Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) Baryka007


Baryka007
őstag

Srácok... az ICS 4.0.4 et nem tudom rootolni... valami runme.battal kell elvileg rootolni... és ki is írja a végén hogy have fun... vagy nem tudom mit.... de elvileg az azt jelenti hogy rootolta a telót gondmentesen.... de a root checker szerint (meg a többi progi szerint is) nincs rootolva... meg a superuser app sincs fent ..... Tipp :F

(#27552) aytukabozs válasza Baryka007 (#27551) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha le akarod cserélni a romot akkor felesleges rootolni;

" Az a jóaz Alcatelben, hogy nem kell bootloadert nyitni, nem kell még rootolni sem!!!
PC driverek fel a számítógépedre!
Telefon Download módba (hangerő le+power rezzenésig, akkor power elenged és hangerő még tart 5-10mp) csúnya fehér Alcatel logo megmerevedve a Download mód.
PC-re feldug.
Win eszközkezelő ellenőriz, ha van sárga kis felkiáltójel,akkor nincsenek fenn a driverek jól.
PC-ről elindít a RECOVERY (ez itt a lényeg! Ha PC-ről indítod, nem bántja a gyárit, így nem garanciavesztő. Csak ha felflesseled,de azt nem kell. Megkérdezi az elejénhogy BOOT or FLASH?)
Első lépésként BACKUP készítés a gyári rendszerről (amit később ha gariztatni kell visszateszel), majd válogatás a főzött ROM-ok között...vagy gyári ROM-ok közül"
(#25814) Milestone2

Ha más miatt rootolnál akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27553) ViktorHUN79 válasza Baryka007 (#27551) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ezzel próbáld:
http://www.kingoapp.com

(#27554) Baryka007 válasza aytukabozs (#27552) üzenetére


Baryka007
őstag

Hill Climb Racinget akarok hackelni :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
ViktorHUN79 Köszi :K

[ Szerkesztve ]

(#27555) Baryka007 válasza ViktorHUN79 (#27553) üzenetére


Baryka007
őstag

Már nem engedte szerkeszteni.... Most sikerült a rootolás köszi! :)

(#27556) ViktorHUN79 válasza Baryka007 (#27555) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Igazán nincsmit,szivesen!

(#27557) Dimitry001


Dimitry001
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne az én kérdésem, hogy nem tudtok ajánlani egy NEM CM-es romot? Ami nektek a legjobban bevált. Az a bajom a CM romokkal, hogy nem tudok telefonálni rajtuk, mert elkezd recsegni illetve torzít beszéd közben így nem értem amit mondanak.. :/

Előre is köszi! :)

(#27558) Milestone2 válasza Dimitry001 (#27557) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Túl sok választásod nincs:

Gyári, CM, PA 4.4, MIUI, FOX...(én nem tudok mást 995-re)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27559) hokins válasza Milestone2 (#27558) üzenetére


hokins
addikt

A H1N1-ek úgy tudom nem CM-re épültek hanem a gyárira.

(#27560) Milestone2 válasza hokins (#27559) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az nálam a gyári....de igaz

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27561) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Namerke PA-ban nemtudtok valami beállítást,hogy ha elvan rejtve az értesítési sáv akkoris kijelezze az email,sms,nem fogadott hívásokat,ne csak leddel?

(#27562) Flind válasza ViktorHUN79 (#27561) üzenetére


Flind
senior tag

Úgyérted lockscreenen? Vagy hol jelezné ki, ha nincs értesítési sáv? Vagy az ideiglenes képernyő tetején megjelenő csíkra gondolsz?

(#27563) RepeatSector válasza ViktorHUN79 (#27561) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ott van a hover erre az esetre. de a képernyőzáron vagy a launcheren widget formában is kitudod tenni ha kompatibilis indítót használsz!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#27564) SüdiLaller válasza Storcz (#27511) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

nejem telójának is volt egy ilyen meggondolatlan baromsága, de kinőtte. Az volt a baj, hogy túlzottan lemerült az akksija, eléggé kaki, kb 4 órát tud már csak, folyamatosan töltővel kolbászol szegény, igencsak beérett az akksicsere. Ezzel az erővel vezetékes telefonra is cserélhetné :DDD
Az akksit megbikáztam egy 12 Voltos adapterrel, azóta ismét bekapcsol. A Te esetedben ez halottnak a csók...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#27565) ViktorHUN79 válasza Flind (#27562) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Akár a lockscreenen is jó de valami aszem lebegö értesitésis jólenne mert igy ha nem figyelem a ledet nemveszem észre hogy kerestek csak ha "lehúzom"az értesítési sávot no szoval erre kéne megoldás!

(#27566) Flind válasza ViktorHUN79 (#27565) üzenetére


Flind
senior tag

Erre beállítás nincs, de Playből kismillió megoldás lehetséges. Egyik amit már mondtak, LS-re vagy HS-re kiraksz egy ilyen widgetet. Másik hogy olyan Launchert használsz, ami alapból számláz az ikon mellett (Smart Launcher Pro, Nova Launcher Prime, Apex Launcher Pro, Lighting Launcher eXtreme, stb). Aztán arra is van app amit mondtál, hogy "Chat Head" szerű lebegő körben értesít.
Vagy beállíthatod hogy értesítéskor a leddel együtt a kapacitív gombok is villogjanak, azt már biztos észreveszed. De lehet hogy elég csak a periódus időtartamát kisebbre venni.
Amúgy az értesítési sáv nem tudom miért van elrejtve, átlátszóság óta a Desingba sem rondít bele.

[ Szerkesztve ]

(#27567) namerke


namerke
tag

Remélem az megvan mindenkinek, hogy az immersive módot úgy is lehet használni, hogy a status bar látszik, és csak az alsó gombsor tűnik el. :)

(#27568) ORCA58


ORCA58
addikt

Kipróbáltam az új paranoid romot, de sajnos nálam nem vált be. A névjegyekben összekeverte a képeket. A meglévő képeket tett más nevekhez, amiket nem lehetett kitörölni. Fel sem jött törlés menü. Elég bosszantó, hogy a nejem helyett sógort, a könyvelő helyett a nejemet mutatta.
Hiába töröltem tettem vissza, a helyzet nem változott. Pontosabban annyit, a Googlen már megint minden duplán van. :W
Sosem fogom megérteni miért csinálja ezt a google szinkron.

(#27569) namerke válasza ORCA58 (#27568) üzenetére


namerke
tag

Én sem, itt tökéletes.

(#27570) Flind válasza namerke (#27569) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem is jó.

(#27571) janihunk


janihunk
senior tag

Legujjabb CM11 el lenne egy pici problémám. Ha bekapcsolo a Wi-fi-t akkor nem tudok belelépni. Úgy értem beállítások rámegy hogy wi-fi és beállítások alaklamazás leállt. Ilyenkor mi van? Ha belelépek és utánna kapcsolom be ugyan ez.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#27572) ORCA58


ORCA58
addikt

Rohadjon meg a Google az Androidjával együtt. Az esti feltöltés után éjjel majdnem teljesen lemerültt, úgy, hogy csak másodperceket ment egy egy alkalmazás, mégis folyamatosan ébren volt, de kideríthetetlen, hogy mi!
A 10 órából a CPU Spy szerint t 9,5 óra volt a Deep Sellep.

(#27573) helixP válasza ORCA58 (#27572) üzenetére


helixP
nagyúr

Valamelyik alkalmazás volt szerintem, például az az Xperia óra, ami 629 alkalommal keltette fel a készüléket, ami akárhogyis számolom, 10 óra alatt minden percben való ébresztést jelent... GSam battery-t fel, aztán monitorozd, hogy mi volt. Ez így önmagában kevés információ.

[ Szerkesztve ]

(#27574) ferensz


ferensz
senior tag

Két évnyi kitartó küzdelem után telefont, és oprendszert cserélek. Köszönöm szépen azt a sok munkát, amit abba öltetek, hogy élhető legyen ez a szerkezet. További sok sikert :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#27575) ORCA58 válasza helixP (#27573) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi.
A bosszantó, semmit sem csináltam vele, csak feltöltöttem, mert mostanában különösen fontos, hogy mindig elérhető legyek.
Az Xperia óra régóta fent van, és mindig rengeteg ébresztést jelez, de ez időben összesen mindig olyan kevés, hogy a grafikon nem képes jelezni.
Most, hogy ne essek pofára újra indítottam és töltöm.
Fent volt a GSam battery is. Amit jelzett az értelmezhetetlen. 15,5 óra akku használatot jelzett, pedig csak 10 órája húztam le a töltőről. A fogyasztás 98 %-a a Kernel (Android OS) a maradék az összes többi, amiben a maximum 1% köröl volt. Az Ébrentartásra azt írta értelmezhetetlen.

fec555 És mi a jelölt ?

[ Szerkesztve ]

(#27576) wwenigma válasza ORCA58 (#27575) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Végig kék a csik, ébren volt akarmit irnak a programok.

A névjegyeket a gmail-en belül webes felületen 30 napra visszamenőleg vissza tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27577) ferensz válasza ORCA58 (#27575) üzenetére


ferensz
senior tag

Lumia 930 :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#27578) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Van egy telenoros ot995, amin telenoros ics volt, arról készítettem egy backup-ot CWM_6.0.4.7v3-al, és ezután felraktam bagyusz legújabb cm11.ét., de az néha ki kapcsolgatott magától.
Próbáltam vissza rakni a gyári softot egy restorral. Látszólag sikerült, de nem indul el a telefon.
Bekacspoláskor rezzen egyet, utánna nemsokkkal még egyet és csak nézem a telenoros logót.
a cwm 5.5 meg nem látja micro sd-t......
Valakinek valami 5let ?

(#27579) bmt50 válasza Tocika (#27578) üzenetére


bmt50
senior tag

6os cwm-el nem ajanlott backup-ot kesziteni, mert a restore nem szokott sikerulni..ahogy most nalad sem.Machfixes cwm 5os hasznalatat javaslom, ami tobbek kozt wenigma kollega blogjabol erheto el.Ha a cwm az sd-t nem latja, akkor probald meg mas slotba dugni az usb kabelt.Nekem pl. a PC elolapi slotjarol sose latta az sd-t.Szentem flash-eld fel ezt a cwm-et es akkor nem kell tobbet geprol felrakni a romokat.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#27580) helixP válasza bmt50 (#27579) üzenetére


helixP
nagyúr

Másikban már megoldódott. Ugye elég lenne az 1ik topicot használni. Mondjuk a mélyvizet, ezen kérdéscsoport kapcsán.

(#27581) bmt50 válasza helixP (#27580) üzenetére


bmt50
senior tag

Sorry, de en a masik topicot nem olvasom..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#27582) helixP válasza bmt50 (#27581) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem Neked szólt ;)

(#27583) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Tervezek vásárolni egy használt 995.
Próbálok eligazodni hogyan fogom tudni "használhatóvá" felhasználó baráttá tenni.
De mindjárt az elején elakadtam és nem tudom mi a különbség a "GB" és "ICS" között.
Erre figyelnem kell a vételkor,melyik van rajta?
Hogyan lehet megnézni?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27584) helixP válasza Sas madár (#27583) üzenetére


helixP
nagyúr

Szia!

Android verzióinak betűjele, amit kérdezel. Itt olvashatsz róla bővebben.
A beállításokban tudod megnézni, hogy 2.3 (Ginger Bread = GB) vagy 4.0 (Ice Cream Sandwich = ICS) van-e rajta.

Mielőtt elkezdenéd piszkálgatni a telefont, ajánlom ezeket olvasásra:

1
2
3

[ Szerkesztve ]

(#27585) Sas madár válasza helixP (#27584) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszönöm gyors válaszod!
Már pár napja olvasom a fórumot és legfőképp az alapokat tényleg komoly gyűjteménye van már az elmúlt 2évnek.Ami viszont meglepett,azt gondoltam ilyen idő után van kiforrott egyértelműen legjobb fejlesztés,de ahogy itt írtok róla a kombinációk miatt több minden is működhet jól.
Az biztos ha netán sikeres lesz a beszerzés,és nincs még ilyen fejlesztett környezet rajta akkor lesznek még kérdéseim mert korábban még nem próbálkoztam ilyennel.
Habár a téma indító gyűjteményben van egy össze hasonlító táblázat ami szerint 2 olyan van ami minden jóval kecsegtet. :)
Meglepett viszont amikor a fórumban valaki a "fapados" kifejezést használta ezekre a fejlesztett verziókra.Én azért keresem ennek a lehetőségét mert azt feltételezem ettől inkább használható lesz és nem a küllem viszi el a teljesítményt.

(üzit már vagy másfél órája próbálom befejezni de mindig hív valaki telefonon. :) )

[ Szerkesztve ]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27586) aytukabozs válasza Sas madár (#27585) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha itt valamelyik 'rezidens' fórumozó 'ajánlott plecsnit tesz' egy főzött romra, akkor az kb tuti hogy jobb mint bármelyik gyári. :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27587) Sas madár válasza aytukabozs (#27586) üzenetére


Sas madár
őstag

Ilyenbe nem sikerült bele futnom,de a topik nyitóban találtam egy ROM-ok összehasonlító táblázatát ami nagyon leegyszerűsítve a Paranoid Android 4.4.4 és a Mokee 4.3 -nál látom szinte minden mező zöld és működik gondolom ezek közül kell majd választani.
De még olvasom a régi hozzászólásokat és ott bízom benne lesz majd felhasználó szemszögből bővebb ajánlás ami igazán sokat segít mert használat közben derül csak ki melyik a leg gördülékenyebb,leghasználhatóbb.
Sajnos igazándiból most az a nagyobb gondom elakadt a beszerzésem gondolkodik az eladó.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27588) Kolty


Kolty
aktív tag

Srácok. Mitől halkulhat le a telefon egyik percről a másikra?
Mintha negyed hangerőn se lenne, pedig fullon van.
Fülessel minden ok.
Még a gyári visszaállítás se segített.
Van valami szervíz menü ahol feljebb tudom tenni az értéket?

(#27589) wwenigma válasza Kolty (#27588) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha nem gyári ROM van rajta akkor "normális" , minden custom ROM-ban megvan ez a bug (a masodlagos mikrofon nincs rendesen lekezelve, a kornyezeti zajhoz kellene allitani a hangerőt de nem teszi)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27590) joco0056


joco0056
csendes tag

Sziasztok! A gyári ics-t hogy tudom visszarakni,mert nem zip fájl hanem tar,img,md5 file van benne!

(#27591) bmate7 válasza joco0056 (#27590) üzenetére


bmate7
csendes tag

Biztonsági mentésként kell vissza rakni, csinálj clockworkmod mappát az sd kártyára, azon belül backup mappát, ide tedd be a zip fájlt.

Machfixes recoveryt használj.

Összefoglalóból:

Backup visszaállítása:
-A visszaállítást minden esetben azzal a recoveryvel csináld,amivel készítetted a backupot!
-A recovery betöltéséig ugyan az a menet, mint eddig
-backup and restore -> mentés és visszaállítás
-restore -> kilistázza a korábbi mentéseket, választhatunk, melyiket állítsa vissza
- advanced restore -> a mentés kiválasztása után lehetőség van annak csak egy részének visszaállítására

De vagyunk-e azok, amik lehetnénk?

(#27592) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv. A másik topicban már szétsírtam magam pénteken, azóta se mert írni bele senki.
Adott a vas.
Telekomos.
Hugomé.
Anno egy app csúnya számlát generált neki, ezért valaki megszoftverezte. Lassú lett, ezért más is megszoftverezte. Meg a harmadik-negyedik okos ember is. Valahogy a telefon megunta ezt, és általam ismeretlen körülmények között megszűnt működni az érintőpanel, és a 4 érintőgomb.
Megszoftverezték, most úgy állunk, hogy bebootol a nyelvválasztó képernyőig, és ott nem tudsz nyomni semmit, csak a hw gombokra reagál.
Ismerve hugom megbontottam a vasat, átdugdostam újra a panelen a csatikat, hátha megint csak esett egyet a vas. Semmi.

Ötletek, hogy mit kezdjek ezzel?

Pályanehezítés:
Nincs natív windowsom, max Virtualboxos XPSP3, és WIN7 van, meg persze Ubuntu 14.04 és adb (de ahhoz félhülye vagyok)
Mit töltsek le, mit próbáljak, mi a vélemény?
Jut eszembe idézem magam:
lsusb azt írja, hogy:
Bus 003 Device 004: ID 05c6:9025 Qualcomm, Inc. Qualcomm HSUSB Device
Ha pedig adb devices parancsot adom ki akkor:
abcd1234 device
stringet kapom vissza ami kicsit aggaszt, mivel a samsungjaimmal tett hasonló próba erősen más eredményt adott:
64CB449FCB7D74B29BA416C334EE040 device
570039bf6ac3 device
Mintha csak valami joker válasz adna... Lehet ez így pont j

Download módban Google Inc. az azonosító...

Első körben valami gyári állapot lenne a jó, bár ha valami kompromisszumos főzött rommal életre kelthető akkor annak is örülök...
Ja persze, nem mondtam. Ha működik, akkor az enyém lesz. Lecserélhetem a régi másodtelefonom (Galaxy Spica) egy korszerűbbre. Jól mutatna a Galaxy S Advanced mellett... :)

Itt is földobom a bónuszt, ha valaki Debrecenben hajlandó megcsinálni akár fizetek is érte. Valahogy kinőttem már a rompiszkálásból egy ideje, pedig szegény spicát rengeteget nyúztam ezzel... :D

Szerk.: Természetesen backup nincs hozzá...
Szerk2: Ha nagyon kell akkor telepítek windowst is, de akkor tudnom kell, hogy minimum 90%-os a siker. Produktív gépet nem szivesen piszkálok. (Ráadásul a grubot is meg kell piszkálni utána, tehát legalább két telepítőlemez kell., ami inkább három a gparted live cd-vel)

[ Szerkesztve ]

(#27593) bagyusz válasza #33253120 (#27592) üzenetére


bagyusz
őstag

Szia

Ez valoszinu, hogy digitizer csere lesz.

(#27594) #33253120 válasza bagyusz (#27593) üzenetére


#33253120
törölt tag

Alkatrész áron az mibe fáj? Kb addig szétszedtem a vasat lazulást keresve, meg ami tutorialt láttam, az alapján nekem is menni fog...

(#27595) Milestone2 válasza bagyusz (#27593) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Üdv néked Mester! Jó néha látni! :DDD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27596) #33253120 válasza bagyusz (#27593) üzenetére


#33253120
törölt tag

Bakker... Te az a bagyusz vagy akinek a nevébe mindenhol belefutok ha erről a készülékről van szó?
Big, big Respect a munkásságodért. :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#27597) #84490496 válasza #33253120 (#27596) üzenetére


#84490496
törölt tag

Az A Bagyusz. És tényleg digitizr csere lesz. És NEM lesz olyan egyszerű,mint a videókon. Gyári romot meg az összefoglalóból tudsz leszedni a gyári állapothoz..

Mile: nézz be SP topicba.. láthatod soxor ;)

[ Szerkesztve ]

(#27598) Milestone2 válasza #33253120 (#27596) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És tulajdonképpen (Wwenigma, és HelixP kivételével) az összes Guru hozzád szólt. Bagyusz és Fakirr1 no meg Wwenigma és HelixP, ha ők nem tudnak neked segíteni, akkor senki...(illetve Namerke, de ő nem CM-ben fut, hanem Paranoidban)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27599) Milestone2 válasza #84490496 (#27597) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Oda minek nézzek? :DD
Szerencsére arany ember, ha zaklatom PRIV-ben, akkor válaszol.
Csak ebben a fórumban köszöntöttem örömmel. :C
Ha minden igaz akkor októbertől már én is csak nosztalgiázni járok vissza...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27600) bagyusz válasza #33253120 (#27594) üzenetére


bagyusz
őstag

Ha szerencsed van akkor 6ezer Ft-bol megtudod uszni. [link] ||Valaki mar keszitett egy videot a szerelesrol is.

Ha netan meg is linux alatt akarsz romot felrakni akkor eloszor a /etc/udev/rules.d eleresiut alatt csinalsz egy pl.: 99-android.rules fájlt majd ennek a tartalmat ezekkkel a sorokkal megtoltod.

# Alcatel OT-995
SUBSYSTEM=="usb", ATTR{idVendor}=="05c6", ATTR{idProduct}=="9039", MODE="0666", OWNER="Alcatel OT-995

# Alcatel OT-995-DownloadMod
SUBSYSTEM=="usb", ATTR{idVendor}=="18d1", ATTR{idProduct}=="d00d", MODE="0666", OWNER="Alcatel OT-995-DownloadMod

Ezutan a google haverral leszedsz egy android sdk-t linuxra majd azon belul platform-tools mappaba belepve "feltelepitesz" egy recoveryt(cwm) a ./fastboot flash recovery recovery.img parancs segitsegevel. (Recovery imge fajlt az osszefoglalobol betudsz gyujteni. Ezek utan nem sokbol tart egy rom feltelpites. A gyari backup fajlok meg a regi cwm 5.x.x.x-l keszultek machid fix neven biztos ratalalsz.

(#27595) Milestone2: Neha azert van idom nezelodni is. :)

(#27596) T_chris: Koszi. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.