Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22851) Abu85 válasza smkb (#22849) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A konzolátiratoknál, nem a konzolkonverzióknál. Hatalmas a különbség. A konverzió elkerülése miatt dolgozik a Microsoft a shader model 6.0-n, mert azzal az Xbox One-ra írt shadereket egyszerűen csak PC-re lehetne másolni, és nem kell a sokat lassító konvertáló használata, ami a teljesítmény felét - esetleg többet - minden hardverben benne hagyja. Lásd a Forza Horizon 3, ahol a GTX 1080 nem képes arra, amire egy Xbox One. Egy csomó teljesítmény elvész a konvertálás során.

A Microsoft nem akar másképp dolgozni, mert nincs dedikált PC-s csapatuk, mint más stúdiónak, ahol eleve úgy építették fel a motorokat, hogy legyen egy közös nyelv a platformok shader nyelve fölött, és abból előállítható a platformokhoz optimalizált kód.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22852) mlinus válasza Abu85 (#22851) üzenetére


mlinus
őstag

Lásd a Forza Horizon 3, ahol a GTX 1080 nem képes arra, amire egy Xbox One.

azért ez elég nagy túlzás.
30 fps-re lockolva, amin az xbox is megy, bármennyire feltolhatom a grafikát, egy darab képkocka se vész el. 4k, 8xmsaa, minden ultra. Az xbox ehhez képest még a kanyarba sincs..

a probléma a rossz skálázódással van 30 fps fölött, a 60 fps még low beállításokkal sincs meg mindenhol a városban.

[ Szerkesztve ]

(#22853) smkb válasza Abu85 (#22851) üzenetére


smkb
őstag

Aha... és akkor a konverzió hátrányosan érinti a GCN-t, az NV vel szemben? Vagyis ugyanott vagyunk. A konzolról portolt játék, szarabbul fut a GCN-en dx12-ben, mint NV-n? Az olvasók ennyit fognak látni. Kutyát nem érdekli milyen konverzióval került a PC-re. Főleg akkor nem, ha ugyanaz a konverziós eljárás hátrányosan érinti a csoda GCN-t, a csoda DX12 alatt. Olyan ez, mint amikor az USA baseball csapatot hazai pályán veri a Albánia, csak mert épp nem olyan a fű, mint amit megszoktak.Gáz..., a magyarázkodás nem érdekli a szurkolókat.

(#22854) kovcsrob válasza smkb (#22853) üzenetére


kovcsrob
tag

Amennyit én felfogok belőle... konyhanyelven
Az AMD nem profitál mert nincs miből. Írtak egy eljárást, ami fut mindenen és nem használja ki.... KB a nyers erőn kívül semmit nem használ ki. De azt is csak egy szintig.
És igen a sokszor erősebb/drágább 1080 lenyomja a csoda GCN t. (rx480) Szégyen is lenne ha a feljebb játszó kártya nem tenné meg.
Kérdés, hogy lesz e életképes GCN t kihasználó eljárás. Lehet e/szabad e olyan eljárást írni, ami egy gyártót nagyon előnyben részesít. Vagy minden szempontból profiábilisebb egy nem gyártóspecifikus hanyagabb eljárás használata.

(#22855) smkb válasza kovcsrob (#22854) üzenetére


smkb
őstag

Ki beszél az 1080-ról. Nyugodtan vedd le a tesztről, meg az 1070-et is. A lényeg az, hogy DX12/konzolátirat és a Fury meg a 480 is bőven az 1060 alatt kullog.

(#22856) Abu85 válasza smkb (#22853) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A konverzió mindennek hátrányos. Jó ha a kódban lévő teljesítmény harmadát eléred. Persze ez hardverenként változik, például a GCN4 kevésbé érzékeny erre, mert van utasítás előbetöltés. Ezért dolgozik a konverzió megszüntetésén a Microsoft (shader model 6.0), hogy legyen egy közös shader nyelve a PC-nek és az Xbox One-nak, és akkor ugyanaz a shader jó mindkét platformra. Ezzel nem veszik el a kódba épített optimalizálás. Ilyen formában legalább kétszer gyorsabban futna az FH3 minden hardveren.
A konverzió önmagában nem jelent semmit egy hardverre nézve. A Microsoft írhat olyan konvertert is, ami azt csinálja, hogy az Xbox One shader nyelvében lévő függvényeket AGS4 függvényekre cseréli, és akkor rögtön gyorsabb lesz GCN-en a PC-s játék. Magától a konvertertől függ a teljesítményveszteség.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22857) Abu85 válasza mlinus (#22852) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az a baj a PC-s verzióval, hogy iszonyatosan magasak a flip queue paraméterek. Egyedül a Polarisokon 3, a többi hardverek 4 vagy 5. Ennek 1-nek kellene lennie, ahogy Xbox One-on, különben furcsa érzés lesz a 30 fps lock is az Xbox One-hoz képest. Nem fogod olyan komfortosnak érezni. Kérdez meg mást is erről, aki kipróbálta már mindkét platformon a játékot. A PC 30 fps lockkal sem érződik olyan jónak.

Naná, hogy nincs meg. Egy PC konvertálta a shadereket. A gép nem tud optimalizálni.

És még ehhez annyit, hogy bármit is állít a Microsoft, az UWP még nagyon messze van a jótól. Acceptálom, hogy megvannak az alapvető fejlesztések, és ezért elismerésem, de még mindig nincs ott, hogy az megfelelő élmény legyen a PC-s játékosoknak.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22858) kovcsrob válasza smkb (#22855) üzenetére


kovcsrob
tag

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a 480 valamivel lasabb, mint amennyivel jelenleg olcsóbb, mint a 1060.
DE ha figyelembe vesszük, hogy az adott probléma erőből van megoldva és, hogy az NV nyers erőben jobb... akkor is igaz, hogy túl van árazva a 480 :)

(#22859) hackeeeee válasza Abu85 (#22856) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mennyivel fut jobban 480-on 60FPS mellett mint mondjuk 390-en?

Nálam is, 390-nel 30 FPS-re lock-olva minden frankó, még 8*MSAA-val+FXAA-val is.

Amúgy igen, lassabbnak tűnik a játék PC-n 30 FPS-sel, mint XO-n. Ezért is játszom XO-n, inkább. Ez javulhat később, akár driveresen?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#22860) #85552128 válasza Abu85 (#22856) üzenetére


#85552128
törölt tag

Úgy látom ez a shader model 6 lesz az új mantra, csak 5x lett leírva tegnaptól, hogy most erre kell várni...

(#22861) mlinus válasza Abu85 (#22857) üzenetére


mlinus
őstag

Nekem van xboxom is, ugyanarra a képernyőre kötve. Megmondom őszintén még nem hasonlítottam össze a a 30 fps-el futó pc verziót, mert nekem a "játszós" beállítás minden ultra + 48 fps cap (144hz monitor) és így viszont sokkal simábbnak érzem mint az xboxos 30 fps-t, és csak nagyon ritkán van stutter, akkor is csak a város közepén általában ha sok AI autó van előttem.

De elhiszem, és már sokszor mondtam hogy ha valakinek 30 fps a cél akkor célszerűbb konzolt venni.

egyébként a playground azt mondta hogy tisztában vannak a problémákkal és már dolgoznak egy peccsen, ami javítani fog a teljesítményen. Ez mennyire lehet igaz?
Amúgy HT-s vagy 8+ magos prociknál a core 0 letiltása és a process priority low-ra állítása elég szép fps növekedést okoz :U Ez is egy elég érdekes anomália..

[ Szerkesztve ]

(#22862) hackeeeee válasza mlinus (#22861) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lassabb PC-n, vagyis helyesbítek, lassabbnak tűnik.

Én nem fogok HT-t kikapcsolni, és szálakat letiltani egy játék miatt, inkább játszok XO-n.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#22863) Abu85 válasza #85552128 (#22860) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy kinek. Én nem várok rá, mert az AMD kiterjesztésekkel már megoldotta a problémát. Ellenben jó lenne, ha ezek gyártófüggetlenül működnének. Ez lenne a shader model 6.0 célja.

(#22861) mlinus: Van ezzel a porttal annyi probléma, hogy simán tudnak javítani rajta, de csodát ne várj. Az ilyen HT-s dolgokat simán lehet javítani. Anomáliának nem mondanám ma már. Eléggé dokumentálva vannak azok a problémák, amiket a HT-re optimalizálásnál figyelembe kell venni. Az MS-t ez csupán nem érdekelte.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22864) do3om válasza #85552128 (#22860) üzenetére


do3om
addikt

:D
A másik oldalon meg új VGA-k kiadása folyton a mantra. Állandón csak úgy kiadnak valamit. ;] Sokszor úgy hogy nem is számít rá az ember.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#22865) kisza25 válasza gyiku (#22840) üzenetére


kisza25
félisten

:Y

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22866) mlinus válasza Abu85 (#22863) üzenetére


mlinus
őstag

ha ennyire belesz@rnak az olyan dolgokba mint a HT-ra való optimizálás, akkor sok jóra nem számítok :)
az Apexet se javították ki. Mondjuk ott azzal mentegettem őket, hogy ingyenes..

(#22867) keIdor válasza mlinus (#22852) üzenetére


keIdor
titán

Érdekes amúgy hogy ezt írod, mert ugyanolyan vassal, meg ugyanolyan monitorral is, nekem megvan a 60fps mindenhol, a városban is. 1440p, Ultra, 4xMSAA.
Nagyon ritkán megy 60fps alá, és akkor van is ez a stutter, de annyira ritka, hogy nem zavaró.

Bár elkerülhette valami a figyelmem, mert Xbox One-on játszom a játékkal, valahogy ott jobb az "összkép" nekem, tehát lehet olyan terület a városban, ahol én nem jártam és tényleg van fps drop.
VGA amúgy alapon megy (1950MHz környéke GPU és 10GHz memória)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22868) keIdor válasza Abu85 (#22857) üzenetére


keIdor
titán

Igen ez megmagyarázza miért sokkal "smooth-abb" Xbox One-on a 30fps. Kb. PC 40fps lock-hoz hasonló, vagy azzal megegyező. De ezért is mondom, hogy nekem valahogy jobb az "összkép" az Xbox One verziónál.

A 60fps PC-n meg mintha kicsit túl gyors is lenne, vagy nem tudom, valószínűleg csak szokatlan. Ez a motor 30fps-nél viselkedik a legjobban, arra is írták az egészet, szerintem érezni.

Szerk.: Kíváncsi leszek a Gears of War 4-re, ott is biztos lesznek PC-n érdekességek, ahogy már megszokhattuk. Akár valami újabb botrány is.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22869) gbors válasza #85552128 (#22860) üzenetére


gbors
nagyúr

Csak az a kérdés, hogy melyik uarchon fog a legjobban futni ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#22870) Loha válasza #85552128 (#22860) üzenetére


Loha
veterán

A várás a lényeg, a mire meg mind1... ;]

(#22871) Laja333


Laja333
őstag

Radeon tulajoknak lifehack.

(#22872) Venyera7 válasza Abu85 (#22856) üzenetére


Venyera7
senior tag

Mikor lesz ebből valami? Mert ez így jól hangzik. ;]

(#22873) imi123 válasza Laja333 (#22871) üzenetére


imi123
őstag

Ez hűtés vagy ez az önindító hozzá?
:DD

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#22874) Abu85 válasza Venyera7 (#22872) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

AGS4 már most van. Az új Deus Exbe be van építve. Shader model 6.0 inkább jövőre lesz, tavasz körül, mert a szabványosság miatt sok még a vitára váró részlet. A Microsoft át akarja tolni az Xbox One függvényeit, és ez nem tetszik minden gyártónak. Végül szerintem az lesz, ami máskor, hogy a Microsoft akarata győz, mert övék a platform és a problémázó gyártók úgy sem szállnak ki, hanem terveznek megfelelő hardvert.

(#22875) imi123: Igazából ugyanarról van szó, csak amíg az AGS4 gyártófüggően, addig a shader model 6.0 gyártófüggetlenül kínálja fel a wave operation intrinsicset. Nyilvánvaló, hogy a piacnak utóbbi jobb. Ma még csak azért használnak a tehetősebb fejlesztők AGS4-et, mert nincs szabvány, de lesz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22875) imi123 válasza Abu85 (#22874) üzenetére


imi123
őstag

Egy hozzászólásban az AGS4 és a Shader model 6.
Gollo kolléga elalél a gyönyörűségtől. :DD

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#22876) mlinus válasza keIdor (#22867) üzenetére


mlinus
őstag

nem tudom mennyit játszottál vele PC-n, de az én tapasztalatom az, hogy free roam közben 99%-ban okés, a probléma a versenyek közben jön elő, főleg ha sok AI autó van előtted, illetve ha valami szélsőségesebb időjárás körülmény van. A város közepén (dupla sínpáros, szuperszéles főút) átmenő versenyek a legrosszabbak, illetve a dzsungelben is van 1-2 "gyengepont". Mondjuk az hogy ~45-re leesik itt-ott az fps normális esetben nem lenne akkora érvágás, de ebben a játékban már a 2-3 fps csökkenést is azonnal érezni lehet (ránt egyet a játék, mintha egy láthatatlan kéz pillanatnyilag visszahúzná az autódat) és minél nagyobbak a csökkenések, annál erőteljesebb ez az effekt.

A framerate smoothing okozza ezt az "érzést", de annak a kikapcsolása pedig sima mikro laggot okoz, ami még stabil 60 fps-nél is érezhető :C :Y az pedig rosszabb..

az egész a Batman AK launchra emlékeztet; 30 fps-re lockolva minden rendben, maxra nyomhattam a grafikát és nem volt semmi probléma. Viszont a 60 vagy több fps elérése és annak stabilan tartása szinte lehetetlen volt, akármennyire is izzadt az ember.

[ Szerkesztve ]

(#22877) PuMbA válasza FLATRONW (#22846) üzenetére


PuMbA
titán

Keveset játszol Low beállításon játékokkal... :) Én GTA V-öztem, illetve csomó játékkal játszottam ilyen beállításokkal, de ekkora béna látótávolságot egyik sem produkált, megjegyzem integrált AMD VGA-val :) Na most ez a Forza Horizon 3 el sem indul a jelenlegi gépemen, viszont grafikában valahol 2005 környékén ragadt alacsony beállításokkal és ha vennék is egy alsó kategóriás VGA-t, akkor nézhetném ezt a nagy semmit. Ha ez marad a trend az Xbox-os játékoknál PC-n, akkor az nem lesz szép dolog az alsó kategóriás VGA-kra nézve.

[ Szerkesztve ]

(#22878) huskydog17 válasza PuMbA (#22839) üzenetére


huskydog17
addikt

Object Draw Distance nagyon alacsony low preset mellett. Nothing special. Amúgy próbáld meg inkább a The Crew című autókázós game-t, ami most ingyenes és ott legalább alig van különbség low és ultra között, legalábbis ami a látványt illeti. :DDD

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#22879) guftabi96 válasza gyiku (#22840) üzenetére


guftabi96
addikt

Ki vagy te, és mit csináltál gyikuval? :Y ;]

(#22837) Evome
Szerintem is egyértelműen az 1080 a nyerő, én nem szívnék 2 kártyás rendszerrel. (Többet fogyaszt, hol megy-hol nem, ha megy is, kitudja hogy stb)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#22880) Venyera7 válasza Abu85 (#22874) üzenetére


Venyera7
senior tag

Akkor ezt az Nv is tudja futtatni gondolom. Ad nekik is valami boostot a jelenlegi kártyáikon?

(#22881) mcwolf79 válasza PuMbA (#22877) üzenetére


mcwolf79
veterán

integrált AMD VGA-val
Nincs több kérdésem. Vegyél egy épkézláb VGA-t,és akkor lehet újra próbálkozni. Tetszik vagy sem, de azok az APU-k nem ilyesféle játékra lettek kitalálva, és ez most nem lenézés vagy flegmázás.
Amúgy ezek szerint ki sem próbáltad a játékot, csak a videók alapján pocskondiázod. No comment. Innen tovább nincs miről beszélni.
(megjegyzem az általad linkelt videóban továbbra sem látom azt az égbekiáltó pop-up-ot amit skandálsz)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22882) Milka 78 válasza gyiku (#22840) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Aljas kollaboráns!!!!!!!! :DDD

(#22883) keIdor válasza mcwolf79 (#22881) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22884) #02119936 válasza Laja333 (#22871) üzenetére


#02119936
törölt tag

Te egy némileg elégedetlenen radeon tulaj lehetsz... :)

(#22885) Venyera7 válasza PuMbA (#22877) üzenetére


Venyera7
senior tag

Tegyél mellè r7 250 kàrtyát, megy vele a crossfire. ;) Bár nem lennèl sokkal előrébb.

[ Szerkesztve ]

(#22886) PuMbA válasza mcwolf79 (#22881) üzenetére


PuMbA
titán

"Amúgy ezek szerint ki sem próbáltad a játékot, csak a videók alapján pocskondiázod"

Érdekes lenne úgy kipróbálni, hogy nem megy :DDD Ha veszel nekem hozzá VGA-t, akkor szívesen megnézem.

"Innen tovább nincs miről beszélni."

Csak tudom, hogy milyen grafikával játszok most más játékot és mit látok a videókon. Azért jó látásom még van ennyi idősen :)

"megjegyzem az általad linkelt videóban továbbra sem látom azt az égbekiáltó pop-up-ot amit skandálsz"

Sajnos a látásban nem tudok segíteni :)

(#22885) gollo91: Ezért a grafikáért meggondolandó, talán kivárok még, hogy mi lesz a alsó kategóriás VGA-k sorsa a későbbi DX12-es játékokban.

[ Szerkesztve ]

(#22887) mcwolf79 válasza PuMbA (#22886) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem kívánok vitatkozni, esetleg érvelni olyannak, aki csak Youtube-on játszotta a játékot.

End of story

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22888) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tudom kinél, hogy megy a Forza, de nálam amióta fullon van az MSAA is nagyon sima, ha nem is mindig 60 de elég sokszor vagy szinte mindig az, azóta már ezt is megcsináltam(első post).

Na mindegy, én tovább élvezem ezt is ahogy anno a Batman-t, mert az is nagyon jól ment nálam nemhogy most. :))

(jó pár 10 órám van eddig a játékban, így írom ezt mind)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22889) gyiku válasza guftabi96 (#22879) üzenetére


gyiku
nagyúr

itt a lenyeg kerem szepen, hiaba zold a vegeredmeny. jelenleg ez van.

kiszanak, meg milkanak, meg aki meg csodalkozik, annak.

hüllő

(#22890) kisza25 válasza gyiku (#22889) üzenetére


kisza25
félisten

én pártatlan vagyok, de igazat adok, azonos teljesítményen az 1 kártya mindig jobb, mint a 2, csak csúcskártyából van értelme a CF/SLI-nek, mert ott nincs 1 kártyás lehetőség ellene

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22891) PuMbA válasza mcwolf79 (#22887) üzenetére


PuMbA
titán

Már bocs, de pont ugyanazt látom videókon, mintha játszanék vele, ezért hívják gameplay videóknak. Nálam is end of story, nem tudod megmagyarázni, hogy nem ugyanazt látom :)

[ Szerkesztve ]

(#22892) hackeeeee válasza PuMbA (#22891) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Először is, nincs kedvem vitába szállni, másodszor, azért lehet, hogy neki van igaza..
Másodszor, azért gameplay videó, hogy a videó készítő szempontjából visszaadjon egy játékélményt, és esetlegesen megmutassa, hogy milyen is a játék. Ez számára fogalmazzunk úgy, hogy közvetlen tapasztalat, számodra, vagy annak aki nézi, mert közvetett, mert van közte, és az esetleges játékélmény között pár döccenő.

Bocsesz, hogy belewau, de, a játékról látsz egy gameplay videót, de nincs "személyes" tapasztalatod a játékról, amiről videót nézel, sőt azonos sem lehet, ha csak nem olyan géped van/vagy jobb, mint annak aki a videót készítette... Vagyis, fogalmazzunk úgy, hogy bármilyen "személyes következtetést" levonni egy videó után nem épp ideális, mivel (lehet, hogy) lehetőséged sincs ilyeneket szerezni, mert nincs lehetőséged kipróbálni.

Összességében, nem, nem ugyan azt látod, mert nem ugyan olyan konfigurációd van (belenyúl a videómegosztó, lehet, hogy sokminden más is), mint annak, aki a videót készítette. Fogalmazhatunk úgy is, hogy nagyjából azt látod, amit Ő. Persze, ha ez a döntéshez elég, ám legyen. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#22893) PuMbA válasza hackeeeee (#22892) üzenetére


PuMbA
titán

Semmi gond, jó, hogy felvetetted ezt :K

"Másodszor, azért gameplay videó, hogy a videó készítő szempontjából visszaadjon egy játékélményt, és esetlegesen megmutassa, hogy milyen is a játék."

Ezzel egyetértek, de tudtommal ez nem a játékélmény topik, hanem AMD vs. NVIDIA, illetve, hogy hogy néznek ki és futnak a játékok. A videó és még több videó is szerintem teljesen jól visszaadja, hogy hogy néz ki és fut egy játék, ha kifizetek valamennyi pénzt egy VGA-ra. A lényeg, hogy ne úgy nézzen már ki a játék, hogy teljesen ne higgyem el, ami ott történik :) Szerintem egy játéknak meg kell felelnie pár grafikai alaptételnek, hogy komolyan vehesd úgy is, hogy tényleg Low-on játszok minden játékkal, tehát a grafika nagy része nekem nem fontos. Máskor is tudtam dönteni YouTube videók alapján, hogy beszerezzek-e egy játékot és sosem csalódtam, ezt most is meg tudom tenni 100%-os bizonyossággal. Ha ebben nem értünk egyet, akkor viszont tényleg felesleges tovább írogatni :R

[ Szerkesztve ]

(#22894) Petykemano


Petykemano
veterán

Létezhet, hogy 2017-ben Pascal refresh érkezik és nem Volta?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#22895) PuMbA válasza PuMbA (#22893) üzenetére


PuMbA
titán

Szóval összességében ugye. én csak leírtam a véleményem a topikba, hogy nem biztos, hogy ez jót tesz a Xbox-os PC-s játékoknak, hogy rosszabb gépeken ilyen gyenge grafikával és hozzávetőlegesen nagy gépigénnyel indul be a DX12 vonat

[ Szerkesztve ]

(#22896) Yutani válasza Petykemano (#22894) üzenetére


Yutani
nagyúr

Akár linkelhetted is volna. Egyébként ezt itt senki nem tudja, a wccftech is csak pletykaként kezeli.

#tarcsad

(#22897) Ren Hoek válasza Petykemano (#22894) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Logikus... hová siessenek? Akkor tudom elképzelni a kis kínai börjakós fazon arcán a félelmet, hogyha kijönne a Vega 2017-ben, és mellé egy rakás gyors kódos meg DX12 full fícsör játék. ... de még így is ha csak 1080 ellen lesz elég a Vega, akkor hová siessenek... nincs értelme kapkodni. 1070-1080-al már most beblokkolták a piacot. Aki a 970-980-290-390X kategóriát szeretné váltani, az valószínűleg már váltott 1070/1080-ra. Talán pár nagyon türelmes AMD szerető ember kivárja a Vegát. Talán... még talán gondolkozok. de fogy a türelmem. (MSI 480X még mindig 105K, a Giga 1070 meg 134K.)

[ Szerkesztve ]

(#22898) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Vegáról épp most kaptam infókat. Stay tuned. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#22899) gyiku válasza Abu85 (#22898) üzenetére


gyiku
nagyúr

irtal ala nda-t egy bizonyos oktoberi vega esemennyel kapcsolatban vagy sem?

hüllő

(#22900) #45997568 válasza Abu85 (#22898) üzenetére


#45997568
törölt tag

Figyelj Abu, mikor, mennyi es mennyire jo? Johet privatban s, igerem nem arulom el senkinek :K vagyis :N

hullo, jovore uj gepet veszunk, Zen + 2 Vega, oke? ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.