Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Speed® válasza magi20 (#4449) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Te sem vagy ártatlan, mindig is érdekes elképzeléseid voltak az árakat illetően ;p
Nem egyszer futottam bele ajánlatodba amit ha nekem tettél volna, hát khmm..;]

[ Szerkesztve ]

(#4452) P00By válasza Nyugdíjas (#4446) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez így logikus is. Felőlem csinálják csak ne velem napi rendszerességgel :( ;] :P

MOD: Pont most volt mégegy... :))

[ Szerkesztve ]

(#4453) Nyugdíjas válasza magi20 (#4449) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Őőőő, izé, ez a topic még mindig nem erreől szól.
szerk.: kutyusokkal mi a helyzet?;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4454) sedo


sedo
tag

Üdv újra itt mindenkinek!

Szomorúan látom, hogy Benked Barnabás nevű emberünk még mindig aktívan tevékenykedik a fórumon.
Az én ügyem óta már többen is megkerestek vele kapcsolatban, akinek tudtam segítettem. Nem túl gyorsan, de végre sikerült elérni azt is, hogy a rendőrség komolyan foglalkozzon az üggyel, ügyekkel.
Szeretnék megkérni mindenkit, akit Benked Barnabás megkárosított, az bátran tegyen feljelentést a rendőrségen, és tegye hozzá, h Benked Barnabás ellen csalás és más bűntettek gyanújával eljárás folyik. Azthiszem perpillanat a székesfehérvári rendőrkapitányságon intézik az ügyeit, de természetesen bárhol fel lehet jelenteni, és érdemes is.
Amennyiben bárkinek kérdése van, vagy bármi érdekes információval rendelkezik az írjon az adataimnál megadott e-mail címemre. Valamint az is írhat akit hozzám hasonlóan átvert, részletesen, a privát beszélgetést is csatolva, nagyon szívesen megemlítem a rendőrségen, lesz rá lehetőségem, de ahhoz, h biztosan eredménye is legyen a ti ügyeteknek is, nektek is meg kell tenni a feljelentést.

Mindenkinek köszönök mindent előre is, további jót!

(#4455) magi20 válasza Speed® (#4451) üzenetére


magi20
senior tag

:C :C

lehet persze,de akkoris amit írt,hogy vki ezen gondolkodik,hogy ha haverja nevében is írnaés lejönne,és akkor mit szólnék,erre írtam a vicces dolgot:-)

vagyis ezért írtam be.

Tudod ha tudnád én milyen ajánlatokat kapok.

Nem futhattál bele sokszor,mert priviben írom szinte mindig,ezt nem értem.
keverhetsz egy másik magival.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4456) magi20 válasza Nyugdíjas (#4453) üzenetére


magi20
senior tag

Megvannak thx-------egyre szebb a kisebbik,,kértek képet?
megy agility-zni,és kiállításra is.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4457) Speed® válasza magi20 (#4455) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Persze, a fenyegetőzése vicces volt, főleg, hogy miért.
Az ajánlataiddal pedig biztosan publikban találkoztam.

(#4458) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom szoktak e ezért adni feketepontot adni de én most adok mert kicsit megszivattak...

A következő volt a dolog vga-t árulok, irt nekem hogy kell neki megveszi, a további részleteket msn-en beszéltük meg...Megbeszéltünk most egy pár órával ezelőtt mindent lefixálja (postán kellett küldenem volna) telószámomat elkéri holnap mondta adjam fel elsöbségivel mert kell neki, mondom oké reggel feladom megyek is csomagolni mondja oké lefixált mindent...Becsomagolom szépen, mivel a gépemben volt, igy uj vga berakás után mindig ujrarakom az egész wint igy is tettem bő 2 óra alatt ujra is raktam az egészet erre most olvasom, "Bocs de találtam egy másikat" :W

Nem 1-2 üzletem volt már sose vertem át senkit mindenkivel szerintem a legkorektebb voltam, és ha én valamit lefixálok azt nem változtatom meg utána mert szerintem etikátlan és bunkóság főleg hogy igy még hogy ennyit szoptam most vele igaz nem ért anyagi kár de nem is ezért irok be hanem amiért ugymond leszivatott...

Nem tudom ki hogy itéli ezt meg, de én akkor is adok 1 fekete pontot zoltan75-nak!

(#4459) shteer válasza B-L-A-C-K (#4458) üzenetére


shteer
titán

ilyenért nem szokás, még ha szopás is volt vele :(

..szerintem jónak tűnik

(#4460) B-L-A-C-K válasza shteer (#4459) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért ha te lefixáltatsz valamit és be is csomagoltatod az illetővel és utána rá 2 órával meg megirod bocs mégsem kell nem lennél bunkó?

(#4461) shteer válasza B-L-A-C-K (#4460) üzenetére


shteer
titán

de, elismerem jogosan vagy felháborodva. azonban nem ez nem olyan súlyos bűn mint a hibás termék eladása, nemfizetés, garizás megtagadása... remélem azért érzed a különbséget

ilyen visszamondásom már volt, de legalább szólt. van akinek még az is nehezére esik

..szerintem jónak tűnik

(#4462) greatchaos válasza B-L-A-C-K (#4460) üzenetére


greatchaos
addikt

rosszabbul jársz, ha elküldöd neki postán aztán nem veszi át... (utánvét esetén)

(#4463) Shkiz0 válasza B-L-A-C-K (#4460) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

elhiszem, hogy szarul esik, de ennyi miatt nem szokás feketét adni, max csak megemlíteni hogy szerinted nagyon unkorrekt az arc.

shteer:
baszki te sose alszol? :D

greatchaos
grat a new arcodhoz :C

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4464) B-L-A-C-K válasza shteer (#4461) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát ha nem csomagoltam volna be precizen, meg nem raktam volna ujra a wint akkor én is sz@artam volna bele...

Mind1 nem offolok tovább részemről lezárt ügy...

Megyek fexek jó éjt... :R

(#4465) greatchaos válasza Shkiz0 (#4463) üzenetére


greatchaos
addikt

nem tudtad, hogy az autobotok mindig vigyázák az emberek álmát? ;]

(#4466) Shkiz0 válasza B-L-A-C-K (#4464) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Most kövezz meg, de ha amúgy is elakartad adni a vga-t akkor úgyis újra kelett volna raknod a rendszert nem? :B

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4467) B-L-A-C-K válasza Shkiz0 (#4466) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ne fárasssz... :DDD

(#4468) Shkiz0 válasza B-L-A-C-K (#4467) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

háde nem? :D
De. Van ilyen, velem is fordúlt már elő hasonló.
Ennél jobban én már csak azt utálom, hogy ha valakinek írok privit, és arra is lusta hogy visszaírjon rá.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4469) greatchaos válasza Shkiz0 (#4468) üzenetére


greatchaos
addikt

ennél még az a bosszantóbb, ha beír a topicodba, hogy kellene neki valami, hogy meg van-e még, aztán visszaírsz (én privbe szoktam) aztán arra meg nem ír vissza. hát ember az ilyen?

(#4470) Speed® válasza greatchaos (#4465) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Fene a dinobot pofádat, én is akarok valami ütős avatart most már :D
Bár a népszerűségre való tekintettel asszem nem Transformerest választanék, vagy ha igen, a klasszikus régi rajzfilmből, az a kedvencem :) Volt még anno VHSen egy mesém utána (~15éve :B ), aminek Robotix volt a címe, a mai napig nem sikerült sehol sem rábukkannom :( Ez rendkívül nagy trauma számomra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4471) Shkiz0 válasza greatchaos (#4469) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

hát ja. eléggé felhigultunk már, sok a csaló, szélhámos tizenéves csira, aki azt hiszi, hogy ha benyögi minden második hírdetésbe hogy "nekem ez kell tuti" azzal nagyobb arc lesz.
Alapelveket elolvasni luxus, az alapvető dolgokkal sincs tisztában, pedig ott van feketén-fehéren minden. Aztán meg ha bannolják 0 naposan akkor jön vissza másik nickel és elkezd vergődni,anyázni ámokfutni.
Másik meg még az első hsz. Az is kibír akasztani mikor ottvan benne minden, de ugye bekapcsolja a wrire only üzemmódot és meg se nézi. Főleg ha pár hsz-al elötte volt róla szó de visszaolvasni vagy a keresőt használni nem kell.
ha meg nem válaszolsz rá mert már belefáradsz akkor jön a privát üzik tömkelege, illetve a szélkakas, gazemberség, hupkolás, hogy az ő postjára senki sem válaszol. :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4472) greatchaos válasza Speed® (#4470) üzenetére


greatchaos
addikt

látom egy húron pendülünk. azt is imádtam, sőt imádom innen végig tudod nézni. én letöltöttem mindet, aztán hozzá egy kis menü, azt durr ki dvd-re:D

Bront a másik nagy kedvenc:D

[ Szerkesztve ]

(#4473) Speed® válasza greatchaos (#4472) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én Boltart jobban csíptem. "Wroaaarrr, Boltar want more battle!" ;]
Megvoltak ezek, sajnos az eredeti szinkronos VHSemet törölték :o
Ha valahol belefutnék, megvenném, nem sajnálnám rá a hunvalutát.
Imdbn olvastam egy arc hozzászólását, azt írta, hogy "szánalom az egész mese, egy 14"os pontmátrix kijelző jutott a bolygó irányításásért felelős compucoreba"
De minek okoskodik, ezt ő nem értheti :D Nekem meghatározó élmény volt :)

[ Szerkesztve ]

(#4474) HolyFire válasza Shkiz0 (#4471) üzenetére


HolyFire
aktív tag

Az se jobb hogy megbeszéled valakivel a bizniszt meg hogy előtte hívod vagy írsz neki...de nem tudod felhívni mert ki van kapcsolva a telefon, azt miután szarrá áztál otthagyod a picsába ....másnap megemlíted neki a dolgot hogy ezt azért nem kellett volna és még ő basz le engem hogy mert ő nem válaszol sms-re, meg hogy én nem hívtam, meg hogy ha hívtam akkor minek előtte és különben is ő ad el és nekem kell hívjam őt...persze ez kikapcsolt telefon mellett lehetetlen...nahh de mind1...De kérdem én...ha késik akkor miért nem hív vagy csörget meg??? Le is szarom....tudtam hogy vannak "érdekes" figurák, de hogy ennyire vastag bőrrel az arcon....hihetetlen.... Igazából csak az rossz a dologban hogy még a végén én vagyok a szar ember...azért ha számot megad akkor legyen már elérhető...vagy rugalmasság hogy ha késik csörget stb....

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#4475) HolyFire


HolyFire
aktív tag

az előző hozzászólásomból kimaradt hogy most dupla annyiért árulja a cuccot mint amennyiért én megállapodtam vele...

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#4476) greatchaos válasza HolyFire (#4475) üzenetére


greatchaos
addikt

de kicsoda??? - nick???

(#4477) HolyFire válasza greatchaos (#4476) üzenetére


HolyFire
aktív tag

[link] ha így jobb :R

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#4478) Superman


Superman
nagyúr

Az én ügyem egy adott kollégával elrendeződött, vagyis átvette a csomagomat, csak én láttam rémeket, egyszóval egyelőre még nem csalódtam a PH-ban, vagy csak nekem sikerült kifognom rendes üzletfeleket.

Viszont: az utóbbi időben több emailt kaptam, nem privátot, hanem emailt, hogy mennyiért árulom ezt, meg azt a cuccot és nem tudnánk-e alkudni, stb. Na most: én nem árulok semmit, azaz ha mégis, akkor azt itt hirdetem meg és privátban levelezem le. Soha, ismétlem, soha senkit sem keresek meg emailben, hogy saját portékámat áruljam, vagy kínálgassam. Az adatlapomon található email címemen csakis privát beszélgetéseket, levelezéseket szoktam bonyolítani. Tehát ha valakit megkeresnek a nevemben és valamit kínálgatnak, akkor az nem én vagyok, senki ne küldjön pénzt számlaszámra, se sehová. Aki ezt csinálja vagy le akar járatni, vagy épp engem pécézett ki, mert 2001 óta a fórumon vagyok és a jóhíremre apellálva akar pénzt kicsalni emberektől. Egyszóval mindenki ehhez tartsa magát.

[ Szerkesztve ]

(#4479) B-L-A-C-K válasza Superman (#4478) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom a PH! félisten rang miatt csinálnak ilyeneket, jelntéktelen emberek próbálj velük ne foglalkozni...

Szerk: Vagy azt hiszik te vagy az igazi Szupermen és megtusz oldani mindent... :D

[ Szerkesztve ]

(#4480) RoyalFlush válasza greatchaos (#4476) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Grat. az új rangodhoz :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4481) Picco


Picco
addikt

Greatchaos: grat az uj ranghoz, visszajossz topicot vezetni? :C
te kellessz a plebs-nek :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4482) greatchaos válasza Picco (#4481) üzenetére


greatchaos
addikt

[ Szerkesztve ]

(#4483) Picco válasza greatchaos (#4482) üzenetére


Picco
addikt

ezt ertsem ugy h megint te vezeted a topicot fonok? :))
ha nem akkor: visszamennye baszki :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4484) batmab


batmab
senior tag

mindenhol jó,de a legjobb sehol....

:R grat,Mester!! :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4485) kornél1 válasza batmab (#4484) üzenetére


kornél1
aktív tag

Mopi nevű felhasználónak feketepont

(#4486) kornél1 válasza kornél1 (#4485) üzenetére


kornél1
aktív tag

nem tartja magát a megbeszéltekhez

(#4487) Picco válasza kornél1 (#4486) üzenetére


Picco
addikt

ilyen egyszeruen nem fog feketepontot kapni, ird le pontosan hogy mi tortent aztan majd az illetekesek eldontik....

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4488) kornél1 válasza Picco (#4487) üzenetére


kornél1
aktív tag

jajaja! megbeszéltük hogy megveszek töle egy nokia E61i-t megbeszéltk mely nap tudok éte menni, kértem jöjjön ki ide és ide, mer nem ismerem Bp-et, erre irta, hogy csak xy-ig jön ki, márha egyáltalán meg lesz még a cucc... na most miután megbeszéltük az árat, stb, az ajánlattétel megvolt részéröl, én megállapodtam vele, ergo kötelezettségvállalás ugy gondolom mindenki részéröl fenn áll. de ö nem igy gondolta, le is irta, én akár mehetek pécsröl feleslegesen pestre, ha vki meglobogtatja a pénzt odaadja neki, felrugva a megállapodásunkat. hogy utána mi volt azt nem irom le, mert az nyomdafestéket nem tür. :R ja és ö mopi

(#4489) poffsoft válasza Picco (#4483) üzenetére


poffsoft
addikt

még nem rúgtak ki....
obiván bácsi....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4490) poffsoft válasza kornél1 (#4488) üzenetére


poffsoft
addikt

Így már jó lesz.... ;)
még várunk, hátha mopi is előáll egy verzióval....

[ Szerkesztve ]

(#4491) Picco válasza kornél1 (#4488) üzenetére


Picco
addikt

hat mivel nem ranagtott le foloslegesen pestre..szvsz nem fog feketepontot kapni...bar dontsenek az illetekesek...mindenesetre irtam neki 1 privit hogy tudja h felmerult itt a neve :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4492) kornél1 válasza poffsoft (#4490) üzenetére


kornél1
aktív tag

tölem elöállhat, adtam vettem már itt, és mindig korrketnek tartottak. már nem érdekel, csak ne irogasson olyat, hogy szex. kapcs.om van anyémmal. ennyi.

(#4493) kornél1 válasza Picco (#4491) üzenetére


kornél1
aktív tag

nem tudom mi ez a feketepont. csak más ne járjon igy... :R

(#4494) kornél1 válasza kornél1 (#4493) üzenetére


kornél1
aktív tag

de a megállapodás megtörtént...

(#4495) poffsoft válasza kornél1 (#4492) üzenetére


poffsoft
addikt

Világos, semmi gond nincsen. Ezért van a topik.
A fekete a negatív értékelés, rövidebben...

szépen körülírtad, sajna ez a szinvonal szerintem sem az igazi, hidd el! ;)

[ Szerkesztve ]

(#4496) greatchaos válasza kornél1 (#4494) üzenetére


greatchaos
addikt

ő mondta, hogy éhenkórász csóringer, tehát, aki előbb lobogtatja a lóvét, azé a cucc... sztem korrekt. mielőtt felmentél volna érte, rácsörögsz, hogy meg van-e, aztán ha megvan, akkor mondod neki, hogy indulsz és megveszed, azt ennyi. szvsz nem jogos a fekete

én sem rakok félre senkinek terméket, mert már néhányszer ráfátam, hogy tuti kell, meg minden, sőt, még többet is fizet... mikorra eljött az idő, akkora kiderült, hogy talált olcsóbban, vagy már nem is kell, vagy vett jobbat... én meg hoppon maradtam.

(#4497) poffsoft válasza kornél1 (#4494) üzenetére


poffsoft
addikt

értem, végülis nem vert át az üzlettel, időben közölte a feltételeit (ami szerintem nem szép a vidéki versenyzőkkel szemben), azonban a hangnem az tényleg elfogadhatatlannak tűnik ....

[ Szerkesztve ]

(#4498) greatchaos válasza poffsoft (#4497) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem, azért, mert valaki bunkó hangnemben beszél, attól még enm jár fekete. továbbá ő csak az egyik fél, aki érthetően sértődött

[ Szerkesztve ]

(#4499) poffsoft válasza greatchaos (#4498) üzenetére


poffsoft
addikt

1.) nem mondtam hogy fekete, azt mondtam hogy bunkózni nem ér! :B
2.) mondtam, várjuk meg mopi-t is
3.) már értesítették. Viszont ha nem jön ide, az jelez valamit....

4.) persze, hogy talált, mert nem engedtél mennyit a feléből!!! :DDD

so wait in patience...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4500) kornél1 válasza greatchaos (#4498) üzenetére


kornél1
aktív tag

nemtom... Ptk. 211§.... én ismerem, az alapján tevékenykedem. mert igy korrekt... ajánlatétel+elfogadás=biznic. számomra, szomoru hogy más nem igy gondolja. de mondom, mindegy, én vigyűáznék vele, van még jopár telefon nepper itt rajta kivül, volt dolgom szegedivel, aki iszonyat korrekt volt.... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.