Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) kasa85 válasza kjanos (#20497) üzenetére


kasa85
őstag

GSP 350 van.
Hatalmas a hangzása.
Nagyon szép letisztult nem túl basszusos nem túl éles.
Nagyon letisztul kristály tiszta hangzásvilággal rendelkezik.
A csavarót érdemes nem használni a fülesen csutkára kell venni.
A bal oldali jobban fog szólni,ha tekergetem ez valami típus hiba ilyen füleseknél ami nem baj Windowsban manuálisan leveszem a hangerőt.
Sokszor kellett játékközben lekapni a fülest,mert azt hittem valaki hozzám szólt,vagy a szomszédban verekednek.
Azt kiderült a játékban az utcáról szűrődött így be a hang.
A GSP 350 Dolby vel rendelkezik egy gombnyomásra,és saját hangkártyája van USB a csatlakozása 2.0 vagy 3.0 kompatibilis,és hosszú a kábele.
Egyedül két dolog ami negatívum nálam.
Az anyaga nem tudom milyen műanyag,és félek ketté törik majd egyszer.
A másik meg a fülpárna műbőr.
A fülpárnában a fülcimpám izzadt,és a fülkarimám,de nagyon.
Inkább kivágtam egy zoknit azt raktam a párnára azt így nem izzad. :DDD
Persze nem használtat tettem rá 2 hetest,mert akkor túl bele élném magamat,ha egy fosatós játékban játszanák azt izzadna a koma lába :))
Volt egy hiba beakadt a hang vagy is elkezdett szaggatni túlvezérelte.The Witcher 3,COD MW 2 nél volt ez.
Amióta Natív 7.1 ben van,és ki van kapcsolva tálca Hangok Tulajdonság hangszórók beállításából a széllessávú hangszóró,és a Virtuális 7.1.
Így is adja a 7.1 et csak nem szereti,ha a Windowsal piszkálok bele.Gondolom saját hangkártya miatt van ez.
Vezérli az a kis pendrájv nagyságú hangkari a 7.1 egy vagy a Dolbyt :D
300 as jó választás amennyiben komoly hangkártyád van azon nincs hangkártya.
Vagy is a vezetéken.
A GSP 350 hez is lehet venni hagyományos csatlakozást ami azt jelenti kieg kábellal lehet megoldani rendelésre.
Én az 576Kby ban vettem 42000ft ért
Megérte az árát,és alig bírom letenni a játékokat,filmeket,zenéket amióta ez van meg :)
Ha faxa a hang karid 300.
Amennyiben nincs kell egy kis + 4 hangzás van.
Alap,MUSIC,ESPORt,GAME.
Game halk mély basszust ad néha túl nagy hangerőn kicsit recsegett,de ez előfordul sok fülesnél.
Nagyon ritka ez akkor volt mikor túl fel tekertem a tálcán a hangon.
Olyan 60% 90% között használom :)
Játékok válogatja van,hogy halk a game,vagy hogy kiugrik a szemem,de akkor levezérlem tálcán.
Mondom nem érdemes jobb oldalt a tekerőt használni jó,ha csutkán van egyenletes lesz a hang.
Alapon azon hangosabb letisztultabb,és mindegyik funkciót kielégíti :)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#20502) adise válasza ImACeltic (#20498) üzenetére


adise
őstag

[link]

en igy használom

(#20503) kjanos válasza kasa85 (#20501) üzenetére


kjanos
csendes tag

Szia!

Köszönöm a részletes ismertetőt. :) Kb 1 hónap múlva szeretnék valami fülest venni a mostani helyett, de még nem igazán tudom, hogy melyiket kéne. Amiket én írtam a hozzászólásomban azok közül válogatok. Néztem sok tetsztet, review-et stb, de még gy sem tudok dönteni.

Alaplapi hangkártyám van, de nem olyan szörnyű szerintem.
(Asus Prime Z270-A lap: https://www.asus.com/hu/Motherboards/PRIME-Z270-A/)

(#20504) kasa85 válasza kjanos (#20503) üzenetére


kasa85
őstag

Nem rossz ami nekem van,de találsz jobb érték arányban azt javaslom srácok értenek hozzá.
A GSP 350 re rá kérdeztem,de nem tudták mivel friss füles még.
Ezért lehet csak nekem van a csoportban ilyen,de amennyiben nem akkor várom annak a kolégának a válaszát is.
Mivel én is tanonc vagyok ezzel a 7.1 el amim van :)
Szívesen - ne köszönd ez természetes :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#20505) Vitya87


Vitya87
csendes tag

Sziasztok!

1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Játék , zene. (PUBG) ( bár azt irják ebben a játékban csak stereo hang van, érdemes e akkor 7.1 ?

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
érdekel a közép és felső kategória is:
20- 100k

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?

vezetékes

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?

mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?

real 7.1. több hangszorós

(7) Milyen csatlakozású legyen?

Jack, (spdif ?)

8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?

Asus Xonar Ds (bár itt nemértem az spdif csatlakozó fajtáját olyan mint a jack !? )

ui. érdekelnek gamer és studió fejhalgatók is elég tanácstalan vagyok, hajlandó vagyok fizetni több pénzt is érte csak jó mindőség legyen :) + feauter-ök nem izgatnak nagyon, világitás , csili vili, minőség inkább.

[ Szerkesztve ]

(#20506) CsonkaImo válasza Vitya87 (#20505) üzenetére


CsonkaImo
addikt

HyperX Cloud I-nél kezdődik a minőség, mind hangzásban és anyagminőségben. Creative Sound Blaster H5 van sokat ajánlva, ugyan ebben az árkategóriában, hasonló hangzással. Ezekhez a DS elegendő

Feljebb a Sennheiser, Audio Technika és a Beyerdynamic gamer fejesei ajánlottak. Ezek képviselik a prémium kategóriát, viszont ide már nem árt komolyabb forrás.

Hangkártyáknál egy külön jack csatlakozó van erősítve a fejhallgatóknak, így azt érdemes használni.

(#20507) Vitya87 válasza CsonkaImo (#20506) üzenetére


Vitya87
csendes tag

Köszönöm a Válaszodat!
annyi kérdésem lenne mit értesz azon hogy elegendő a ds?
felsőbb kategoriához jobb hangkártya kellene ? Magyarán ehhez a hangkártyához nem érdemes felsőkategoriában keresgélni ?
illetve ehhez csak Jack dugó ami közül választhatok (magyarán usb nem) ? illetve ez a jack-es spdif hogy müködik? Mégegyszer köszönöm. Azért kérdem hogy akkor melyik fajtákat nézzem ami ehhez kompatibilis!

[ Szerkesztve ]

(#20508) Vitya87


Vitya87
csendes tag

Még annyi hogy tudnál e ajánlani ehhez a hangkártyához headsetet digitális spdif csatlakozóval :) gondolom jobb így a minőség, bár nem értek hozzá .. :( köszi mégegyszer

(#20509) CsonkaImo válasza Vitya87 (#20507) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, komolyabb kártya kellene. SPDIF, vagy optikai kábelt DAC-hoz használnak, fejhallgatókon nem elterjedt.

(#20510) Vitya87 válasza CsonkaImo (#20509) üzenetére


Vitya87
csendes tag

Értem köszönöm. Végül erre esett a választás Sennheiser HD 518! Ilettve még a Audio-Technica ATH-AD500X
en vaciláltam csak jóval drágább.

(#20511) strynox válasza Vitya87 (#20510) üzenetére


strynox
tag

Én próbáltam és elég doboz hangja volt a Sennheiser HD 558 és HD 598-hoz képest. Az audiotechnikával 1000x jobban járnál. Mellesleg nem biztos, hogy drágább, csak Japánból kell rendelni.

(#20512) Vitya87 válasza strynox (#20511) üzenetére


Vitya87
csendes tag

Hello ! Igen gondolom jobb lett volna , viszont csak nem gagyi ez a sennheiser sem ?
(ne vedd el a kedvem :) már megrendeltem csak hoz ez is valamilyen minőséget azért remélem)

[ Szerkesztve ]

(#20513) CsonkaImo válasza Vitya87 (#20512) üzenetére


CsonkaImo
addikt

4.3-4.5 csillagosak a vevői értékelésen szinte mindenhol, még a nagyobb webáruházaknál is (Amazon), ahol akár több ezren is rendelhették ezt a fejest. Én nem aggódnék, szerintem hozza a Sennheiser szintet. Mit használtál előtte?

(#20514) Vitya87 válasza CsonkaImo (#20513) üzenetére


Vitya87
csendes tag

logitech h540 használtam, használok

(#20515) CsonkaImo válasza Vitya87 (#20514) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ég és föld lesz a különbség, a Sennheiser javára.

(#20516) Vitya87 válasza CsonkaImo (#20515) üzenetére


Vitya87
csendes tag

Na remek :) ennek örülök! Holnap megérkezik , aztán írok pár gondolatot róla.

(#20517) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Szeruntetek HyperX Cloud, vagy Sennheiser GSP 300? A V karakterisztikát szertetem, a játék mellett zenehallgatás is lenne, illetve nagyon ritkán filmnézés.

(#20518) CsonkaImo válasza Hauptmann (#20517) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Kettő közül a Cloud V, a Sennheiser szellősebb-kiegyenlített hangzású.

(#20519) kasa85 válasza CsonkaImo (#20518) üzenetére


kasa85
őstag

GSP 350 el nem így lennék.
Nekem az van úgy vizipólózik a fülem a kagylóban,hogy néha viszket is magyarán nem kap levegőt,mert fos műbőr.
Viszont le a kalappal megérte az árát csak 35 C fokban nem javaslom a használatát.
Lehet mondani nem is kell,de jelen álláspontban klimatológiailag változások lesznek most 42C fok volt Debrecenben,és majd jövőre 47 persze ha előbb Korea vs Amerika nem kapja szét egymást termonukleáris fejekkel egymást,mert akkor lehet akármilyen a füles ránk izzad.
Egy kérdés.
GSP 350 lehet párnát cserélni ?
Mennyire strapabírók ezek a műanyag pántok ?
:R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#20520) Cadal válasza CsonkaImo (#20506) üzenetére


Cadal
őstag

Hangkártyáknál egy külön jack csatlakozó van erősítve a fejhallgatóknak, így azt érdemes használni.

Ez nekem új, sry. X-Fi Titanium kártyám van, ott melyik ez a csatlakozó? Jelenleg a hangkártyán található Front Panel tüskékre van csatlakoztatva a házamon található fejhallgató és mikrofon aljzatok, oda dugtam a Cloud I-es fejesemet? Van valami másik megoldás is? A hangkártya hátsó (zöld) aljzatába a Logitech Z-2300 van bedugva!! Ezen a hangkarin mi van a fejhallgatóknak előkészítve?

(#20521) CsonkaImo válasza Cadal (#20520) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ezen a kártyán nincs dedikált fejhallgató erősítő, így nem számít melyik kimeneten van a Cloud. Ettől függetlenül jó kis kártya, nem kell aggódni miatta. Hátrányát akkor éreznéd, ha halk vagy részletszegény lenne a hangzás. Gondolom egyiket sem tapasztalod. :)

(#20522) Cadal válasza CsonkaImo (#20521) üzenetére


Cadal
őstag

Értem, köszi. Nem, nincs gondom a hangzással. A Cloudot az itteni ajánlások miatt vettem nemrég, de nekem nagyon - nagyon bejött mind a hangzás, a minőség a küllem és a komfort is. A Z-2300-at pedig remélem gondolom nem kell bemutatni, az egy vadállat! :-) :R

(#20523) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!

Az Arctis 7 is hasonlóan problémás mint a G933 és könnyen törhet?

Paranormal Cocktivity

(#20524) CsonkaImo válasza cyberkind (#20523) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia!

Nem sok tapasztalat van vele itt a fórumon. Rákeresve talán talász véleményt róla. Képek alapján nem egy stabil darab, de ezt csak személyes próba után lehetne eldönteni.

(#20525) cyberkind válasza CsonkaImo (#20524) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem igazán volt vélemény csak rövidebb írások, ha minden igaz holnap kitudom próbálni hosszabb ideig de a tartóssága csak akkor derülne ki ha megvenném. Ezen a 2 fejesen kívül ebben az árkategóriában van még más wireless fejes? Akármilyen jó a Cloud már elég volt a kábelekből.

Paranormal Cocktivity

(#20526) CsonkaImo válasza cyberkind (#20525) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem 0 tapasztalatom van a wireless fejesekkel, sose volt rá igényem. Remélhetőleg jár erre valaki, aki tapasztaltabb ezen a téren.

(#20527) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Van 1 Logitech G430-as fejhallgatóm!
Minden tökéletesen működött tegnapig, amíg újra nem húztam a windowsom.
Letöltöm a honlapról a hozzávaló drivert, és telepítés után ezt írja ki!
És nem is akar megfelelően működni. Nem úgy szól mint előtte, ha elindítok 1 játéko, ki-be kapcsolgatja a fejhallgatót... Igazából igazi olyan furcsaságok, amikkel eddig nem találkoztam.
Ugyan azokat a programokat raktam csak fel, amik előtte is fent voltak.
Szerintetek mi lehet a probléma? :U

:R

(#20528) Sonja válasza forras2 (#20527) üzenetére


Sonja
veterán

A Fejhallgató topikban válaszoltam. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20531) cyberkind


cyberkind
félisten

Razer ManO' War Wireless fülessel van valakinek tapasztalata? Illetve a G933-ból van újabb széria ami nem törik és nincsenek egyéb hibái?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20532) Overmind333


Overmind333
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mik a tapasztalatok a kraken 7.1 v2 oval fejhallgatóval?

Igazából vásárlás előtt állok és kraken 7.1 v2 oval vagy hyperx cloud-on gondolkozok. Elég sok véleményt és tesztet olvastam itt és és máshol is, de azért szeretnék én is rákérdezni.
Öszintén szólva meglepődtem, hogy mennyire rossz véleménnyel vannak az emberek kraken-ről pedig a tesztek még úgy aránylag jókat is írnak róla .

(#20533) strynox válasza Overmind333 (#20532) üzenetére


strynox
tag

Jókat írnak róla a tesztek, hiszen ingyen kapják meg a gyártótól. Ha rosszat írnának, akkor többet nem küldene a gyártó semmit se ingyen.

(#20534) Overmind333 válasza strynox (#20533) üzenetére


Overmind333
csendes tag

Persze ezt a részét értem én :) ...ezért adnék inkább a ti szavatokra :)

(#20535) strynox válasza Overmind333 (#20534) üzenetére


strynox
tag

Inkább a cloud.

(#20536) Overmind333 válasza strynox (#20535) üzenetére


Overmind333
csendes tag

Afelé hajlok én is... mondjuk azt elfelejtettem megemlíteni, hogy egyelőre csak egy msi b250 krait gaming alaplapi hangkártyával menne (normálisabb hangkártyát majd később tudnék beszerezni).

(#20537) MRProff17


MRProff17
csendes tag

Sziasztok!

1 .Headsetet szeretnék venni játékra ( leginkább cs go és kisebb részbe dota 2).
2 .Nagyon max 50k de ha 30 körül állunk meg az se baj csak előny.
3. Minden de nem érzem szükségesnek a vezeték nélkülit.
4. Régen egy Plantronics Gamecom 780 volt ami Curcumural volt az kényelmes is volt mivel ez volt az első fülesem és nincs összehasonlítási alapom ezért az kell ami "bevált".
5. Mikrofonos.
6. Térhangzás mindenféleképpen kell valamilyen formába 7.1
7. Mindegy de gondolom nem fognak jackes fülest ajánlani mivel nincs hangkártyám.
8. Leggagyibb alaplapi.
9. Nincs semmiféle kívánnivalóm csak legyen kényelmes, a térhangzás legyen tökéletes, és legyen jó hangja.

Amit én néztem az a Hyperx cloud 2 de a Logitec 633 vagy logitech 433 amit néztem a fülpárna kialakítása jobban tetszik vagy még a Razer kraken vagy a manOwar is ott van de teljesen független vagyok.

(#20538) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Folyamatos gondjaim csak szaporodnak a jelenlegi fejhallgatómmal (Logitech G430), úgy hogy a váltás mellett döntöttem!
Mit tudnátok ajánlani?
-Főként játékra, azon belül is FPS játékhoz kell.
-De zenét is szoktam hallgatni rajt, így fontos a hangzás is.
-Mikrofonos legyen, mert napi szinten használok online csevegő programokat.
-Fontos, hogy a fejemen támaszkodjon a füles, ne a fülemen.
-Real 5.1, 7.1-et preferálnám.
-Egy Sound Blaster RX kártya működtetné.
-Max keret 50.000 ft.
-Előny, ha van hozzá külső erősítő, mint pl az asus rog centijéhez.

Nem tudom van-e olyan füles ami minél több kritériumnak megfelel!

Köszönöm :R

(#20539) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Cloud Core miben más mint a sima Cloud?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#20540) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Asus Strix 7.1-ről mi a véleményetek?
Hallottam, olvastam róla hideget/meleget is.

:R

(#20541) Yany


Yany
addikt

Azoknak, akik vezetéknélküliek irányába kacsintanak, engedjétek meg, hogy ide linkeljem az egyik bejegyzésem egy másik topikból: [link]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#20542) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Új HyperX Cloud headset várható hamarosan. Kíváncsi leszek mit újítanak. Igazából csak egy cserélhető kábel hiányzik.

(#20543) Hauptmann válasza gyuromoj (#20539) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt hiszem, ugyanaz, mint a Cloud, csak a tartozékok nélkül.

(#20544) Hortug


Hortug
csendes újonc

Sziasztok!

Fejhallgató/headset vásárlás előtt állok és szeretném kikérni a véleményetek. Lehet, hogy egy sima fejhallgatóval jobban járnék?

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, sorozatok, filmek illetve játék, nem lenne rossz, ha birná a hurcolászást
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10--20k korülire gondoltam (max 25k ha indikolt)
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
vezetékes
(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
inkább mikrofonos, de esetleg lehessen ignorálni
(6) Milyen hangzást vársz?
Minél jobbat :D, térhangzás nem rossz, ha van
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Nem tudom, melyik lenne előnyösebb, notebookal használnám
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
integrált notebookekban (Fujitsu a557)
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Nem vursliba készülök vele :)

Köszi előre is!

(#20545) CsonkaImo válasza Hortug (#20544) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ár szerint növekvő sorrendben: Superlux HMC681EVO Headset, HyperX Cloud Stinger, HyperX Cloud, Creative Sound BlasterX H5, HyperX Cloud II (USB-s adapterrel). Sok minden függ a notebook hangvezérlőjétől is. Később érdemesebb lenne beruházni egy USB-s hangkártyára, a 20-25 ezres kategóriához már illene egy jobb forrás.

(#20546) #96349952


#96349952
törölt tag

A lányom tegnap sikeresen eltörte az Asus Cerberus fülesemet, így alig másfél év után új után kellett néznem. Némi töprengés után bevállaltam egy HyperX Cloud-ot, és hát… :D Na, az van, hogy eddig úgy voltam vele, hogy fú de jó ez a Cerberus, amúgy sem vagyok egy nagy audiofil, meg zenehallgató, kicsit süket is vagyok talán (a környezetem szerint mindképpen), de amikor ezt üzembe helyeztem és elkezdtem betenni zenéket-videókat… OMG – de most tényleg. Hát banyek, ennyire számít az a rongyos 9 ezer forint többlet amit ki kellett fizetnem érte? (A Cerberust anno 15 körül vettem, ez most 24-be került.) Szóval teljesen más, jóval-jóval tisztább hangzás, maga a füles is könnyebb, kényelmesebb a fejemen, és persze a kinézete is olyan, hogy szegény Cerberus szerintem magától megy nyugdíjba.

Mivel van egy Xonar D1-es hangkártyám, a jack dugós változatot vettem meg, fehér színben. (A szin a hangkari meglététől független választás volt. :D) Eleve a csomagolás olyan, amilyennel eddig csak az iphone, a rift, vagy az apple noti esetében találkoztam, nagyon igényes, esztétikus. Mindezen felül kapsz egy szekérnyi kiegészítőt, kábel hosszabbítót, extra csatlakozókat, fülesre párnákat, kis zsákocskát, amiben tárolhatod az egészet. Szóval emelem kalapom, ez most nagyon jó vétel volt számomra.

Mindezt azért írom le, mert ha valaki kétségektől gyötrődve esetleg ide tévedne, az olvashasson egy teljesen mezei user véleményt és legalább valamilyen szinten érzékelhesse, hogy minimális összeg ráfizetésével sokkal de sokkal színvonalasabb terméket kap. Egyszerűen nem érdemes 15-ökért viszonylag vacak dolgokat venni, ha alig valamivel többért már egészen színvonalas eszközök markolhatók. És itt nem arról van szó, hogy éppen egy adott ár duplájáról beszélünk, mert szerintem 24 ezer forint még kifizethető egy ilyen fülesért.

Azzal is tisztában vagyok, hogy a valóban audiofil cuccokhoz képest ez sincs sehol sem, de az nekem meg már egy olyan világ, ami abszolút nem érdekel. Alig hallgatok zenét, azokat is mp3-ban, vagy Youtube-on, ezen kívül még egy-két játék van amin pörgök, meg néhány online videó, és ezekre hihetetlenül jó ez a holmi.

Részemről nagyon ajánlott termék, kétszer is gondoljátok meg, hogy érdemes-e 9-10 ezreket spórolni, mert szerintem nem. Tényleg ezerszer szebb a hangzása, más az egész érzete, nálam ez egyelőre szuper!

(#20547) Yany


Yany
addikt

Skacok, tegnap voltam egy Saturnban és meghallgattam pár dolgot (BT hangszórókat is és a JBL Xtreme egy nagy csalódás volt, de ez most off).

No a lényeg: meghallgattam a BackBeat Pro-t. Gyerekek, hogy az mennyivel komolyabb darab, mint bármi más, amit kipróbáltam, azt nem lehet írásban visszaadni. Kényelemben is #1, de hangzásban brutálisan telt, és mégis kristálytiszta volt. A Pro 2-t pont ugyanolyan jónak tartják.

Innen adódik is a kérdésem: csinált már valamelyikőtök olyat, hogy egy BT fejhallgatót desktop gépen használt mikrofonostul? Ha igen, légyszi' ne legyen rest leírni, hogy milyen BT adapter tette neki lehetővé a hangszórók+mic együttes használatát. Ezer köszi. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#20548) Weareus


Weareus
addikt

Sziasztok!

Újra fejhallgatót kellene vennem, és öt éve, amikor ezt vettem, itt a topikban jó kis segítségeket kaptam.
Egyébként az akkori, kipróbálás utáni véleményemet is leírtam róla, ezt itt olvashatod, ha érdekel: link

Nem adtam el, "elhasználtam", sajnos.
Tőben a két pántvég-fejhallgató kagyló csatlakozásánál mindkét rész 100%-ban eltört, egy darabig csak a vezeték tartotta és az asztalra téve használtam, mondjuk tény, hogy családdal is tudtunk nézni filmet így a szobában (2-3 méterre ülve a hangszóróktól) akkorát szólt ez a barom.
Aztán - mivel a garancia már lejárt, meg eladni így nem akartam - megragasztottam pillanatragasztóval, így még használtam egy darabig, de most a külső hangkártya rész halt meg teljesen. Csatlakoztatva a géphez nem éled fel, nem világítanak a ledek, pc nem látja: ergo halott (több oprendszeren, több kábellal, több szoftver-verzióval próbáltam: zéró pont zéró.)

Ennyit bevezetőnek.

Most egy új 5.1-es v. 7.1-es vezetékes gémer fejest (tehát ami körbekagylózza a fület) keresnék, 40k körül. Olyan kellene ami brutál nagyot szól, és a dobhártyámat darabokra zúzza a pics@ba! :DDD
Emelett jók legyenek a mélyek, sok szoftveres opció, és ne egy kiszabott 2 méteres vezetékkel nyírjon ki a gyártó. Jó lenne, ha az alaplapi hangkártyámra rádugva minden egyéb kiegészítő bisz-basz nélkül tudnám használni, nem szeretnék sem külső, sem belső hangkártyát külön. Alaplapiról szóljon jól!
Jah, az alaplapom: link

Adott esetben 40k+-os lehet, de érthető és el nem ítélhető módon Creative-terméket - fentiek fényében - nem szeretnék!

Köszönöm, ha valaki ad tippeket, közben magam is nézelődöm.
Szép napot. :R

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#20549) cellukx válasza Weareus (#20548) üzenetére


cellukx
tag

Csak emiatt lemondani a Creative termékekről kár :( Azért szép kort megélt, majdnem 4 év. Másnak meg 1,5-2 év után hullik szét pl.: Razer, Steelseries.

(#20550) Weareus válasza cellukx (#20549) üzenetére


Weareus
addikt

Na igen. Erre most mit mondjak?
A fejesről a véleményem tkp. nem változott (hangzásvilág, szoftvertámogatottság, kényelem, etc.), de hát ha úgy számolom, 48 hónap, '50k, akkor az havi ezer forint. Így számolva egy fejesért sok.
Azt mondod, sok másik még előbb is széthullik? :F

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.