Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) Picco válasza Daemon09 (#5148) üzenetére


Picco
addikt

azt gondoltam, reszleteket is megtudhatunk? privibe is johet. :K

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5152) Daemon09 válasza Picco (#5151) üzenetére


Daemon09
őstag

Persze, nem titok.
1hónapig könyörgött, hogy küldjek el neki egy vízhűtést, hogy megpróbálja, hogy belefér a gépházába.Meguntam, elküldtem neki. Utána írt, hogy sajnos nem jó neki és küldi vissza. Azóta is küldi. Párszor felfüggesztették azóta, de semmi. :(((
Szal én voltam a hülye, de többet nem lesz ilyen.
De ha tudtam volna, hogy létezik ilyen topic is... :(

(#5153) DeadMeat válasza Daemon09 (#5152) üzenetére


DeadMeat
veterán

De ha elkuldted neki akkor a cimet tudod nem?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5154) Daemon09 válasza DeadMeat (#5153) üzenetére


Daemon09
őstag

Címet tudom. Telefonszám érdekelne főleg.

(#5155) Picco válasza Daemon09 (#5152) üzenetére


Picco
addikt

aucs! :(((

ezt ird le ide is, az a topic moderatori figyelem alatt van, hatha ok tudnak tenni valamit.

remelem hamar megoldodik a dolgo, sok sikert :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5156) Daemon09 válasza Picco (#5155) üzenetére


Daemon09
őstag

Majd lesz valahogy.
Köszi! :R

(#5157) Dr. Romano válasza Picco (#5145) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszönjük! :DDD ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5158) Gino20 válasza somé (#5143) üzenetére


Gino20
őstag

Persze tudom, hogy ezt kellene csinálnom de úgy meg sokan nem mennek bele. Így még mindig jobban megéri mintha 10 emberből 8 azt mondaná, hogy akkor köszi de nem

(#5159) udi válasza Daemon09 (#5148) üzenetére


udi
őstag

Dehogy baszott csak jó tudni az ilyen kis g*cikről :K

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5160) Klemens


Klemens
őstag

Koba nevű tagnak egy nagy negatív értékelés jár!
Rózsaszín psp-vel jön mindenkinek meg eléggé idegesítően rámenős és simán lehomizott engem!
Elmehet az ilyen a jó b...ös, k...a édes, drága, jólelkú, megb...ott anyukájába.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5161) Weaver válasza Klemens (#5160) üzenetére


Weaver
senior tag

ennyi erővel sokan tele lennének negatív értékeléssel. igazából akkor jár a fekete, ha egy üzlet során anyagilag károsodsz. vagy ha lebeszélt időponton nem jelenik meg az illető.

(#5162) Daemon09 válasza udi (#5159) üzenetére


Daemon09
őstag

Igen, és sajnos egyre több ilyen gyökér van itt a pH!-n. :(
Pedig eleinte nem is találkoztam olyan emberrel, aki nem volt korrekt. Volt olyan is, aki azt mondta, hogy elküldi a cuccot, ha jó fizetek és ha nem jó, akkor visszaküldöm....
Akkor én is megbíztam benne. :(((

(#5163) Menzoberanza válasza kornel8585 (#5043) üzenetére


Menzoberanza
csendes tag

Próbálkozz fizetési meghagyással...

(#5164) udi válasza Daemon09 (#5162) üzenetére


udi
őstag

hát igen régvolt szép volt tán igaz sem volt...kár hogy már nem igy megy :O

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5165) Hammon Serra válasza Daemon09 (#5162) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

HiperG egy kis g@né kaphat feketepontot.
Csak egy régi dolog miatt.Akkor a bögyömben volt.Akkor kivágták, de látom megint itt van.Havernak meg volt a száma, de azt mondta, hogy kitörli mert dskjfskdfskdfksj csinál belőle :D

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#5166) poffsoft


poffsoft
addikt

Ph! megbízhatósági oldal [idáig] frissítve!

Persze ha valaki nem ért egyet valamivel, várom a priviket???

[ Szerkesztve ]

(#5167) old gray válasza poffsoft (#5166) üzenetére


old gray
addikt

Egyébként szoktatok szólni a fekete leendő tulajának, hogy meg tudja "védeni magát" ? :U

Pl. HiperG-nek lett szólva, hogy szidják a fajtáját?

Hammon: egy tel.számmal mit kezdel? Ír a haverod egy sms-t, hogy ejnye-bejnye lesz? :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5168) udi válasza poffsoft (#5166) üzenetére


udi
őstag

Hiányzik 20pirospontom!! :D :DDD
Valami hiba van a rendszerben :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5169) Hammon Serra válasza old gray (#5167) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

MIndhárom szolgáltatónál van ismerős.
1 perc lenyomozni :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#5170) old gray válasza Hammon Serra (#5169) üzenetére


old gray
addikt

Lehet, hogy pl. a nagyapjával találkoznál mert nem a saját nevén van a teló. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5171) Hammon Serra válasza old gray (#5170) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Az nem baj családban maradna.Az öreget nyakonverni,majd Ő átadja az unokájának :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#5172) udi válasza Hammon Serra (#5171) üzenetére


udi
őstag

Durvulunk durvulunk??!! :D

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5173) sto1911


sto1911
veterán

Orbanonak adnek egy feketepontot, mival a megbeszelt cuccot nem kuldte el, es azota nem is valaszol egyetlen uzenetemre sem. Egy lefogatorol lett volna szo, amit megbeszltunk, hogy ismerosom atvesz tole Bp-n. O kozben irt, hogy beteg lett, es adjak cimet, es arra elkuldi nekem, meg a postat is allja. Gondoltam, micsoda galans ajanlat, megkoszontem, azota nekem nem valaszol (kb. 3x irtam neki), viszont forumozni meg tud.
A szememben megbizhatatlan.

A fentieket privat uzenetekkel tudom bizonyitani.

(#5174) coulthard

Feketepont jár neki: Butcherzje

Azt hazudta, hogy feladta a megbeszélt cucc árát, de a hetek csak teltek és múltak, a pénz nem érkezett meg. Privikre nem válaszolt egész addig, amíg nem kezdtem el csúnyákat írni.
Nem ajánlom senkinek, hogy üzleteljen vele.

16 éve a Hardveraprón.

(#5175) udi válasza coulthard (#5174) üzenetére


udi
őstag

sajnos ez tipikus eset..

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5176) greatchaos válasza Hammon Serra (#5169) üzenetére


greatchaos
addikt

miért játszanának az állásukkal?

(#5177) poffsoft válasza old gray (#5167) üzenetére


poffsoft
addikt

nem, szoktunk időt hagyni a védekezésre, de a kollégák értesítése/figyelmeztetése nem feladatom- szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#5178) Oczu


Oczu
senior tag

easylite

A megegyezés ellenére pár nap múlva azt hazudta, hogy a cuccait beszámítással eladta másnak, holott most is hírdeti. Rengeteg időmet és enrgiámat fecsérelt el és hazudós több soron. Nem ajánlom!

(#5179) Hammon Serra válasza greatchaos (#5176) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

;)
Nem 100-an ülnek mellettük nyugi

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#5180) udi válasza Hammon Serra (#5179) üzenetére


udi
őstag

pénzért is vállalsz lenyomozást??? :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5181) Picco


Picco
addikt

amugy tenyleg nem artana szolni az erintetteknek, mert ha nem is tudnak rola az milyen mar? :F
orbano-nak irtam :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5182) Dr. Romano válasza Picco (#5181) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én már kisebb-nagyobb kihagyásokkal ezt szeptember óta csinálom :)
(akkor orbanonak már nem küldök :) )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5183) old gray válasza Dr. Romano (#5182) üzenetére


old gray
addikt

Vamzeeeeeeeeeeeeeeer!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5184) Hammon Serra válasza udi (#5180) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Örülök,hogy nekem megycsinálják :D

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#5185) Dr. Romano válasza old gray (#5183) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezt kikérem magamnak :D

Lényeg hogy az igazság eldöntésére mindkét oldalt meg kell hallgatni, az egyik soha nem elég...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5186) easylite


easylite
tag

Üdv.
Köszönöm mégegyszer h értesítettél Romano.
Ami a panaszt illeti, én télleg mondtam h veszek új cuccokat a jelenlegi beszábításával, ami meg is fog törénni csak még kérdéses a pontos időpont.
Egyébként meg nem tudom mire ez a nagy felháborodás, mikor te mondtad nekem h azért nézel cuucokat ha nem jönne össze a bolt...

(#5187) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Szeretném nem ajánlani domesz-t.
Hirdetek egy Hyper TX hűtőt, 1 hete (16-án) írt h. utal, azóta sem történt semmi.
Egy privátot azért megengedhetett volna h. ne rakjam félre.

(#5188) domesz válasza cowboy_bebop (#5187) üzenetére


domesz
aktív tag

valóban megbeszéltem vele, bár pontos időt nem mondtam hogy mikor tudok utalni (idő és pénz szűkében vagyok) abban igazad van hogy mondhattam volna hogy ha valakinek kell add el nyugodtan, de azért sztem kicsit tulzás hogy egyböl "ide teszel", de te tudod, byebye

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#5189) cowboy_bebop válasza domesz (#5188) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Arról volt szó h. nem a gyári módon van felfogatva a venti a bordára.
Erre írtad h. ha frankón van felfogatva, akkor utalsz 3K-t.

De lehet h. csak én vagyok túl illuzórikus h. nem kérdezek rá minden egyes üzlet során h. most akkor tényleg utal a másik fél, vagy csak viccelt.

:R

(#5190) domesz válasza cowboy_bebop (#5189) üzenetére


domesz
aktív tag

nem csak vicceltem csak nem volt időm elmenni a bankba :(

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#5191) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Újonc hírdetésében: "ha foglalsz az nem azt jelenti, h ha jön 1 ajánlat nem adom el"

:D

(#5192) Oczu válasza easylite (#5186) üzenetére


Oczu
senior tag

ez gondolom, nekem szól. Szóval, odáig jutottunk, hogy lezsíroztuk a vételárat és kijelentetted, hogy másnap számlaszámot csináltatsz és elküldöd. No ez nem sikerült és gerinces módon nem is jelentkeztél, s a tegnap esti kérdésemre, miszerint mikor küldöd, azt válaszoltad, bocs, de beszámíttatod...erre a felháborodás kisbarátom, részemről ennyi, lezártam egy negatív benyomással

és még most is hírdeti a cuccokat:D

[ Szerkesztve ]

(#5193) easylite válasza Oczu (#5192) üzenetére


easylite
tag

igen, mivel be fogom számíttatni.
abban igazad van h azt mondtam h csináltatok bankszámlámt de sajna nem volt rá időm a melóm mellett.
egyébként meg attól h fent vok msnen, még nem biztos h a gépnél is ülök....

am meg sztem semmi közöd ahhoz h én mit és mikor hirdetek!

(#5194) easylite


easylite
tag

Egyébként meg nagyon nem érdekel a negatív hozzászólásod, mert rengeteg emberrel üzleteltem már itt a ph-n és tudtommal még nem volt gond senkivel.
Az egy dolog h nem kaptam annyi pozitív pontot mert nem mindenki tud erről a topikról, és vkit nem is érdekel ez ahogy engem se.

(#5195) Butcherzje


Butcherzje
csendes tag

látom kaptam a fekete pontot..
mint leírtam coulthardnak is szolgáltató váltásom volt és barátommal használom a felhasználónevem és nemnézzűk egymás privijét ezért nemkapott választ.
és szivesen megkérdezhetsz bárkit akivel űzleteltem h abszolut korrekt voltam pontos és mindent a tervszerinte tetem.

(#5196) djtoomi válasza Butcherzje (#5195) üzenetére


djtoomi
addikt

Csináljatok még 1 nicket, tilos 1 nicket 2 embernek használni!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5197) Oczu válasza easylite (#5194) üzenetére


Oczu
senior tag

Látod, Kiscsikó, nem tudsz kulturált lenni, pedig itt javarészt mindenki az. MSN-ről töröltelek, nem vagy üzleti partner, magad is láthatod, esély sincs arra, hogy valaha Veled üzletet kössek. De nem gond, sok normális ember van még itt, hál' istennek, akivel üzleteltem és üzletelni fogok, aránylag kevés a magadfajta...... lentebb írta itt valaki, hogy az újonc mit írt:

Újonc hírdetésében: "ha foglalsz az nem azt jelenti, h ha jön 1 ajánlat nem adom el"

Bőven igaz Rád is.

Maradok azért tisztelettel:

Oczu

(#5198) easylite válasza Oczu (#5197) üzenetére


easylite
tag

Magánügy, és nekem te ne kiscsikózz mikor semmit nem tudsz rólam.....

(#5199) easylite


easylite
tag

nah mind1 én lezárom a témát, ha ettől boldog vagy akkor csak tessék!

(#5200) udi válasza Hammon Serra (#5184) üzenetére


udi
őstag

Hát akinek ilyen ismilye van....de jó neked :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.