Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) Weaver válasza djtoomi (#5100) üzenetére


Weaver
senior tag

azzal lebeszélném az adásvételt vmi elhagyott helyen... :DDD

(#5102) Dr. Romano válasza Weaver (#5101) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:DD :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5103) djtoomi válasza Weaver (#5101) üzenetére


djtoomi
addikt

:DDD :DDD :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5104) udi válasza Weaver (#5101) üzenetére


udi
őstag

Ezen fél órát röhögtem :DDD :D

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5105) XaraX válasza djtoomi (#5100) üzenetére


XaraX
addikt

nem egyedül vagy az 1. helyen,ez vigasztaljon ;)

[ Szerkesztve ]

(#5106) Shkiz0 válasza udi (#5095) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Azért érdekes hogy nap mint nap jár a ph-n, és még csak ide se néz, és a privimre se válaszolt, amiben megemlítettem neki hogy itt szóvá teszem a dolgot.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5107) swgamer válasza Shkiz0 (#5106) üzenetére


swgamer
csendes tag

Na sziasztok ki a tököm mondta neked, hogy nem veszem vissza

A telefonod te sem veszed fel hiába hívlak ………..
Én is beszámoltam ezt a switchet a fenesse gondolta, hogy nem jó…….

És igen is elfoglalt vagyok……… Lakást vettem, és szét van az egész ház szal érted

Nem tudom, minek hisztizel itt én is tudtam várni 2 hetet mikor azt írtad hogy kell

Átutalom a pénzedet a számládra, ne aggódj már annak ellenére, hogy szétszedtétek
nem az egyetlen üzletet már itt ez nekem sem ….

Ez hogy ez így jött össze nem én tehetek, abban vagyok hibás, hogy nem próbáltam ki sory

Azt mondtam meg is tarthatod nem érdekel annyira Feleslegesen fújod fel a dolgot reggel megy a pénzed ………

Akivel meg beszéltél az a feleségem és nem a barátnőm szal remélem ezzel ezt le is zártuk..……
:(((

(#5108) djtoomi válasza XaraX (#5105) üzenetére


djtoomi
addikt

Tudtommal nekem egyedül van 9 fekám.Nem? :F 2.,3. az 6-6 pötty.Nekem is 6 van amúgy, csak 3 "véletlenül" odapottyant. :U

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5109) fuzik


fuzik
aktív tag

sihto fórumtársnak kérek szépen egy hatalmas feketét. (Természetesen a csalós topikban kérek neki egyebet is ;] ... remélem megkapja.)

Pypec néven árult egy Titan Amanda hűtőt. Privátban megállapodtunk hogy esztergomban veszem át. Tegnap jeleztem neki, hogy akkor hétvégén (családi hajókirándulással egybekötve) megyek esztergomba, és átveszem a hűtőt. Mivel nem válaszolt utánanéztem, hogy mi történt vele - kiderült, hogy dupla reg miatt bannolva lett. De közben az is kiderült, hogy az 5k -s megállapodásunkat követően a másik nickjével újra felrakta a hűtőt persze lényegesen drágábban. Amikor kérdőre vontam, hogy most mi a helyzet - bevallotta, hogy tényleg az ő nickje volt Pypec - és a megállapodásunk tárgytalan, mert a mai napon 10k -ért eladta a hűtőt.

Kerüljétek messze. Szívem szerint "csaló" neonreklámot tennék minden hirdetésébe.

A hajókiránduláson tuti jól fogunk szórakozni :DD !

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#5110) XaraX válasza djtoomi (#5108) üzenetére


XaraX
addikt

Hm,vigasztaljon a tudat,hogy nem csak neked egyedül van 9,hidd el nekem.

(#5111) poffsoft válasza djtoomi (#5108) üzenetére


poffsoft
addikt

pontosabban? mire gondolsz? melyik a jogos, melyik a nem???

Xarax: ????

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5112) XaraX válasza poffsoft (#5111) üzenetére


XaraX
addikt

Küldtem pivit.

(#5113) djtoomi válasza poffsoft (#5111) üzenetére


djtoomi
addikt

Rákerestem a nevemre, van ugyebár legelső, Chaser kollégától, de emgkapta a procit, gondolom amiatt az nem jár,d e ha igen, akkor is sok van....
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Chaserrel eggyütt 7. :F :U

XaraX: Ki a másik? :F :R

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5114) udi válasza XaraX (#5105) üzenetére


udi
őstag

Jesszu tomi ranglista-vezető??!!
Hmm :)
Remélem pirosban is az lesz!!

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5115) XaraX válasza udi (#5114) üzenetére


XaraX
addikt

Tomi jó útra tért,megbánta bűneit.

(#5116) Nyugdíjas válasza fuzik (#5109) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem is mondtad:U
visszamennyééé!:Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5117) fuzik válasza Nyugdíjas (#5116) üzenetére


fuzik
aktív tag

Nem, mert el voltunk foglalva az enzotechezéssel.... :O

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#5118) Shkiz0 válasza swgamer (#5107) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Soha nem azt állítottam hogy nem veszed vissza, hanem hogy csak eddig úgy tünt csak üres szavakat, és ígérgetéseket kapok.

Mikor hívtál nem voltam itthon, de a telóm itthon maradt, és most értem haza, és gondolom nem örülnél ha most hívnálak fel...

Nem fújom fel már ne is haragudj, de ha arra van idöd hogy uppold a hírdetéseidet, akkor gondolom 1p még belefért volna, hogy válaszolsz a pm-re, hogy bocs nem volt idöm, de ekkor meg akkor legkésöbb megvan.

Hisztiről meg annyit, hogy én megmondtam hogy húsvét után 25-26 körül lesz pénzem, és ha jól tudom 28.-án el is mentem érte, te meg csak annyit mondtál hogy átutalod.
Nekem a minimum annyi, hogy ha elfoglalt is vagyok, azért akad 1-2 percem hogy megíjram hogy bocs nem volt idöm bankba menni, de intlézem hamarosan.

És mégegyszer mondom, nem lett volna ez, ha szakítottál volna 1-2 percet rám.
Szerintem más is hasonlóan cselekedett volna ha a pm-ekre se válaszolsz, és ennek ellenére minden nap feljársz.

És mondtam hogy nem fogom megtartani, hanem saját költségen visszaküldöm, vagy ha arra járok akkor odaadom.

Akivel meg beszéltem nem mutatkozott be (én igen) szal fingom se volt hogy barátnőd vagy feleséged vagy hugod vagy bárki, mivel én se vagyok gondolat olvasó, meg uri geller.

Én nem érzem úgy hogy felfújtam, de talán részben híbás is vagyok, de mint mondtam ha szakítottál volna rám 1-2 percet és válaszolsz a pm-ekre akkor mindez elkerülhető lett volna.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5119) Dr. Romano válasza djtoomi (#5108) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Nekem is 6 van amúgy, csak 3 "véletlenül" odapottyant. "

Váá nem mondod hogy ezek a negatív pontok csak úgy randomszerűen záporoznak az emberekre :DDD
Mostmár akkor óvatos leszek itt a PH-n :DDD

Xarax

Te tudsz valamit amit sokan nem, mi a titkod? :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5120) Picco válasza Dr. Romano (#5119) üzenetére


Picco
addikt

hogy igaz kereskedo legyek: nalam vehetsz ocsoe feketepontot :DDD

udi: el vagy tunve fonok :)

xarax: izgatott a plebs, mondd mar el nekunk is h ki a masik :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5121) Shkiz0 válasza Shkiz0 (#5118) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Telón megbeszétük, rendeződött a dolog. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5122) Weaver válasza Shkiz0 (#5121) üzenetére


Weaver
senior tag

akkor mehet a sztori a "minden jó, ha a vége jó" topicba. :C

(#5123) Frankiee


Frankiee
csendes tag

na ennyit az újként hirdetett dvd íróról, - amit én 1 évet használtam azt újként hirdette :(( -

NAGYON VIGYÁZZATOK VELE !!!

MÁSOKAT IS ÁRUL :((( :(((

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5124) XaraX válasza Picco (#5120) üzenetére


XaraX
addikt

Az illetékessel megosztottam információimat már. :)
Egyébbként semmi titok,hiába tiltott,azért vannak nick-ek,amik ugyanazon személyt takarnak.

(#5125) greatchaos válasza djtoomi (#5113) üzenetére


greatchaos
addikt

nem olvassuk vissza apontjaidat, de biztos lehetsz benne, hogy nem potyognak cak úgy feleslegesen a pontok. erről garantállak, mint pár hónapja privben is, amikor megkerestél ezügyben. a fennmaradó hiányzók valószínűleg "elbújt" hsz-ek lehetnek, amilyek egyértelműen rád vonatkoznak, viszont a kereső nem adja ki, mert pl: nekem is volt kellemetlen üzletem a ...-tal jellegű hsz-ből jött a pont

(#5126) udi válasza Picco (#5120) üzenetére


udi
őstag

Dehogy tüntem,csak ritkábban járok errefele :)
Hihetetlen..hogy lettél őstag??Vazze én is veszek őstag rangot ;] ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5127) poffsoft válasza udi (#5126) üzenetére


poffsoft
addikt

emeltdíjas sms-sel, ugye? :P

Xarax nekem már elárulta a titkot.... :B

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5128) udi válasza poffsoft (#5127) üzenetére


udi
őstag

Jaja,honnan tudod???Hihetetlen hogy kifecsegik....
Nem baj majd jol irogatok mindenhova hogy PH-kedvence legyek :DD :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5129) P00By válasza udi (#5128) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt nem fogják díjazni ;]

(#5130) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Valaki dobjon már egy privit erről a titokról, mert most emiatt nem tudok majd nyugodtan eludni... :( :DDD :DDD

udi

Az nem jó stratégia, azzal max. csak a modik kedvence leszel :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5131) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Szeretnék egy feketepontot adni Devil360 kollegának. Az üzletünk már régebben volt. Megállapodtunk az árban, úgyvolt kövnap fel is adja a postára a procit, én meg utalok. Elmentem a bankba, kiszedtem a LEKÖTÖTT pénzemet, mert örültem, hogy ilyen jó procit sikerült találnom. Gondoltam utalás előtt itt a bankban megnézem mégegyszer a privátjaimat, mert nem emlékeztem, hogy kell -e valamit írnom a megjegyzésbe. Erre olvasom, hogy sajnos ha meg akarom venni a procit,10k -val drágább lesz, a megállapodásunk ellenére is. Ez csak azért volt számomra furcsa, mert ő mondta azt, hogy ha ennyit magadok érte, akkor vihetem. :((( Szóval rendesen átrázott, és ezen felül még tiszteletlen is volt velem szemben. Ezen az egészen legalább 6k -t buktam a semmiért... :( Úgy voltam vele, hogy elmegyek hozzá és revansot veszek, de aztán ezt az ötletemet dobtam, pedig megérdemelte volna.
Vigyázzatok vele, most is van egy elég durva aprója:

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5132) udi válasza Dr. Romano (#5130) üzenetére


udi
őstag

P00By:dede tuti dijjazzák majd :) kapok jo kis bant ajándékba ;]

Dr. Romano:tommy után én is az akarok lenni :DD jó ha ilyen befolyásos emberekkel jóban vagyok :)
Viszont van még egy megoldás,hivj fel a számomon (06904445556) és elmondom a titkomat :U
Ne ijedj meg ha női hangon veszem fel a telefont,kérdezz bátran ami a lelkedet nyomja ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5133) Gino20


Gino20
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném mondani, hogy Vinz-el vigyázzatok, mert az neki a szórakozás ha mást át tud verni.
Az történt, hogy rendelt tőlem N73 házat majd múlthét csütörtökön nem jött el a találkára :((( (ott malmoztam 1 órát és a telót meg kikapcsolta) majd jött valami habiszti szöveggel, hogy én béla vagyok és a bátyám elutazott majd csak szerdán jön haza és akkor keressem. Ezek után ő hívott szerdán és csütörtökre megbeszéltük a találkát. Direkt ez miatt mentem be Pestre de megint nem jött el :((( . Hiába hívtam nem vette fel majd egy idő után meg kinyomta a telefont. KICSIT SZÉT VER AZ IDEG :W :W mikor direkt neki rendeltem a házat és most meg itt rohad.
Az ilyen rohadt gyökereket le kellen e tiltani. :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#5134) Dr. Romano válasza udi (#5132) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Végre mostmár tudom hol dolgozol ;] :DDD ;)
Hívnálak, csak ne lenne emeltdíjas a számod, de lehet inkább dobok rá egy visszahívót :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5135) udi válasza Dr. Romano (#5134) üzenetére


udi
őstag

Hát figy,a Joli és a Betty is mondta hogy őket is hivogatod.
Ha engem hivsz nem csak a pénzed megy el hanem tanácsot is kapsz :D ugyhogy tutira megéri neked :K

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5136) Dr. Romano válasza udi (#5135) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:DDD :P

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5137) udi válasza Dr. Romano (#5136) üzenetére


udi
őstag

Dr. Romano őstag,vigyázzatok vele,mert eszméletlenül tudja nyujtogatni a nyelvét rám.
(nézzd meg felettem)
Lehet hogy másokra is veszélyes.
És ha megadod a telefonszámodat akkor meg felhiv és csak szuszog a telefonban..
Furi egy alak :D :DDD :DD

ehh ehh ;]
(mielött valaki komolyan venné ez csak vicc!!ugyhogy nem megadni tömegesen a telefonszámotokat!!)

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5138) Dr. Romano válasza udi (#5137) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát aki férfi létére női hangon beszél a telefonba az csak ne beszéljen :DDD :DD
A nyelvnyújtogató tudományomat meg igazából a nők értékelik csak igazán :D

(szeritem kapni fogunk a sok off miatt :D )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5139) Seelaard


Seelaard
tag

Scytam nevű felhasználóval nem érdemes üzletelni. Vettem tőle egy videókártyát, de elfelejtette hozzá adni a tápkábeleket. Azt ígérte majd postázza. Tápkábel nincs, hazugságokat viszont sokat kaptam. :(
Elkerülendő.

Szilárd

(#5140) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Ha bárki tud valami infót mondani Hiperg-ről, kérrem ossza meg velem. Cím, tel. szám, bármi érdekel.
Előre is köszi!

(#5141) udi válasza Dr. Romano (#5138) üzenetére


udi
őstag

Erre tudnék még pár dolgot írni :DDD
Na jo,igazad van, OFF-vége :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5142) XaraX válasza Daemon09 (#5140) üzenetére


XaraX
addikt

Minden érdekel?
Én csak ennyit tudok sajna...
[link]

(#5143) somé válasza Gino20 (#5133) üzenetére


somé
őstag

Szia,amit le kell vonni a dologból: hozass,rendelj bárkinek,de kizárólag ha előre elutalta a vételárat.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#5144) Daemon09 válasza XaraX (#5142) üzenetére


Daemon09
őstag

:DDD Leginkább telefonszám, cím... Ilyesmik érdekelnének.

(#5145) Picco válasza Daemon09 (#5144) üzenetére


Picco
addikt

mi tortent?

udi es Dr. Romano: ti nem vagytok normalisak :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5146) udi válasza Daemon09 (#5144) üzenetére


udi
őstag

Igen erre én is kiváncsi lennék :U

Picco:voltam az valaha is ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5147) XaraX válasza Daemon09 (#5144) üzenetére


XaraX
addikt

Addig jó,amig nem érdekelnek ezek az adatok vele kapcsolatban.
Sajna,ha már szükséged van rá,akkor az gáz. :(

(#5148) Daemon09 válasza Picco (#5145) üzenetére


Daemon09
őstag

Már nem most történt. Kicsit átb@szott... :(((

udi Téged is?

XaraX : Miért is?

(#5149) XaraX válasza Daemon09 (#5148) üzenetére


XaraX
addikt

Venni nem akarok tőle semmit,ezért nem érdekelnek az adatai.
"Már nem most történt. Kicsit átb@szott..."
Erre gondoltam pont,hogy gáz.

(#5150) Daemon09 válasza XaraX (#5149) üzenetére


Daemon09
őstag

Nembaj, ami késik, nem múlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.