Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) ViktorHUN79 válasza pirey (#27650) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Hát dehogynem ha a gyári rendszerről van mentésed ami , cwm-el készült az az eredeti alcás recorol készít mentést meg az eredeti rendszerről aztán ha ezt visszahelyezed szerintem nem lesz nyoma a buherálgatásoknak!Nálam felvolt flashelve a cwm,cm11 alatt,majd mentésből visszanyomtam az eredeti "gyári" 4.0.4-et és utána már gyári reco volt fent,a flashelt cwm eltűnt és helyette ismét a gyári volt!

(#27652) Milestone2 válasza pirey (#27650) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha CWM vagy TWRP mentésed van.
Nem "valamiféle"... :(

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27653) pirey válasza Milestone2 (#27652) üzenetére


pirey
tag

Más nincs is rá.. :))

Viktor én már nem tudom. Az eredeti mentéssel nekem nem ment vissza az eredeti reco. Pedig a machfixes recoceryt használtam.

[ Szerkesztve ]

(#27654) Milestone2 válasza pirey (#27653) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy emlékszem, volt valami gyári sz-r Backup program...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27655) pirey válasza Milestone2 (#27654) üzenetére


pirey
tag

Igen?? :Y
Nem tudtam/nem emlékeztem ra :DD sorry

(#27656) #33253120


#33253120
törölt tag

Szerk.: Ezt nem ide akartam. Bocs... :)

[ Szerkesztve ]

(#27657) ViktorHUN79 válasza pirey (#27655) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Fakir blogjában olvashatsz a gyári recorol,meg hogy hogyan lehet elöcsalogatni!
http://m.logout.hu/bejegyzes/fakirr1/alcatel_ot995_tutorial.html

(#27658) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mondjatok mar valami okossagot. Gyári ICS, ma kapott az uj tulajatol egy uj SD karit, zenelejatszo fagyogat, nem menti el képeket, leallnak az alkalmazasok. En a karira tippelek, megnezni nem tudom mert nem leszek miskolc kozelebe egy kis ideig... :(((

Mikor elraktam nem volt ilyen error, mas nem hasznalja gyari rommal, nem jott elo valami uj gebasz amirol nem tudok?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27659) pirey válasza wwenigma (#27658) üzenetére


pirey
tag

Nekem nem volt ilyen gondom ics alatt. próbáld leformázni. Lehet h más fáljrendszert használ.. nekem gb-vel volt ilyen gondom :DD de az már régen volt :s

[ Szerkesztve ]

(#27660) Massmurderer


Massmurderer
őstag

hello.Régóta követem a topicot,jelenleg is ot 995 tulaj vagyok.va negy alap,telenoros 4.0.4el,és nemrég került hozzám egy független,ami H1N1 dolgozik.Valamiért nála maz akku nem az igazi egyik készüléknél se.olvasom rendszeresen az irásokat,de valahogy a rom telepités nem az erösségem.ha valaki lenne oylan szives,szájbarágosan elmagyarázhatná,leirhatná a 4.4 telepitését.Elöre is köszönöm

(#27661) aytukabozs válasza Massmurderer (#27660) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha valamelyik 995gurunak lesz kedve biztos leírja ide is, de fakir pl. már megtette a blogjában, olvasgasd :)

(nálunk is van a családban egy példány, időnként ráteszek valami olyat amit sokan dícsérnek, így került pár hete-hónapja rá namerke 4.4-es PA-ja)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27662) Massmurderer válasza aytukabozs (#27661) üzenetére


Massmurderer
őstag

kösz.átolvasom.csak az gond,olvastam a telepitésröl több leirást is,de mindegyik másfajta.téglát nem akaro ka teloból inkább

(#27663) aytukabozs válasza Massmurderer (#27662) üzenetére


aytukabozs
addikt

a rootot és a cwm felflashelést ugord át nyugodtan, annyival is könnyebb dolgod lesz, ha csak bebootolsz recoverybe

én így csináltam fakirr1 leírása szerint (már 2*-is előbb egy miui, majd a PA került rá), és nem lett tégla egyszer sem :)
A téglagyártás általában nem az óvatoskodóknak sikerül mint én vagy szemlátomást te vagyunk, hanem akik ész nélkül nekiugranak.
Ha nem átfutod, hanem folyamatosan követed a leírtakat akkor menni fog a romcsere!

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27664) Massmurderer válasza aytukabozs (#27663) üzenetére


Massmurderer
őstag

H1N1re menne a 4.4.most a telo hard resetet kapot,memokarit is leformáztam,full szüz minden.kikapcsolo gomb megnyomásával van az hogy kikapcsol,ujrainditás recovery.ujrainditást néztem de csak kikapcsol

[ Szerkesztve ]

(#27665) Massmurderer válasza aytukabozs (#27663) üzenetére


Massmurderer
őstag

na most ful szüz az egész,backupot igy is csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#27666) aytukabozs válasza Massmurderer (#27665) üzenetére


aytukabozs
addikt

:K

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27667) Massmurderer válasza aytukabozs (#27666) üzenetére


Massmurderer
őstag

fireware változat 4.0.4
kernel változat 3.0.8-perf
bagyusz@H1N1_TEAM #5 ezt irja most ki

(#27668) Massmurderer


Massmurderer
őstag

van fent valaki aki ért a romcseréhez?kellene egy kis segitésg

(#27669) RepeatSector válasza Massmurderer (#27668) üzenetére


RepeatSector
senior tag

De miben? mi nincs leírva a fórumban vagy a már fentebb is belinkelt blogokban?

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#27670) Massmurderer válasza RepeatSector (#27669) üzenetére


Massmurderer
őstag

4.0.4 h1n1 van most fent,4.4et akarom feltenni.na ugyebár ott az van hogy csak annak lesz jo akinek a gyári ics van fent vagy telepitete azt fe.most akkor tegyem a gyári ics-t fel,és ugy a 4.4 vagy mehet a h1n1re a 4.4

[ Szerkesztve ]

(#27671) aytukabozs válasza Massmurderer (#27670) üzenetére


aytukabozs
addikt

nem a 4.4 a lényeg hanem hogy te a bagyusz féle CM11-et akarod felrakni.

basszus ha segítséget akarsz, akkor segíts azzal magadon hogy pontosan érthetően kérdezel!

nem bántásból mondom, de 1 pontos kérdéssel a válaszolónak is meg magadnak is időt takarítassz meg a felesleges körök kilövésével

amúgy ragaszkodsz a CM-hez? mert 4.4-ből ott a Paranoid Android amit linkeltem az tuti rámegy a mostani állással is a telódra...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27672) Massmurderer válasza aytukabozs (#27671) üzenetére


Massmurderer
őstag

bocs.igy akartam irni,a végén lemaradt a cm11

(#27673) Massmurderer válasza aytukabozs (#27671) üzenetére


Massmurderer
őstag

az se lenne gond ha müködik rendesen

(#27674) Massmurderer válasza aytukabozs (#27671) üzenetére


Massmurderer
őstag

CM11 felment a leirás szerint.kkirja hogy cyanogenmod,van egy kékes fej és körülöte egy körbenyil megy körbe.nemtudom máshogy leirni.pár perce csinalja ezt.most sikerült vagy elcsesztem?

[ Szerkesztve ]

(#27675) aytukabozs válasza Massmurderer (#27674) üzenetére


aytukabozs
addikt

Az normális hogy az első indításnál hosszabban megy a bootanim
ha még 10 perc múlva is köröz akkor már aggódhatsz :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27676) Massmurderer válasza aytukabozs (#27675) üzenetére


Massmurderer
őstag

hát most ugy 7-8 perce pörög.direkt néztem,semmi hibát nem irt ki telepitésnél

[ Szerkesztve ]

(#27677) Massmurderer válasza aytukabozs (#27675) üzenetére


Massmurderer
őstag

hát lehet kampec lett mert már régota pörög :(

(#27678) Massmurderer válasza Massmurderer (#27677) üzenetére


Massmurderer
őstag

naa.sikerült.ujra megcsinaltam,2 perc utan bebotolt

[ Szerkesztve ]

(#27679) Massmurderer válasza aytukabozs (#27675) üzenetére


Massmurderer
őstag

valami nemjo.betölt meg minden,és a beálitásoknál az elején a nyelvválasztás meg a google fioknal elkezd akadni,a wifis résznél meg le is fagy az egész

(#27680) Massmurderer válasza Massmurderer (#27679) üzenetére


Massmurderer
őstag

cm10.2 felmentgond nélkül,mindn ok rajta.egyedül usbnél a midatárhely mód nemjön be

(#27681) ViktorHUN79 válasza Massmurderer (#27679) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szerintem rakdfel elöször a gyári 4.0.4-et,és utána arra nyomd a cm 11-et!Amúgy Wipe Data Factory Reset & Wipe Cache megvolt,rom felrakása elött,ha igen akkor szerintem szüz gyári 4.0.4- fel,és utána cm11,ha nem akkor megprobálhatod hogy megcsinalod a cwm-be ezeket a ''takarításokat''és utána,cm11hátha.

[ Szerkesztve ]

(#27682) Massmurderer válasza ViktorHUN79 (#27681) üzenetére


Massmurderer
őstag

wipe megvolt igen.gondolkodtam énis rajta.megprobálom az ics-t és utána ugy

(#27683) Massmurderer válasza ViktorHUN79 (#27681) üzenetére


Massmurderer
őstag

na most az a kérdés hogy az ics-t hasoloan tegyem e fel?mármint a rom zipbe memokarira,meg ami van hozzá és ugyanigy instal?

(#27684) ViktorHUN79 válasza Massmurderer (#27683) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ha jól emlékaszem ,ha nincs backupod,akkor le kell tölteni valahonnan egy szüz gyári backupp mentést,(sok helyen vannak feltöltve backuppok)fontos hogy a telodnak megfelelöt,pl. T mobil.Meg hogy azzal a cwm -el,nyomd fel amivel csinálták,asszem cwm5,kell hozzá a matchfixes.na ezeket keresdmeg a neten,aztán hajrá!

(#27685) Massmurderer válasza ViktorHUN79 (#27684) üzenetére


Massmurderer
őstag

cm10.2 is jo lenen ha lehetne azt h a pc pl meghajtonak ismerje fel a telot

(#27686) ViktorHUN79 válasza Massmurderer (#27685) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ettöl függetlenül 10.2 eléis,a 4.0.4-et irták,úgyhogy nembiztos hogy minden rendbe lesz hosszabtávon,lehet a pc-is ezért nemismeri rendesenfel.de inkább driver gondra gyanakodnék,nem egyforma drivereket szed le a windows a különbözö romokhoz,pl.nemem gyári 4.0.4 simán felismerte médiatárnak aztán cm után semmi.csak az segített hogy viszaállitottam a windows-t egy olyan idöpontra amukor egyáltalán még nemtelepített drivereket a wu,ekkor leszedte a cm-hez illö drivereket,és utána már felismerte tárhelynek a cm-es telómatis.

(#27687) Massmurderer válasza ViktorHUN79 (#27686) üzenetére


Massmurderer
őstag

énis arra gyanakodok.visszatettem a cm10.2t

(#27688) Massmurderer válasza ViktorHUN79 (#27686) üzenetére


Massmurderer
őstag

6usb csati van,ép az elsöbe tettem be.átpakoltam a kábelt másikra jó lett.hát ez a cm10.2 nagyon ottvan.akkuidöre leszek még kiváncsi.eddig gond nincs vele.a zene rész nagyon fel lett turbózva :R na meg az egész.Bagyusznak örök hála érte :R

(#27689) aytukabozs válasza Massmurderer (#27688) üzenetére


aytukabozs
addikt

na, klassz hogy sikerült. gratula. :C

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27690) Massmurderer válasza aytukabozs (#27689) üzenetére


Massmurderer
őstag

szerintem a cm11 azert nem ment fel mert h1n1 volt elöte.azert ez is nagyon frankó.amugy thx

(#27691) Keeperv85 válasza Massmurderer (#27690) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egész véletlen sem a régebbi recovery alól próbáltad azt a cm11-et, ugye?

(#27692) pirey válasza Keeperv85 (#27691) üzenetére


pirey
tag

Keeperv semmi köze hozzá :c sajnos nekem is ez a bajom h a kitkatok a wifinél befagynak.. :/ ez gondolom valami széria hiba lehet vagy nem is tudom h h hívjam.
Nekem úgy megy h a pa-ba átraktam a cm11-s etc/wifi mappát , így bug "mentesen" megy. A screen off anim bugzódik még xD
A cm11-be meg a h1n1 etc/wifi mappát raktam át xDDD kis sufni "tuning" :))

(#27693) Massmurderer válasza Keeperv85 (#27691) üzenetére


Massmurderer
őstag

(#27667) irtam mi volt fent.de ezzel is elégedet vagyok :)

(#27694) Massmurderer válasza pirey (#27692) üzenetére


Massmurderer
őstag

nekem a cm11 felment,minden ok,és mikor bebootolt vannak az alapbeállitasok,google fiok meg ilyenek,már ott befagyot nekem.az elején,mikor a nyelvválasztás volt akkor akadozot már

(#27695) pirey válasza Massmurderer (#27694) üzenetére


pirey
tag

Tudom :DDD nekem is ilyen volt :'( de azóta már megoldottam :)
De az eggyel elötti jobban megy :))

[ Szerkesztve ]

(#27696) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!
Melyik romot ajánlanátok, ha a üzemidő a legfontosabb szempont?

(#27697) Massmurderer válasza Joeker67 (#27696) üzenetére


Massmurderer
őstag

mind ugyanugy zabálja az akkut.inkább a gyári 1500mha aku helyet nézz valahol 1750est vagy 2000est.ha talász szólj nekem is mert kéne :R

(#27698) Keeperv85 válasza pirey (#27692) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hopp... én azt hittem a telepítés nem sikerült... :B:B

(#27699) Massmurderer válasza Keeperv85 (#27698) üzenetére


Massmurderer
őstag

háát elös alkalomnál nekem csak pörgöt a bootlogo mintirtam.akku ki,bekapcs akkor jöt be a menü,vagyis a nyelvbeállitásos rész,de utána befagyot.cm10.2nél hiányolom azért pl. a fejlesztési résznél az usb hibaelháritást,remélem nemkell már másra.jó lenne valami olyan alkalmazás is ami rendesen bezárná a progikat ha kilépek belöle,mert akár mit néztem eddig mindig az adot task progin belöl azt jelezte ki hogy ki van lövel az összes progi,máikal meg néztem ott meg 10futot a háttérbe még.

[ Szerkesztve ]

(#27700) helixP válasza Massmurderer (#27699) üzenetére


helixP
nagyúr

Az android tudja, hogy mikor mit kell kilőni, ha megtelt a memória. Felesleges ráerőltetni. Mellesleg a CM-romban van olyan opció, hogy a visszagombot hosszan nyomva kilövi azbaktuálisan futó appot. Szerintem van USB-debug mód 10.2 alattbis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.