Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) gergely64 válasza kgymac (#26349) üzenetére


gergely64
tag

hétszer :)

(#26352) sogesz válasza kgymac (#26349) üzenetére


sogesz
csendes tag

És tényleg ott volt! Ügyesen el volt rejtve. Köszi kgymac!

(#26353) kgymac válasza gergely64 (#26351) üzenetére


kgymac
őstag

Kicsit régen volt már...

(#26354) janihunk válasza HebokA (#26318) üzenetére


janihunk
senior tag

A System format hol van?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#26355) #84490496 válasza janihunk (#26354) üzenetére


#84490496
törölt tag

Cwm. Összefoglalóban le van írva emlékeim szerint..

(#26356) Milestone2 válasza janihunk (#26354) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A mounts and storage menuben...
Minden recovery más, format system után még kell formát custpack vagy format system/app is, hogy meglegyen a clean-install...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26357) janihunk válasza Milestone2 (#26356) üzenetére


janihunk
senior tag

:R :R

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#26358) gergely64


gergely64
tag

Bagyusz mágus feltett egy új SCI romot, valami infó jó lenne róla! :K

(#26359) bagyusz válasza gergely64 (#26358) üzenetére


bagyusz
őstag

Ups, véletlen publikba ment, ezt későbbre akartam, de már mind1. :) Sok újdonságra nem lehet számolni az előzőhöz képest. Annyi, hogy van benne oc, plusz a JRD-s "felületet" meghagytam, valamint bekerült a gyári zseblámpa app.

(#26350) namerke: Gratulálok, :) :C akkor ezek szerint sikerült átjutni a nehézségeken.

(#26360) gergely64 válasza bagyusz (#26359) üzenetére


gergely64
tag

Köszi az infót róla, egy próbát mindenképpen megér, a gyári ICS rettenetes volt ezen a vason. Nálam! :K
És köszi a munkáidat, lassan nem győzzük letesztelni őket olyan gyorsan jönnek. :R
Üdv!

(#26361) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok! Új CM-ben sajnos android.process.media leállásokat kapok, illetve ha a gps bekapcsol, kapásból restart jön :(
Persze volt wipe, "hozzá való" reco-val ment fel...
Most újrahúzom, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#26362) Milestone2 válasza helixP (#26361) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Melyikben?
Az új cm11-ben?
Vagy a most véletlen kikerült új ICS-ben?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26363) pakardo


pakardo
tag

nekem az új cm 11 megy rendesen,habár még kicsit remeg a maps :) de attol függetlenül el lehet navigálni vele
Köszönjük szépen remek munka !!
Bagyusz : a közeljövöbe lehet számitani frissebb MIUI ra ? (nem vagyok telhetetlen csak kiváncsiságbol kérdezem :) )

Üdv : pakardo

(#26364) helixP válasza Milestone2 (#26362) üzenetére


helixP
nagyúr

Ahogy írtam, az új CM-ben.

(#26365) Milestone2 válasza helixP (#26364) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó van, én is olvashatok félre...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26366) bagyusz válasza pakardo (#26363) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem lesz mivel az új miui kiadású miui "extrák" miatt már nagyon belassul a teló.

(#26361) helixP: Sajnos a cm11-hez sok minden kellene, hogy normálisan működjön, legfőképpen egy új 3.4 kernel, máskülönben inkább hasonlít a balatonszeletre mint a kitkatre.

[ Szerkesztve ]

(#26367) helixP válasza bagyusz (#26366) üzenetére


helixP
nagyúr

Tehát az hogy GPS-bekapcsra restart van az nem egyéni hiba nálam? Mert most újrahúztam és sajna az első (általam elvégzett) újraindítás után előjött ismét, a mediaprocess gonddal együtt.

Ezzel együttbis persze köszönjük a munkádat ;)

[ Szerkesztve ]

(#26368) dvdbackuper válasza helixP (#26367) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Nekem tökéletes a GPS, legújabb CM11...
Néhány újrainduláson kívül eddig semmi gond vele...

(#26369) bagyusz válasza helixP (#26367) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem tudom, azt pont nem néztem meg. :U Az baj, hogy napról napra közeledünk inkompatibilitás felé. :((

(#26371) #84490496 válasza bagyusz (#26369) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kiöregedett a teló,mint én :)

SP legalább bevállt Neked?

(#26373) Milestone2 válasza bagyusz (#26369) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az a baj, hogy ezt hallom ( inkompatibilitás ) minden készülékemnél... Messze még a hûségidô vége... De már most inkompatibilissé váltam... ( Na jó, nem én, a készülékeim )

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26374) janihunk


janihunk
senior tag

Üdv. Csütörtökön délután elment a hálózat a telefonomról. A kártyám működik másik telefonban. Cm et is cseréltem mondom hát ha ott a hiba. De nem. A telefon Telenor bónuszban lett véve kártyásan kp re. Lehetséges hogy az IMEI szám alapján letiltották a telefont?

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#26375) bagyusz válasza #84490496 (#26371) üzenetére


bagyusz
őstag

:D

Ahan, anyag használatra ég is föld, mondjuk az első széria hátlapja nem illeszkedett normálisan, de ezt már javították, Gyári 4.1 rom egész jól használható, különösebb gond nincs vele, viszont a 4.3 rommal már vannak bajok főleg a I/O résszel mert hajlamos belassulni, de amúgy használható, elméletileg majd jön egy patch rá. Anno az idol s és e között vaciláltam, hát nem bántam meg. :D Főleg, hogy az idol s-ben nincs otg/mhl support miközben a HW tudja, másrészt azért a sony gyári szoftver extrái nagyon jók.

Fórumról meg no komment. :D Nagyon sok az egy bites user.

csak egy példa: "4k videó szaggat sp-n, deszar már"

(#26374) janihunk: Másik simmel próbáltad?
(#26373) Milestone2 : LG? Az még most éli gyerek korát. :)

[ Szerkesztve ]

(#26376) janihunk válasza bagyusz (#26375) üzenetére


janihunk
senior tag

Nem, nincs több 20 as a közelemben. Ha bent van a sim azt írja csak segélykérés (pannon) Tehát a sim-et felismeri.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#26377) bagyusz válasza janihunk (#26376) üzenetére


bagyusz
őstag

Attól függetlenül, még autentikációs folyamatok meghiúsulhatnak valamiért, ezért lenne érdemes másik simmel is kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#26378) Milestone2 válasza bagyusz (#26375) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát, az lehet, hogy gyerek, de az LG a fürdôvízzel együtt a gyereket is kiöntötte.
ICS az utolsó, frissebbet már nem kap.
A 4.4-eket meg a JB AOSP-ból kreálják.
Official CM11 nincs és nem is lesz.
Ha kijön a MIUIv6, az sem lesz már állítólag compatible...
Official CM10.2 fejlesztése is megállt...
Szóval akár gyerek, akár nem............ :O

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26379) HebokA


HebokA
csendes tag

sziasztok

valaki próbálta ezt a mod-ot az új romon ? van valami effektív hatása ?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=49640801#post49640801

(#26380) wwenigma válasza helixP (#26367) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

GPS-t rendszeresen kapcsolgatom jobbra balra, semmi gond nincs vele. A ROM alapsebessége is visszaállt a normálra.

bagyusz: 4/8K még a gépemen is szaggat pedig picit erősebb a konfig. :D Azert durva a kép csask 10G a 18 perc...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26381) helixP válasza wwenigma (#26380) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor ismét előjött a "minden telefon más" effektus?

(#26382) Milestone2 válasza helixP (#26381) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam is minden megy, amit én használok....úgyhogy szerintem IGEN, megint előjött az effektus...
(Említettem már, hogy nyavalyognak páran a HDMI működésképtelensége miatt, volt aki a videokamera appra nyifegett, hogy lassan reagál)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26383) bagyusz válasza wwenigma (#26380) üzenetére


bagyusz
őstag

Nah jó, de a 4.x inches telón elvezet lehet nézni a 4k-s egér mozit. :W :D

(#26378) Milestone2: Érdekes, mert AOSP-re nehezebb buildelni, cm-nél szinte minden elő van készítve.

(#26384) #84490496 válasza bagyusz (#26383) üzenetére


#84490496
törölt tag

5. Hónap közepén valszeg Idol S lesz. Zaklathatlak AOSP és cm ügyben? :D

(#26385) bagyusz válasza #84490496 (#26384) üzenetére


bagyusz
őstag

Te tudod. :) Persze, segítek, ha kell.

(#26386) #84490496 válasza bagyusz (#26385) üzenetére


#84490496
törölt tag

IdolS vagy LG F6. Másra nincs pénzem. :(

(#26387) Milestone2 válasza #84490496 (#26386) üzenetére


Milestone2
nagyúr

LG-ről (Mesteremet) kérdezd, hivatkozz rám (mert egyébként morgós medve, de talán ha rám hivatkozol, kedvesebb lesz a szokásosnál), ő nemrég vett F6-ot, azóta túrja fúrja mókolja, szóval ismeri, mint a tenyerét.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26388) namerke válasza bagyusz (#26359) üzenetére


namerke
tag

Köszi, és köszönök minden segítséget. :) Elviekben minden működik benne, legalább annyira mint cm-ben, hála a forrásaidnak.

Sajnos minél többet olvasgatok a témában, még noob-ként is látom, hogy frissített kernel és ion támogatás nélkül nem húzza sokáig szeretett telefonunk.
Egy kernel frissítés gyorstalpaló után szívesen segítenék ebben is, bár gyanítom ez nem két soros téma lenne.
Git kezelés úgy-ahogy megy, kernel forgatásról xda-n van leírás tucatnyi, de részletek nélkül kevés vagyok.

Találtam egy fejlesztőgárdát akik elvileg msm7x30 alá faragtak egy másik készülékhez ION supportot, a gond csak annyi, hogy ők 6-8 nagyon okos főből állnak, és így is több hónapig tartott elkészíteni nekik. :U

Mindenesetre amíg megy addig próbálom a PA vonalat frissíteni.

(#26389) Milestone2 válasza namerke (#26388) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#26390) bagyusz válasza namerke (#26388) üzenetére


bagyusz
őstag

Van nekem 3.0.x-s kernelem amibe már beleraktam az ion patcheket, csak éppenséggel a kamera nem működik vele, pedig úgy konfigoltam, hogy a kamera a PMEM-t használja. Napokban megkaptam fönix-től a patrcik által készített 3.4 kernelt csak ott nem ad képet, de amúgy bebootol vele. Jó lenne tovább vinni ezt a szálat, de ide már hardcore programozó kell.

#26386) Fakirr1: Ha választani kell akkor az LG mellett raknám le voksom. Sok jót hallottam róla. Akku időben biztos jól fog szuperálni.

[ Szerkesztve ]

(#26391) #84490496 válasza bagyusz (#26390) üzenetére


#84490496
törölt tag

Lényegében szerintem: akku vs full hd kijelző ; nyitott vs zárt bl. ; 4,5" vs 4.7"; minőség +support :D . Túl sok a pro-kontra. :)

[ Szerkesztve ]

(#26392) namerke válasza bagyusz (#26390) üzenetére


namerke
tag

Az a kernel nagy kincs. Legalábbis Patrick írásai alapján. Ha jól emlékszem Patrick korábban arról írt, hogy még vsync-et is összehozta valahogy, nem tudom mennyi részeltet közölt ezekkel (valamint egyéb módosításokkal) kapcsolatban Fönix, csak bugyuta tippeim vannak, hogy esetleg Boardconfigot kellene ehhez mérten konfigolni ha eddig ez nem történt meg.

A kamerás részhez pedig szintén csak tippem van, ami lehet totál hülyeség, de [ezen a linken] elérsz egy kernelt, annak is egy módosítását, Itt is ion implementálást csináltak egy eszközhöz, először pmem kamerával, aztán áttértek ion-ra, elvileg ez valamennyire követhető. A lényeg, hogy a PMEM-re elvileg EBI1 memória típust kell használni, ION-ra pedig EBI0, bár van egy olyan sejtésem, hogy erről te már rég többet tudsz mint én valaha fogok.

Amúgy meg : [kép]

(#26393) helixP válasza namerke (#26392) üzenetére


helixP
nagyúr

Szép a nyakkendőd ;)

És köszönjük a Te munkádat is! Lehet, hogy felszórom majd az enyémre is, ha már a másik nem működik nálam megfelelően.

(#26394) bagyusz válasza namerke (#26392) üzenetére


bagyusz
őstag

Maga a 3.4 kernelhez CAF forrásból fordított rommal teszteltem, valamint egy recovery-vel is. ADB, partíció mount van, meg úgy alapesetben be bootol teló. A legnagyobb gond, hogy nincs kernel log, így csak vaktában tapogatódzik az ember, hogy miért merevedik be az alca logonál.

ION-s kernelt annyira nem erőltettem, mert gyakorlati hasznát nem láttam 4.4 alatt(az új webkites böngésző ugyan úgy be laggolt, a maps ugyan úgy ugrált, pedig ezek erősen az ION osztott memóriára hagyatkoznak), de szerintem ez is azért van mert már régi kódokat használtam fel, ezért is lenne jó a 3.4 kernelt összehozni.

(#26395) #84490496 válasza bagyusz (#26394) üzenetére


#84490496
törölt tag

Anno a 7-es( ha emléxel) a framework miatt hisztizett.. nem lehet,hogy most is ez van? Mellékesen : csatlakozom namerkéhez: i've no idea :)

[ Szerkesztve ]

(#26396) bagyusz válasza #84490496 (#26395) üzenetére


bagyusz
őstag

A-a, maga kernellel van a baj.

(#26397) namerke válasza bagyusz (#26394) üzenetére


namerke
tag

pü.

(#26398) bagyusz válasza namerke (#26397) üzenetére


bagyusz
őstag

rePÜ

(#26399) #84490496 válasza bagyusz (#26398) üzenetére


#84490496
törölt tag

Tuti,ha te mondod.log miért nem megy? Nincs beleírva,vagy csak nincs bekapcsolva a loggolás?

(#26400) bagyusz válasza #84490496 (#26399) üzenetére


bagyusz
őstag

Mert az alcatel egyedi JRD KERNEL_PANIC_LOG kódjai natúran nem kompatibilisek a 3.4 kernellel, módosítani kellene.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.