Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) I_Am válasza Realradical (#4266) üzenetére


I_Am
veterán

Ilyen alapon a feketét húzhatod is ki. Mert kétirányú a dolog.

Mindkét feketével kifele.

Ennyi, nem több.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4302) greatchaos válasza I_Am (#4301) üzenetére


greatchaos
addikt

hányszor felvetettem már... thx

(#4303) I_Am válasza poffsoft (#4297) üzenetére


I_Am
veterán

A Te prividre megmondtam, hogy nagyon hosszasan kell majd válaszolnom, ne szívd ezzel mindenhol a véremet kérlek. Nem felejtettelek el vele nyugi. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4304) I_Am válasza Sanyi2007 (#4296) üzenetére


I_Am
veterán

Egy nicket kérnék, hogy ki irogatott és egy totyikot, hogy hova.

Az összehasonlítás utána meglesz.

Radical: ip-k hiába dinamikusak, sok dinamikus ip-s dupla reget megfogunk, mert van ott is buktató. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4305) I_Am


I_Am
veterán

Most a személyes véleményem jön.

Ha én vagyok a vevő, akkor én hívom az eladót. Nem várom el, hogy még Ő hívjon, hogyha nekem kell valami, hiszen nekem érdekem, hogy olcsón megvegyem a portékát.

jöhet most az ellenduma, hogy az eladónak meg az az érdeke, hogy eladja. De! Nem köteles Neked eladni, vagy ha már megteszi, hogy felhív és kell a cucc, akkor ha nem hív egy telót simán meg lehet ereszteni, hogy vajh miért nem tette, vagy mikor ér rá.

Komolyan 30Ft egy perc beszélgetés és sok 10 ezres üzletek emiatt nem köttetnek meg.

Azt hiszem nem üzletelni kellene, hanem feltöltőkártyát venni, ha már az előfizetéses telefon sikk.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4306) poffsoft válasza I_Am (#4304) üzenetére


poffsoft
addikt

Én is így hallottam, gyakorlat teszi a mestert !!!

I_Am: (Priv: borzasztó türelmes vok, alapból nem karcinogén és nem bosszúálló, viszont csípkelődni szeretek merazjóóóóóó ;) )

előfizus teló sikk: ??? Az ponta divatost jelenti, nem? akkor a feltöltőkaris a lém, vagy mi (ciki?, LOL?)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4307) poffsoft válasza greatchaos (#4302) üzenetére


poffsoft
addikt

Akkor: I_am, greatchaos, poffsoft, és még ki is szavaz a két fekete törlésére pillanatnyilag?

[ Szerkesztve ]

(#4308) Sanyi2007 válasza poffsoft (#4306) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Köszönöm I_am, poffsoft, amint megvan az eredmény, várnám a közösbe.

(#4309) greatchaos válasza Sanyi2007 (#4308) üzenetére


greatchaos
addikt

igazából nincs miről beszélni, ha jobban megnézitek. téma lezárva

(#4310) Sanyi2007 válasza poffsoft (#4307) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

én sem fogok kardoskodni a feketék mellett, amit kifogásolok, az a hozzáállás volt, ami a feketével nem távolitható el. Meg, hogy mennyire bölcs dolog úgy hatalmat adni valakinek, hogy esetleg visszaélhet vele bármiféle kontroll nélkül.
Nincs harag, meg semmi ilyen, de ez esetben tényleg elgondolkodtató, hogy mennyire a valós képet mutatja a topic. Sokan ezt veszik alapul nagyobb összegű üzletek lebonyolitására, nálam pl, volt egy srác, aki egy laptopot és vissza is irt, hogy nagyon nem bánta meg. Ha viszont, nem túl valós adatok is bekerülnek, akkor az egész értelmét veszitheti.
Ezt csak mint kereskedő irom. Tudom hogy több ember sok munkája van benne, és sok embernek segitett. De a képnek szerintem hitelesnek kell hogy legyen. Azért, mert valaki ujonc rágalmaz engem, meggyanusitani valakit bármiféle ésszerü alap nélkül, aki emiatt feketepontot kap, ami miatt esetleg nem fog tudni úgy üzletelni, ez nem túl kecsegtető igy.
Javaslom, hogy legyen valaki, aki a megfelelő igazságérzékkel rendelkezik, párttatlan, vagy legyen 2ilyen ember, és rajtuk keresztül menjen. Valósabb képet adna.
Nos, én egyvalakit ismerek, (sajna, utóbbi időben kicsit összekülönböztünk), de az esetek nagyrészében igen jól látta át a dolgokat. Ő pedig Speed lenne.

(#4311) I_Am válasza Sanyi2007 (#4310) üzenetére


I_Am
veterán

Speed? Lenne itt flame nem kicsi. :DDD

puffszaft: :DDD

Nem értetted az iróniát? ;]

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4312) poffsoft válasza I_Am (#4311) üzenetére


poffsoft
addikt

legalább lenne mit olvasnod :P
állandóan :)

szerk: dehogynem! ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4313) Picco válasza I_Am (#4311) üzenetére


Picco
addikt

speed jo gyerek, nehiszem h vallalna, mellesleg greatchaos-t vissza amint "szintet lep" :)

sanyival ertek egyet, kovezzetek meg....nem uzleteltem egyikkel sem, nem is ismerem oket..gondoltam jo tisztazni.

ki irta be nekik amugy a feketepontot, mert azt sem jon h higyjem h realradical fogta magat es beveste. :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4314) poffsoft válasza Picco (#4313) üzenetére


poffsoft
addikt

Én. Ld 1.hsz

[ Szerkesztve ]

(#4315) Sanyi2007 válasza Picco (#4313) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Sőt, Picco, Te még akár rossz érzéseket is érezhetnél irányomban, amikor az egyik tagnak, akivel afférod volt, nem adtam ki a telefonszámát. (egyébként nem is találtam meg, de ha meg is lett volna, az üzleti etikámba nem fért volna bele, hogy az ügyfelem adatát a személyes beleegyezése nélkül kiadjam)
Köszönöm.

(#4316) I_Am válasza Picco (#4313) üzenetére


I_Am
veterán

Egy szóval nem írtam, hogy nem jó gyerek. Csak a stílusa elég sokszor megkérdőjelezhető, ezért írtam, hogy lenne itt flame. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4326) danilla válasza Realradical (#4246) üzenetére


danilla
őstag

Valamilyen szinten belátom és egyet is értek veled. De ugyanakkor igenis bosszantó, amit csinál. Az meg hogy ezer egy oka lehet hogy nem ír vissza, arra anyit mondok, hogy igazán lehetett volna annyi ideje három hónap alatt, hogy visszaír, bocs már elkeltek, úgy, hogy végig folyamatosa jelen volt. Azért ide írtam, mert talán ez a legalkalmasabb topic erre. Máshova nem tudom ezt írni.
Úgylátom Portás kolléga, itt már reagál, de nem értem miért itt, és miért csak most. :(

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4327) danilla válasza portás (#4287) üzenetére


danilla
őstag

Pü ment.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4328) Picco válasza danilla (#4326) üzenetére


Picco
addikt

volt mar olyan hogy egyszerre volt vagy 10 hirdetesed itt feladva es raadasul irtal legalabb 10 embernek privit h ezt vennel, vagy erre-arra erdeklodnel?
na amikor orankent kapsz 10 privit es vegre kezd letisztulni a kep h mit es kitol es mikor veszel meg es adsz el a sajat cuccaid korul neha veletlenul kihagysz egy embert, vagy mert sietsz vagy mert almos vagy, netan ha meg valamit nem tudsz biztosra...es van hogy utana elfeledkezel rola....szvsz elofordul.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4329) babgulyas


babgulyas
csendes tag

Nekem Diggity-vel volt eléggé nagy problémám. Cseréltünk egy Geforce FX5600 XT-t egy 6ezret érő AsRock lapra. Én elküldtem neki a vga-t két hete ő egy hete azt írta msn-en hogy feladta de sehol semmi, azóta e-mailon, priváton és msn-en sem válaszol semmire, de mint látjátok itt is Február 18-án volt utoljára bejeletkezve. Mostanában sokan átbasztak, olyan bunkó, faszkalap emberek vannak hogy majd beszarok! :( Pedig ez nem kis pénz, főleg hogy mennyi lóvé kellett egy új karihoz. Rohadjon meg!

(#4330) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topicot kitakarítottam.
Kéretik a jövőben az egyáltalán nem ide illő OFF hozzászólásokat, különös tekintettel a politikai jellegűekre, máshol elkövetni!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4331) magi20 válasza Racecam (#4330) üzenetére


magi20
senior tag

hm :O --olyat tudnék mondani pedig,de jah,de akkor miért van szólásszabadság?-ha egy totyikba sem lehet vkivel beszélgetni?
De tényleg,erre kérlek válaszolj.
De ne annyit hogy ez nem az a topik.-

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4332) Nyugdíjas válasza magi20 (#4331) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Válaszolok én,ha megengeded:R
Pedig ennyire egyszerű: Ez nem az a topic. Ennyi...
Nem értem, hogy lehet valaki ennyire hmm...hogyis mondjam... na mind1:), hogy nem érti,ez nem erre van. És akkor még vissza is kérdez... Jajj anyukám :O

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4333) magi20 válasza Nyugdíjas (#4332) üzenetére


magi20
senior tag

Nem érted a lényeget. ti ebben a topikban mindig arról dumáltok ami le van írva,de a dolgok mögé nem láttok,és néha úgy click-esedtek mint a középsulis kiscsajok.
Erre nincsen megfelelő topik,de nem is az a lényeg.

tudod,azért van hogy akármelyik írásra személy szerint lehet válaszolni,adott számra,hogy azt én annak írom.---ezt neki írtam,csak ti is elolvashatjátok.ennyi

Másik: ezért van mindig mindenki kussban,mert sosincs semmi sem arra,ezért tartunk itt.
Mindegy World.....tudjátok :C :C :C
No off

[link]

vigyétek,hamár itt vagyok,mert érdemes

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4334) tojsz™ válasza Picco (#4328) üzenetére


tojsz™
aktív tag

előfordul! viszont nem mentség
persze mindíg azt a PÜ-t nem olvassák amelyikben van valami gond

(#4335) Tottika


Tottika
tag

Én csak egy megjegyzést szeretnék írni.Szerintem ha valaki tárgyal az eladóval vagy érdeklődésképp kérdezget alkud és aztán eláll a vásárlástol nem érne feketét!Abban az esetben ha tutira leírja márpedig kell neki akkor természetesen igen,de ha ha csak alkudoznak és nem köttetik meg az üzlet,független ki hibájábol akkor nem.Senki sem szent főleg azért az öreg ph-sok akiknek sok biznisz van a hátuk mögött..sokszor vannak gondok eladók és vevők terén is tapasztaltam.Én még azért nemrégóta vagyok itt,de eleve a fele csak érdeklődik és volt olyan aki 3x mondta hogy feladta a bizonyos cuccot és mai napig nem érkezett meg...Jó ez feketét ért :D de tényleg át kéne gondolni és nem rögtön feketéket nyomni,mint nemrég BMW001es nagyon korrekt ph-sra!Igaz ezt a legegyszerübb,de mégis illene meggondolni...

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#4336) Superman


Superman
nagyúr

Feltennék egy elméleti kérdést, remélem, hogy nem kell ide írnom többé és félreértésről van szó csupán: elküldtem egy elég nagy és értékes csomagot egyik vevőmnek utánvéttel, értékbiztosított csomagként. Van egy olyan gyanúm, hogy nem vette át. SMS-eket írtam neki, telefonját a második után kikapcsolta. Reakció nulla. Kérdés: mi történik a csomaggal? Visszaküldik, de hány nap után? Rakszám alapján meg lehet tudni, átvették-e?

(#4337) tojsz™ válasza Superman (#4336) üzenetére


tojsz™
aktív tag

ha átvették akkor tuti megy a lé
a kérdés az hogy mikor
1x én is úgy jártam hogy átvettem a lé meg nem ment az emberkének
és kiderült a postán elkevertek valamit
(kb 2 hétbe telt mire megkapta a lét)
az emberke meg azt hitte én vagyok a hunyó pedig nem mert átvenni nem tudod fizetés nélkül max a csomag visszamegy de nem tudom mennyi idő szvsz 3-4 nap
utána mehetsz a postára verni az asztalt
bár gyanús hogy a csomagod fog visszaérkezni miután a fickó nem hajlandó a telefont felvenni
de ne nekem legyen igazam :Y

(#4338) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Üdv újra.

De most jobb hírekkel....

Még szombatom írtam egy alaplap miatt. Reyes16 nevű kolléga a 10k.ból ma délután utalt már át 5000 Ft-ot....1 hét után, ez haladás, de nem panaszkodom....mert mostmár tudom h nem lettem annyira átverve..... Csak azt nem értem hogy miért mondta akkor biztosra hogy h majd február 26.-án utalja a pénzt, mert ha mondta volna hogy "bocs de nem ugy alakulnak a dolgok ahogy elterveztem és majd csak március eleje fele küldöm" , akkor ezt megértettem volna és nem lettem volna ugy kiakadva ez az 1 hét "csúszás" miatt, pláne ugy hogy már vagy másfél hete nem is érhető el msn-en és az e-mail-ekre se válaszol. Így meg persze hogy átverve éreztem magam!

ui.: Remélhetőleg amikor újra írok ide akkor már a pénz másik fele is utalva lesz.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#4339) Tottika válasza Superman (#4336) üzenetére


Tottika
tag

Nekem volt hogy kaptam egy csomagot és 2hét múlva jelzett vissza az eladó hogy megkapta a pénzt...Sokszor ül a posta a pénzen,ezért kerülendő az utánvét,bár a te esetedben ha kikapcsolja a telt más lesz :(

Dani_kp:

Ez a pofátlanság legteteje:((((((
Komolyan sajnálom hogy ilyen emberek is vannak akik felét utalgatják.. :(
Ezek az igazi filléres hajléktalanok,ha nincs pénzük ne vegyenek semmit!!!

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#4340) Picco válasza Superman (#4336) üzenetére


Picco
addikt

rakszam alapjan a postan meg tudjak mondani neked hogy all a csomagod, hol van es probaltak e mar kezbesiteni.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4341) greatchaos válasza Superman (#4336) üzenetére


greatchaos
addikt

én nemrég kaptam vissza csomagot. a mód az, ha nem veszi át, akkor 1 hétig rizgetik. aztán vissza feliratal jön. tehát 2 hetes átfutás. a történet az, hog a vissazutat is állnod kell, emrt nem adják ki a csomagot anélkül. én 2,2k-ért adtam fel, 1,8k-t fizettem a visszaútért

(#4342) Superman


Superman
nagyúr

Köszönöm a választ emberek. Én még nem a pénzért zizgek, csak egyszerűen megkérdeztem volna, hogy átvette-e az illető, rendben megérkezett-e, de semmi, pedig már 100%-os, hogy odaért. Hát majd meglátjuk, remélem ok nélkül feszengek és megkövethetem a vásárlómat......

(#4343) Superman válasza Picco (#4340) üzenetére


Superman
nagyúr

Köszi. :R ott érdeklődhetek, ahol feladtam a csomagot?

(#4344) Nyugdíjas válasza Superman (#4343) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Elviekben bármelyik postán,de legjobb ott;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4345) Picco válasza Nyugdíjas (#4344) üzenetére


Picco
addikt

barmelyikben ez tuti :)
a szamitogepnek nem szamit h abban a postaban adtak e fel :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4346) Superman válasza Picco (#4345) üzenetére


Superman
nagyúr

:B

(#4347) Superman


Superman
nagyúr

Na emberek, egy hajszállal beljebb vagyok, de még mindig bízom és jóhiszemű vagyok, esetleg senki sem volt otthon, azt feltételezem, de az illető azt írta, hogy várja a csomagot, gondolom csak gondoskodott arról, hogy valaki átvegye, ha már ő nem tudta.

Egyszóvala csomag, prémium csomagként ment el. A Magyar Posta oldalán van egy nyomkövetési szolgáltatás opció, oda begépeltem a rakszámot és mit adott ki?

2008.03.03 14:43 Miskolc 11 - Diósgyőr posta Küldemény felvéve

2008.03.04 12:25 [városnév] 1 posta A kézbesítés sikertelen elsőre

Ezek után mit gondolhatnék, a fent leírtak fényében? Egyetlen gondolatom van csak: miért jó az másoknak, ha ezt csinálják? Nem harapom le senkinek a fejét, ha valaki az utolsó pillanatban azt mondja, bocs, meggondoltam magam.....de ez így....

(#4348) poffsoft válasza Superman (#4336) üzenetére


poffsoft
addikt

1.) Igen, ragszám alapján kerestethető, bármely postára besétálsz, és kitöltöd a megfelelő papírt, és már keresik is. Viszont ha nem időgarantáltként adtad fel, akkor kb 1 hetet simán várjál, addig nem nagyon foglalkoznak veled.
2.) utánvétes cuccot asszem 2(v. 3 hétig) őrizgetik, utána küldik vissza, és jópénzért (vagy ingyért, konstrukciótól függ) visszahozza a posta, nekem kb 1-1,5 hónap után jöttek vissza, amikor legutóbb utánvéteztem néhány éve :) :(

mod: látom, prémium csomi, elektronikus követéssel. Holnap is megpróblják kézbesíteni, aztán pihi....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4349) Superman válasza poffsoft (#4348) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát...ezek után olvasd el a fenti hozzászólásomat. Már tudom, hogy nem vették át a csomagot. :(

(#4350) poffsoft válasza Dani_kp (#4338) üzenetére


poffsoft
addikt

Reméljük. (hogy nem csak a 10k alá akart lejönni, biztosami biztos) ;)

Mondjuk az nem túl bizalomgerjesztő, hogy a belinkelt júzer account eléggé döglöttnek tűnik...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.