Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) vepe válasza udi (#4750) üzenetére


vepe
senior tag

már nem...témát lezártam...

(#4752) Sanyi2007 válasza vepe (#4747) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Szép jó éjt Urak,

Egy hozzászólásom, illetve kérdésem lenne:
"
"válaszolj egy kérdésemre:
veszek tőled egy procit (megegyeztünk, hogy antituning proci) aztán te vállasz próbagarit. nálam be sem indul. visszaküldöm gariba, mivel nem jó, ezért vagy nem veszed vissza, mert csak jó terméket fogadsz vissza, vagy visszaveszed, aztán tapasztalod, hogy hoppá, tényleg rossz. akkor mit csinálsz? - kifizetteted mégis? erre válaszolj kérlek"
Nézd aki ismer tudja, hogy én rosszat sosem adok el...ha adott egy alaplap, vagy proci,stb...szétszerelem a saját gépem és bele a tesztelendő alkatrész teszt,oprendszer...hajás 1-2 hétig és max akkor adom el...
amiről te beszélsz...az max akkor képzelhető el, ha valaki teszteletlenül ad el valamit..."

Amikor a vevő átvette, ő látta müködni? Mert ha nem, számára teszteletlen. Ha látta a gépedbe müködni, akkor Neked adok igazat, hogy müködjön úgyanúgy, mint amikor átvette. De ismeretlenül átvenni, csak a puszta bizalom, aminek racionális alapja nincs, -elvégre ez üzlet-, kicsit könnyelműség.
Én árulok Kingston 256mb sd ramokat. Tegnap volt egy srác, vitt egyet, csak közben a tesztgépem eladtam. Ha meglett volna, és a szeme előtt inditom, no gari, mert látta hogy megy. De sajna, nem láthattam, mert nem volt hozzá gép, ez esetben ha tegnapig visszaszólt volna, hogy szar, és már nálam sem ment volna, akkor nekem bukta. -mivel, teszteletlenül adtam. Még ha korábban láttam is gépben, közvetlen adás-vétel elött nem próbáltuk ki.
Szerencsére persze (build by Kingston...) Ő sem panaszkodott a ramra, mint korábban sem. De, máskorra beszerzek időben tesztkonfigot, felesleges kockázatot kerülendően...

(#4753) vepe válasza Sanyi2007 (#4752) üzenetére


vepe
senior tag

Szép estét...

már nem akartam erről a témáról írni...de neked még írok..aztán tényleg befejezem..mert ezzel úgy sincs megoldva a szitu...

Nos mivel 2 különböző városban lakunk, így nem volt személyes találka, hanem vitték neki a ramokat...
a próbagar arról szólt, hogy amikor kézhezkapja leteszteli...hétfőn délelőtt kézhezkapta...majd szólt csütörtökön, hogy nem fog összejönni az üzlet, mert nem hozza a várt teljesítményt,kék képernyő,windows lassulás,stb...amikor megkérdeztem, miért nem szólt már hamarább, az volt a válasz, hogy 2 napja próbálgatja alap beállításokon
(de mit??) ez nem 3-4 napot vesz igénybe....ha én kipróbálok valamit és valami nem működik normálisan..azonnal szólok az eladónak, hogy ez és ez a gondom..esetleg nem tudom-e mit,hogy kell beállítani,stb...csütörtökig még tesztelni sem tesztelte...

ez az előzmény...

Priviben ezek után megbeszéltem vele, hogy eladom a ramokat(közbe jött képbe ivanh, akinek kellene ilyen ram)...és visszakapja a pénzét...majd jött egy olyan privi, és ez kúrta fel az agyam..nem szeretné, ha azt mondanám, hogy rosszak a ramok, miután visszaküldte...na ekkor mondtam, hogy csak akkor bizniszelem el neki, ha olyan hibátlan állapotban küldi vissza, mint, ahogy ellett küldve....

Szóval..ha a ramok nem lettek piszkálva, hanem csak alapon próbálgatta és csupán nem kompatibilis a gépével...akkor nincs gond..

Lehetséges, hogy a gépe nem kezeli a ramokat és vitáztunk ma feleslegesen....

[ Szerkesztve ]

(#4754) udi válasza vepe (#4753) üzenetére


udi
őstag

Ennyit irkálni... :U már 100-adszorra...nem akarom elbagatelizálni csak tényleg érti már mindenki sztem.
Remélem megoldódik igy vagy úgy a dolog :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4755) vepe válasza udi (#4754) üzenetére


vepe
senior tag

jaja..csak mindig jön egy közbeszólás...de itt a vége fuss el véle... :R

[ Szerkesztve ]

(#4756) poffsoft válasza vepe (#4755) üzenetére


poffsoft
addikt

;] Ámen...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4757) Sanyi2007 válasza vepe (#4753) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

igen, jogos volt az igényed az Aznapi visszajelzésre negativ eredmény esetén.
Szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#4758) Soni


Soni
tag

Sziasztok!
Döntse el az illetékes mi jár ezért,szerintem fekete,de nem erősködöm.Eladó Lord Mixxx,a hirdetett termékÚj Revoltec.Három problémám volt az üzlet lebonyolítása során.1.A 4 db bordát 4000ft-ért adta,és szerinte 500ft a posta,tehát nekem a vég összeg 4500ft.Ennek ellenére nekem(asszony vette át)közel 6400ft-ot kellett fizetnem.Azért ezt szerintem közölhette volna előre,elvégre priviben direkt rá kérdeztem a végösszegre.Nem fogok bele halni,de nem szeretem a meglepetéseket.2.A hirdetett termék,idézem"Új Revoltec vörösréz ram hűtőborda eladó",ennek ellenére én nem Revoltek,hanem Titán bordákat kaptam.Persze ez nem olyan egetverő dolog,de vásárló megtévesztés és hazugság.3:A hirdetés címében szerepel az,hogy "Új Revoltec",a hirdetésben pedig ez olvasható"Ki sem lettek bontva.".Ennek ellenére mind a négy borda használt,karcos,és két bordának ugyan meg van a csomagolása,de azokon is látszik,hogy használtak.Két bordának viszont semmilyen csomagolása nem volt,csak úgy ömlesztve voltak a borítékban.Mind a négy borda,(mivel használtak) hiányos a belső felületükön a kétoldalas hővezető ragasztó.Szerintem a ragasztónak a bordák teljes hosszában végig kellene futniuk,hogy a memóriák(ic-k) hőjét átadják a rézbordának,nem csak foltokban kellene jelen lenniük.De javítsatok ki,ha nem így van.Összességében személyes átvételen kívül semmilyen vételt nem ajánlok az említett fórumtárstól,bármilyen régóta regisztrált is,hasonló félreértések elkerülése végett!Ha bármilyen nem ide való dolgot írtam,kérem az illetékest törölje!Köszönöm!

(#4759) udi válasza vepe (#4755) üzenetére


udi
őstag

Ugy legyen :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4760) Picco válasza Soni (#4758) üzenetére


Picco
addikt

Döntse el az illetékes mi jár ezért szerintem golyo...durva..meg jo h beleirta h uj es ki sem lett probalva :U
szerintem jar a fekete.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4761) gael válasza Soni (#4758) üzenetére


gael
tag

Ha ez igaz ,akkor a kedves eladónak különös elképzelése van a tisztességes üzletről.
Szerintem is jár a "pont".

[ Szerkesztve ]

(#4762) tiv61us válasza Soni (#4758) üzenetére


tiv61us
őstag

ha beszolhatok a partvonalrol/veletlenul idekeveredtem/
ez nem pont hanem mindent vissza, hat ha en a megalapodottnal tobbet fiztek es nem azt kapom amit "rendeltem", akkor az uzlett semmis
az erdekes helyzet
persze nem vagyok en biro, nem tudhatom hogy tortent

ps. vepe-nek meg annyit van egy romai mondas, most nem grik be latuinul
aki sokat magyarazkodik az kevset mond
valami lyasmit jelent, hogy annak altalaban nincs igaza aki sokat beszel
most en is sokat beszeltem :U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4763) Speed® válasza Soni (#4758) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Megbeszéled vele, hogy 500Ftot kap +ban a postaköltségre, erre utánvételesen küldi ezen összegen felül és átveszed? Én otthagytam volna a postán már ennél a pontnál a csomagot, hadd szívja be a pkt a k0cs0g. +eltérő, használt termék. pff..
Térítse meg a 2k különbözetet v. vissza az egész, én nem hagynám ennyiben.

(#4764) greatchaos válasza Soni (#4758) üzenetére


greatchaos
addikt

jogos a fekete, a mocsoknak, több okból is
1- eltrárás a megbeszéltektől
2- nem a megbeszélt termék küldése
3- nem a ÚJ termék küldése
4- nem a megbeszélt áron való postázás

az ilyen xxxxx fel magának a bordáit. ott is probléma van, hogy azért, ha levélben érkezett, akkor azért pofátlanság utánvételesen küldeni

(#4765) Soni


Soni
tag

Köszönöm uraim a hsz-eket.Mint írtam nem én vettem át,hanem az asszony,én dolgozni voltam és csak másnapra vártam a csomagot.A cucc pufis zacsiban volt,nem tudom ez milyen kézbesítésnek számit(ez most levél,vagy csomag),nem szoktam postázni.Mocsoknak én nem nevezném,nem akarom megbántani :D ,igaz még tegnap óta a privimre sem válaszól,lehet elutazott húsvét lévén.Most már megtartom a bordákat,majd szerzek kellő mennyiségű kétoldalas hővezető ragasztót,hogy használni is tudjam.A történetet csak azért írtam le,hogy más ne így járjon vele.Szóval csak személyes biznic,az illetővel!Vagy mindenki magára vessen,mint én :D .Mégegyszer köszi mindenkinek! :R

(#4766) I_Am válasza Soni (#4765) üzenetére


I_Am
veterán

Ma 16:44-kor volt aktív utoljára.

Olvastam a hozzászólásod és írtam neki egy privit, hogy reagáljon a dologra. Amennyiben Neked van igazad, javaslom, hogy saját költségén postáztasd vissza neki az árut.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4767) Soni válasza I_Am (#4766) üzenetére


Soni
tag

Köszi!Erre már reagált. :R

(#4768) Ősember válasza Soni (#4765) üzenetére


Ősember
őstag

"majd szerzek kellő mennyiségű kétoldalas hővezető ragasztót" - szoval még a 6400-on felül pluszban neked kellene szaladgálni boltba ragacsért? ennyi pénzböl egyböl mehettél volna boltba és vehettél volna ott bordákat... :U
van itt két megoldás.
1. visszaküldöd neki és teljesen kártalanit
2. kifizeti a különbözetet amit a megbeszélteken felül ráfizettél
nehogy már még drágán vegyél és még szaladgálj is utána... no komment :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#4769) P00By válasza Ősember (#4768) üzenetére


P00By
nagyúr

Milyen igaz! A pofátlanságnak nincsen határa :D

(#4770) Picco


Picco
addikt

irtam neki privit 15:30 korul, ezekszerint saros....

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4771) greatchaos válasza Ősember (#4768) üzenetére


greatchaos
addikt

szted visszavesz az amúgy is horribilis áron árult bordát+ a 500+utánvét árát bukja, erre meg még fizesse a visszautat is? - ha ezt bevállalja, akkor maximális tiszteletem felé, de kétlem - ne legyen igazam

(#4772) Soni válasza greatchaos (#4771) üzenetére


Soni
tag

Nem lett volna horribilis szerintem 4k,a négy revoltec bordáért,legalábbis nekem megért volna 1k-t darabja.Amennyiben tényleg Revoltec,2:Pényleg bontatlan,nem karcos,és nem hiányzik a hővezető ragacs kb fele.Az illető egyébként elnézést kért a posta helyett,ugyanis neki(ő adta fel)azt mondták a postán,hogy kb 500-600 ft lesz a küldemény.Az "új bontatlan" pedig ezt jelenti,hogy "Ami a ramokat illeti,hogy szerinted nem újak erre azt tudom mondani,hogy fél éve itt álltak a polcon és lehet az "idő" járt el felettük,de ez nem azt jelentik,hogy nem újak.
2db-nak igaz elkeveredett a csomagolása,de szerintem ez a legkevesebb".Igen fél év hosszú idő még néhány réz bordának is :D ,ezalatt kicsomagolták magukat,és annyira unatkozhattak,hogy egymást próbálván hűteni össze karmolták(karcolták)magukat és letépték az említett ragacsot egymásról. :DDD
3:Ez szintén korrekt volt tőle:"Teljesen ugyanolyan ,mint a revoltec,de ezért elnézést kérek,ha revoltec párti vagy.".Lehet Titán bordákat kellett volna keresnem,és akkor Revoltec lett volna a zacsiban.Elnézést kérni tud az illető,de azt azért nem ajánlotta fel,hogy vissza vásárolja a bordákat,ezzel tisztázva a félre értéseket és a nevét.De mint már írtam,nem haragszom rá,ezeket csak azért írtam,hogy a személyes üzletet részesítsétek előnyben vele szemben.Mindenkinek sok sikert a további üzletekhez! :R

(#4773) greatchaos válasza Soni (#4772) üzenetére


greatchaos
addikt

ez belenyugvó hsz a részedről, hogy átvertek. akkor neked ezekszerint el lehetne adni primecoler vga hűtőt, mert majdnem olyan, mint a vf700, de árban feleannyi. a postán is megbeszélünk egy +500ft-s tételt, aztán arra még véeltlen rosszul postázok, aztán 2,4k lesz belőle. butaság lenyelni ezeket. erre kimagyarázásképpen bocsánatot kérek. ha az életben ilyen könnyen átvernek, akkor 2 dolog lehetséges, 1 vagy mocsok gazdag vagy, és nemtörödöm alak, vagy nem fogsz egyről akettőre jutni

(#4774) greatchaos


greatchaos
addikt

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve.

(#4775) greatchaos


greatchaos
addikt

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

(#4776) Rhino666 válasza greatchaos (#4764) üzenetére


Rhino666
őstag

Ja, dugja fel magának a kitépett lengőbordáit... :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4777) Billu válasza vepe (#4748) üzenetére


Billu
aktív tag

Én amikor venni akarok valamit a ph-n, akkor ezt a három a topikot megnézem:

1- Kivel érdemes üzletelni topic...
2- Jelentsd a csalókat és az üzletrontókat az apróhirdetéseknél!
3- Akikkel jó vigyázni üzletelés során!

Akinek a neve a 2, 3 topicban felmerül az számomra felejtős.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#4778) greatchaos válasza Billu (#4777) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem kollega (számomra) az itt való viselkedésével kiérdemelte, hogy én spec nem vennék tőle semmit a garanciális viselkedése miatt

(#4779) vepe válasza Billu (#4777) üzenetére


vepe
senior tag

és ezzel most mit akarsz nekem kifejezni?

(#4780) vepe válasza greatchaos (#4778) üzenetére


vepe
senior tag

Figyelj már ide...fejezd már be a velem szembeni személyeskedésed...
Semmi mást nem veszek észre csak azt,hogy engem próbálsz lejáratni amióta a téma felvetődött...állandóan a gart említed és, hogy én milyen inkorrekt vagyok..ha ennyire értetlen vagy sajnállak:

A gar próbagar volt(nem 3 nap,nem 1 hét..stb)..a próbagar nálam annyit jelent,hogy amikor a vevő kézhezkapja a terméket aznap kipróbálja és jelzi ha gond van..ehelyett szólt a 4.napon (ha inkorrekt lennék nem is foglalkoztam volna a visszabizniszeléssel).....

A másik dolog,hogy a kutyát nem érdekli, te kitől mit veszel..de velem szemben légyszi fogd vissza magad és hanyagold a felém irányuló negatív kritikád....könnyen beszélsz más zsebére...ha a ph top40 akárhányadik aktív emberének ennyit ér a szava, akkor köszi..ez a megbízhatósági lista sem ér semmit...

A témát x hozzászólással ezelőtt befejeztem, ezek után ne ez legyen már a téma..főleg ne az én becsületemet próbáljátok már eljátszani...

[ Szerkesztve ]

(#4781) Proli


Proli
tag

Lntos kollég nem egészen korrekt...
Megegyeztünk az üzletben (hol és mikor), miután két napja nem válaszolt, rákérdeztem és közölte: már eladta az általam vásárlandó cuccost.
:O

(#4782) greatchaos válasza vepe (#4780) üzenetére


greatchaos
addikt

írtam én neked bármit (nem is neked címeztem)? a véleményemet mondtam el. vegyél vissza egy kicsit, aztán nem kell itt minden mondatra reagálni, azt ennyi. írt itt valaki a becsületedről? a lista meg tájékoztatás jellegű, tehát, attól, hogy valaki az első az nem azt jelenti, hogy milyen jó ember.

a hozzáállásod a problémához, ez nem tetszik, de ezzel, ha fejreállsz, akkor sem tudsz mit kezdeni, de biztos vagyok benne, hogy nem egyedüli vagyok ezzel az érzéssel

(#4783) vepe válasza greatchaos (#4782) üzenetére


vepe
senior tag

Hogyne reagálnék, hisz rólam szól a hozzászólásod, ha még nem is nekem címezted..

Egyébként azt írsz, amit akarsz, de engem légyszi hanyagolj a hozzászólásaidban...fogalmazz általánosságban..

Nekem meg az nem tetszik, hogy te voltál az egyedüli, aki 1 oldalúan nézte a dolgot és megpróbált lejáratni....ezekután a véleményed meg egyáltalán nem érdekel....

Attól, hogy jogot kaptál anno a topicban..nem azt jelenti, hogy bármit megengedhetsz magadnak...kértem a téma legyen befejezve...erre tovább megy..jön egy hozzászólás és te ezt ütteted és személyeskedsz továbbra is...

Aztán itt a témát tényleg fejezzük be...és kérlek..válaszra sem méltass..

(#4784) I_Am


I_Am
veterán

Érdekes, az eladóknak manapság már nincs igaz szavuk!

Ne higgyünk el senkinek semmit, teljesen felesleges a lista, hiszen az győz és amellé áll a csőcselék aki előbb ír ide.

Lassan kezd ilyesmi érzésem lenni.

Teljesen értelmetlen sok esetben a vita, főleg olyanok vitája akiknek közük sincs az adott üzlethez.

csak egy kérdésem van az érintett felekhez:

ebben a hozzászólásban idézett privi részletek igazak, tehát wajk írta őket vagy sem?

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4785) vepe válasza I_Am (#4784) üzenetére


vepe
senior tag

Kérdésedre a válasz:..igen

(#4786) I_Am válasza vepe (#4785) üzenetére


I_Am
veterán

Megvárom wajk válaszát is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4787) greatchaos válasza vepe (#4785) üzenetére


greatchaos
addikt

mint utólagosan kiderült, nem egészem pontosan lett idézvea privát sem, hanem ki-ki hagyogatódott pár sor

ha kihagysz egy szót egy mondatból, már más értelme lehet, de messzebb megyek, egy vesszű is sokat jelenthet

I_Am:

"Érdekes, az eladóknak manapság már nincs igaz szavuk!"
-a vevőt is megilleti az ártatlanság vélelme

"Ne higgyünk el senkinek semmit, teljesen felesleges a lista, hiszen az győz és amellé áll a csőcselék aki előbb ír ide."
-azokat nevezed csőcseléknek, akik felett moderátoroskodsz?

"Teljesen értelmetlen sok esetben a vita, főleg olyanok vitája akiknek közük sincs az adott üzlethez."
-mivel nem szeretnénk ok nélkül a listára tenni senkit, így meg kell beszélni a dolgokat

(#4788) aneda


aneda
aktív tag

Én mindkettőnek bevágnék egy-egy feketét, egyik sem hajlik a megoldásra, csak itt járatja a száját és szarik arra mit mond a plebs.
Nem mellesleg szerintem mindkettőnek van egy kis vaj a füle mögött, az egyiknek nem tetszik a ram, a másiknak meg nem fűlik a foga a garis szarakodáshoz a megbeszéltekkel ellentétben.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#4789) Ramius


Ramius
őstag

Üdv.

Tomi850-el lett volna egy sd ram üzletem. Minden megbeszéltünk, kértem a postázást utánvéttel, belement, azt mondta küldi amint lehet. Azóta is küldi... Privikre nem reagál, ramokat továbbra is hirdeti. Remélem senkit se húz le pénzzel. Vigyázzatok vele!

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4790) Oczu


Oczu
senior tag

úristen, milyen újoncok vannak itt:

2 órai alkudozás és megegyezés után (ár,hely, idő, átvétel módja lezsírozva) bejelenti, hogy bocs eladtam másnak, nem baj?

Nem baj, csak két órát rabolt el az életemből feleslegesen

cogsci69

(#4791) cowboy_bebop válasza Soni (#4772) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Szerintem is jár a fekete.
Ha tényleg rákérdeztél h. mennyi a végösszeg és 4500ft-ot mondott, akkor én a helyedben át sem veszem.
Mondjuk jó lenne meghallgatni a másik felet is.

[ Szerkesztve ]

(#4792) I_Am válasza greatchaos (#4787) üzenetére


I_Am
veterán

Ha nem érted a bújtatást, akkor felesleges beszélgetnünk róla.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4793) SP!T


SP!T
addikt

Hali!

Mikádó fórumtársat nagyon nem ajánlom üzletelésre...

Feladott egy eladó MX518 egeret, amire én jelentkeztem telefonon nála. Azt mondta nekem sajnos elkelt a rágcsáló. Rendben... Ez egy hétvégi napon történt.
Majd látom, hogy hét közepe fele írtak a topicjába, hogy SZERDÁN (tehát utánam, akkor vajon hány embernek igérte oda elöttem az egeret, ha már elöttem is volt vevöje?) lefoglalta az egeret, de másnak adja végül el. Hmmm.. Erre válaszolt neki az eladó, hogy sajnos el van hazazva, de írjon mindenki neki újra akit még érdekel. Én ezt tettem, újra írtam neki.
Egyböl jött a válasz: "Hnap nyugati kordélután?" Mondtam neki természetesen jó, de mikor? Reakció semmi, pedig látom, h aktív az oldalon. Újra irtam neki, h nekem dolgom van irja már meg mi legyen. Azt mondta csak másnap mielött odaér 1-2 órával tudja meg. Ok mind1, gondoltam majd felhívom.
Igy is tettem, majd telefonba azt mondta 11 fele, hogy még mindig nem tudja, de visszaszol. Azóta napok teltek el és semmi. És ahogy látom nem csak engem hülyít. Én kétségbe vonom a terméke létezését. Vagyis legalábbis az eladási szándékát biztosan.

Üdv:
SP!T

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4794) greatchaos válasza I_Am (#4792) üzenetére


greatchaos
addikt

még átvitt értelemben sem mondhatsz ilyet... emlékezz csak, pár szóért már fejek hullottak. bizots vagyok benne, ha a fórumozók iylen nyselvhasználattal élnének, csak stílusilag (mert azért valljuk be, ez egy erősen negetív értelmű szó) akkor megszaporodnának a temp és végleges banok.

lényegtelen. beírtam a jogos moderálás topicba, hátha majd valaki megválaszolja, hogy egy moderátornak jogában áll-e lecsőcselékezni a fórumozókat vagy sem

(#4795) I_Am válasza greatchaos (#4794) üzenetére


I_Am
veterán

chaos fejezd be. Nem érted mit hogyan írok és okoskodsz megint.

A viselkedés, az, hogy meghurcoltok szó szerint bárkit az ami olyan mint amit a csőcselék szokott.
Amugy a meghurcolásban élenjáró vagy ahogyan a kötözködésekben is. Miért nem mész inkább nyomozónak. Soha egyszer sem láttam, hogy függetlenül és mindkét felet megkérdezve állítottál volna valamit a megoldásra törekedve. Nem! Te valaki mellett letettet a voksod és támadtad, kiforgattad a másik felet.

Vedd már észre magad!

De ha ennyire sérti az önérzeted a dolog, akkor megkövetlek és elnézésed kérem amiért nem értetted a dolog lényegi mondanivalóját.

tudod, mondatértelmezés. Egymás után írt szavak összefüggése. És ha nem vetted volna észre, akkor odaírtam, hogy lassan kezd ez az érzésem lenni. És igen, kitartok azon mondat mellett, hogy az objektív megoldás helyett a vitára törekedtek, egyre mélyebben, akár szavakat kiragadva, csak hogy vita legyen. Egyoldalú viták. És ez már nem normális emberi viselkedés. Ez az egyszerű meghurcolása bárkinek.

És ez a totyik már régóta és egyre jobban ebbe az irányba megy el. Alig pár hónapja pont Te voltál a célpont. Érdekes, akkor észrevetted és meg is sértődtél, de más szemében a szálkát, magadéban a gerendát sem veszed észre. Restecpa. :R

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4796) greatchaos válasza I_Am (#4795) üzenetére


greatchaos
addikt

rendicsek:R

amiért kötekedtem a kolegával az az, hogy egyikük sem tudott a másikkal összevethetőt mondani. tehát elbeszéltek egymás mellett.

akkor befejeztük a témát

(#4797) udi


udi
őstag

Látom éleződik a vita.Hihetetlen hogy két ember egymás közötti problémáját mindenki hirtelen saját magára vetiti és foggal körömmel harcol a saját igaza mellett.
Nem jó ha személyeskedésde csapunk át.
Objektíven kell nézni a dolgot és főleg a KÉT FÉL EGYÜTTES MEGELÉGEDÉSE lenne A CÉL.
Ne vitázzunk hanem megoldjunk,nem ugyanaz...... :U
Nem akarok prédikálni csak tiszteljük meg egymást please:R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4798) fodi-nka


fodi-nka
tag

Ha Barell "kolléga" szava szilárd halmazállapotú volna, nyugodtan használhatnánk WC papírnak: kiérdemli a fekete pontot...

(#4799) greatchaos válasza fodi-nka (#4798) üzenetére


greatchaos
addikt

miért is?

(#4800) fodi-nka válasza greatchaos (#4799) üzenetére


fodi-nka
tag

Cseréltem vele egy VGA-t amikor persze alkudott. Azt mondtam hogy rendben, mehet ez a számomra nem túl kedvező üzlet akkor ha (amint előzőleg "10000%-ra" bizonygatta) megveszi a CoolerMaster Sphere procihűtőmet húsvét után a meghirdetett 7K-s áron.
Most írtam neki hogy akkor mehet pénteken az üzlet ahogy megállapodtunk. Mostanra persze átgondolta és azt mondja hogy ígérete ellenére max 5K-t adna érte, de azt sem biztos.
Mikor szembesítettem a megállapodással ezzel indokolta: "Figy nálam annyit ment (az álatalam eladott VGA-ra utal) hogy lényegtelen. Már rég nem az van meg szal magasról teszek rá."
Remek hozzáállás. Persze az is bosszantó ha csak simán félreteszem neki és úgy hagy cserben, de az mikor pénzt is bukom a megbízhatatlanságán, már több mint bosszantó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.