Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) illes0102


illes0102
aktív tag

Pár napja rendeltem ezt a csodát gearbestről a " GBZBD " kóddal 19.58 euróra csökkenthető az ára. Remélem minél több ember fog itt megfordulni és tapasztalatait, kérdéseit megosztani az órával kapcsolatban. Hajrá induljon a móka. :)

(#2) Imy válasza illes0102 (#1) üzenetére


Imy
veterán

Ha megérkezik, majd akkor írj egy véleményt...

Csodát ezektől nem szabad várni. Én miband, majd Miband2 után egy apple watch-ra váltottam, de kollégám is a fitbit után egy apple watch-ot vett. Üzemidőben kevés, de ég és föld az előzőekhez képest.

(#3) illes0102 válasza Imy (#2) üzenetére


illes0102
aktív tag

Elhiszem, hogy ég és föld a különbség de sajnos árban is. Ha megjön mindenképp írok róla valami terjedelmesebbet.

(#4) Imy válasza illes0102 (#3) üzenetére


Imy
veterán

Ha 20$-ért jobb mint a Xiaomi, akkor jó. Csak mondjuk az üzemidőre kíváncsi leszek, illetve a szoftveres tudásra. Mert xiaominak elég jó.

(#5) illes0102 válasza Imy (#4) üzenetére


illes0102
aktív tag

Igen, ezekre én is mind kíváncsi leszek.. ugye eddig még csak a leírtakra lehet támaszkodni (5-7nap normál használat mellett) . November 3-tól kezdik szétküldeni ezeket, aztán még egy pár hét mire ideér.
Pulzus mérésre leszek kíváncsi, mert ahogy olvastam ez sportolás közben is valós adatokkal szolgál plusz folyamatosan mér pár másodpercenként. Ha jól tudom ez a miband 2-nél csak másik programmal volt megoldható amiről többen írták, hogy dobálja el a jelet, illetve nem adott valós adatot aktivitás közben . Persze, hogy mi igaz a leírtakból.. majd később derül ki :) Egyébként olvastam Mibandes fórumokat mert az lett volna az egyik választásom, csak aztán képbe került ez.

(#6) zeno79


zeno79
őstag

Sub

(#7) czanga


czanga
őstag

Visszatalálós sub poszt.

(#8) zeno79 válasza czanga (#7) üzenetére


zeno79
őstag

Engem is érdekel a kütyü, de amíg teljesen hibátlan a MiBand1S, addig ... :(((

(#9) kgabor89 válasza zeno79 (#8) üzenetére


kgabor89
csendes tag

Én is rendeltem egyet, GB-ről még a preorder időszakban, de még mindig nem adták fel, pedig azt ígérték, hogy nov. 3... :( Remélem olyan jó lesz, mint amilyennek kinéz! :D
Mi band 1s helyett veszem, mert mióta LeEco Le Max 2 telóm van, a Notify app nem mér folyamatosan pulzust. Beállítom, hogy pl percenként mérjen, mér 2-t és annyi. Már minden energiagazdálkodási lehetőséget kikapcsoltam, de úgy sem. :(

(#10) illes0102 válasza kgabor89 (#9) üzenetére


illes0102
aktív tag

ne aggódj... nekem is azt írták nov 3. de még semmi :N

(#11) han_lev válasza kgabor89 (#9) üzenetére


han_lev
senior tag

Kiváncsi vagyok, én is tegnap remdeltem Alibácsitöl. Altalában 2 gét.
Jelenleg nekem is Miband 1s van, Redmi Not 3 pro val tökéletesen megy.
Viszont csábulok egy LePro3 felé, csak azt nem tudom még, hogy lesz e majd rá valami jó rom. Mert hiába jó a vas, ha nincs rom, (meg még fóra sincs a Lepro3 nak)
De ha a Le Max 2 vel szépen muzsikál majd, lehet 1 év után újítok egy ilyen párosra, csak Lepro3- sal)
:U

MI9 6/64

(#12) attiati válasza han_lev (#11) üzenetére


attiati
veterán

már van leeco 3-ra BB72

(#13) han_lev válasza attiati (#12) üzenetére


han_lev
senior tag

Az Le max 2 höz is jó?
:R

MI9 6/64

(#14) attiati válasza han_lev (#13) üzenetére


attiati
veterán

passzolom, aszem arra bb72 nincs, de van cuoco és más, nézz be topikjába

(#15) tlala


tlala
addikt

Ma azt írta a GearBest, hogy feladta a ZeBand-emet.

(#16) illes0102 válasza tlala (#15) üzenetére


illes0102
aktív tag

nekem is szintén. nagyon komolyak. még fényképet is csináltak a megcímzett csomagomról és kirakták GB-re a képet :D

[ Szerkesztve ]

(#17) attiati


attiati
veterán

esetleg megérkezett valakinek?
érdekelne nagyon egy beszámoló

most 20 USD gearbesten

(#18) illes0102 válasza attiati (#17) üzenetére


illes0102
aktív tag

én előrendeltem, még csak most hagyja el a hong kongi repteret :) szerintem még 2 héten belül senkinek nem lesz meg itthon

szerk: addig is egy két angol nyelvű review már van hozzá, youtubos videó is, de még nem mélyedtek el benne max a kicsomagolásban :U

[ Szerkesztve ]

(#19) topi66


topi66
aktív tag

az enyém már elindult a csehektől....

(#20) sedo


sedo
tag

Én november másodikán rendeltem GB-ről, de még mindig csak processing... :(

(#21) tlala


tlala
addikt

Nekem tegnapi dátummal "Célországba megérkezett".
A posta.hu is ugyanezt írja.

(#22) han_lev


han_lev
senior tag

Alibácsi szerint az enyém is leszált 13án éjfélkor kisországunkban... :C :C

MI9 6/64

(#23) sedo


sedo
tag

Alig hogy leírtam, kaptam is az emailt, hogy az enyém is elindult a csehektől :)

(#24) zeno79


zeno79
őstag

Már várom a beszámolótokat :-)

(#25) han_lev válasza han_lev (#22) üzenetére


han_lev
senior tag

Ez azért érdekes, mert rendeltem egy telefontokot, ami a tracking szerint még repül, valójában azonban már a telefonomon van.... az óra meg már itt van, valójában azonban még nincs... :F

MI9 6/64

(#26) kgabor89 válasza zeno79 (#24) üzenetére


kgabor89
csendes tag

Az enyém már a postán vár rám, holnap átveszem.
Itt [link]egy review, ez alapján vegyesek az érzelmeim. :U
Az akksi elvileg 5 helyett csak 3 napig bírja, nem lehet beállítani, hogy miről értesítsen stb. És az app (Hplus Watch) is eléggé le van értékelve a Google Play-en. :Y
Kíváncsi vagyok, milyen erőkkel fogják fejleszteni. Lesz-e olyan jó a támogatottsága, mint a Xiaominak. Hátha majd egy fejlesztő ehhez is csinál egy olyan szuper appot, mint a Xiaominál a Notify... :K

(#27) tlala


tlala
addikt

Megérkezett.
Külsőre picit csajos nekem, amolyan női karkötő hatású - talán a kijelző felület fényes fekete lapja miatt.
A töltő csipesz, meg a karkötő rész felcsatolós része kicsit béna.
Mivel a dobozból kivéve csontra le volt merülve (be sem tudtam kapcsolni), egyelőre még töltőn leledzik.
De ez persze nem akadályozott meg, hogy amint életre kelt, be ne indítsam.
A HP Plus alkalmazással villámgyorsan egymásra találtak, az időzónát azonnal átállította helyesen. A realtime pulzusmérés remekül működik, és az értesítések is azonnal megjelennek. Buzgón ki is írja az elejét minden értesítésnek, még a FB értesítéseket is - Social notice - az ékezetes betűket kriksz-krasszal helyettesítve. Firmware update azt mondja/mutatja, hogy már a legfrissebb van az eszközön.
Az ébresztés 5x megismétel elég gyengusz középrövid rezgés - nem vagyok benne biztos, hogy én erre fel fogok ébredni. Sőt.
Szóval ismerkedünk még.
Sajnálom, hogy elutazom, és csak szombaton jövök haza.

[ Szerkesztve ]

(#28) G4B33


G4B33
újonc

Sziasztok, én is tegnap megkaptam az órát, én a rezgésével fel tudtam ébredni, a vízállóságát is tudtam tesztelni, egy reggeli fél óra úszással, és eddig semmi baja sincs :K

(#29) kgabor89 válasza G4B33 (#28) üzenetére


kgabor89
csendes tag

Nekem több bajom is van vele:

- nem frissít firmware-t, kiírja, hogy invalid firmware meg hogy valami file nem található
- a folyamatos pulzusmérés nem akar működni. 4 másodpercig nyomom a gombját, elkezd mérni, majd pár másodperc után abbahagyja és megjelenik a szív felett egy plusz jel, gondolom, az azt jelenti, hogy az app vezérli onnantól kezdve. De az appban hiába van bejelölve az all day HR, nem mér, nem világít. Csak ha a HR részben beklikkelem azt ami elkezd időt mérni, akkor mér pulzust, de az gondolom nem az all day HR-re való, hanem az valami tornázáshoz való funkció akar lenni...

Ezeket tapasztalt valaki? Mert én a párom eszközén és a sajátomon is... :(

(#30) topi66


topi66
aktív tag

Nekem is megjött,de hiányolom az alkalmazások közül a vibert. Sikerült ma kétszer is akaratomon kivül "levenni".Úgy érzem a szíj probléma lesz rövidesen...

[ Szerkesztve ]

(#31) tlala válasza topi66 (#30) üzenetére


tlala
addikt

Igen, az a csat nem valami biztosan rögzít.
Viszont a szíj anyaga nagyon szuper.

(#32) illes0102 válasza kgabor89 (#29) üzenetére


illes0102
aktív tag

nekem is hasonló a problémám, hogy nem akar folyamatosan mérni :( ez lett volna az egyetlen ok, amiért ezt választottam.. és nem működik csak pár mpig.. lehet akkor beújítok egy miband-et.. ezt talán átveszi kollégám :)

(#33) topi66 válasza illes0102 (#32) üzenetére


topi66
aktív tag

bízom benne,hogy javítanak rajta,ha piacon akarnak maradni

(#34) Ghostdog77 válasza tlala (#27) üzenetére


Ghostdog77
tag

Szép Napot!

Azt szeretném kérdezni, hogy Neked mint aktív használónak mi a tapasztalatod a bluetooth kapcsolatról. Stabil ?, amennyiben elhagyod a hatótávolságot és megszakad a kapcsolat, akkor utána mikor újra hatótávolságba kerül az óra a kapcsolat újra helyreáll?

Köszönöm a választ előre is.

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#35) han_lev válasza Ghostdog77 (#34) üzenetére


han_lev
senior tag

Üdv!
Megjött a minap, és keztem is próbálni.
A kapcsolatról annyit, hogy a fürdőben hagytam reggel, mkst hogy este bementem, megszóllalt a teló, és hallottam a rezgését (elég hangosan rezeg)
Egyébként elég szép, a szíja kicsit nekem puhának tűnik.

MI9 6/64

(#36) tlala válasza Ghostdog77 (#34) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem stabil, és a kapcsolat azonnal helyreáll.
Az én gondom, hogy gyakran kikapcsolódik a szíj, ha úgy lendül a karom, hogy a csat az övem élébe, zseb szélébe stb. akad - vagy néha csak úgy magától.

[ Szerkesztve ]

(#37) illes0102


illes0102
aktív tag

folyamatos pulzus mérésre gondolom még ti se találtatok megoldást. felvettem a kijelző kikapcsolási idejét 255 mp-re. akkor kicsit tovább mért mondjuk fél percig folyamatosan. de sajnos ez így is kevés :(

tlala:: gondolom hamarosan jönnek majd hozzá a szíjak, szóval nem sokáig lesz gondod vele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) Ghostdog77 válasza tlala (#36) üzenetére


Ghostdog77
tag

Köszönöm a válaszokat , akkor ez a része jó.

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#39) G4B33


G4B33
újonc

Hogy álltok az akksival? Én hétfőn töltöttem fel először, most van egy egységen, folyamatos pulzusméréssel(ami inkább 10-15 percenkénti mérés), folyamatos Bluetooth kapcsolattal, hívás, üzenet jelzéssel szerintem ez így nagyon is jó.

(#40) han_lev válasza G4B33 (#39) üzenetére


han_lev
senior tag

Nekem is most merült le, kb 1 hét, de én nem hordtam folyamatosan.
:R

MI9 6/64

(#41) topi66


topi66
aktív tag

Kb 5 nap, de már többször esett le a kezemről,és a bejövő üzenetek kimerülnek a krix-krax szintjén.

(#42) topi66


topi66
aktív tag

Kezdem megutálni,megy a háztól....a szíj katasztrófa, merül mint a titanic....amire kellene arra nem használható.

(#43) bach66 válasza topi66 (#42) üzenetére


bach66
tag

Ez elég gáz.
Nekem Mi Band 1c van (pulzusmérős). Alapvetően meg vagyok vele elégedve.
Viszont szerettem volna egy olyat, ami ki is jelzi az adatokat, meg az úszásfigyelés is tetszett.

Olvasva a teszteket - jónak tűnt. Magamnak is rendeltem egyet, meg a fiamnak is karácsonyra...

Többi tulajnak mi a tapasztalata? Tényleg képtelen folyamatos pulzusmérésre?

[ Szerkesztve ]

(#44) han_lev válasza bach66 (#43) üzenetére


han_lev
senior tag

A folyamatos pulzusmérést nem próbáltam, de egyébként elég jól mükszik.
A szijat természetesen majd le kell cserélni, az egy kicsit gagyi, de biztos lesz majd jobb.
elég szép, formás darab, a csatlakozásával minden rendben, ha hívnak kijelzi a nevet, illetve az elejét, értesítések is érkeznek a beállításai szerint.
Akksija 4-5 nap, használattól függően.
A fénye kellemes, az alvásmonitor is rendben van, összehasonlítva MIban1s-sel mértekkel nagyjából hasonlóan méri a megtett lépést, és az alvást is.
Az érintőfelület vezrlésében egy kicsit bosszantó, hgoy mindíg újra végig kell lépdelni a menünk, hogy a végére érjek, és az órát mutassa, de viszonylag pontosan érzékeli az érintést.

Szóval alapvetően rendben van a cucc, csak kell egy jó szíj.
:U
:R

MI9 6/64

(#45) november13


november13
csendes tag

Sziasztok!
Nekem elég gyorsan merül, csak "óraként" 1 nap alatt 50%. Előfordul ilyesmi másnál is?

(#46) tlala válasza november13 (#45) üzenetére


tlala
addikt

Nálam nem.

(#47) tlala


tlala
addikt

A frissült szoftverrel megy az egész napos pulzusmérés.

(#48) bach66 válasza tlala (#47) üzenetére


bach66
tag

Neked milyen verziójú az app, ill. maga a karkötő milyen verziót ír ki?
Egyszerűen a Settings-nél bekapcsolod az "All day HR"-t és kész?
Előre is kösz a választ!

(#49) tlala válasza bach66 (#48) üzenetére


tlala
addikt

2.11.19

Minden létező helyen bekapcsolnád, és az órán is, hogy a szivecskéből álljon ki egy nyíl vagy mi.

(#50) bach66 válasza tlala (#49) üzenetére


bach66
tag

És állandóan be van kapcsolva a Bluetooth?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.