Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) cellukx válasza Weareus (#20550) üzenetére


cellukx
tag

Nyugi, nem rémisztgetni akartalak. Régebbi hozzászólásokban írnak róla, ne parázz. Még a végén meghurcolnak és én leszek a fekete bárány, hogy rémhíreket terjesztek.
Csak elszomorodtam, hogy emiatt dobtad is a Creative-ot a szóba jöhető márkákból, mert én meg 3 hete tulajdonosa vagyok egy Sound BlasterX H5 fülesnek és mind anyag, kényelem (pedig lapát füleim vannak és fejem), hangzás, kezelhetőség szempontjából gyönyörűen szól játékok közben :D Az meg sajna minden termékben benne van, hogy az idő elteltével a komolyabb igénybevétel során elkopik/törik/elnémul.

[ Szerkesztve ]

(#20552) Weareus válasza cellukx (#20551) üzenetére


Weareus
addikt

Értem. Ajánlani tudsz valamit esetleg? :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#20553) cellukx válasza Weareus (#20552) üzenetére


cellukx
tag

Általában az alábbiakat szokták ajánlani integrált kártyákhoz:

HyperX Cloud II (USB)
HyperX Cloud (jack)

Ez pedig egy kivételes eset volt (előzmény)
CM Materpulse Pro 7.1 USB ->(#20316) koxminator tapasztalatai

De olvass vissza mindenféleképpen, mert segíteni fog a döntésben, hogy tényleg a megfelelőt válaszd ki. Ezen kívül találsz egy megfontolandó megjegyzést is az 5.1/7.1-ről is, illetve, hogy mi az a szint, ameddig érdemes elmenni.

(#20554) Vagany


Vagany
őstag

Rendeltem én is a GearBestről egy Hyperx Cloud Core-t, még nem érkezett meg. Egy ősöreg Philipset fog váltani, a hanggal biztos nem lesz gond, de a philipsen kábelén volt hangerő szabályozó (amit eléggé megszoktam) és alaplapi hangkártya ([link]) is bőven megtette neki. Az lenne a kérdésem, hogy ha szereznék egy Cloud II-höz valo "Advanced audio control box"-ot ([kép]) akkor egyáltalán működne-e (a Cloud I és a cloud II fejhallgató része alapvetően nem is változott?), érdemes-e (kb 6-7 e Ft), mert ezzel két legyet ütnék egy csapásra lenne volume control is és elvileg az alaplapitól jobb hangkártya is? Vagy ez a kis USB-s cucc annyira azért nem ütős? :U

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#20555) cyberkind válasza Weareus (#20552) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem zavar a kábel és az, hogy csak sztereó akkor mindenképpen a HyperX Cloud 1 vagy 2, nekem az van de hamarosan jön az Astro A50 mert untam a kábeleket. :)

Paranormal Cocktivity

(#20556) CsonkaImo válasza Vagany (#20554) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Cloud Alpha-n lesz hangerő szabályzó, ha jól tudom. Érdemes lehet megvárni. Egyébként sokat nem változtattak, cserélhető vezeték ami még jó dolog, a többi azonos.

(#20557) Vagany válasza CsonkaImo (#20556) üzenetére


Vagany
őstag

Cloud Alpha-t már nem várom meg a Hyperx Cloud Core már úton van, nagyon jó áron volt, belevágtam, ez az alpha biztos jobb lesz, de kb dupla áron, mint a GB-ről a Cloud core. Ahogy néztem a termékpalettát [link] a Cloud silver illetve a Cloudx felelt volna meg nekem a legjobban, de ezek nem is nagyon voltak kintről és ha találtam is az Alin, jóval drágábbak is voltak. Egyszerű megoldással meg tudom oldani pl ezzel [link], de felötlött bennem, hogy az eredeti cloud II-höz valo box-szal elegánsabb lehetne a dolog és a plusz funkciókkal kvázi Cloud II-síteném a Core-t. Nyilván a Clod II-ben egyéb plusz dolgok is vannak még (talán a mikrofon is más, nem tudom), de majdnem. Azt nem tudom, hogy az a kis box megér-e 6-7e Ft-ot mint hangkártya.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#20558) Weareus válasza cyberkind (#20555) üzenetére


Weareus
addikt

A kábel nem zavar, de azt írtam, hogy virtuális 5.1 v 7.1 hangzás kellene mindenképp. Megnéztem a fejest, amit írtál, persze az nem baj, hogy ~ 30k, de árban is mehetnénk feljebb még egy 10-20k-val. :R

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#20559) cyberkind válasza Weareus (#20558) üzenetére


cyberkind
félisten

A Cloud 2-höz jár egy USB-s hangkártya/adapter amin betudod kapcsolni a virtuális 7.1-et, azt nem tudom milyen a minősége, én a hangkártyán is kikapcsoltam. :)
Feljebb nem tudok mást ajánlani mint a Revolver-t, esetleg még a drágább 52ezres Revolver-t amihez szintén jár ilyen adapter.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20560) Weareus válasza cyberkind (#20559) üzenetére


Weareus
addikt

Ez a Revolver 2 azért tényleg nem tűnik rossznak.
A kérdés az, hogy ha hasonló árban kellene ezt választani vagy esetleg ezt (igen, ez nem vezetékes és én vezetékest írtam, de tegyük fel, hogy erről lebeszélhető vagyok), akkor melyik lenne a jobb választás? (Ez a Logitech azért brutálisan néz ki, igaz, hogy ez másodlagos, de...). A hangzás jósága esetleg überelheti a vezetékes-vezeték nélküli dolgot...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#20561) cyberkind válasza Weareus (#20560) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt néztem és ha nem találok egész jó áron Astro-t ezt is vettem volna, csak számomra egy lutri a Logitech kényelem szempontjából, az biztos, hogy jól szól, csak vannak panaszok a pántra, hogy könnyen törik bár ez használat függő, ha teheted próbáld ki először, vagy ha nincs hatalmas fejed mint nekem akkor nem lesz gond a kényelemmel. :D

A Revolver-t nem tudom, hogy szólhat, egyiket se próbáltam abból és itt a fórumon is megoszlanak a vélemények, nekem annak már nem tetszik a pánt része.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20562) Weareus válasza cyberkind (#20561) üzenetére


Weareus
addikt

...csak vannak panaszok a pántra, hogy könnyen törik...

Akkor ez ugrott. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#20563) cyberkind válasza Weareus (#20562) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha zsinórnélkülit akarsz akkor nem sok lehetőség van még az 50k-s kategóriában se, a Steelseries Arctis 7 van még, a Corsair-nek ez a Void és kb ennyi, ha mindenképp többet akarsz költeni akkor a választék tükrében a Revolver-t vedd (amúgy meg a Cloud 2-t, minden téren okés), a Steelseries-t próbáltam de nekem tompák voltak a hangok, a Void meg érdekesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20564) Weareus válasza cyberkind (#20563) üzenetére


Weareus
addikt

Köszönöm, akkor ezek közül fogok szemezgetni, talán a Corsair Void kivételével. Most ez nyilván csak előítélet, de annak a fotói alapján ránéztem a pántra, ahol csatlakozik a kagylóhoz... hát nem valami bizalomgerjesztő.
A többin viszont elcsemegézek. Köszi. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#20565) cyberkind válasza Weareus (#20564) üzenetére


cyberkind
félisten

Még talán az Astro A40-et mondanám, ez zsinóros de ha pont olyan minőségű mint az A50 akkor ez is nagyon jó cucc lehet.

Paranormal Cocktivity

(#20566) Becenick


Becenick
tag

Üdv !
Rövidke kérdésem lenne. FPS-re tér- / irányérzékelés szempontból érdekelne a Kingston Hyperx Cloud fejhallgató. Alaplapi hangkártyáról használnám. Úgy olvastam, hogy a Cloud 2 7.1 része kb a nesze semmi fogd meg jól ilyen célra.
Jelenleg egy Koss Porta Pro-t használok. Hallom a hangokat és nagyjából az irányt is, de jön a kérdés...
EHHEZ KÉPEST... ad annyi pluszt a fent említett típus, ami megéri befektetést ?!
Annyi mindent lehetett már olvasni arról, hogy a távoli zajokat is nagyon jól lehet hallani a Clouddal, hogy elgondolkodtam. Nyilván a kérdés részben azokhoz is szól, akik a Koss-t is esetleg ismerik, használták... próbálták... bármi...
Előre is köszi.

(#20567) Hauptmann válasza CsonkaImo (#20556) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez a Cloud Alpha mikorra várható? Mert akkor viszont kihagynám a Cloud I-et.

(#20568) Vagany válasza Hauptmann (#20567) üzenetére


Vagany
őstag

"Cloud Alpha is planned to release September 25, priced at MSRP $99.99 and will be available through HyperX's network of retail and e-tail outlets."
Ez Európában kb 99 €, ez nálunk kb 40e

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#20569) Hauptmann válasza Vagany (#20568) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hát, annyit nem ér szerintem... Mindegy, megvárom, és ha valóban ilyen beteg ára lesz, akkor a Cloud I fog beugrani.

(#20570) CsonkaImo válasza Hauptmann (#20569) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ja, azt nem vettem figyelembe, hogy a nyitóár elég kemény lesz. Be fog állni ez is 22-25k környékére, mint ahogy a Cloud I-Ii is tette. 40k-t viszont nem ér.

(#20571) topjoyy


topjoyy
tag

Sziasztok!

Mennyivel szólna jobban egy CAL! egy ASUS Xonar DG társaságában zenénél illetve játékoknál? Főként CS:GO?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#20572) CsonkaImo válasza topjoyy (#20571) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mihez képest? Gyenge alaplapi hangvezérlőnél jóval jobb a DG.

(#20573) topjoyy válasza CsonkaImo (#20572) üzenetére


topjoyy
tag

msi z68a-g45 (g3)

(#20574) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Igazabol erdeklodnek es a velemenyetekre vagyok kivancsi. Adott egy Logitech G430 fejhallgato, amit visszakuldok gariba (hangeroszabalyzot ha tekerem nem mindig szol a bal fele) ezen kivul elegedett vagyok vele. Kerdesem az lenne kicserelnek erdemes lenne rafizetessel vennem egy G433-at? Tud valamiben tobbet mint ez? Nem feltetlen kellene de igencsak megtetszett :D Koszonom

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#20575) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Igaz még csak 1 napja van meg a Cloud Stingerem, de csak ajánlani tudom én is. Iszonyat jól passzol a fülre jól szűri a külső zajokat. A mikrofon is megfelelő.

Mivel nem pörög az alaplap topic tudna itt valaki segíteni az alábbiban?

ASUS M5A97 R 2.0 alaplap. Meg lehet oldani mindenféle egyéb hardware hozzáadása nélkül, hogy az alaplapba az audio csatlakozóknál egy mikrofon be és két audio ki (hangfal és füles) együtt működjön? Úgyértem, hogy a kimenet át dugás nélkül szoftveres állítva működjön? Tehát valahogy bekalibrálni két mini jack kimenetet vagy ez fizikailag nem megoldható? Mert akkor maradna egy mini jack elosztó..

Előre is köszi.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#20576) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok,

A napokban vettem egy Soundblaster BlasterX H5-öt. Két kérdésem (problémám) is lenne a fülessel kapcsolatban.

A hangkartyám: ASUS Xonar DGX.

Az egyik az, hogy miután letöltöm a software-t a hivatalos honlapról, felrakom, majd újraindítom a gépet, a füles rosszul (torz és lassú lesz az összes zene amit hallgatok) szól. Ha visszaállítom a beállításokban az alapértelmezett hangszórókra (ASUS Xonar DGX audio device), onnantól kezdve normálisan szól.

A másik, hogy ha a windows hangerő csúszkát használom, akkor csak a füles bal oldali hangszóróját halkítja le. Vagyis ha 100-ason van, akkor mindkét oldal megfelelően szól, de ahogy veszem lefelé a balos nagyon gyorsan elhalkul, viszont a jobbos továbbra is hangos és csak akkor halkul el ha 0-ra veszem. Olyan mintha a balansz nem lenne jól beállítva.

Mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm!

(#20577) strynox válasza Sev!er (#20576) üzenetére


strynox
tag

A szoftvert töröld le, mert semmit sem ér. A windows csúszka 100-ason van? Nekem 40-en, és bőven elég a hangerő. Ettől függetlenül valószínűleg hibás a termék. Ha 15 napon belül rendelted, akkor elállhatsz a vásárlástól, egyébként meg garanciáztatni érdemes.

(#20578) Sev!er válasza strynox (#20577) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Szia,

Ha 100-ason van a csúszka és csak a mechanikus hangerőszabályzót használom, akkor minden oké vele. De a csúszkán nem tudom állítgatni a hangerőt mert a jobbos hangszóró sokkal hangosabb marad. Ha pl. 1-re állítom akkor a bal oldali abszolút nem szól viszont a jobbos marad hangos.

(#20579) oXyg3n


oXyg3n
tag

Sziasztok!

Plantronics RIG500e-t használ valaki?

Véleményekre lennék kíváncsi.

(#20580) Antibá


Antibá
tag

Sziasztok!
Be szeretnék újítani egy vezeték nélküli headset-et.
Főleg FPS és filmnézéshez kellene.
Kinéztem pár terméket,ezekre várnék tőletek véleményeket.

Logitech G930

Logitech G533

Logitech G933

Astro Gaming A40 TR

Turtle Beach Ear Force Stealth 450

Corsair VOID Wireless

SteelSeries Arctis 7

Esetleg használt Steelseries H ,vagy SteelSeries Siberia 800 is szóba jöhet,ha találok jó áron.

Köszi a segítséget :R

(#20581) Yany válasza oXyg3n (#20579) üzenetére


Yany
addikt

Nekem nincs ilyenem, de engem is érdekel.
Mondjuk ugyanennyiért egy vadiúj vezeték nélküli Turtle Beach is meg fog jelenni pár napon belül: a Stealth 700 Xboxosnak hirdeti magát, de állítólag adnak hozzá adaptert, ami PC-n is működővé teszi. Én erre várok, aztán lecsapok rá, ha jó lesz.

Amúgy meg hírem is van. Öcsémnek tegnap megérkezett a Stealth 450-es Turtle Beach-e, amit most ráadásul akcióznak. 3 napja még 130 EUR volt, most meg 110.

No, a lényeg, hogy majd 2 órát skype-oltunk és közben beszámolt róla. Egy PC330-as Sennheisere volt eddig (ahogy még nekem is az van), ahhoz képest ott ájuldozott, hogy mennyivel jobban hallja BF4 alatt, hogy honnan jön a hang. A mikrofonja szuper, bár picit halk, de pl. a Cloud II-vel simán felveszi a versenyt. A Sennheiser talán éppcsak jobb volt, pedig az elég jónak számít a tapasztalataim szerint és ugye az vezetékes.

Ami viszont a gondja, hogy a Windows-os hangerőszabályozó nem működik Win10 x64 alatt neki, csak a hardveres, fülkagylóra rakott potméterrel tudja a hangerőt állítani. Ez nekem speciel nem gond, a Sennheiseren is ott tologatom, de ő a billentyűzetén szokta tologatni a hangerőt és most ez eléggé lehangolta.

Kényelemben fasza, összeszerelési minőségét is jónak tartja. Szóval akinek tetszik a fentiek alapján, szerintem érdemes tegyen egy próbát, mert a Corsair Void (amit néhány teszter konkrétan viccnek gondol) és ár-társaihoz képest elég jónak tűnik.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#20582) oXyg3n válasza Yany (#20581) üzenetére


oXyg3n
tag

Vezeték nélküli nálam nem jöhet szóba. Turtle Beach-ről jókat hallottam eddig, tőlük ezt a típust nézegetem, de ez drágább. (Elite Pro)

[ Szerkesztve ]

(#20583) Yany válasza oXyg3n (#20582) üzenetére


Yany
addikt

Nálam is szóba került, de most már mindenképp vezetéknélkülit akarok. Ha vezetékest vennék, valszín ez lenne a vége.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#20584) MiniXD55


MiniXD55
tag

Sziasztok!
1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék , zene. (CS:GO)
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
max 25K
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
mind1
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack , USB
8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Alaplapi(Gigabyte h270m-ds3h)

Előre is köszönöm. :R :R
U.I
A pixelben le van akciózva a Qpad qh-90.
Valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban?

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#20585) CsonkaImo válasza MiniXD55 (#20584) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Qpad qh-90 ugyan az mint a HyperX Cloud. Ajánlott.

(#20586) Hauptmann válasza CsonkaImo (#20585) üzenetére


Hauptmann
addikt

Qpad QH-90 tudtommal csak teljesen fehérben van jelenleg, legalábbis más színű itthon nem kapható. Még a szivacs a mikrofonon is fehér. :DDD

(#20587) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Nagyon nem vagyok otthon a mikrofonos fejhallgatók körében, elnézést, ha lámáskodom:

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Munka (skype, webex..stb), valamint minimálisan játék, szóval a beszédhangzás/felvétel (ha lehet így mondani) legyen nagyon jó, zene minimálisan fontos
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Maximum 10e HUF
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Bőven elég a stereo
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack is megfelel, de lehet USB-s is, mindegy.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya ( Realtek® ALC892 8 csatornás /Asus Sabertooth 990FX R.2 alaplap)
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Szolid,kulturált kinézet, semmi csicsa (max ha hangerőszabályzó van a kábelen, az pozitívum )

Amik az összefoglalóban vannak ilyen célra ajánlhatóak?

- Sharkoon Rush
- Creative Fatal1ty HS-800 Jack
- Creative Fatal1ty HS-1000 USB
- ThermalTake eSPORTS Shock
- Invotone/Takstar HD 2000 + Zalman ZM-Mic1
- Zalman ZM-HPS300

Segítségeteket előre is köszönöm!

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#20588) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Lehet vasutas kérdés, meg már milliószor ki lett tárgyalva, de nem találtam rá igazán leírást.
Fülesnek (stereo) és mikrofonnak mi az optimális formátum? általában 24bit 44100Hz-et szoktam beállítani, ez jó vagy mást érdemesebb használni?
Egyáltalán mi a különbség köztük vagy ilyen consumer cuccokkal ez tök mindegy?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20589) Redneck


Redneck
veterán

Haver kérdezte hogy 15 rugóért érdemes-e G230-as Logitechet venni. Mondtam neki hogy inkább HyperX Cloud Stingert vegyen 19-ért. Jó tanács? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20590) strynox


strynox
tag

Igen, de sokszor hardveraprón lehet fogni rendes cloudot is 20 alatt, ha használt is szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#20591) Hauptmann válasza strynox (#20590) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az egyik boltban 21,5k a Cloud, ameddig tart az az akció, szerintem nem érdemes használttal bohóckodni, mert nem annyival olcsóbb, hogy megérje.

(#20592) CsonkaImo válasza TheProb (#20588) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Fejhallgató, mikrofon meg forrás függő. Alaplapi hangvezérlő meg egy gamer headset mellé teljesen mindegy.

(#20587) Tanisz: Microsoft LX 3000 teljesen megfelelő erre a célra szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20593) Redneck válasza Redneck (#20589) üzenetére


Redneck
veterán

Edigitalban ráadásul 17k a Cloud Stinger. Szerintetek jól teszem ha rábeszélem? 20 fölé nem fog menni, már a 15-öt is sokallta, pedig sokat játszik. Kis butus. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20594) CsonkaImo válasza Redneck (#20593) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem a Stinger strapabíróbb fejes, bár elég új darab, így hosszútávú tapasztalat nincs vele. Ami viszont biztos, hogy a Logitech-nél a felső kategóriában sem ritka az anyagminőségi probléma, így én kerülném.

(#20595) topjoyy


topjoyy
tag

Sziasztok!

Az miért van, hogy az előlapin jobban szól a fejes mint a hátlapin? msi z68a-g45 (g3) alaplap

(#20596) Redneck válasza CsonkaImo (#20594) üzenetére


Redneck
veterán

Logitech fejessel még csak eggyel találkoztam de az nem jött be hangzásra. Azt hiszem G430 volt.
Cloudot csak a kettest próbáltam, az tetszett.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20597) Weareus


Weareus
addikt

Jut eszembe annó T. áruházban 10k körül találtam - vettem is, de elajándékoztam - jó kis (árhoz mérten!!!) Philips vezeték nélküli fejeseket (2 db volt), de rádiósak voltak. A haver mesélte, akinek odaadtam, hogy lazán kimegy a kert végére fát vágni és simán hallgatja. A bluetooth azért ettől hatótávban messze van.
Szóval a kérdés: van jóféle rádiós 7.1 fejes?

(#20596) Redneck: megerősítem! Ezt a Logitech anyaggyengeséget más is említette, pedig részemről ez befutó lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#20598) Tanisz válasza CsonkaImo (#20592) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszönöm, szétnézek a piacon :)
Árban teljesen megfelel.

Lenne még egy kérdésem.
Manapság már mindent be lehet szerezni kínából. Olvastam logoutos cikket fülhallgatókkal kapcsolatban, kínai márkákról. Jó minőségben.
Mikrofonos fejhallgatóknál valami elfogadható kínai márka nincsen? 3-10e HUF között. Hasonló felhasználásra, mint amire a Microsoft LX 3000 kellene nekem :)
Lehet vennék páromnak egy olyat,ha lenne, kipróbálás szintjén :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#20599) steelsec válasza Redneck (#20593) üzenetére


steelsec
aktív tag

Par honapja hasznalom nagyon megvagyok elegedve, jatekhoz itthon, meloban zenere, igy mindennap viszem az irodaba, nekem nagyon bejott.

[ Szerkesztve ]

(#20600) CsonkaImo válasza Tanisz (#20598) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ebben sajnos nem tudok segíteni, 0 tapasztalatom van az ismeretlen, kínai termékekkel. Biztos ki lehet fogni jót, jó áron. Viszont elég nagy a rizikó faktor is. Én inkább a drágább, de már bizonyított gyártókat preferálom. Bár nyilván nekem mások az igényeim.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.