Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) Flind


Flind
senior tag

Namerke Paranoidja van fent, nem tudom hogy ez normális-e, de észrevettem hogy ha hívnak nem kapcsol be a kijelző. A telefon csörög, de ha fel akarom venni fel kell oldanom előbb a kijelzőt. Stock ROM-on nem így volt. Én állítottam el valamit? :F

(#27802) RepeatSector válasza Flind (#27801) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ez sajnos majdnem az összes verzióban ilyen! Most az új CM-et nyüstölöm eddig még nem fordult elő csak lassabban kapcsolt be(kb 2-3 másodperc). (régebbi rom-okban nem nagyon fordult ez elő)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#27803) Flind válasza RepeatSector (#27802) üzenetére


Flind
senior tag

Igen, eddig én is azthittem hogy csak lassú, de ma direkt vártam vagy fél percet és semmi. Hát jó, akkor kénytelen leszek megbarátkozni vele.

(#27804) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Vettem egy OTG kábelt, de a telefon se a gamepadot, se az egeret nem kezeli. Most akkor a telefon nem tudja leadni a kellő feszültséget, vagy a kábel hibás, vagy a rom nem támogatja az OTG-t?

(#27805) aytukabozs válasza mustang08 (#27804) üzenetére


aytukabozs
addikt

Romfüggő is, de akár a kábel is lehet hibás

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27806) mustang08 válasza aytukabozs (#27805) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

A legfrissebb cm11 van fent. De akkor ezt meg tudja hajtani a telefon? Egyébként kell v.hol engedélyezni az OTG-t, vagy automatikusan felismeri?

(#27807) ORCA58 válasza SüdiLaller (#27800) üzenetére


ORCA58
addikt

A CM11 4.4.4 -et használom, de nekem működik, tudtommal nem kellet semmit beállítani hozzá.

(#27808) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Kistestvéréhez az alcatel ot985-höz is van hasonló okosított szoftver?
Esetleg fórum.. ?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27809) helixP válasza Sas madár (#27808) üzenetére


helixP
nagyúr

Esetleg google? ;)
XDA fórum.

Persze mindez szuperoff.

(#27810) Sas madár válasza helixP (#27809) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszönöm,nem vagyok jó angolos és a google sem mutatkozott segítőkésznek.
Nagy hirtelenben csak egy sg.fórumot találtam, :)
De most átböngészem a linkeket.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27811) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv,szép napot ! Ez a képernyő kiterjesztés arra jó hogy pl okos tv-re kiküldi a teló képét wifin keresztül ? (Képernyő tükrözés)

[ Szerkesztve ]

(#27812) aytukabozs válasza DonMarco (#27811) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nemokos tv-re is kiküldi, persze ahoz meg akkor kell egy miracast stick...
de igen arra...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27813) DonMarco válasza aytukabozs (#27812) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Na ez szuper akkor :) wifis ugyan a tévém,de a miracast-ot sajna nemtudja :( Egyébként próbálta már valaki ? Szépen működik a 995-ről ez a funkció ?

[ Szerkesztve ]

(#27814) ORCA58 válasza DonMarco (#27813) üzenetére


ORCA58
addikt

Hogy miracast képes-e a teló azt nem tudom. A DLNA viszont szépen megy. A TV-m nem tudja a Wifi-t, de ruteren keresztül kapcsolódik a hálózathoz. A telefonra kell egy All Share vagy DLA nevű app . Nekem még az eredeti szoftverből lett kimentve, de több letölthető is van amivel működik.

A CWM 6 rendesen megviccelt. Visszatettem a régebbi mentésemet, és a mobil hálózat nem működött. Mindig kérte a kódot. Bármelyik mentést próbáltam mindig ez volt a jelenség. Ma azt hittem jó lett, mert elfogadta a kódot, de mint később kiderült ha hívtak eldobta a jelet és kérte a kódot. Az 5-össel készült mentések ellenben tökéletesen mentek, de azok sajna régiek, így most újra telepítek mindent.

[ Szerkesztve ]

(#27815) ORCA58 válasza DonMarco (#27813) üzenetére


ORCA58
addikt

Telepítgetés közben lejárt az időm. Csak az újabb telók pl LG tudják a Miracast-ot. Ez engem is érdekelne, mert az a telefon képének a tükrözése, azaz ugyan az, mintha HDMI kábellel csatlakoznál a TV-hez
A DLNA más, csak média tartalmakat lehet lejátszani az AllShare képes TV-ken.
Az a baj, hogy ahhoz drága egy Miracast HDMO Stick, hogy próbának megvegye az ember.

(#27816) aytukabozs válasza ORCA58 (#27814) üzenetére


aytukabozs
addikt

a wifi display nem készülék hanem oprendszer függő, 4.2 fölött alap, mókolt romokból lehet hogy valahol ki van herélve, de nem hiszem...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27817) ORCA58 válasza aytukabozs (#27816) üzenetére


ORCA58
addikt

Úgy legyen! Előbb utóbb cserélnem kell, és ezt a funkciót el tudnám viselni. Ha biztos tudja a készülék, akkor lehet megkockáztatnék egy ilyen cuccot a TV-m hez,
Egyébként még rengeteg telefon elméletileg nem ismeri a képernyő megosztást (a fellelhető leírásokra tesztekre gondolok), pedig már nem igen adnak ki 4.2 alatt új készülékeket. Ha ez alap, akkor miért nem írják a műszaki adatok közt. A G2 hálózatot bezzeg mindig írják,pedig anélkül nem telefon a telefon. Tudom ezt a gyártóktól tesztelőktől kellene kérdeznem.
A HDMI kábel lehetősége, pedig még kevesebb készülék sajátja.

[ Szerkesztve ]

(#27818) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Egy ilyen kütyü elvileg tudja a tükrözést. [link] Kicsit húzós az ára de ha tényleg működne,beruháznék rá :) Sokszor jó lenne pl.ha a telónak a böngészőjét is láthatnám (hdmi kábel nélkül) a nagy tv-n,így fincsin lehetne karosszékből olvasgatni akár. :Y

[ Szerkesztve ]

(#27819) aytukabozs válasza DonMarco (#27818) üzenetére


aytukabozs
addikt

:D pont erről beszéltem pár sorral feljebb

és kínából rendelve fele ennyiért ittvan :P

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27820) DonMarco válasza aytukabozs (#27819) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Tyűű a mindenit,tényleg nem nagy ár érte :) Szóval elvileg működnie kéne a telóval ? (Próba cseresznye tudom :R )

(#27821) aytukabozs válasza DonMarco (#27820) üzenetére


aytukabozs
addikt

:K

Be kell menni valami boltba ahol van lehetőség kipróbálni (nyilván ugyanez a tipus nem lesz), és ha működik akkor megrendelni kintről pl. ezt a tronsmartot (ezt ahol utánaolvastam ott dícsérték).
Amúgymeg annyiért amennyiért veszed annyiért hardveraprón is elmegy ha mégsem lenne kompatibilis :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27822) ORCA58 válasza DonMarco (#27818) üzenetére


ORCA58
addikt

Edigitálnál [link] most 6000 Ft

(#27823) aytukabozs válasza ORCA58 (#27822) üzenetére


aytukabozs
addikt

No ez már baráti... :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27824) trebrona válasza ORCA58 (#27822) üzenetére


trebrona
nagyúr

Inkább ez.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27825) aytukabozs válasza trebrona (#27824) üzenetére


aytukabozs
addikt

hát a hazai gari csak megéri azt a 20% felárat, meg hogy bemész, megveszed, és este már csapkodhatod az asztalt hogy mé'nem működik :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27826) trebrona válasza aytukabozs (#27825) üzenetére


trebrona
nagyúr


Meggyőztél...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27827) ORCA58 válasza trebrona (#27826) üzenetére


ORCA58
addikt

Lehet, veszek is egyet az edigitálnál. Áfás számlára tudom venni, így nem is kérdés, hogy itt érdemes számomra vásárolni. Ha e jelenlegi teló nem megy vele (Cmm11 4.4.4), akkor majd az utódra jobban odafigyelek. :K

[ Szerkesztve ]

(#27828) DonMarco válasza ORCA58 (#27827) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Na akkor kíváncsian várjuk a tapasztalatokat :)

(#27829) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép vasárnapot ! A 4.0.4-es romon volt az fm rádió,ez működne 4.4.4-en is ? Ha igen,akkor jó lenne egy apk róla :) Köszi !

[ Szerkesztve ]

(#27830) Keeperv85 válasza DonMarco (#27829) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Nem működne. :N

(#27831) pirey válasza DonMarco (#27829) üzenetére


pirey
tag

Valamelyiknap én is megrpróbàltam hátha :DDD de csak fc-t kaptam :)

(#27832) Szállító76


Szállító76
tag

Szevasztok. Ti betudtok lépni az Ebay-re? :W

(#27833) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok.
kb 2 hónap strapálás után a cm11 em azt mondta elég volt előbb elment a wifi,majd elkezdett drasztikusan merülni.Oké akkor próba,,,,,,nejem telójából majdnem új aksi csere,,,,és az is......akkor a teló a bűnös.!!!
Na lesikáltam h1n1. 5.8a fel és most 2 napja kínzom és nem megy le 70% alá estére.
Nem is értem ilyenkor,hogy mi a francnak cm ,,,meg 11,,,,meg húúú meg haaaa. Amikor van egy jó alap ami nem zabálja a gépet!!
Azért sem értem ezt a folyamatos fejlesztéses dolgot mert még ki sem javítottuk meg sem oldottunk egy problémát és már jön egy másik merőben új és számos rejtett hibával.
Kicsit fékezni kellene már ezt a rohanást kapkodást,,,de az élet minden terén!!!

[ Szerkesztve ]

(#27834) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Itt olvasom elég sokan túl vagytok már root-oláson többszöri rom cserén.és egyéb javításokon.
Az érdekelne van-e ennél a típusnál is olyan teljes rendszer újra telepítés amikor már kezel a hálózat függő telefon más szolgáltatótól is sim kártyát is?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27835) Keeperv85 válasza Sas madár (#27834) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Olyan szépen feltetted az amúgy kihangsúlyozottan tiltólistán lévő témára utaló kérdésed, hogy én sem tehettem volna másként. :U Ám a válasz kiábrándítóan egyszerű: nem, nem fogod kifüggetleníteni a készüléket egyetlen rommal sem. Ez ugyanis lehetetlen.

(#27836) Sas madár válasza Keeperv85 (#27835) üzenetére


Sas madár
őstag

Értem.
Nincs még ilyen telefonom és gondoltam ezt jobb előre tisztáznom ne vegyek meg olyant amit nem fogok tudni használni az Én kártyámmal.
Akkor gondolom ez típus függő.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#27837) Keeperv85 válasza Sas madár (#27836) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Konkrétan egyetlen típus létezik, ami a romra bízta ezt. Súlyos hiba volt,azóta nem követik el...

(#27838) dvdbackuper válasza Keeperv85 (#27837) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ZTE BLADE :R

(#27839) namerke


namerke
tag

Üdv urak!

Érdeklődnék az elektro szakiktól (Fakirr1, vagy bárki aki témában jártas), hogy ha sikerült megolvasztanom :DDD az akkumulátorom egyik sarkát (nem nagyon, szerintem csak felület deformálódás, és külső behatásra történt), akkor mennyire sürgessem a cseréjét. Maradhat, vagy inkább ne várjam meg amíg a zsebembe robban?

[ Szerkesztve ]

(#27840) ORCA58 válasza DonMarco (#27828) üzenetére


ORCA58
addikt

Megrendeltem, most várok!

(#27841) helixP válasza namerke (#27839) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, azt szokták mondani, ha az akksinak akármilyen külsérelmi nyoma van, az kuka. Ez az egyetlen része a telefonnak ami tepsi épségre veszélyes lehet :)

(#27842) #84490496 válasza namerke (#27839) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kb 2 mm vastag műanyag védő van a sarkokon. Mértéktől függ. Ha sérült az elektronoka/cella,akkor az egy töltésnél rögtön kibukik..

(#27843) namerke válasza #84490496 (#27842) üzenetére


namerke
tag

[Igazándiból ennyi a történet.] Azóta már túlélt egy töltési ciklust. Ja, és kérném a tál fahéj figyelmen kívül hagyását. :))

(#27844) #84490496 válasza namerke (#27843) üzenetére


#84490496
törölt tag

Elmondom,hogy semmi baja az akkunak,de csak akkor,ha küldesz a fahéjból palacsintába csomagolva :D

(#27845) Keeperv85 válasza #84490496 (#27844) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Újra a régi formában? :C :R

(#27846) El_Diablo


El_Diablo
tag

Nekem egy hardver problémám van: töltőre dugva nem tölt a készülék, semmi életjel viszont pár másodperc elteltével elkezd búgni a hátsó hangszórója. Többféle töltővel próbáltam, gyári ROM van rajta. Valakinek hasonló tapasztalata? :R

(#27847) pirey válasza namerke (#27843) üzenetére


pirey
tag

Fahéj kihívás :DD

(#27848) #84490496 válasza Keeperv85 (#27845) üzenetére


#84490496
törölt tag

A "formám" belső része átszabva,de azért a maradék még itt van időnként...

Diablo:usb aljzat hiba a telóban. Szervíz,vagy csere..

[ Szerkesztve ]

(#27849) El_Diablo válasza #84490496 (#27848) üzenetére


El_Diablo
tag

Köszönöm.

(#27850) helixP válasza #84490496 (#27848) üzenetére


helixP
nagyúr

Én is örülök, hogy látlak ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.