Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) poffsoft válasza greatchaos (#4200) üzenetére


poffsoft
addikt

;] Azért várnánk a Kecsóban is, 10-én buli lesz, ah jól olvastam....

[ Szerkesztve ]

(#4202) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Héé, most mi itten törölve lettünk? de én miért? Mi rosszat tettem?:F:F:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4203) greatchaos válasza Nyugdíjas (#4202) üzenetére


greatchaos
addikt

kollega mocskolódása miatt egy halom hsz (és a kollega) a felejtés áldozatává vált, megjegyezem, oda is való

(#4204) Al Brandy


Al Brandy
tag

Jetx fórumtárssal legyetek óvatosak, ha valakinek vételi ajánlatot tenne.

Mitsubishi HR50VF, Hitachi RAK-25RPE/WPE, Trotec TTK 72 E

(#4205) Nyugdíjas válasza greatchaos (#4203) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én is úgy gondoltam. Egyértelmű volt, hogy fake,csak direkt nem irtam le, hogy az,mert gondolom hosszasan anyázott volna,de megtette igy is... :(

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4206) Picco válasza Al Brandy (#4204) üzenetére


Picco
addikt

nem mindenkiben fejlodott ki a telepatia kepessege, kerlek kozold velunk is az okat :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4207) Al Brandy válasza Picco (#4206) üzenetére


Al Brandy
tag

Az illető "úriember" tett egy viszonylag normális ajánlatot a procimra, személyes átvétellel.
Én örülök neki, hogy itt helyben elintézhetjük az üzletet. Kolléga nem lép be pár napig, ami nem bűn, de én ezalatt elutasítom a többi ajánlatot, mert ugye egy dolgot nem adunk el több embernek :) . Pü-ben értesítettem, hogy eltettem neki a
procit, tel. számomat is elküldtem. Mivel közben többször is belépett, ismét kértem pü-ben, hogy jelentkezzen. De napokon keresztül arra sem képes, hogy annyit válaszoljon, hogy köszi, már nem aktuális. Vagy valami hasonlót.
Jelenleg is be van lépve, rögtön küldök is neki pü-t, hogy már nem érdemes gondolkoznia ezen az üzleten. ;]
Lehet, hogy csak egy unatkozó suhancról van szó, aki rengeteg szabadidejében nem tud magával mit kezdeni? :F

Mitsubishi HR50VF, Hitachi RAK-25RPE/WPE, Trotec TTK 72 E

(#4208) mirrmur válasza PapayaGuana (#4070) üzenetére


mirrmur
aktív tag

Hát hogy is mondjam: tahó az anyukád. a 8800GS pedig előtte sete jött meg. Szerinted miért hivtalak fel észkombájn hogy mi a helyzet meg miért küldtem sms-t? Azért hogy átbasszalak? Tudod mennyi bizniszt lenyomok egy héten minden probléma néélkül. Komolyan mondom vannak itt ritka nagy fafejű emberek, akik nem képesek még egy sima gariztatás menetét sem megérteni... És ezért feketepont neked tahókám

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#4209) mirrmur


mirrmur
aktív tag

bocsi ha kicsit vulgáris voltam, de kihozta belőlem a tisztelt vevő.

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#4210) tojsz™


tojsz™
aktív tag

FlashR kollegának egy fekete pont

vettem tőle egy xbox alaplapot, vinyót, dvd olvasót
de a dvd olvasó nem működik (a többit sajna ki se tudtam próbálni)
de az alaplapról hiányzik a VGA hűtőborda is (bár ezt észrevehettem volna ha nem vaksötét lett volna)
írtam neki másnap hogy mizu
azóta többször is bejelentkezett de semmi reakció (gondolom nem nézegeti a privátjait ;] )

5k val lehúzott :C sokadszor is megfizettem a tanulópénzt utoljára
köszi kedves FlashR
ezzel csak az a gond hogy van aki megdolgozik azért a pénzért nem is keveset :K
de gondolom igy egyszerűbb pénzhez jutni
minthogy elmenj dolgozni vagy kérj az anyukádtól vagy valakitől kölcsön :R

[ Szerkesztve ]

(#4211) udi


udi
őstag

Nem voltam jópár napig fennt csak immel ámmal..
Most ki is vezeti a totyikot??? :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4212) Picco válasza udi (#4211) üzenetére


Picco
addikt

poffsoft kollega :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4213) tojsz™ válasza udi (#4211) üzenetére


tojsz™
aktív tag

fekete pontban? :)

(#4214) poffsoft válasza Picco (#4212) üzenetére


poffsoft
addikt

:( majd jövőhéten... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4215) Picco válasza poffsoft (#4214) üzenetére


Picco
addikt

lol, akkor most komolyan, ki a masik illetekes? :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4216) poffsoft válasza Picco (#4215) üzenetére


poffsoft
addikt

Ő lesz az ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4217) Hawk1979 válasza tojsz™ (#4210) üzenetére


Hawk1979
őstag

FlashR még javában hirdet.Ha igaz amit mondasz,akkor tessék vigyázni vele.
Mikroszkóp,verőlegény,infotechnikus mindenkép legyen kéznél ha valaki üzletel vele...
[link]

(#4218) tojsz™ válasza Hawk1979 (#4217) üzenetére


tojsz™
aktív tag

miért ne mondanék igazat nyugodtan meg lehet kérdezni őt is

nem kell verőlegény :))
csak egyszerűen vigyázni kell vele

(#4219) feka007


feka007
nagyúr

Csanád nevű emberkével tényleg ne üzleteljetek, megbízhatatlan, hazudozós egy alak, látom nem először érkezett már rá panasz.
Történt, hogy jó egy héttel előre meg volt beszélve, hogy nekem tartja a TV-t, már múlt héten meg is beszéltük az időpontot. Hétfőn küldtem pü-t a köztes taliról. Már itt kezdett büdös lenni, hogy mindig csak második próbálkozásra válaszolt a pü-kre, elég bizonytalanul, mint akinek nem is érdeke, hogy eladja. Aztán mondta, hogy adjam meg a telszámomat, és majd felhív, vártam estig, hátha még addig megejt egyet, végül persze nekem kellett, a válasz persze "nem értem rá" meghogy "ezer más fontosabb hívásom volt egész nap", na másnap szerdán látom, hogy le van zárva a hirdetés, de mivle me volt beszélve, hogy enyém, megkérdeztem, hogy megvan-e még, a válasz "persze-persze megvan, ott leszek csak kopjál már le" stílusban. Aztán csütörtökön még megejtettem egy hívást neki, unott hangon közölte, hogy ott lesz pénteken, itt már kb. 20% esélyt adtam a dolognak, de mivel ráértem, kimentem a megbeszélt időpontban a nyugatihoz, persze nem volt ott, de még a telefont is kikapcsolta, na 5 perc múlva próba újra, akkor már felvette (biztos azt hitte, hogy ilyen könnyen leráz), dühösen beleböfögi a telefonba, hogy 1 perc és ott lesz. Ennyi elég volt kitalálnia, hogy a nagy sietségben hátulról szarráttörték a kocsiját, így most nem tud odamenni, de majd hétvégén felhozza nekem Vácra (a kocsi nélkül :U ), na mondom ne hozzál ide semmit, kézcsók, letettem... Baah iszonyodom az ilyen emberektől, akik még azt sem képesek mondani, hogy bocs, nincs meg, és akkor nem veszi el a másiknak a pénzét meg az idejét... :W

(#4221) greatchaos válasza Enszuke (#4220) üzenetére


greatchaos
addikt

2006-12-28 10:59:29-i hszra válaszoltál. nem fog reagálni, mert bannolták már

(#4222) Picco válasza greatchaos (#4221) üzenetére


Picco
addikt

ja nem mostani de halistennek szvsz nem is hallunk rola 1 darabig ^^

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4223) mirrmur


mirrmur
aktív tag

kariadnak egy nagy fekete pont. miután egy 9600gt kártyát lezsiroztam neki, és miután levettem a hirdetést mert a másik kártyát alien kolléga viszi el nekem támadt hogy miért adom el másnak. mondom neki hogy ember a kártya a tied, erre hogy ő kint lakik a hlál fszán neki sok az utja és különben is adjak árengedményt egy kialkudott elfogadott árból. ezen kívűl pofátlan módon beszél a másikkal, ami nekem nagyon nem fekszik. úgyhogy 1. a kártya azonnal másé, 2. alkudj a nagykerárból barátom ha tudsz...

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#4224) poffsoft válasza greatchaos (#4221) üzenetére


poffsoft
addikt

Mit tett érte?

(Csanád feketéjét #4219-ből már felvittem, mert a kolléga a pirospontosba is beírta, most látom, ide is. )

[ Szerkesztve ]

(#4225) kavicssli


kavicssli
addikt

Na akkor itt az ideje hogy irjak...adott ez az aprohirdetés semmi választ nem kapok ez eladótól de egy szélhálmos szerintem...3 napja lejárt hirdetés irtam neki meg minden de semmi!Vettem azóta egy notit de túl szép is lett volna ez az egész... :(((

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4226) P.e.t.ya. válasza kavicssli (#4225) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Ezt én is figyelemmel kísértem...nem jön a fazontól sem negatív,sem pozitív visszajelzés :( 28.-a pedig hol van már... :((

(#4227) kavicssli válasza P.e.t.ya. (#4226) üzenetére


kavicssli
addikt

nem is érdekel..de egy kis bant kaphatna... :W mert ez szopatás

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4228) tkesy


tkesy
őstag

PH!megbízhatósági oldal [link] idáig frissítve.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#4229) greatchaos válasza poffsoft (#4224) üzenetére


greatchaos
addikt

káromkodás, és minősíthetetlen duma.

csanád jópontját leszedem a téves felvitel miatt

ha esetlegesen volt ilyen mostanában, privátba keressetek meg vele

[ Szerkesztve ]

(#4230) greatchaos válasza tkesy (#4228) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem kibeszéltük, hogy Realradical -t ért vádak alaptalanok, feketepontja szvsz alaptalan

(#4231) Mr X


Mr X
veterán

Én is írnék ide. :(

Fekete pontot kérnék pintérzoli részére.

Meghirdettem egy telefont cserére. Az illető jelentkezett, hogy érdekelné a dolog. Privátban beszéltünk. Már akkor gyanús volt, hogy igen ritkán válaszolgat, pedig belépett a fórumra. Szerdán beszéltünk MSN-en, megegyeztünk a részleteket illetően, illetve hogy hétvégén lemegyek az üzlet miatt Budapestről Szolnokra. A megbeszéltek szerint pénteken délután felhívtam, hogy időpontot és címet egyeztessünk. Az adatlapján megadott telefonszámon elért illető semmit nem tudott a dologról. Most vagy rossz számot adott meg (jelzem, nem szólt, hogy rossz a tel.szám, mikor mondtam, hogy azon fogom hívni), vagy csak simán letagadta.

Azóta nem válaszol sem privire, sem MSN-en írt üzenetre. Akárhogy is, ez így elég gerinctelen dolog, legalább mondaná azt, hogy meggondolta magát.

És még összetehetem a két kezem, hogy nem úgy szívatott meg, hogy előtte leautókáztat Szolnokra...

[ Szerkesztve ]

(#4232) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Én is írok ide...sajnos.

Kezdem.
1-1,5 hónappal ezelőtt kinéztem magamnak egy konfigot és én már akkor kestem a régi lapomra vevőt....egy kis böngészés után rátaláltam is egy bizonyos reyes16 nevű kollégának a hirdetésére. Szépen be is írtam h nekem volna egy eladó alaplapom. Észrevettem h akkor volt fent utoljára amikor meghirdette a lapot, gondolom magam biztos már alszik vagy már kikapcsolta a gépet....eltel 2 nap és felvettem msn-re, hogy most mivan kell még vagy sem, mondta h kell meg minden de csak február 5.-e fele mert akkor lesz meg a pénz mondom egy így tökéletes mert én akkor veszem a másik konfigomat, írtam neki h elteszem. Hát már február közepe és nem írt semmit h mikor adjam fel, ezért meghirdettem ph-n is a lapot, lett is volna rá másik vevő 11k.ért, de mit ad Isten pont ekkor írt h akkor mikor küldöm már a lapot. Ugye az elsőbbség csak előbbség. Megadta a címet. Én nem tudtam elmenni postára mert suli, szóval anyukámra bíztam a dolgot mondtam neki h utánvételbe adja fel és a veő állja a postát....anyukám nem akarta "bonyolítani" ezért ajánlott levélként adta fel és a postát is anyukám fizette. Nah fel is adta február 19.-én kedden és mondták a postán h másnapra meg is kapja mondom jólvan. Írtam neki este h majd utaljon 10k.t mert nem ugy lett feladva (én meg bízok benne h nem ver át), mondta jólvan pénteken utalja. Erreföl írja h nem jött még meg mondom oké szolj ha megjött és akkor utald a pénzt pénteken. Péntek lett semmi, se pénz és nem is jelentkezett. Szombaton ír h most szolt anyám h megjött, mondom jó akkor utald a pénzt köv. héten, írja oké majd akkor utalja a pénzt február 26.-án kedden vagy a héten vmikor, mondom oké.
Azóta semmi hír nincs róla, ph-ra soha nem jön fel "csak" ha kell neki vmi (ezt még szombaton írta február 23.-án) és msn-en se érhető el....sztem letiltott vagy rejtve megy fel vagy az is lehet (bár ezt erősen kétlem) h nincsenek otthon...de én azért írok neki minden nap h mivan mostmár, mert kezd elegem lenni :W
írtam neki h nem hiszem el h 4 nap alatt senki nem tudott elmenni az otp-be elutalni a pénzt, már írtam neki azt is 10k.tól mehet rendőrségi bejelentés, hátha ettől "megijed" és utalja mostmár a pénzt. De ha esetleg tényleg az van h nincsenek otthon akkor legalább írta volna, hogy csak márciusba utalja. Most még megvárom a jövőhetet utána nem tudom mi lesz :( . Addig is remélem h csak nem fog átverni.

ui.: bocsi, de egy kicsit hosszúra sikerült. és elnézést az esetleges szóbeli hibákért, de elég nagy hangzavarba írtam és lehet h félreírtam 1-2 helyen.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#4233) Nyugdíjas válasza Dani_kp (#4232) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

MOndjuk én anyukámat egy picit kérdőre vontam volna, hogyha megkérem valamire, akkor miért nem úgy csinálja,ha már megigérte.:U
Végül ebben az esetben ne haragudj de ő követte el az első hibát....

Másik: 4nap sajnos benne van a bankoknál a "szórásban", tehát mindenképpen várd még meg a jövő hetet. Bár az is ténykérdés, hogy a kolléga "felszivódása" sajnos nem biztató jel...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4234) poffsoft válasza Dani_kp (#4232) üzenetére


poffsoft
addikt

nincs is benne hiba :)
Sajnos nem bíztatóak az előjelek....
AZért még egy pár napot adjál neki!

Nyugdíjas
: én még emléxem az eső 1-2 utánvétes cuccnál milyen hülyének éreztem magam, mikor a postáskisasszony feltette a keresztkérédéseket (segíteni akart+ ez a dolga), és hosszas tűnődés után csak ez merült fel e fejemben: "mos' mivaaaaan?" ;)
Mondjuk az tényleg nem volt szép, hogy nagyon megkavaródott általa a biznicc... Ha nem fizetik ki, anyura kell HTK-zni a buktát... :B

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4235) Dani_kp válasza Nyugdíjas (#4233) üzenetére


Dani_kp
őstag

ő csak annyit ígért h feladja majd a postán, de mikor lemérték akkor még abba a súlyhatárba volt h mehet levélként és ez álltal fogva csak ajánlott ként ment el, mert szerintem ha levélként adják fel akkor nem lehet utánvételbe kérni....na mind1 ezentúl mostmár én itézem, de én bíztam/bízok most is a vevőbe h utalja, csakhát részemről azért ez a "nagy" sietség, mert most miatta nem tudok rendelni semmit (1-2 alkatrész kell már csak) az épülő bringámhoz. Az első hibát a postánlévő uriember követte el azzal h mondta h elmehet levélként és ezért adta fel így anyukám. De akkor is multhét szombat óta semmi hír....

De amugy is eredetileg úgyvolt h múlthét pénteken utalja csak mivel állítólag szombaton szolt az anyja h megjött, és ekkor beszéltük a köv. hét keddet, de mondta h legkésőbb péntekig....
másik: 4 nap "átfutási" idő, ezt én furcsállom mert idáig 3x utaltam otp banknál és még az nap este rámírtak msn-en megkapták a pénzt.

https://ingatlan.com/33821564

(#4236) Dani_kp válasza poffsoft (#4234) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az jó ha nincs benne hiba :)

Tényleg nem bíztatóak a jelek, de azért én bízók benne h utalja a pénzt előbb vagy utóbb...
Adok én neki időt, de legalább msn-re feljönne és írna h nem ugy alakulnak a dolgok (azt hozzáteszem h haverjának épít gépet...) vagy h nincs ideje elemenni vagy lusta vagy tudodm is én és akkor nem is idegeskednék ezen.....

https://ingatlan.com/33821564

(#4237) Tibeerius


Tibeerius
csendes tag

ajánlom figyelmetekbe [link]

A 9 milliméteresre nem lehet gyúrni!

(#4238) tojsz™ válasza Tibeerius (#4237) üzenetére


tojsz™
aktív tag

ügyes gyereknek tűnik ;]

az se normális aki ilyen emberrel üzletel ilyen értékben

de miért az ismije rendezi át az arcát az embereknek, miért nem Ő maga :F
vagy ehez már nem elég tökös :) :W

(#4239) I_Am válasza Tibeerius (#4237) üzenetére


I_Am
veterán

Elintézve. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4240) Johnny válasza Dani_kp (#4235) üzenetére


Johnny
senior tag

Van utánvétes levél is.

(#4241) Dani_kp válasza Johnny (#4240) üzenetére


Dani_kp
őstag

igen? hm ezt nem is tudtam..... :F

https://ingatlan.com/33821564

(#4242) Nyugdíjas válasza Johnny (#4240) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ammeg a másik...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4243) Realradical válasza greatchaos (#4230) üzenetére


Realradical
őstag

Nem hagyd csak...elfér kb. fél évente egy dolgot veszek itt eladni meg abszolút nem adok el. Jobb így hogy mindkettőnknél ott van a fekete. Habár hozzáteszem sehol nem volt olyan ahol nem tartottam be a szavam.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4244) XuChi


XuChi
addikt

brumesz kollégának fekete pontot kéretik adni. Átbaszarintott, nem kicsit.

Megbeszéltünk egy cserét nfs4 + nfs2 se = Boiling Point + Warhammer 40000 Bundle(ezt adnám érte).
Első tali elmaradás után este írt privit hogy: Jaj ne hari de elfelejtette a dolgot de majd jövőhéten hétvégén 100%. Le is beszéltük a Moszkvatérre a mai napra 15:00-16:00 közé valamikorra......

a történet a mai nap folytatódott:

Fel is hívtam 16:05 körül elsőre fel is kapta a telót (Mondom király meglessz a gyüjteményem 2 köv darabja). Megbeszélés alapján 10perc múlva tali a moszkva metró bejáratánál. El is indultam a cuccot magamhoz véve. Odaérve telóztam neki merre van(16:20). Erre ő valami olyasmit mondott hogy 2 perc csak leállások voltak (Gondolom a szél miatt torlódtak a villamosok). Mondom oks várlak. 10 perc semmi, 15 perc semmi. Mondom akkor felhívom(16:32). Nem vette fel. Ezt eljátszottam megint 16:39) majd megelégelve a várakozást haza indultam. Haza érve egy kérdőre vonó sms-t írtam neki hogy merre is jár meg most mi lessz. Pm is ment de választ nem kaptam. Telót nem veszi fel. Szal jól átkúrt. 2x is. De azt nem értem miért nem válaszol semmire sem.

Szal mindenkit óvaintek eme kamuzós kollégától :((( :((( :((( :(((

(#4245) danilla


danilla
őstag

Én tőlem portas kolléga kap egy fekete pontot, de nem azért mert átbaszott vagy valami, hanem azért mert nemtörődöm, vagy nemtudom mi lenne itt a jó szó. Írtam az apróhirdetés topikjába, kétszer is, aztán ezt követték a privátüzenetek, 5db is. De egyikre sem képes válaszolni, pedig ma is be volt jelentkezve! :(((
Még annyit sem, hogy már nem eladó, vagy most nem érek rá üzletelni. :((

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4246) Realradical válasza danilla (#4245) üzenetére


Realradical
őstag

A lista célja nem a személyes ellenérzések vizuális megvalósítása, vagy büntetés. A cél hogy akivel valaki rosszul járt annál legyen ez azért látható. Az hogy nem válaszolt a prividre ezer meg egy ok miatt is történhetett...ugye belátod?

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4247) udi válasza Picco (#4212) üzenetére


udi
őstag

Látom képben vagy :D :DDD
Figyelned kéne és csak utána motyognod :P
Hóember :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4248) #19103744 válasza Tibeerius (#4237) üzenetére


#19103744
törölt tag

Linket gyorsan kilőték.

(#4249) Sanyi2007 válasza Realradical (#4243) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

"du. mindenképpen elviszem" ;]
Nem akkor, ha visszahivsz, hanem mindenképpent irtál :D

(#4250) Oliverda


Oliverda
félisten

Nem igazán kedvelem ezt a topikot (a témája miatt) de most sajnos mégis írnom kell bele. Még kedden felraktam egy pár RAMot apróba. Jelentkezett is érte nagy lelkesen mhif kolléga hogy ő bizony elvinné még a héten vagy legkésőbb ma, azaz hétfőn. Még akkor kedden megkérdezte hogy esetleg beszámítok-e valamit a RAMokba. Én mondtam hogy nem zárkózok el a dolog elől. Meg is tetszett az általa felkínált választékból egy Seasonic S12 380W tápegység, aminek az árát közös megegyezéssel 8K-ra beszéltünk meg. Majd teltek múltak a napok míg nem szombaton ír egy privátot hogy visszalépne az üzlettől, mert hogy a lapja volt a ludas nem pedig a RAMok. Konkrétan csak annyit írt hogy az "ok egyszerű" majd utána linkelt egy topikot magyarázat gyanánt: [link]. Mondom irgumburgom de megesik az ilyen, nem örültem neki de egye kutya. Még az imént említett privátban közölte hogy az általam korábban beszámításra felajánlott Seasonic tápot 8K-ért még ideadja ha továbbra is érdekel. Ezen felbuzdulva tegnap este jeleztem neki hogy akkor érdekelne a táp 8K-ért, hol és mikor tudom átvenni, erre kb. 15 perce csak annyit reagált hogy jobban utánanézett a táp árának, és újonnan sehol nem kapni 16 alatt, ezért 10K alatt nem szeretne megválni tőle.

Erre én meg azt mondom hogy ez már duplán felelőtlen, és/vagy pofátlan hozzáállás. Szeretném ha kapna egy bazi nagy feketét. :(((

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.