Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) Macka válasza Lejszi (#5897) üzenetére


Macka
veterán

Lehet, hogy a hsz.-ed egy részét nem fogják jó szemmel nézni a modik.... :(
Függetlenül attól, hogy nemzetiségi volt az eladó, vagy sem, alaposan megszìvattak.
Volt nekem PH-n üzletem már romával, ő teljesen korrekt volt. Szerintem ne általánosítsunk.... :(
Amúgy ez részben a barátod sara is, mert nem szólt időben.

[ Szerkesztve ]

(#5902) P00By válasza Macka (#5901) üzenetére


P00By
nagyúr

Nyílván nem, csak az indulat hozta ki belőle :)
Ettől függetlenül ez nagyon... :( (mármint ami történt...)

[ Szerkesztve ]

(#5903) Lejszi válasza localhost (#5899) üzenetére


Lejszi
senior tag

mert? mi olyat irtam amivel a faji hovatartozást bármilyen módon is sértette volna?

Itt is...

[ Módosította: Thrawn ]

(#5904) old gray válasza Macka (#5901) üzenetére


old gray
addikt

Bizony ám, nekem pont itt volt egy kijelentésem amiért 3 nap pihenő járt. Lejszinek is! :DDD

És én is szoktam romákkal üzletelni (nem hardvert......) és még nem vertek át. Sőt mindig jól járok mert 1/2 áron jutok dolgokhoz. ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5905) Lejszi válasza Macka (#5901) üzenetére


Lejszi
senior tag

Hát figyi, egy fájdalmas szakítás után nem biztos hogy az foglalkoztat mindenkit, hogy a lehető leghamarabb lemondjon egy vga kari vételt.

(#5906) localhost válasza Lejszi (#5903) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ne mentegetőzz, te ebből már nem mászol ki szépen, merthogy igenis mondtál nem illendő dolgokat!
És IGEN, én voltam, aki ezt jelezte is a moderátoroknak.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5907) Lejszi válasza old gray (#5904) üzenetére


Lejszi
senior tag

jó neked én azt mondom :)

[ Szerkesztve ]

(#5908) Lejszi válasza localhost (#5906) üzenetére


Lejszi
senior tag

ha te igy gondolod akkor oké.

[ Szerkesztve ]

(#5909) Macka válasza rawe (#5890) üzenetére


Macka
veterán

Ezzel az Accountos-dologgal szopott egy ismerősöm is... Úgy látszik, sorozatról van szó. Én eleve tartózkodok a PH!-n kívüli üzleteléstől, bár eddig csak 2x fordult elő, mindkétszer pozitív tapasztalatokkal.

(#5910) Thrawn válasza Lejszi (#5908) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne keverd bele a bőrszínt, az általánosítás sértő.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5911) Lejszi


Lejszi
senior tag

Ha esetleg olyat irtam volna akkor azert elnezest kerek, :R

[ Szerkesztve ]

(#5912) Lejszi válasza Thrawn (#5910) üzenetére


Lejszi
senior tag

igazad van, sry.

(#5913) Macka válasza Lejszi (#5908) üzenetére


Macka
veterán

Te éppen azzal vagy különb az ilyen csalóknál, hogy nem süllyedsz le velük egy szintre. Elég lett volna simán leírnod az esetet, nick névvel.
(Fogd fel pozitívan. Elkezdesz összerakni még egy gépet, és VGA-d már megvan hozzá! :W )

(#5914) greatchaos


greatchaos
addikt

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

(#5915) localhost válasza Lejszi (#5911) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha esetleg olyat irtam volna akkor azert elnezest kerek,

És akkor én is tőled! :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5916) Lejszi válasza Macka (#5913) üzenetére


Lejszi
senior tag

Végül is.... :))

Ennek a topicnak sztem épp az a lényege, hogy a nick-et is oda irjuk épp azert, hogy az illetőnek a fekete el legyen könyvelve és a jövőben lássa más is hogy vigyázni kell vele.

(#5917) Lejszi válasza localhost (#5915) üzenetére


Lejszi
senior tag

oké, nincs harag. ;)
Szép napot mindenkinek.
Én go home.Vége a melónak mára...

(#5918) magi20 válasza Lejszi (#5917) üzenetére


magi20
senior tag

figy én nem akarok beleszólni,de most komolyan.
az egy dolog hogy fekete a bőre meg miegymás.

De mielött elmentél oda,nemjutott eszedbe hogy felhívd az ismerősödet?

az ismerősöd jobban megszivatott mint a roma srác.-------nemde?

akkor ki a roma? aki fekete,vagy aki megszivatott?

Félre ne érts én is kurvára rühellem a fajtájukat,de azért mégiscsak nem?

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5919) GeryPc válasza Zolee11 (#5894) üzenetére


GeryPc
senior tag

azt se tudod miről volt szó de persze szóljál bele nyugodtan,ennyi eszed van :C

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5920) GeryPc válasza I_Am (#5893) üzenetére


GeryPc
senior tag

Köszönöm hogy nme tiltottál ki és a másik oldal vagyis én,elmondhatta a saját szemszögéből mi történt igaz törölve lett de ennyit erről......

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5921) Bagira01


Bagira01
veterán

Ezúton kérnék bocsánatot greatchaos-tól mivel nem volt benne az x800xl hirdetésben a kátya állapota. Ehhez jött még a balszerencse, hogy a vga hűtő ventije megadta magát. Szóval ez nem nagyon jött össze, de elvileg dolog megbeszélve és nincs harag :K
Sorry :B :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#5922) knapci


knapci
tag

HELLO MINDENKINEK!!!
Tom-e kolegának:
1:Nem írtam olyat hogy 100%
2:Arról volt szó hogy mivel nincs másik kari így elküldöd előbb te,majd ha megjöttek küldöm vissza az enyémet/merthogy nem lett volna gépem nincs integrált vga a lapomon :(/
3:Te belementél hogy persze rendben!Majd következő üzenet utald a pénzt utána küldöm a kártyákat!!!Gondoltam biztos kifogytál a pénzből ezért kell előre utalnom szaros 4500ft-ot,,,

A lényeg hogy arról volt szó küldöd a karikat,majd kitaláltad utaljak előre,ez gyanus volt nekem,pláne hogy 4500ft-ról volt szó nem jelentős összegről!Mindegy amint kaptam egy jobb ajámlatot azonnal szóltam hogy sorry!!!Gondoltam ha valaki tutira megvette volna a kártyáidat szombaton annak valószínüleg még vasárnap is kelleni fog,,de lehet szerzett be közben a tieid helyett,semmi sem lehetetlen!
És a fekete pontot sem azért kaptam mert nem lett egy vadiúj giga 8600gts+4500ft-od egy használt inno 7600gt+egy használt X1800-ért :)

De semmi gond ezzel mert ma is nyélbe ütöttem egy üzletet MR.Teddy kollegával!
És még sorolhatnám hánnyal :)

Jó pontozgatást :) majd rajzolok boszit /ja az már oviszint :) /bocsi

Unatkozók kíméljenek!

(#5923) I_Am válasza GeryPc (#5920) üzenetére


I_Am
veterán

Még mindíg nem értesz, de most már bújtatva fogalmazol.

A stílus barátom, a stlíus ami kifogásolandó.

Ne verd az asztalt csak akkor ha már letettél rá bármit is. :(((

:W

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5924) Quan-Chi válasza I_Am (#5923) üzenetére


Quan-Chi
őstag

okos szavak, sajnos az ember néha elveszti a fejét, de jobban jár ha mindíg tárgyilagos marad és inteligens! én 1 csúnya szóval se illettem spitfire82 kollegát, pedig ő konkrétan kicsalt tőlem egy 6ost, de mivel tudom az adatait...járok én még arra alapon nem súlyedtem le a káromkodás szintjére, szimpla meglepetésként beugrok majd hozzá a nyáron... ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#5925) Lejszi válasza magi20 (#5918) üzenetére


Lejszi
senior tag

Ne haragudj, de a továbbiakban nem szeretnek foglalkozni a témával. :R
Tulleptem a dolgon.

(#5926) Zolee11 válasza GeryPc (#5919) üzenetére


Zolee11
senior tag

ha nem tudnám miről van szó nem szoltam volna a témához, mert képzeld el olyan hülye vagyok, hogy tudok olvasni is, és írni is, nem mást kértem meg, hogy elolvassa és írjon helyettem.
de te olyan művelt vagy így a 4. egyetemed után, hogy megtanultál már szépen beszélni. megsugom neked teljesen ingyen minden tartozékával, hogy aki így (ilyen szavakat használ) beszél mint te nyíilvános helyen, az nem az értelmiségi osztályba tartozik ;)

MOD: OFF

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#5927) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Sziasztok!

Egy itteni PH-s tag aláírásában találtam ezt az üzit:

"2008-02-18 00:00:00 utan kelt privat uzenetek eseten fenntartom a jogot, hogy tovabbi figyelmeztetes nelkul kiadhassam harmadik fel reszere."

Ha ezt komolyan gondolja, akkor ezt tényleg megteheti a másik fél beleegyezése nélkül is? :F
Tehát ha nekem is ez lenne az aláírásom, akkor büntetlenül megtehetném én is? (cool lenne :D )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5928) I_Am válasza Dr. Romano (#5927) üzenetére


I_Am
veterán

Nem teheti meg, de már ez is visszatartó erő.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5929) GeryPc válasza I_Am (#5923) üzenetére


GeryPc
senior tag

Úgygondolom eleget "letettem már az asztalra" hogy egy ilyen miatt ne tiltsanak ki az oldalról,értem ezt apró és fórumra egyaránt,és értek a szóból csak nem értem te mint moderátor miért fenyegetőzöl kitiltással úgygondolod ez etikus vagy moderátorhoz való?!és azt sem értem miért kell "keresztes hadjáratot" indítani egy ilyen ügy miatt ami végülis 2 emberre tartozik,csak a másik személy nem képes velem megbeszélni a dolgokat hanem egyből ide írogat...
ergo a csúnya beszédért meg lett büntetve jogosan ezzel nincs is semmi problémám,további minősítéseket meg kikérem magamnak úgygondolm senki nem ismer hogy egy ilyen alapján megítéljen :R

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5930) Dr. Romano válasza I_Am (#5928) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha nem teheti meg akkor értesíteni kéne róla emberünket, mert sztem ő ezt nem tudja.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5931) Krissz22 válasza GeryPc (#5929) üzenetére


Krissz22
aktív tag

csak a másik személy nem képes velem megbeszélni a dolgokat

Te folyamatosan olyan dolgokat ferdítesz. A legutóbbi privátot (2008-05-28 ) én írtam neked kérdőjellel amire nem is válaszoltál.

(#5932) Krissz22 válasza GeryPc (#5929) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Nem tudom miért esik nehezedre beismerni, hogy hibáztál. Úgy hirdetttél egy alaplapot, hogy "minden tartozéka megvan", amiből teljesült a doboz (nagyon fontos tartozék), egy vékonyka leírás (ez nem a hivatalos vastag könyve) és 1db cd (amit a netről letölthetek). És mikor találkozunk és kérdem, hogy hol a többi tartozéka, kiabálsz velem...majd mikor rájöttél, hogy így nem fogom megvenni, KÖSZÖNÉS nélkül bepattansz az autóba és elhajtasz.

(#5933) Calibos válasza Lejszi (#5897) üzenetére


Calibos
addikt

és a kártya működik :F
Az ismerősöd nem hibás?

[ Szerkesztve ]

(#5934) Lejszi válasza Calibos (#5933) üzenetére


Lejszi
senior tag

A kártya működik igen.

Nem nagyon akarom az imserosomre haritani a dolgot,mert sztem ha vkit otthagyja a csaja,össze cuccol és elkoltozik tole akkor a masik felet (adott esetben az ismerosomet)sztem nagy hirtelen az izgatja legkevesbe hogy lemondja a vga vételt nagy hirtelenjeben.

mind1, ugy nez ki h sikerul megszabadulnom attol a karitol, csak pont honap vege van es szarul jott igy fizu elott h benne all a penzem.
de most mar tenyleg lepjunk tul ezen :K

(#5935) Weaver válasza Lejszi (#5897) üzenetére


Weaver
senior tag

tudom, hogy már lerágtátok a témát, de vélemény-nyílvánítós ember vagyok. :)

ebben az esetben az eladóra egy szavad sem lehet. baj van a kártyával ? nem működik? nem, nincs baja, csak a haverod egyéni szoc problémái. a haverod csinált belőled bohócot. az eladó, részéről teljesítette a kötelességét, időben eljutatta a karit a megbeszélt helyre, időre. én sem adtam volna vissza a pénzt, mert mire fel ?

"ha esetleg nem felelne meg a cimborámnak". ez alatt mit kell érteni ? azt, hogy ha vmi baj van a karival, AKKOR vissza a pénzt. de a kártyával nincs baj, mert írtad volna.

erről ennyit.

u.i.: most már tényleg túllépünk ezen. :K

[ Szerkesztve ]

(#5936) tothl válasza Lejszi (#5897) üzenetére


tothl
addikt

Nem mondom lehetett volna rugalmasabb az elado, mondjuk en azt mondtam volna, ha nem kell tennem erte semmit, visszahozod penz vissza es annyi, de aki teged igazabol megszopatott az a baratod. Majd koszond meg neki... :)
Egyebkent nem jo, mar elnezest, erzesre nagyon csoro emberekkel uzletelni mert mivel kell nekik nagyon a penz, problemas lesz ha valami nem stimmel.
Lehet ezert most meg leszek kovezve, de aki nem ebbol el, nem pont erre a penzre van szuksege, csak cserelget, bizniszel, az rugalmasabban all a dolgokhoz.
Olvastam itt mar, amikor jogos volt a reklamacio, es par ezer forintos teteleken ment a hiszti. Az ilyet erdemes megfigyelni.

(#5937) I_Am válasza Dr. Romano (#5930) üzenetére


I_Am
veterán

De tudja.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5938) I_Am válasza GeryPc (#5929) üzenetére


I_Am
veterán

228 szakmai hozzászólást Te annak gondolsz? Szerintem térjünk vissza a dologra majd 5k felett.

És azt is látom, hogy nem az első eset a pályafutásod során. Már lettél figyelmeztetve személyeskedés miatt.

Továbbiakra meg annyit, hogy mindenki azt látja belőled amit ide leírsz.

Moderációra pedig annyit, hogy pont miattatok és a vitás ügyek miatt vagyunk, ergo akkor avatkozunk bele, amikor úgy érezzük, hogy be kell.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5939) Lejszi válasza tothl (#5936) üzenetére


Lejszi
senior tag

Mind1, sikerult ugy nez ki megszabadulni a karitol. :))

(#5940) Stylewars_kp válasza coulthard (#5881) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Najólvan... nemérdekell!eleget magyarázkodtam igazamért ,nemfogok harcolni ilyenért, fentvok a fekete listán...nemizgat mostmár, elmondtam az én verzióm - elmondtad a tiedet, igazából mostmár nemérdekell.Ha leszedtek róla leszedtek ha nem nem... :( ha vki vesz tőlem vmit nemizgat ha ezmiatt nemveszi meg, legyen az ő baja, enyém biztos nem mert bárhol máshol is eltudom adni vagy akár megvenni vmit! aki hisz nekem az jó aki nem az nemjó. :P

(#5941) Stylewars_kp válasza Stylewars_kp (#5940) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

kihagytam... meglehet nézzni hány apróhirdetésem volt, meglehet kérdezni bárkit h kinek volt velem hibája vagy baja coultardon kívül!! ennyi... :(((

(#5942) udi válasza Stylewars_kp (#5941) üzenetére


udi
őstag

Hát igen ez szivás... :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5943) coulthard válasza Stylewars_kp (#5941) üzenetére

Jóval több apróhirdetésem volt, mint stylewars_kp-nak és rám sem panaszkodott senki, viszont vannak pozitív visszajelzéseim, amit ő nem mondhat el magáról, ugyanis nincs neki egy darab sem.
Ez az ügy régen volt, én már túltettem magam rajta, nem érdekel többé, de az igazamat megvédem!
A fekete listán kell maradnia, hogy a körültekintő vevő lássa, rátaláljon ezekre a hozzászólásokra és fokozott óvatossággal, 0 bizalommal irányuljon felé.
Én nem fogok többet írni erről az ügyről, ennyi épp elég, ez alapján le lehet szűrni sokmindent. (persze csak addig, amíg meg nem rágalmaz újra)

16 éve a Hardveraprón.

(#5944) coulthard válasza udi (#5942) üzenetére

Tudod mi a szívás?
Amikor a KIFIZETETT boritékot kinyitod és 2 lepra állapotú ocsmány proci figyel veled szemben, amikről már ránézésre is meg lehet mondani, hogy nem fognak elindulni. Na ez szívás...
Nem tudom mit vagy úgy oda, Te is tapasztalt eladó vagy, tudhatod, hogy az utánvétel kifizetése után én már nem tehetek semmit (sajnos) a pénz ügyében, szóval nyilvánvalóan megkapta, ha nem, akkor pedig a postán tudott volna reklamálni.

16 éve a Hardveraprón.

(#5945) Dr. Romano válasza I_Am (#5937) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor oké ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5946) Klemens válasza udi (#5868) üzenetére


Klemens
őstag

Sztem az én történetemre gondolsz.
Egy modival töröltettem a hozzászólásaimat, Joces felhívott és megbeszéltük a dolgot, szépen, nyugodtan, most béke van.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5947) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

velem is vigyázni kell üzlet során, mert szemtelenül alkudok ;)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#5948) udi válasza coulthard (#5944) üzenetére


udi
őstag

Jártam már igy hidd el.... :K
Ezt viszont nem értem:"Nem tudom mit vagy úgy oda"....
Hidd el nem egyedi a problémád.

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5949) coulthard válasza udi (#5948) üzenetére

Akkor se bukott, ha nem erőszakolta ki a pénzét a postától, ugyanis megszabadult 2 db értéktelen, javíthatatlan veszélyes hulladéktól...
Ezért nem értem, hogy miért gondolod úgy, hogy ő szívott ezzel...

16 éve a Hardveraprón.

(#5950) Dj Sügi válasza Dj Sügi (#5848) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Áh visszavonom nyugodtan mehet neki a fekete azóta se jött se a lé se a keret... :W
Posta törte össze jó vicc... :((
Tehát:
[link]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.