Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5226) szobipeti199


szobipeti199
tag

Egeret hozzádugva, és úgy indítva elindul rendesen a teló, működik is amíg a kijelzőt nem tapicskolom, viszont ha hozzányúlok rögtön kikapcs. Az viszont feltűnt, hogy rettenetesen lassú lett a telefon, a kurzor is akadozik ahogy mozgatom, kamera vagy bármelyik app indítása 10 mp-t is igénybe vesz. Szoftveresen is lett valami kínja vagy mi?!

Lehet hogy eleve hibásan jött a kijelző? Egyébként mikor kérdeztem, akkor azt mondtátok bármelyiket lehet rendelni, nincs eltérés :F

Laza..: én eggyáltalán nem örülök, nem véletlenül rendeltem meg olcsóbb helyről... Abban nemtudom mi off, ha segítséget kérek. Blackview azóta sem lett szétszedve, nem volt rá időm, meg túl sok esélyt sem látok arra hogy működjön egy akkora zuhanás után.

wwenigma: elárulom neked, hogy saját teló mind a kettő, mikor összetört a zte, üzembe vettem az addig nem használt blackviewet, ami aztán melóhelyen kiesett a zsebemből és a vagon tetejéről zuhant úgy sacc per kb 3 métert. De egyébként nem értem mirefel ez a rosszindulatú hozzáállás, ha nemis a sajátom lenne. Fórum azért vagy tudtommal hogy segítsünk a másikon ha tudunk. Tipikus magyar mentalitás... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.