Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) vepe válasza Picco (#4949) üzenetére


vepe
senior tag

köszi.. :R

(#4952) didyman válasza vepe (#4950) üzenetére


didyman
őstag

Például azokért, amit kiszerkesztettem. Légyszíves, olvasd át azt a szabályzatot, figyelmesen. Egyszerű dolgokról van szó, olyanokról, amik miatt feleslegesen húzod fel magad, csak oda kell rá figyelni.
Senki sem fenyegetett :-))

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#4953) udi válasza didyman (#4947) üzenetére


udi
őstag

már csak 1órát pihizik ha jól látom.... :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4954) udi válasza vepe (#4951) üzenetére


udi
őstag

itt még mindig a ramoknál tartunk?? :W
nem mindennap jövök ide bekuksizni de mintha már régota huzodna a dolog.... :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4955) Picco válasza udi (#4954) üzenetére


Picco
addikt

nem meg mindig, hanem mar megint baratom :)
de olvass figyelmesebben :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4956) udi válasza Picco (#4955) üzenetére


udi
őstag

hüle vagy??pár napig nem nézek erre aztán már 150hsz van firkantva :U
nem birják az üvegszemeim a strapát ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4957) Picco válasza udi (#4956) üzenetére


Picco
addikt

remelem kiesnek es nem cserelik gariba :P
no nem offolok tobbet.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4958) udi válasza Picco (#4957) üzenetére


udi
őstag

k@bbe ;]
oks off vége... :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4959) poffsoft


poffsoft
addikt

Ph! megbízhatósági oldal [idáig] frissítve.

[ Szerkesztve ]

(#4960) batmab válasza poffsoft (#4959) üzenetére


batmab
senior tag

hotte mijjen szép lettél.... :DDD

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4961) Speed® válasza batmab (#4960) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ne nyaljál, nincs pirospötty ingyé ;]

CsatiZsol kollégáról egy kis story:
Márc.20.án bejelentkezett egy fehér nyákos 845PE Soltek lapra 1.7es Cerkával és halk dizájn hűtési megoldással 7.5kért. Akkor nem volt rá kerete, megegyeztünk, hogy a mostani 7végéig félreteszem neki. Pár napja rámírt, hogy kéne neki még 2x512 memó is hozzá, ha megoldható, egyben 15ért vinné. Jeleztem neki, hogy semmi akadálya, aztán rákérdeztem, hogy akkor mikor/hol talizzunk 7végén.
Közben ledumáltam Jocessel egy E2180ast, hogy ha már egyszer BPn járok, ne üres kézzel jöjjek haza..na ez volt a hiba. CsatiZsol ugyanis rá pár órára írt egy üzenetet, miszerint vett 4G memót és fagyogat vele a gépe, ezért újakat kell vennie, így sajnos nem fog menni az üzlet..aha.
Nem kívánom bővebben kifejteni, maradjunk annyiban, hogy én hibáztam. Mert félretettem, mert bíztam, mert biztos fedezet nélkül rendeltem más cuccot. Megveszem Jocestől a procit kölcsönlóvéből, mert a szám nem s3gg alakú, de az tuti, hogy részemről végetért a jótékonykodás + a bratyizás. Neb@sszamármeg :((

[ Szerkesztve ]

(#4962) Picco válasza Speed® (#4961) üzenetére


Picco
addikt

annyira durva h te mindig megszivod kozben mostanaban nem is uzletelsz olyan sokat mint regen...reszvetem :(
halistennek utobbi idobe nekem csak a pirospontos topicba kell irogatnom :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4963) Speed® válasza Picco (#4962) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mostanában = ~3 hónapja, de amúgy elég rendszeresen boltolgattam mindig. Heti 2-3 üzlet átlagban így is bennevan. Szóval megadom az esélyt az ilyeneknek..
Annak örülök, hogy az eddigi ~500 üzletnél nem igazán volt rám panasz :)

(#4964) old gray válasza Speed® (#4963) üzenetére


old gray
addikt

Na igen, Beni te mindig túlzottan engedékeny vagy, nagyjából kinyalod a vevők seggét, hogy tényleg jól járjanak és sztem ezzel visszaélnek vagy hülyének néznek (mert vevőközpontú vagy és ez ritkaság), h "nézd már ez az alak rugalmasan kezeli a dolgokat, na majd akkor én is jó rugalamasan sz.rok fizetni vagy 1-2 hét csúszást úgy is elnéz mert tuti balf.sz az illető". Igazi magyar mentalitás... :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4965) Speed® válasza old gray (#4964) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Annyira nincs tragédia. Úgy vagyok vele, hogy azt adom amit kapni szeretnék.
Az esetek többségében működik a dolog. Ha meg nem, arra is van megoldás ;]

(#4966) poffsoft válasza Speed® (#4961) üzenetére


poffsoft
addikt

prószáljuk ki! :P :(((

[ Szerkesztve ]

(#4967) batmab válasza Speed® (#4961) üzenetére


batmab
senior tag

de még lehet.... :DDD

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4968) laci06 válasza Speed® (#4961) üzenetére


laci06
senior tag

Én éppen ezért nem teszek félre senkinek semmit, csak ha már volt vele üzletem, vagy ha utal előleget, ennek elégnek tartok 1-2k-t is, nyilván senki nem akarja, hogy az ugorjon...

(#4969) Speed® válasza laci06 (#4968) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Volt már vele üzletem..ráadásul ritka darabbal segítettem ki. Ez a köszönet :(
Mostanában már én is trollkodok, utánvét kizárva, előreutalás+fél postaköltség.

(#4970) maross válasza Speed® (#4969) üzenetére


maross
veterán

jo uton haladsz felem, mar csak egy fel postakoltseg valaszt el minket :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4971) Weaver válasza Mr X (#4937) üzenetére


Weaver
senior tag

" -Kapott rá egy jobb árat, és felrúgja a megállapodást az előző vevővel. "

az mennyire csúnya dolog, ha pl már lebeszélt találkozót mondok le azért, mert tényleg jobb ajánlatot kaptam közben? és ha nem félrebeszélek, hanem őszintén megmondom az illetőnek egyből telefonon, hogy mi az ábra. és persze nem a tali előtt 20 perccel, hanem tényleg időben.

(#4972) maross válasza Weaver (#4971) üzenetére


maross
veterán

ha idoben lemondja, akkor egyreszt segget csinalt a szajabol es levonjuk a tanulsagot, de rosszabb esetben az illeto akivel megallapodott mar eladta a sajat cuccat, vagy nem vett meg masvalamit, amit igy kozben elhappoltak elole, stb...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4973) Akibooy


Akibooy
tag

Egy szép nagy feketepöttyel szeretném jutalmazni "Xirtam" fórumtársat az inkorrekt eladót.

Ennek a hirdetésnek április 1-én még az volt a címe hogy "Asus p5gd1Pro Hihetettlen AKCIÓ 2 EZER". Rákérdeztem hogy tényleg annyiért adja - e. Mint az a hozzászólásokból is látszik azt írta hogy igen.

Privátban és telefonon megegyeztünk hogy postázást is vállal, én előre elutalom a postaköltséget és a vételárat és ő küldi a lapot.

Megegyeztünk hogy privátban küldi a számlaszámot és utalom a pénzt. (április 3.)

Nem küldött sem számlaszámot, de még annyit sem hogy figyelj mégsem akarom eladni ennyiért.

Küldtem neki privát üzenetet hogy nem küldött számlaszámot, és hogy úgy látom ezt nem akarja ő komolyan eladni.

Erre sem válaszolt.

Most pedig ahogy látom kijavította a címet 4 ezerre.

Szerintem maximálisan inkorrekt hozzáállás. Komolytalan, hitegető.

(egyébként 4 k ért is kellett volna a lap ha legalább megmondja hogy annyi az ára, mégsem adja 2 ezerért. Természetesen ezek után tőle ingyen sem....)

Lényeg a lényeg -------> Feketepötty neki

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4974) fuzik válasza Akibooy (#4973) üzenetére


fuzik
aktív tag

Kíváncsi lennék, hogy ha lenne jelentkező 4k -ra, akkor 6k -ra, vagy esetleg 8k -ra emeli e az árat :U ...

Majd lesült a képemről a bőr, amikor bedölt egy biznisz, mert beáztunk, és eláztak a portékák... ...ez meg... na mindegy...

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#4975) Csákk


Csákk
senior tag

Sziasztok, találkoztam egy igazi gennyel
sajnos ezt kell hogy mondjam.
Több mint egy hónapja küldtem neki egy egeret, aztán 1.5 hét után eltűnt ,pénz sehol,lelkiismeret nélküli kis suttyó, nevét és címét jegyezzétek meg valszeg újat regelt :o

...ha moderálni kell akkor bocs...

Hmmm... :(

[ Módosította: didyman ]

^^

(#4976) poffsoft válasza Csákk (#4975) üzenetére


poffsoft
addikt

szerintem mod lesz....

[ Szerkesztve ]

(#4977) Csákk válasza poffsoft (#4976) üzenetére


Csákk
senior tag

:o

^^

(#4978) Akibooy válasza fuzik (#4974) üzenetére


Akibooy
tag

Jó látni hogy nem csak nekem van olyan hozzáállásom az üzlethez mint amilyennek kellene. :R

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4979) Akibooy válasza poffsoft (#4976) üzenetére


Akibooy
tag

Ezen szerintem nincs mit moderálni. ;)

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4980) Picco válasza Akibooy (#4979) üzenetére


Picco
addikt

cim, stb nem maradhat bent mert meg*hetik a PH!-t erte, tuti ki fogjak moderalni.

mellesleg sok olyan ember van akinek normalis elkepzelesei vannak az uzletelesrol. :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4981) batmab válasza Picco (#4980) üzenetére


batmab
senior tag

mellesleg sok olyan ember van akinek normalis elkepzelesei vannak az uzletelesrol

ez igy is van...csak ált.ami neked kell,az nincs náluk.. :K

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4982) solarix45


solarix45
senior tag

Ajánlották a csalójelentősdiben, hogy ide is írjam be, úgyhogy ha már így belejöttem az árulkodásba, íme:
--------

Már jó rég volt, de elfoga a méret, ahányszor meglátom a felhasználót. agressor4-ről van szó.
Vettem tőle egy KVM switchet 3000Ft-ért, azzal a feltétellel, hogy kipróbálom, hogy az USB-s egeremmel működik-e rendesen, és ha nem, akkor egy héten belül visszaveszi.

Nos a kütyü nem hogy az egeremmel, de gyáltalán nem működött! Erről rögtön írtam is.. Jó sokszor kerestem, írtam neki privátokat. Vagy az ötödikre azt válaszolta, hogy nincs ideje mindig a neten lógni, ezért nem ír (közben láttam, hogy azóta minden nap hozzászólt valamelyik topikhoz). Eredetileg adott egy telefonszámot, de azon soha sem volt elérhető, mindig más számról hívott azzal, hogy az övét otthon hagyta. Nem is figyeltem akkor erre.

Legutóbb azt írta, hogy nem tudja, hogy én mit csinálok itthon, hogy nem megy de, akkor csináljuk vissza az üzletet, mert 3000Ft-ért nem fog cigánykodni. Azóta sem hallottam róla, én meg már hagytam a francba az egészet...

Mindenesetre vele üzletet soha!

(#4983) udi


udi
őstag

már a topikot is alig találom meg....
szerencsére most kevés a macera ugy látszik :C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4984) Dr. Romano válasza udi (#4983) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Őszintén szólva ez az egyetlen olyan topic, ahol annak szurkolok hogy évente max csak 1 új bejegyzése legyen és az is egy up! :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4985) PHM válasza Dr. Romano (#4984) üzenetére


PHM
addikt

Hát ebben maximálisan egyetértek az előttem szólóval.
De szép világ is lenne...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4986) XaraX


XaraX
addikt

Na,hogy ne legyen eseménytelen a topic sajnos. :(
[link]
Alapvetően Én voltam a hibás,nem voltam elég körültekintő a figyelmeztető jelek ellenére sem.
Azt hiszem,ezek után a boltba sem igazán érdemes elzarándokolnom vele,nehéz eladni egy még le nem gyártott terméket.
Még egy eset,csak mint szösszenet...
Topic,8800 gts-t cserélne gtx-re.
Írok neki privit,jön a válasz,1 hónapos a vga,Gianni-nál garis egy évig,papír nincs.
Ok,válaszolom,akkor egy serial szám érdekelne..
Válasz:Már nem aktuális,elviszik kp.-ért.
Azóta is több topicban látom,hogy ajánlgatja cserére....
Nem érdekes? :U

[ Szerkesztve ]

(#4987) solarix45 válasza XaraX (#4986) üzenetére


solarix45
senior tag

A gyerek nevét felejtetted le: pepe1971
Én nickre szoktam ebben a topicban keresni, úgyhogy jó, ha szerepel a hozzászólásban!

(#4988) Dr. Romano válasza XaraX (#4986) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Azért meg kell fenyítselek szóban téged, egy két napos újonccal akartál üzletet kötni :F
(jójó... lehet ez hülyeségnek hangzik, meg hát a személyes átadás azért bizalmat gerjesztő dolog meg stb... de akkor is...)

szucsati

Miért nem használod inkább a PH megbízhatósági oldalt, minthogy itt keresgélnél? ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4989) djtoomi válasza XaraX (#4986) üzenetére


djtoomi
addikt

Már bocs, de csak az a gond, hogy a garpapír attól még lehet jó. :U
Ha a vinyót 2007.03-ban gyártották, akkor lehet hogy amiről szól a papír, cserélték neki, és ezt kapta, pl tavaly nyáron elromlott amit eredetileg vett, és cserélték erre.
És rohadt sok kisker meg "elfelejt" adni papírt a cserélt termékről.Amúgymeg a tényen nem változtat, szemét egy eladó.... :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4990) Billu válasza Dr. Romano (#4988) üzenetére


Billu
aktív tag

Miért nem használod inkább a PH megbízhatósági oldalt, minthogy itt keresgélnél?

Mert ott csak piros és fekete pontok vannak. Itt viszont vélemények.
Van itt olyan eladó aki nem kapott feketét, de én az életbe nem üzletelnék vele.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#4991) Weaver válasza djtoomi (#4989) üzenetére


Weaver
senior tag

igen, de ha annyira garis, akkor miért nem vitte vissza az eladó !?

már láttam pár hírdetést, ahol ilyen-olyan hibás, de még "garis" cuccot árultak árban.
mondván, visszaviszed, kicserélik és van egy új cuccod jóval alacsonyabb áron.

na én ebben nem hiszek...

a személyes tali alkalmával meg ugye senkit nem kerget a tatár, meg kell nézni azt a garilevelet, ha már van...és ha valami gyanús - vagy nem stimmel faggatózni, vagy hagyni a rákba.

(#4992) Weaver válasza Billu (#4990) üzenetére


Weaver
senior tag

ráadásul a ph-n bizniszelő emberek töredéke ismeri csak a "érdemes" és ezt a "vigyázós" topicot. én pl minden egyes jól sikerült üzlet után nyomom a pirosat, vagy ne adj isten, ha úgy van a feketét. de mondom, szvsz csak a töredék ismeri az eljárást, vagy veszi a fáradságot erre.

más: az h újonc valaki, meg h pár napja regelt nem jelent semmit. a legkorrektebb őstag, meg fanatikusnak is el kellett kezdenie vhol....ebből nem lehet kiindulni. sztem.

(#4993) Dr. Romano válasza Billu (#4990) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez mondjuk igaz! :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4994) Kicsirics77 válasza Weaver (#4992) üzenetére


Kicsirics77
veterán

az h újonc valaki, meg h pár napja regelt nem jelent semmit. a legkorrektebb őstag, meg fanatikusnak is el kellett kezdenie vhol....ebből nem lehet kiindulni. sztem.
nyilván így van ez a dolog mint állítod de az ember jóval óvatosabb az újonc emberekkel mint egy őstaggal
nekem volt bizniszem őstaggal és újoncal is egyaránt és minden rendben volt szerencsére

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4995) old gray válasza Weaver (#4992) üzenetére


old gray
addikt

Én ezen is túl szoktam menni..... ha veszek egy hw-t olyan tagtól aki fórumozgat is itt PH-n, nem csak hirdet akkor az adott termék topicjában utána szoktam keresni az eladó hsz-eire (ha van(nak)), így kiderül, hogy van-e olyan dolog amit elhallgatott az adott cuccról.
Így már volt olyan, h rájöttem: a teljesen újnak (1év garral, gar.levéllel), bontatlannak meghirdetett proci valójában 7hónapos volt, vagy hogy az adott alaplap 4xx FSB-nél meghal, az eladó pedig a hirdetésben nem írt ilyen infot (kérdésemre, hogy mi a max. FSB, a válasz: nem tudom, nem teszteltem).

Erről mi a véleményetek? :U

Egyeztetek ezen hirdetés eladójával, és nem akarom elszólni a dolgot de átverésnek tűnik. Kértem nevet / tel.számot: csak nevet kaptam. Kérdeztem, h hová szól a gar: "egy pesti nagykerbe". Kérdeztem, h milyen procival és milyen tuningkörülmények között használta a hűtést ill. milyen hőm. értékek mellett: "Amd 6400-al használtam tuning nélkül." Milyen módon intézzük a bizniszt: "postai utánvétellel, mert nincs szlám".

Sztem egyértelmű.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4996) old gray válasza old gray (#4995) üzenetére


old gray
addikt

Nos a Titan Amanda hűtővel kapcsolatban a legújabb fejlemények:

Megkaptam az eladó válaszát arra a kérdésre, hogy hová szól a garancia: Ipon
Ment egy mail az Ipon-nak:

... A következő kérdéssel fordulnék Önökhöz: Forgalmaztak valaha Titan Amanda TEC típusú thermo-elektromos (azaz peltier) processzor-hűtést? Ugyanis egy internetes apróhirdetésben ilyen terméket kínálnak használtan eladásra, és az eladó azt állítja, hogy az Önök cégétől vette.

Az igazat megvallva én Magyarországon még nem láttam ilyet cégek kínálatában, így okom van azt feltételezni, hogy az eladó a vevők megtévesztése céljából hivatkozott az Önök cégére. ...

Az Ipon válasza:

... Ilyen terméket mi sosem forgalmaztunk és nem is árultunk így biztos hogy nem tőlünk van. ....

"Kedves" Pypec. Az elejétől fogva tudtam, h átverésre játszol. A bénaságodnak köszönhetően lebuktattad magad, ezt szerettem volna elérni, meg is történt. Most jön a folytatás: tuti olyan hülye vagy, h nem olvasod ezt a topicot. Így rábólintok a bizniszre, elküldöd a csomagot ami nem tudom mit tartalmaz, nem is érdekel. A csomagot nem fogom átvenni, így bukod a postaktg.-et. Ezt vedd tanulópénznek, utólag belinkelem neked ezt a hsz-t. És örülj, h megúszod ennyivel, nem szoktam időt és pénzt sajnálni arra, h megbosszuljam ha átvernek.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4997) Speed® válasza old gray (#4996) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Khm..és ha ő is mástól vette és megetették egy kamu garipapírral :U
Szvsz attól még lehet jó a cuccos..és lehet, hogy nem akar átvágni.
Egyezz meg vele kipróba utáni utalásban, ne benyalható utánvétben.
Mondjuk más kérdés, hogy ezt a Peltieres cuccot én tuti nem kötném állandóba. Nem hiányzik, hogy a vezérlés elszálltával átolvassza a lapot..
Hobbytuningolni inkább egyedi Peltier vizesblokkal..

(#4998) old gray válasza Speed® (#4997) üzenetére


old gray
addikt

Ez is egy lehetőség, de: ha látnád a privát üzenetváltásunkat, akkor elhinnéd! De azt is megtudhatom, hogy az első tulaj-e, neki ez úgy sem lesz olyan információ ami a kilétét felfedné, így fog rá válaszolni. :))

Tudod mit? Megy egy PÜ neked is. ;)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4999) Superman


Superman
nagyúr

Kezdek nagyon kiábrándulni az itteni üzletelésből. Persze vannak jól bejáratott kapcsolatok, akikkel már vakon is megbízunk a másikban, de mi van akkor, ha egy számomra ismeretlen ember, sőt, újonc köt le valamit 100%-ra, csak éppen most nincs pénze, ideje, stb. és 1 hét múlva "tutibiztos", hogy kell neki?

Kétszer jártam úgy, hogy nem jötteka cuccért, sőt nem is jeleztek, de az illető persze fenn volt a PH-n. udvariasan megkérdeztem, kell-e még a cucc, válasz nem volt. Itt elég nagy értékekről volt szó, az egyik egy vadonatúj XBOX 360, a másik egy 22 colos TFT monitor. Én nem haragszom, ha valami miatt nem megy az üzlet, csak akkor legalább szóljanak.

Amiért mindezt írom: megint lekötött nálam valaki egy cuccot, de csak a jövő héten kell neki, pénze akkor lesz, bár nem tudja megmondani, hogy mikor. Ő volt az első jelentkező, bár mások már vinnék. Most mit tegyek? A fenti két esetben újoncok voltak, akik nem jöttek az áruért és ismét egy újonc csapott le a hirdetett termékre.

Nagyon szemétláda lennék, ha biztos, sok éve ismert vevőmnek adnám el a terméket?

(#5000) Speed® válasza Superman (#4999) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha már megegyeztél vele, hogy félrerakod, ne csinálj segget a szádból szvsz.
Viszont ha előre közlöd legközelebb, hogy nem tartogatod, neked is jobb lesz.
Lóvé van viheti, nincs, szerezzen. Szarul hangzik, de ~3 év alatt megtanultam.

vén szürke (szamár ;] ), ment repü. Nehéz eset mindenesetre :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.