Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) -Dokika-


-Dokika-
csendes tag

Sziasztok!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék, közben kommunikáció a többiekkel Teamspeaken, csgo 1-2 fps jatek
.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Minnel kevesebb :) de ha muszaly akkor tobb
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Inkabb vezetek nelkuli
(4) Circumaural vagy supraaural?
Ezt nem ertem :/
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
(6) Milyen hangzást vársz?
Szeretnem teljesen jol hallani a loveseket, a lepeseket minden iranybol pontosan
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Mindkettő lehet.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Asus Xonar DSX
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Jo nehany ora utan is kenyelmes legyen. Hogy nez ki az nem annyira mervado. Annyi hogyha lemerulne, akkor toltes kozben lehessen hasznalni

Kerem a segitsegeteket :) Amit lattam Steelseries artic 5 (csak draga: D)

A döntés a tiéd ! ―Ď®КΪ—

(#20202) CsonkaImo válasza -Dokika- (#20201) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Steelseries Artic 7 ami wireless 50k környékén, 5 az vezetékes. Ugyan ebben az árkategóriában, Logitech G933. Corsair Void 7.1 wireless van 40 ezer körül. Olcsóbban a Creative Tactic3D Rage Wireless 25k körül.

(#20203) macy


macy
addikt

Ez az Asus Rog Centurion 7.1 piszkosul izgatja a fantáziámat. Egyetlen dolog ami zavar, hogy nem tudnám tv-hez használni. Van valami mód, hogy ez is megoldható legyen?

(#20204) fradi81


fradi81
veterán

superlux hmc 681-e van valakinek?

moto g72, Ninebot d28e

(#20206) strynox válasza Dzsuri89 (#20205) üzenetére


strynox
tag

Itt nem hirdetünk.

(#20208) cyberkind


cyberkind
félisten

Logitech G933 a Cloud I után ajánlott lépés? Kezd elegem lenni a kábelből már.

Paranormal Cocktivity

(#20209) CsonkaImo válasza cyberkind (#20208) üzenetére


CsonkaImo
addikt

50mm-es stúdió illetve hi-fi felhasználásra készült driver vs 40mm-es no name hangszóró. Masszív kialakítás és stabil fém fejpánt vs kopogós-csillogós műanyag (meg a pánt törés sem kizárt). Cserébe vezeték nélküli a G933 és ott van még 16 millió színű RGB világítás.

Szerintem nem ajánlott a csere, bár én amúgy is nagy ívben kerülöm a wireless fejeseket. Van aki el van ájulva a G933-tól, viszont olvastam több olyan véleményt is, hogy egy átcímkézett G430. Itt is találsz róla infót, ha rákeresel.

Járj utána, mérlegelj, aztán eldöntöd.

(#20210) cyberkind válasza CsonkaImo (#20209) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez esetben van még más wireless füles azokon kívül amiket írtál feljebb?

Astro A50-et akarnék használtan de egyszerűen nem tudom a mikrofont működésre bírni sehogy se, így jött a 933 amiről olvastam a pántos dolgokat, vszont kéne egy jó wireless füles mert zavaró a kábel mostanság.

Paranormal Cocktivity

(#20211) CsonkaImo válasza cyberkind (#20210) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Még a Sennheiser-nek vannak vezeték nélküli fejesei, de nem vagyok benne biztos, hogy mikrofonosak. Razer meg az Asus is biztos kínál wireless headset-et. Hogy mennyire szólnak jól az ilyen megoldások... azt nem tudom. Nekem nincs bajom a vezetékkel, így nincs tapasztalatom velük.

(#20212) cyberkind válasza CsonkaImo (#20211) üzenetére


cyberkind
félisten

Esetleg egy Revolver 30k-ért, vagy tényleg hagyjam az egészet? Tudom, ez kábeles.

Paranormal Cocktivity

(#20213) CsonkaImo válasza cyberkind (#20212) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha ennyire beindult a vezérhangya, akkor próbáld meg. Úgy se fogsz nyugodni. :)

(#20214) cyberkind válasza CsonkaImo (#20213) üzenetére


cyberkind
félisten

Magam se tudom mi legyen és nem haladok beljebb. :D

Paranormal Cocktivity

(#20215) CsonkaImo válasza cyberkind (#20214) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem nem kell mondani, én is sűrűn váltogattam a headseteket. Most már egy ideje megállapodtam a két Beyerrel, (egyik itthonra, másik mobilhoz hurcolós), de én is tervezem a cserét. :DDD Meg lehet konzolhoz is lesz majd valami. ;]

(#20216) Dzsuri89 válasza cyberkind (#20212) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Holnap veszek pont ilyen Gears of War-os HyperX Revolvert, majd beszámolok róla milyen, mondjuk én a mikrofont nem nagyon használom, csak XBOX-on a hangok miatt veszem. :)

(#20217) deny330


deny330
aktív tag

Üdv!

Logitech G430am van. Azonban szétjött a bal oldali műanyag rész a fejhallgató felett. Beadtam garanciába, nem cserélték / javították. Nem volt dobálva meg semmi, nagyon vigyáztam rá.. Szóval a kérdésem az lenne, hogy egy HyperX Cloud I + Asus Xonar DGX hangkártya mennyire jó választás?! Egyenlőre használom a Logitechet így, aztán ha megadja magát veszek mást. Ami fontos az az, hogy a mikrofon viszonylag tiszta és háttérzaj / zúgás mentes hangot adjon. Sztereón használnám szerintem. Film, zene, hetente 2-3x leülök pár órára kocsikázni meg néha Playerunkown's Battleground. Ezekre gondolom jó lenne.. Anyagminőségre milyen? Nem akarok még 1x így kib@szni magammal, hogy magától leválik a műanyag.. Illetve nagyon fontos lenne, hogy jól szigetelje a külvilág zajait. Mostani Logitechem ezt remekül teszi. Cloud is tud olyasmit?

Jah igen; ismerős ajánlott Sennheiser HD-202 fülest. Ezzel van tapasztalat? Mikrofon nincsen rajta, annyi a baj. Illetve írnék egy árat, hogy 35.000 forintból szeretném megúszni a hangkártya + füles dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#20218) strynox válasza deny330 (#20217) üzenetére


strynox
tag

A Cloud I jó választás, de ami a mikrofont illeti, esélytelen, hogy belső hangkártyával zúgásmentes legyen, ugyanis a zúgást általában nem a mikrofon minősége okozza. A zúgás/sistergés a felvételen az alaplap és az egyéb számítógépes alkatrészek okozta zaj. Ez egy külső hangkártyával, egy interfésszel, vagy esetlegesen szoftverek használatával szüntethető meg. Az összes többi igényednek tökéletesen megfelel a cloud.

(#20219) deny330 válasza strynox (#20218) üzenetére


deny330
aktív tag

Akkor szoftveresen keresek megoldást, vagy külső hangkarival (xonar u3 mennyire ajánlott?) Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#20220) CsonkaImo válasza deny330 (#20219) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én belső hangkártyával próbáltam a Cloud I-et, teljesen tiszta és zajmentes volt a mikrofon. Unokaöcsém alaplapi hangvezérlővel használja, ott már kicsit gyengébb a minőség, de még így is messze nem zavaró a hangja (kicsit visszhangzik, de ennyi).

Xonar DGX és az U3 kb egy szinten van, azt választ amelyiknek neked szimpatikusabb a csatlakozása. Cloud I-nél pedig nincs jobb választás a kategóriájában, nyugodtan veheted. Majd ha kézben tartod, el fogsz mosolyodni mekkora különbség van anyagminőségben a G430-tól. ;)

(#20221) cyberkind válasza CsonkaImo (#20220) üzenetére


cyberkind
félisten

És mit lehet csinálni ezzel a mikrofonos hibával ha most jött elő egy SBZ-ről meghajtott Cloud-nál?

Paranormal Cocktivity

(#20222) CsonkaImo válasza cyberkind (#20221) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Bővebben?

(#20223) cyberkind válasza CsonkaImo (#20222) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha bedugom a mikrofont statikus zajom van, ha nincs bedugva oké minden, és ezt a gyári hosszabbítójával csinálja.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20224) CsonkaImo válasza cyberkind (#20223) üzenetére


CsonkaImo
addikt

És hosszabító nélkül?

(#20225) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Szerintetek érdemes lecserélni a Roccat Kave 5.1-et egy Cloud I-re? Kicsit tanácstalan vagyok.

(#20226) CsonkaImo válasza Hauptmann (#20225) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem kérdés. Kave nagyon gyenge hangzásban, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

(#20227) deny330 válasza CsonkaImo (#20220) üzenetére


deny330
aktív tag

Ettől a G430-tól szerintem minden masszívabb. Nagyon kis törékeny darab szegényke, pedig nem lenne rossz headset - bár az árát szerintem nem éri meg. :C

Szerintem U3 lesz belőle, mert nem igen látok alaplapon csatlakozót egy hangkártyának..

(#20228) macy


macy
addikt

Az nem semmi. 21ezerrel feljebb nyomták az Asus Rog Centurion árát.

(#20229) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Érdemes még olcsón venni egy Sennheiser PC 350-et, moddolni, új szövet párnákkal szerelve?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#20230) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

No, teljes a csapat. 😃
Nagyon király ez a HyperX Cloud Revolver füles, kimondottan XBOX-hoz vettem, de zenéket is iszonyatosan jó vele hallgatni. Ami talán fura először, hogy a fejpánt állítója nem fixálható, hanem ilyen gumis, de hamar meg lehet szokni. Ahogy a tesztekben írják inkább a nagyobb fejű embereknek kényelmes, én pont határ eset vagyok és elmerül a nagy puha párnák között a fülem. Garantáltan 3 óra után se érzem meg, hogy a fejemen van. Hangzásra nagyon ott van, erős basszus, tiszta hangok és jó hangerő jellemzi, külseje pedig jó anyagninőségű tapasztalataim szerint.

(#20231) Benir8 válasza Dzsuri89 (#20230) üzenetére


Benir8
senior tag

Jól néz ki mindkettővel, nekem is ilyen kontrollerem van laptopra kötve. :D

(#20232) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A Revolver hogy szól a Cloud-hoz képest?

Amúgy a teszteket olvasgatva sem okosodik az ember, az egyik teszt azt írja a Cloud-nál, hogy jók a basszusok, a másik azt, hogy kevés, így válasszon az ember.... :DDD

(#20233) CsonkaImo válasza Hauptmann (#20232) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Cloud esetében akkor tudom elképzelni, hogy kevés a basszus ha valami gyenge forrásról hallgatta a "vájtfülű" teszter. Egy belépőszintű hangkártyával azért elég komoly mélyeket tud a Cloud. A Revolver félnyitott, így valamivel szellősebb lehet a hangja, kevesebb basszussal és több középpel, illetve nagyobb térrel.

(#20234) Hauptmann válasza CsonkaImo (#20233) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi az infót, maradok a Cloud-nál, a középkiemelt hangzást nem szeretem.

(#20235) Kozs


Kozs
tag

Sziasztok.
Ps4hez keresek fülhallgatót. A konzoltól messze ülök, szóval oda bedugni nem tudom, a kontrollerbe dugva meg nem tudom, kb semmit nem tudnék kihajtani szerintem... Szóval maradnak a vezeték nélküli csodák. Nem keresek studio hangzást, élvezni szeretném amit hallok, ha kicsit mély orientált a füles az lenne a legjobb. Lehetőleg zárt,circumaural kialakítású fejest keresek. Árban olyan 50, maximum 60 ezer forintom van a vásárlásra.
Szemezgettem a ps4es fejhallgatóval, olvastam, hogy könnyen törik, de van neki egy platinum verziója, az éri az árát?
Köszi

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#20236) CsonkaImo válasza Kozs (#20235) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A controllerhez tudnál csatlakoztatni egy Sound Blaster E1-et, egy rövid 3,5mm-es jack-jack vezetékkel. Arra meg gyakorlatilag 150 Ohm-ig bármilyen fejest köthetsz.

(#20237) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Nemreg vettem egy HyperX Cloud II-t.

Az lenne a kerdesem, hogy a legjobb "terhangzashoz" melyik a legjobb beallitas?

- Az USB hangkartyan bekapcsolt 7.1

Vagy a windows beallitasainal:

- Windows Sonic 7.1
- Dolby Atmos 7.1

(#20238) macy


macy
addikt

Komolyan, ez a cég is egy nagy kalap sz@r. Másfél hete rendeltem meg a vizesektől az Asus fejhallgatót, pár napra rá felemelték az árát egy tizessel. Azóta sem kaptam meg az árut, gondolom nem akarják elküldeni az alacsonyabb áron.

(#20239) K1nG HuNp válasza macy (#20238) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Kötelességük. :U Nekem viszont csak jó tapasztalataim vannak velük eddig.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#20240) steelsec válasza K1nG HuNp (#20239) üzenetére


steelsec
aktív tag

Nem kotelesseguk, az online rendeleseknel a vasarlas nem a fizeteskor hanem az aru kiszallitasakor valik veglegesse, sajnos mondhatjak hogy ra kell fizetni, azonban 10k nem nagy kulonbseg ezert arra nem hivatkozhatnak hogy irrealisan alacsony volt az ar.

En felhivnam oket.

[ Szerkesztve ]

(#20241) macy válasza steelsec (#20240) üzenetére


macy
addikt

Én nem pazarlom rájuk az időt meg az idegeimet. Megrendeltem máshol.

(#20242) deny330


deny330
aktív tag

Egy kis beszámoló a Logitech G430-ról:

A kábelen kívül semmi nem tartja tegnap délután óta a bal oldali felhallgatót a fejpánthoz csatlakozásnál. 2015. Decemberi volt a headset ennek ellenére most eltört. Próbálkoztam nem olyan rég garanciával, de visszaküldték hibásan (ha nem rosszabb állapotban). Aki nem úgy vigyáz a fülesre, mint egy csecsemőre, annak nem ajánlom. Nagyon rossz anyaghasználata van, eleinte sem tűnt túl masszívnak. Bár a fülpárnák amennyit szigetelnek az nem rossz, a mikrofontól sokat nem kell várni.

[ Szerkesztve ]

(#20243) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Az mitől van srácok, hogyha bedugom a Hyperx Revolvert az iphone-omba, akkor egyszerűen ilyen pattogó zajt produkál?
Kontrollerbe dugva hibátlan.

Megoldás: akkor csinálja, ha a mikrofon némítva van!

[ Szerkesztve ]

(#20244) K1nG HuNp válasza Dzsuri89 (#20243) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Megoldás: ne némítsd le a mikrofont

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#20245) Bossp


Bossp
addikt

Srácok.
Vettem egy HyperX Cloudot. Imádom!!! (imádnám) de sajnos van egy bibije. a műbőrbe igen gyorsan bele izzad a fülem szinte tocsog már fél óra után. Erre valakinek tapasztalat alapján megoldás? xD Igen meleg van a Panelben :S :R

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#20246) ThodEE válasza Bossp (#20245) üzenetére


ThodEE
őstag

Másik topik? :DDD ;]

;) :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#20247) cyberkind válasza Bossp (#20245) üzenetére


cyberkind
félisten

Próbáld meg a másik párnát amit adtak mellé. ;)

Paranormal Cocktivity

(#20248) Bossp válasza cyberkind (#20247) üzenetére


Bossp
addikt

Sajna ehhez a Verzsönhöz em járt :S

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#20249) strynox válasza Bossp (#20248) üzenetére


strynox
tag

Akkor vegyél rá egyet.

(#20250) macy


macy
addikt

Ez az Asus Rog Centurion tényleg ilyen gyenge zenéhez, vagy az SB Audigy 2ZS kalapálja így el az Asus vezérlőjét? Olyan mintha zenénél valahogy hullámozna a hang.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.