Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Milestone2 válasza hatizsak (#26650) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez nem CWM-ből futtatandó unroot.zip...?

Nem tudom, mert még sose csináltam, de nekem ezt ajánlották anno.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26652) hatizsak válasza Milestone2 (#26651) üzenetére


hatizsak
tag

nem. a runme.bat az összefoglaló oldalról.
leszedtem a zip-et. ezzel mit kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#26653) Milestone2 válasza hatizsak (#26652) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal bebootolsz CWM-be.
Ott install zip.
Reboot.
És kész, ha igaz.
De várd meg egy hozzáértõbb válaszát is.
:-)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26654) #19708160 válasza helixP (#26637) üzenetére


#19708160
törölt tag

Köszi megoldottam

(#26655) hatizsak válasza Milestone2 (#26653) üzenetére


hatizsak
tag

megpróbáltam a zip fájlból. bebootol a cwm, de amikor arra megyek, hogy choose zip fájl, akkor azt mondja, hogy az sdcard nincs mountolva. mountra megyek, akkor pedig error-t ír ki.

(#26656) kgymac válasza hatizsak (#26655) üzenetére


kgymac
őstag

Másik cwm-mel kéne próbálkozni. pl. a matchfixessel

(#26657) namerke


namerke
tag

Többen, több helyen kérdezték, ezért idézem magamat:

"Folytatom a ROM támogatását, viszont jelenleg van, hogy heti két frissítés érkezik Paranoid forrásokból, sok a hibajavítás, főleg most, hogy a CM forrásai is frissültek. Valamint az új featurek közül csak a Peek-et tették nyílt forrásúvá eddig. Legalább a Hover+Peek párost megvárom, de azzal az ütemmel amivel ők dolgoznak, lehet, hogy más is elérhető lesz ezekkel egyidőben. Mindezek mellett néhány kernel módosítást is próbálgatok, de itt még nekem is sok a kérdőjel és az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy Bagyusz már közel kimaxolta a 3.0.x lehetőségeit. 1-2 Backportot még azért tesztelek, hátha."

So, ceep calm.

(#26658) Milestone2 válasza namerke (#26657) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mennyivel egyszerűbb magyarul, és nem kutya (és gyerek) sétáltatás közben.... :DDD Üdv: JJ

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26659) tomiivagyok válasza namerke (#26657) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

múltkor felraktam, kipróbáltam, nem is volt olyan rossz, kíváncsi leszek a jövőben kiadottakra is, lehetséges egy váltás is a CM-ről :D

(#26660) bmt50 válasza namerke (#26657) üzenetére


bmt50
senior tag

Szurkolok neked! Hajra!!!

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#26661) bagyulus


bagyulus
tag

Keresek flip covert esetleg valaki tudna segiteni hogy honnan lehet beszerezni.Köszönöm

(#26662) #84490496 válasza bagyulus (#26661) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nem akarok nagyon köcsög lenni,de ez szerinted mélyvíz téma? Egyébként meg e-bay,apród,vatera.. gugli is segíthet ebben..

(#26663) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Múltkor nekem volt az a problémám, hogy egy több, mint féléves CM10.1 nagyon merült. Ezért frissítettem CM11-re. Ez is nagyon merült (üresjáratban éjszaka kb. 30%-ot esett), így most visszatettem a gyárit (ICS). Júliusi mentésem volt, még az eredeti rendszerről. Sosem flasheltem recovery-t, mindig csak bootoltam róla. A machfixes CWM 5.5-ről bootoltam most is, és a backup/restore alatt visszatettem a júliusi ICS mentésemet.
Restore előtt nem wipe-oltam semmit. A kérdésem az, hogy jól tettem-e ezt, ő a visszaállítás előtt törölte a partíciókat?
És így most ugye 100%-ban az eredetei állapotú a telefon? Tehát ha így is nagyon merül, így nyugodtan visszavihetem garis ügyintézésre, nem fogják látni, hogy recoveryztem, és főzött romokat tettem rá?
Köszönöm a segítséget!

(#26664) #84490496 válasza pete_21 (#26663) üzenetére


#84490496
törölt tag

Bocsi,hogy csak most válaszolok: szerintem machfixesben full format, restore a gyári rendszerre és csak utána mehet a gari.. Én legalábbis így tennék..

(#26665) -DONPEDRO-


-DONPEDRO-
csendes tag

Sziasztok.Segitséget szeretnék kérni.letöltöttem az eredeti ics-t innen az oldalról,kicsomagoltam és egy mappát kaptam ami egy dátumból áll,és van benne egy csomó file,szóval nem zip állomány.azt hogy telepitsem rcoveryből?Köszi a segitséget,kezdö vagyok.

Telefon:0630-250-36-84

(#26666) #84490496 válasza -DONPEDRO- (#26665) üzenetére


#84490496
törölt tag

CWM-ben a restore opcoóval. Olvasd el a blogom,abban van egy kis szösszenet a telóról.. Hátha segít..

(#26667) -DONPEDRO- válasza #84490496 (#26666) üzenetére


-DONPEDRO-
csendes tag

köszönöm szépen :R

Telefon:0630-250-36-84

(#26668) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok
SCI-hez nincs valakinek %os akksi jelzője, és flashelhető DSP manager? :-)

(#26669) enzahobi válasza fcbarca (#26668) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Az áláírásomban szereplő dropbox linken nézz körül, úgy emlékszem van DSP, meg loosht féle téma is Srwrui blue a neve (ez a h1n1 re lett csinálva, van benne %os óra, de hátteret, stb-t is megváltoztat, ill a gmail appot is cseréli ami ezáltal dob egy fc-t, csak vissza kell másolni az eredetit az SCI telepítőjéből)
Ezen kívül xposed framework-el lehet még az akku-kijelzést variálni.

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#26670) fcbarca válasza enzahobi (#26669) üzenetére


fcbarca
őstag

SCI-re hogy kelll telepiteni a keretrendszert?classical-al nem sikerül.azt irja faliled to create a backp of / system/bin/app_process

(#26671) fcbarca


fcbarca
őstag

és miért nem akarja mountolni a pc lemezmeghajtóként a telót?már feltettem ezt is SDCARD MOUNT FIX ICS_BL és nem segít

(#26672) ChD


ChD
tag

Sziasztok! Volna egy probléma: A készüléket egy haver adta nekem, hogy nem tud vele mit kezdeni mert mindig lefagy ha megcsinálom akkor az enyém. Na mondom ujjrahúzom a rom-ot és királyság van
Viszont van ami látszólag lefut aromás h1n1 viszont nem húzza ujra a rendszert. A nem aromás telepítók meg álltalában error 7-el megállnak. Fent van rajta egy 4.0.4-es h1n1 v5.8 állítólag de minden ujjrainduláősnál úgy viselkedik mintha első bekapcs lenne elfelejti az dolgokat amiker rárakok kéri az induló adatokat. Ha beakarok lépni google fiokba azonnal el kezd leállni mindenféle szolgáltatás, ha nem akkor kb 10-20 percet megy normálisan és utánna szintén random appokat eldobál. ami érdeke fastbootal már 4 különböző cwm-et akartam rárakni mind le is fut a parancssorban, de mindíg az eredetivel jön vissza 6.0.3 vagy hanyas cwm. szóval akármit akarok rárakni nem megy rá... :( a cwm meg léptzen nyomon, de főleg wipe-nál arra panaszkodik, hogy nem találja a /cache/....logokat. Nem tulajdonítottam neki jelentősséget. Ja és ha egyenkéánt formázok cwmben akkor a systemet sem tudja formázni... de a /cache-t igen... de utánna rögtrön error hogy nem találja a /cache/...valami.../ logokat 3 sort ír ki... Van valakinek valami ötlete? Sürgős lenne! THX!

(#26673) fcbarca


fcbarca
őstag

ezekre valaki? :/

(#26674) kgymac válasza fcbarca (#26673) üzenetére


kgymac
őstag

Rootoltad legalább? A system-be íráshoz a root a minimum, valamint az xposed telepítőnél engedélyezni is kell a root hozzáférést.
Nálam CM11-en fut, de úgy emlékszem, az xposed legalább JB(4.1) kell.

@chd: másik cwm kell, javasolt cwm5.5matchfix.

[ Szerkesztve ]

(#26675) fcbarca válasza kgymac (#26674) üzenetére


fcbarca
őstag

H1N1 van rajta.. :) hát nem tudom hogy kéne müködésre bírni az Xposedet... :(
és miért nem akarja mountolni a pc lemezmeghajtóként a telót szted?már feltettem ezt is SDCARD MOUNT FIX ICS_BL és nem segít

[ Szerkesztve ]

(#26676) enzahobi válasza fcbarca (#26675) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Az xposed 2.5 ös verziótól valamért nem tudja magát installálni a telónkon(sci-n is ez van), ezért a recovery s telepítést kell választani, belépni recóba és onnan felrakni (sd gyökerébe csinálja a telepítőt)
ha ez kész, be kell pipálni a modulokat majd megint reboot.
Azt hogy az sd-t mért nem mountolja, nem tom, ha van állandó recód, rebootolj bele és mountold onnan a kártyán.

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#26677) fcbarca válasza enzahobi (#26676) üzenetére


fcbarca
őstag

van olyan xposed amit recoveryből tudnék feltenni?

(#26678) G R 3 G


G R 3 G
tag

Üdv mindenkinek!

Próbáltam flash-elni az OT-995-öm, Bagyusz fastboot-jával, de nem sikerült "túl jól". Ezt kifejtve: billentyűkombinációra "halott droid" jön be. Sehogy nem sikerült ezen változtatnom.

Mindezek mellett download módból sikerült bootolnom recoverybe, és ott ügyködni, de ahogy megpróbálkozom a billentyűkombinációs indítással halott droid jön be.

Valakinek van esetleg valami ötlete mivel próbálkozzak?

Jó lenne 100%-osnak tudni a telefont, nem mindig lesz kéznél laptop, hogy parancssorból bütyköljem... (Áh, ha már parancssor, azt még nem próbáltam, hogy telefonon terminálból próbáljak telepíteni recoveryt.)

MS Power Platform & CRM Tanácsadás és Fejlesztés: https://kogero.hu

(#26679) nagyfejü


nagyfejü
őstag

hali.

Milyen akksit érdemes venni a teloba és honnan??

üdv

(#26680) helixP válasza G R 3 G (#26678) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha halott droid,akkor aszem nincs recoveryd. Tuti hogy (jól)flash-shelted/load-oltad a recot?

[ Szerkesztve ]

(#26681) enzahobi válasza fcbarca (#26677) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Xposed framework ön belül beállítások»installation mode»legalsó opciót kiválasztod, bebootolsz recóba, sd gyökerében lesz egy xposed install zip, telepíted, ennyi:)

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#26682) ChD


ChD
tag

Sziasztok. Az a helyzet, hogy nem települ egy cwm és egy rom sem. a legtöb rom hibával kilép status 7. A twrpben a cache partíciónál hal el a dolog mindíg nem engedi írni olvasni... mindíg ugyan úgy a már rajtalévő 4.0.4 h1n1 5.8a indul és ami fura hogy az is mindent mindíg elfelejt mindíg friss telepítésel indul. A PS FLASHTOOL nem ismeri fel a telot, pedig a gép mindennek feltelepített adb driverrel stb. nincs ismeretlen eszköz. Valakinek valami ötlet?

(#26683) Milestone2 válasza ChD (#26682) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálad szerintem HW sérülés van...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26684) #84490496


#84490496
törölt tag

Szerintem meg ne twr,hanem machfixes,full format és rom fel. Gyanus,hogy azért van fekvö droid,mert nincs fent rom,csak reco.. bár ez csak tipp :)

Szerk: ez GR3G-nek menne,de másnak is lehet megoldás..

[ Szerkesztve ]

(#26685) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv Mindenkinek! Azt szeretném kérdezni valamit lehet-e csinálni egy olyan telóval ami nem indul el? Vagy is be boot-ol és meg fagy ahol nyelvet kell választani ott megakad és semmi. Nincs rootolva recovery sem hiszem hogy van. Köszönöm a válaszokat, fontos lenne!
Üdv...

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#26686) helixP válasza Gabes13 (#26685) üzenetére


helixP
nagyúr

1. Factory reset, vagy
2. Recovery fel és egy rom fel

[ Szerkesztve ]

(#26687) bmt50


bmt50
senior tag

Sziasztok! A tavolba eleg eletlen fotok keszulnek mostanaban meg camera zoom fx-el es lgcameraval is.Nem sok kepet csinalok ezzel, de mintha regebben a stock telenor ics-sel elfogadhatobb kepek keszultek volna..Most olyan, mintha vmi fatyol lenne a lencse elott, pedig takaritottam fotozas elott.Ez software hiba, vagy hw?

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#26688) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

lenne egy kérdésem, méghozzá Bagyuszhoz intézve:
egy SlimRom-ot nem lehetne fordítani a telefonunkhoz? :B értem ez alatt, hogy megvan-e hozzá minden hozzávaló, stb :DDD

(#26689) G R 3 G válasza helixP (#26680) üzenetére


G R 3 G
tag

Én úgy gondolom jól, még ha az eredmény nem is ezt mutatja. Semmi hibát nem írt a terminálban.

Holnap lesz időm, neki futok még egyszer, mert CM11 valahogy nem sikerült elég stabilra, ki kell próbálni mást is.

MS Power Platform & CRM Tanácsadás és Fejlesztés: https://kogero.hu

(#26690) Milestone2 válasza G R 3 G (#26689) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne a legfrissebb CM11-et probald, hanem a 03.24—est, az stabil volt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26691) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

26679

erre valaki??

üdv

(#26692) #84490496 válasza nagyfejü (#26691) üzenetére


#84490496
törölt tag

Mélyvíz témaként említeném a guglit,vaterát,olxet,teszveszt,alibabát és a társait.. Ne haragudj,nem akarok bunkó lenni,de egy egyszerű akku vásárlása nem feltétlen rom problémája. Azt hozzátenném,a kérdésedre konkrétan válaszolva,hogy sokan a gyárira esküsznek,hogy csak azt, megint mások meg az utángyártott, kínából rendelt nagyobb kapacitással rendelkezőt favorizálják.. A szintet lépett rovat utolsó két - három oldala ezzel foglalkozott nem keveset..

[ Szerkesztve ]

(#26693) nagyfejü válasza #84490496 (#26692) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm!

(#26694) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok
miért van az hogy H1N1 ICS-el meg-meg akad a zene?(minden zenelejátszóval)ram 130 mb kőrül van szabad...

továbbá mennyi a legnagyobb egészséges OC ennek a fos-nak? :D
I/O ütemező most deadline van,jól van? :D

köszi annak aki válaszol

[ Szerkesztve ]

(#26695) bmt50 válasza fcbarca (#26694) üzenetére


bmt50
senior tag

Sajat tapasztalatom szerint 1,9-en is stabil a telo a legtobb romon.Ahol meg nem,az nem a telo hibaja.A zene lejatszo akadasa inkabb i/o utemezo, mint OC problema.En a sio-t ajanlom, ha nincs ilyen a felsorolasban,akkor a noop szokott nalam bevalni.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#26696) helixP válasza fcbarca (#26694) üzenetére


helixP
nagyúr

Én meg az IC lecserélését :)

(#26697) fcbarca válasza bmt50 (#26695) üzenetére


fcbarca
őstag

Sio nincs,csak noop,de azzal is vannak ritkán,pici akadások sajna..
ehhez a H1N1-hez nem lehetne feltenni valami más kernelt amivel jobb?

helixP:mire?CM11-re?sokat szarakodott nálam,sajna nem volt stabil :/

[ Szerkesztve ]

(#26698) bmt50 válasza fcbarca (#26697) üzenetére


bmt50
senior tag

minden rommal akadt a zene?

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#26699) fcbarca válasza bmt50 (#26698) üzenetére


fcbarca
őstag

csak ezzel a h1n1-el...SCI-t meg nem akart települni az Xposed recoveryból,azért átálltam erre

(#26700) bmt50 válasza fcbarca (#26699) üzenetére


bmt50
senior tag

Tanacsom: exposed helyett probald ki az 5os machfix-es recovery-t.Volt nalam is fenn H1n1 ics-tol kezdve 4.3as CM-en keresztul kitkat-ig.Most 2.3as GB romot hasznalok es van 220mega ramom,erzekeny erintokepernyom(sok romnal ez is baj volt), es az elerheto legjobb fotokat lovi a telo..Ja,es rendes fm radio.Persze mindjart jonnek minimum 4en, akik lehurrognak ezert, de nem erdekel..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.