi Catalyst javított ezen.

Roba: nagyon sok függ a tesztelt játékoktól (sőt, még attól is, melyik részén tesztelünk a játéknak), különösen, ha csak pár % a különbség. nálam a bad company 2, az f1, just cause 2, a metro és a stalker mind a 6850 felé billenti a mérleget, ha ezek közül valamelyik nincs, és van mondjuk far cry 2 meg hawx 1/2, akkor mindjárt másképp fest a kép. hogy a játékokat ki milyen indokokkal válogatja, az persze más kérdés, de én helyből nem feltételeznék senkiről ilyen ferdítést.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1441) Abu85 válasza gbors (#1440) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezen a patch segített. Illetve amíg nem volt patch, addig vsync kellett. A patch óta ezek a problémák eltűntek, bár én továbbra is vsync mellett játszok, mert néha azért szétesik a kép és zavaró.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1442) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Valaki Csinálna egy Lost Planet 2 tesztet? az A-tesztet lefuttatva! :R

az alábbi beállításokon!

És belinkelné a végeredményről a grafikont! :R Még annyi hogy írja oda hogy a játék beépített tesztjével csinálta vagy a külön letölthető BenchMark-al! mert nem teljesen ugyan az a 2.teszt!

[ Szerkesztve ]

(#1443) Crank467 válasza DroiDMester (#1442) üzenetére


Crank467
csendes tag

na énis csinálok egy tesztet deh nagyon felsem merem rakni már most félek hogy alapon szagat majd:S

(#1444) Crank467 válasza Abu85 (#1437) üzenetére


Crank467
csendes tag

deh azt mond meg nekem hogy 6870-ek miért nem menek rendesen ahogy kéne neki Driver kéne majd neki ami majd talán jön és majd kilehet belöle sajtolni azt a kicsit még?

(#1445) Abu85 válasza Crank467 (#1444) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A driver már jól működik. Nálunk a tesztben nem volt probléma. A különbség, hogy mi sokkal erősebb procit használtunk. Persze ez valszeg a Crysis esetében nem számottevő. Amit érdemes megnézni, hogy a PCI Express port x16-os módban megy-e. Ha igen, akkor lehet, hogy jobban jársz egy full win reinstallal.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1446) Crank467 válasza Abu85 (#1445) üzenetére


Crank467
csendes tag

már meg volt a reinstallal deh ugyan igy nem jó:( PCI Express port x16-os és ezt én hol tudom meg nézni? hogy jó e?

(#1447) Crank467


Crank467
csendes tag

Lp2-Test Dx 11 probáltam hát ott 30-45-közöt járkált:) dx 9-be pedig már elég szép volt valahol még 130fps is elérte játékközben:)

(#1448) Abu85 válasza Crank467 (#1446) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

GPU-Z, AIDA, Everest valamelyik programmal.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1449) Crank467 válasza Abu85 (#1448) üzenetére


Crank467
csendes tag

az lene ott? a Bus Interface PCIEx 16 @ x16?

[ Szerkesztve ]

(#1450) Crank467 válasza Abu85 (#1448) üzenetére


Crank467
csendes tag

jolvan deh akor ha a Driver jó meg minden más akor meg a Proci a rossz?

CPU►Intel Core2 Quad Q6600 @ 3.0GHZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.