Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) pulutodurumo válasza zsoika (#20799) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Igen, alaplapival. A Hyperx Cloud II. USB-s hangkeltője sem egy jó darab, pedig az már ~30e Ft. (Mondjuk maga a fejes +éri a pénzt.)
Ha nem tetszik a végeredmény, még lehet alá venni később valami jobb hangkeltőt.

A Takstar Pro 80-at már nem gyártják, Qpad valami és Hyperx Cloud ami arra épül. Viszont van Pro 82. Még nem olvastam róla véleményt, szóval maradnak a külföldi fórumok.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#20802) zsoika válasza pulutodurumo (#20801) üzenetére


zsoika
addikt

Mindegy....már vett egy Genius GX -et és az sem USB-s. (Ő tudja , nem én hallgatom :DDD )

Tudom, hogy a Pro 80 már nem gyártott és a Hyperx Cloud gyakorlatilag az ,de fel-fel bukkan más gyártók, más nevein is(Pl: Ld system hp800pro vagy Gemini hsr 1000) ...gondoltam hátha tudjátok/tudod most ki gyártja. Azt viszont nem tudtam hogy létezik Pro 82 :Y No majd meglesem.
Kösz

[ Szerkesztve ]

(#20803) n0k0m_ válasza n0k0m_ (#20800) üzenetére


n0k0m_
tag

Saját hozzászólásomra válaszolva:
Superlux HMC681EVO -hez hasonló, de USB-s ajánlott vétel mi lenne, mondjuk 5-10 és 10-15 között?

(#20804) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Alkalmi játékra kellene egy fejhallgató.
Én a Logitech G930-at néztem ki, használtan 12-15k körül meg tudnám venni.
Mi a vélemény róla? Pro, kontra?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#20805) CsonkaImo válasza Pubszon (#20804) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem rossz, annyit szerintem megér. Pántot kell nagyon megvizsgálni, mert hajlamos eltörli. Repedésre, anyagfáradásra érdemes alaposan figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#20806) Pubszon válasza CsonkaImo (#20805) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi!
És az akkuja cserélhető e vagy mennyire megbízható?
Hatótávolsága mennyi? Tehát mondjuk filmet nézni 4-5 méterről jó e.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#20807) MarioAna


MarioAna
senior tag

Másik topikból releváns hsz-em.
Kingston HyperX Cloud Core - 16k HUF-ra jön ki, én is innen rendeltem. Eredeti, dobozos, nekem 11 nap alatt itt volt áfa/vám nélkül.

(#20808) n0k0m_ válasza MarioAna (#20807) üzenetére


n0k0m_
tag

Megintcsak nem USB-s :(

(#20809) Chereiose


Chereiose
addikt

Van valami ajánlott headset XO-ra, olyan 10-15K-ig? Legfőképpen azért kellene, mert haverommal mindig skypeon beszélünk, viszont unom már, hogy telefonról kell hívnom. És ha már skypera is kell, akkor nem árt ha jobban hallom vele a játékot. Néztem van a gyári MS headset 15k körül, illetve a turtle beachek, azok között melyikek a jók a fentebb írt árban? Persze a mikrofon minősége is fontos, a zajszűrés és a tiszta felvétel.

(#20810) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Ha szeretnék kipróbálni valami mást, mint a CloudX és árban feljebb mennék 50-60k-ig, akkor mit ajánlanátok, ami veri ezt?
Astro A40 jó cucc?
Köszi a választ!

(#20811) bombibmw válasza bombibmw (#20810) üzenetére


bombibmw
veterán

Ups!
A40 nyitott, így ez kiesik, pedig jó lett volna az optika miatt.
Szóval, zárt kellene.
HyperX Revolver veri a Cloud-ot?
Esetleg Steelseries 650?
Ez a régebbi Elite klónja talán, ami nekem tetszett anno, csak a hangkarija xar.

[ Szerkesztve ]

(#20812) scabi78


scabi78
senior tag

Tudja valaki, hogy mi a különbség a kettő között:

ASUS Cerberus Cyber Cafe Headset
Asus Cerberus Gaming Headset

Tiszta Windows, rendes ház!

(#20813) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

A Sennheiser GSP 350-ről mik a vélemények?
Van itt olyan akinek van róla véleménye?

Köszi!

(#20814) kasa85 válasza Shaza (#20813) üzenetére


kasa85
őstag

Nekem az van.
Jól szól letisztult hang.
Nagyon szép térhangzás.
Gagyinak tűnő műanyag,deeeee strapabíró rugalmas akár a gumi :)
Ami rossz benne nyáron izzad a fül benne.
Nagyon!
A többi más minden okés vele :)
Kényelmes,és a viziló méretű fejemre is rámegy :DDD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#20815) koxx válasza bombibmw (#20811) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Revolvert sztem ne vegyel. Nehez, belesul a fuled a mubor parnakba, a mikrofon megoldas sem a legjobb.
En is odzkodtam a nyitott fulesektol, de vegul egy sennheiser game one lett. Eddig nem bantam meg.

(#20816) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni real 5.1/7.1 headset vásárlásában.
Egy ideje már nézegetem a felhozatalt, de még nem találtam olyat, ami kielégítette volna minden igényemet.

Olyan elvetemült ötletem támadt, hogy mivel panelban lakom, ezért jó lenne nem az erősítőt üvöltetni a Dolby Digital előnyét kihasználva, hanem egy real 5.1 headsetet. Persze használnám PChez is játékra.

Tritton-t nézegettem, hogy annak a külső egységének van optikai bemenete, de sajnos nem nagyon kapható új itthon.

Tudtok esetleg alternatív megoldást erre a problémára?

Köszi!

Üdv,
Tamás

(#20817) Shaza válasza kasa85 (#20814) üzenetére


Shaza
senior tag

Köszi a választ!

(#20818) bombibmw válasza koxx (#20815) üzenetére


bombibmw
veterán

Game One-t is nézegettem.
Jobb a Revolvernél hangban?

(#20819) koxx válasza bombibmw (#20818) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem sokkal jobban szól és nem utolsó sorban kényelmesebb is. A revolver viselése nyáron kínszenvedés volt.

(#20820) kasa85 válasza Shaza (#20817) üzenetére


kasa85
őstag

:R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#20821) Kiscsőke válasza Kiscsőke (#20796) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Erre valaki?

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#20822) macy válasza dobost (#20816) üzenetére


macy
addikt

A Tritton virtuális 7.1-et tud, nem valós 7.1. Legalábbis a Warhead.

(#20823) adamek9605


adamek9605
csendes tag

Sziasztok! Nézegetem már egy ideje a füleseket és nem nagyon tudok dönteni. 15 maximum 20ezret szánok rá. Jelenleg egy régi Siberia v2-őm van. Erről is az lenne a kérdésem hogy itt elég drága kategóriába van árazva. Tudom nem mérvadó annyira de anno ebayről rendeltem kb 2 éve, akkor 16k volt. Most néztem és már ilyen 7-10ezer körül is utánunk dobják, itt mégis a 20k+os kategóriában van. Azok valószínűleg csak nagyon jó másolatok?!(akár az enyém is? nem dobozban jött, csak egy kis steelseries zacsiban saját kis hangkártyával ajándékba). Az általam megadott ár kategóriában a razer krakeneket néztem, az asus cerberust, az itt felsorolt echelont, esetleg a hyperx stingert néztem. Használtam nem szeretnék fülest venni. Esetleg érdemes többet kiadni rá egy hétköznapi gamernek? Ne is gondolkodjak gamerben inkább vegyek egy jó fülest meg mikrofont külön?

(#20824) Bloksma válasza Kiscsőke (#20821) üzenetére


Bloksma
aktív tag

CM Storm Sirus 5.1 ;) :D

(#20825) T1k3 válasza Bloksma (#20824) üzenetére


T1k3
tag

+1

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#20826) ron8


ron8
senior tag

Hy!
Szeretnék játékra és filmre egy jo headsetet.
- érje körbe a fülem
- 7.1
- lehetőleg nem a legdrágább (nem tudom melyik az a 7.1-es füles ami a legolcsóbbak de a jobbak között vannak)
- ill. szükségem lenne egy hangkártyára is ami kihozza a tudását.

(#20827) gabence


gabence
csendes tag

Sziasztok!
STEELSERIES HEADPHONE Arctis 5 fülest ismeri, ajánlja valaki?
Üdv! :))

(#20828) Zolabol


Zolabol
tag

Sziasztok!

Fülest szeretnék venni, pár típus között vacillálok:
Melyik lehet a legjobb ár/érték arányú? Illetve más alternatíva ebben az ár kategóriában (15-30e)?

Asus CERBERUS
Creative Sound BlasterX H5 Tournament
Kingston HyperX Cloud Stinger
Kingston HyperX Cloud KHX-H3CLW
Kingston HyperX Cloud II

Amire kell:
Játék, hébe hóba filmezés, alaplapi hangkártyám van, nem tudom megéri e a virtuális térhangzás?
Ja amúgy bot fülem van :)

kösz

(#20829) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Sziasztok!

Némileg gamer headsetes a kérdés. Van már egy jó ideje (több mint 1 éve) egy HyperX Cloud 1-es fejhallgatóm, amin mostanában vettem észre, hogy a műbőr fülpárna kezd foszladozni (a szövet fülpárnát egyelőre még nem használtam).

Gondolom ez nem tartozik éppen garanciális keretek közé. Nem tudjátok véletlenül honnan lehet venni hozzá pót fülpárnát?

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#20830) spanglee001 válasza lostprophet (#20829) üzenetére


spanglee001
addikt

ali/ebay biztos van, de vannak gyártók amik még gari után is cserélik a málott fülpárnát :K érdemes rákérdezned

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#20831) cellukx válasza Zolabol (#20828) üzenetére


cellukx
tag

Creative Sound BlasterX H5 Tournament-el kapcsolatosan tudok nyilatkozni és annyit mondanék, hogy csak dedikált hangkártyával érdemes használni, az alaplapi kevés hozzá. Még annyi, hogy már egy jó ideje kikapcsoltam a hangkártya szoftverében a térhangzást és úgy használom. Így is pontosan tudom, hogy hol van az ellenfél.

(#20832) Zolabol válasza cellukx (#20831) üzenetére


Zolabol
tag

Köszi a segítséget, akkor kénytelen leszek beszerezni egy dedikált kártyát, ki is néztem asus xonar, ára nem vészes, ódákat zengenek róla :) és az ajánlottak között is szerepel :)

(#20833) pulutodurumo válasza lostprophet (#20829) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Spangli már írta, de itt egy link is.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#20834) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Logitech G933-ra közölnék egy beállítást ami DTS-X (SS Wide) módban , játékra - zenére egyaránt a legjobban lett el találva számomra :

32: 3
64: 6
125: 9
250: 7
500: 6
1k: 5
2k: 7
4k: 9
8k: 11
16k: 8

Aki az alap profilokkal használja annak mindenképp egy probára ajánlom a fenti beállítást! :K
Eddig sem volt panasz a hangzására , de ettől az üzemmódtól mintha más életre kelt volna a füles!! :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#20835) zsoika válasza Zolabol (#20832) üzenetére


zsoika
addikt

DGX-re gondolsz? Abban egy jó van.....a füles erősítő.
Nekem túl lapos volt a hangja. Most D1-et használok ,az sokkal jobb.

(#20836) manya777


manya777
tag

Sziasztok.
Arról szeretném a véleményeteket kérni, hogy az alábbi 2 fejhallgató valamelyikét ajánlanátok e játékra? illetve hasonló árkategóriában kapható e jobb?
https://www.pcx.hu/spirit-of-gamer-xpert-h1-mic-u901-fekete-piros-fejhallgato-181157

https://www.pcx.hu/spirit-of-gamer-elite-h70-mic-eh70bk-fekete-fejhallgato-667157

Nagyjából ilyen 6-10 k között gondolkodok, jelenleg egy Pioneer SE-M290 fejhallgatóm van. És egy hangszabályzós ACME aminek sajnos a pontos típusát nemtudom, sem azt hogy az jó márka e.
Főként CS:GO illetve PUBG játékokhoz kellene.
Köszi! :R

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#20837) gistvan92


gistvan92
csendes tag

Sziasztok! Egy ideje szemezek a Razer Kraken USB változatával, 16.5k most. Tudtok mondani jobb alternatívát, 15k körül, játékra? Igazából nem tudom, mennyire van valódi 5.1 vagy 7.1-es ilyen árkategóriában, ha van, az jó lenne, és ha usb-s lenne, az is király lenne. Mikrofon természetesen kéne, hogy legyen rajta. Köszönöm a tanácsokat előre is!

szerk: alaplapi hangkártyám van csak. :)

[ Szerkesztve ]

'; drop table `users`;

(#20838) lostprophet válasza spanglee001 (#20830) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Köszönöm a tippet, írtam a Kingston európai ügyfélszolgálatára (CustomerService@hyperx.eu), akik elkérték a fülhallgató szériaszámát, és most reggel írtak, hogy küldik is postán a csere fülpárnát.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#20839) Shaza válasza kasa85 (#20814) üzenetére


Shaza
senior tag

Szia !

Neked nem halk?

Minden maxon van és még így sem az igazi.

(#20840) CsonkaImo válasza lostprophet (#20838) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szokásos HyperX hozzáállás, nagyon korrektek. :)

(#20841) piero86


piero86
aktív tag

Sziasztok!
Új füles vásárlás előtt állok. Vezeték nélkülit szeretnék mindenképpen. Két típuson gondolkozok, egyik a Logitech G533 másik a G933. Megéri azt a felárat a 933-as? Jobb annyival?

(#20842) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Sziasztok !

Szeretnék egy jó gamer fülest venni SB Z hankártyával fogom használni. Egy Sennheiser PC350-et fog leváltani . Árban max 30k a keret . Csak játékra használom fontos a térhangzás . Használtban is gondolkozok .
Zárt legyen mindenféleképpen . Lehet vezeték nélküli illetve vezetékes is .

Olvasgatva ebben az árszegmensben a HyperX Cloud a nyerő na de melyik mert annyi féle fajtája van.
Ti mit ajánlotok más típusokból esetleg ? Vagy ez is megfelelő lenne. A lényeg, hogy a mostaninál ne legyen rosszab.

Köszi :R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#20843) CsonkaImo válasza Andrej1 (#20842) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mivel van hangkártyád, így a Cloud I ajánlott, nincs szükséged az USB-s adapterre. Vagy ilyen árban van még a Creative Sound Blaster H5, hasonló hangzással és kialakítással.

Teljesen más hangja van mint a Sennheisereknek, nem jobb vagy rosszabb, csak más a karaktere. Basszus és a magas hangok vannak előtérben, a zárt kialakítás miatt kisebb térrel.

(#20844) depzoo


depzoo
tag

Sziasztok!

Uj fulest akarok venni. Kemenyen jatszom PC-n Windows jatekokat es szeretnek egy olyan varazslatos csoda 7.1-es USB fulest, hatha tenyleg olyan jo jatekra.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Jatekok az elmult 10 evbol es a kovetkezo 2 evbol.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30k forint, picit hajlekony.

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Mindegy de ha wireless akkor emiatt ne kessen a hang.

(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mindegy.

(6) Milyen hangzást vársz?
Virtual 7.1 (de akkor ne gagyit) vagy real 7.1.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB, nincs kedvem/penzem dedikalt hangkartyahoz.

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya, Realtek ALC1220.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Atlagostol picit nagyobb a fejem es a fulem, kenyelem ugyanolyan fontos mint a hangminoseg. Design masodlagos.

Koszonom!

Ryzen + Vega (?)

(#20845) Gifos


Gifos
tag

Szerintetek melyik a legjobb választás? Vagy van jobb lehetőség ? Leginkább játékra.

Kingston HyperX Cloud Revolver S 7.1

Logitech G933

Sennheiser GSP 350

Köszönöm

(#20846) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Steelseries Siberia v3-am van, de szeretnék egy új fejhallgatót, mert így 2 és fél év után valami elkezdett rezonálni benne, ami idegesít. Ez a sima, alap, 3,5-es jack-es változat, amit egy Creative Sound Blaster Z-vel használok. Szeretnék egy új, minőségi fülest, semmiféleképp nem szeretném, hogy bármilyen téren is rosszabbul szóljon mint a v3-am szól. Továbbá nekem a fejem teteje elég érzékeny, volt Razer Tiamat 2.2-m, de az is nyomta a fejem, a v3 az első olyan füles, ami több óra után sem kényelmetlen. Nagyon a szívemhez nőtt, de sajnos eljárt felette az idő. És nem utolsó sorban fül köré illeszkedőt szeretnék.

Steelseries Siberia 650-ről mi a vélemény? Tudom, van hozzá USB-s hangkártya, de én jack-el használnám, nem is kell csak USB-s füles. Vagy esetleg Steelseries Arctics sorozat? Jobb, vagy rosszabb mint a Siberia? A 650-es nagyon tetszik, de bizonytalan vagyok milyet vegyek, kipróbálni sajnos nem tudok egyet sem, mert faluban lakok, messze Pesttől. Max 50-55k amit erre szánnék, és közben reménykedem, hogy a 650-ről nem hallok rosszat, és megerősítetek abban hogy jó. :B Mikrofonjától csak azt várom el, hogy a v3-éval egyenértékű legyen, játszani, filmezni, zenét hallgatni használnám.

Szivesen veszek minden segítséget! Köszönöm előre is! :)
Üdv.

[ Szerkesztve ]

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#20847) kasa85


kasa85
őstag

Srácok miért van az,hogy a GSP 350 elkezd szaggatott hangot adni pl Cod MW 2 alatt.
Pont mikor a reptéren vagyok,és robbantok miközben a társamat lecsekkolják a hangárban.
Akkor úgy el kezd akadni a hang,hogy nem igaz.
Volt egy ilyen a The Witcher 3 alatt is a kocsmában.
Meg még egy játéknál radom.
Nem értem mintha cincogni kezdene meg mixelni akad recseg,ropog a hang míg nem indítom újra a játékot.
Mindent beállítottam,szoftver a legfrissebb.
Garancia mehet ez miatt ?
Windows 10 Pro X64 a rendszerem alaplapi hangkártya biosban letiltva.
Drivere nincs fent felesleges.
USB a hangkártyám vagy is ami a fejhallgató vezetékén van.
Van az NVidiának is hangkimenete monitorba az is letiltva Hangok beállítása menüben.
Totál teli van a f@szom 43 ezer ft fülesnél pedig elfolyok olyan jól szól,de ez a baki amit művel néha furcsa szemrángások,és agresszióra kényszerít lassan már kedély javító,és Xanax melett :)) :W :W

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#20848) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

A Mionix Nash 20-ról mit lehet tudni? (Minősége,hangzása,mikrofonja,stb)

Üdv:Viktor

(#20849) Shaza válasza kasa85 (#20847) üzenetére


Shaza
senior tag

Szia nekem is ilyen fülesem van ,de nem tapasztaltam hasonlót.
Érdemes letiltani az alaplapi hangot?
Egyébként a windows- hangoknál a hangszórókat vagy a "fejbeszélőt" használod?

[ Szerkesztve ]

(#20850) kasa85 válasza Shaza (#20849) üzenetére


kasa85
őstag

Hali :)
Hangszórókat használom abban van a 7.1 virtualitás.
A fejbeszélő jól tudom csak sztereó.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.