Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18326) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hja, még annyit. kipróbáltam a beépített DAC-ot is a zidoo-an, most a szabadnapomon, volt rá időm.. meg le is akartam most már ezt az egész DAC/nem DAC-kérdést is tisztázni. ebbe ugye már tényleg egy komolyabb ess sabre cucc került, komoly lapon, aranymártásos eljárás, meg minden ami belefér, nem hagyott nyugodni, vajon milyen lesz a master series nd burr brown-jaihoz képest. hallgatgattam kicsit, immáron az új USB Audio Playerrel
alapvetően végül megnyugodtam. nem fogom lecserélni a nad konverterét.. :)
a sabre-ről voltak régről emlékeim, milyen hangzásvilágot képvisel, nagyon nem hazudtolta meg magát ez sem. a gitár hangok nekem túl karcosak, kongósak, kemények, mélyebborientáltak, meghallgattam több gitáros dalt is. Nils Holgerrson Keith-száma -egyik kedvencem- a nad-dal sokkal lágyabban, tényleg olyan analógosabban, életszerűbben szólal meg. talán a gitár volt az, ahol a legnagyobb különbségeket éreztem, de összességében is mélyebb orientált az egész sabre-világ. vagy ez a chip, ami ebben a uhd3000-ben is van
én mindig is wolfson/burr brown-os vonal híve voltam, maradok ezek után is asszem

Kapanyél engem az mqa nem feltétlen érdekelt. nekem egy minél jobb coax out kellett csak, viszont 192kHz-ig. és egy zenelejátszó felület, ami a lehető legjobban tudja ezt, egyszerre a local gyűjteményemmel és Tidal-lal.
egyébként meg mqa-s az uhd3000, de persze csak a dac-ja

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.