Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dvorek


Dvorek
csendes tag

...

csak okosan...

(#2) P306 válasza Dvorek (#1) üzenetére


P306
csendes tag

Nero 5.5.4.0 és gondolom az afölöttiek. Nekem ez még nem rontott 1-et sem.

P306

We are the Borg. Existence as you know it is over. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Resistance is futile.

(#3) P306 válasza P306 (#2) üzenetére


P306
csendes tag

Ja a második kérdésre: HP 9110i.

P306

We are the Borg. Existence as you know it is over. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Resistance is futile.

(#4) karib


karib
addikt

Nero állítólag megy.

[L]http://www.ahead.de[/L]

Department of Redundancy Department

(#5) Dvorek


Dvorek
csendes tag

Nekem egy zsír Philips pcrw1610-esem van,és az EasyCD Creator azt mondja,hogy nem lát cd írót a gépen,vagy nem ismeri a típusát.
Frissítést már szedtem le...

csak okosan...

(#6) guest


guest
veterán

az xp tud cd-t írni. méghozzá baromi egyszerüen.
nekem egy 2 éves 2x4x24-es mitsumi íróm van. minden gond nélkül sikerült az írás. nem bonyolultabb mintha flopira másolnál.

üdv
den

prohardver vendég

(#7) andorpapa


andorpapa
őstag

Legújabb Nero és most karácsonytól pedig egy Yamaha CRW2200E. Haveromnak is ilyen van, nagyon gyors, 20x írás és 8 MB buffer (na meg SafeBurn, ami a Burn-Proofnak felel meg). Van benne mindenféle extra technika, nagyon fullos, és haverom még egy CD-t sem tudott vele elcseszni, pedig már próbálta.

Szóval ilyet hoz nekem a Jézuska.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#8) Zeratul válasza Dvorek (#5) üzenetére


Zeratul
addikt

Mert a csökkentszellemiségű Roxio nem bírt normális aspi telepítőt írni a programjaihoz. Az XP natívan nem használ ASPI-t. Az Easy Söralátét Kreátor Platinum verzióját teljesen újra kellet írni hogy XP alatt menjen. Easy CD XP platinum már megy XP alatt. Megpróbálkozhatsz a mostani verziódhoz XP kompatibilis frissítést letölteni de a Roxiót ismerve ingyen nem valószínű hogy megkapod. Vagy vdászhatsz valami ASPI telepítőre, bár nem nagyon szereti az XP.

A Nero 5551 biztosan XP kompatibilis és a legújabb Padus is.

(#9) guest válasza P306 (#2) üzenetére


guest
veterán

Win XP alatt már mindenfélével írtam, egy CDt sem rontottam Nero 5.5.5.1, cdrwin, clonecd-vel sem.
A CDRWIN biztosan csak ASPI installálás után működik, a CloneCD... hát nem is tudom.
Az íróm egy régi Teac CDW54E (4x4x32)...
Ahhoz képest, hogy nincs Burn-Proof, elég jó hogy XP alatt akár filmet is nézhetek írás közben+böngészhetek (Nulla rontás. Pedig már az IE indítása is betett a Win98-nak).
Játékot még nem próbáltam közben futtatni, mert kicsit belassul a gép. ;)

prohardver vendég

(#10) guest


guest
veterán

A Nero 5.5-os tuti ,hogy megy az XP alatt,de ha CD-RW-t akarsz irni azt nem tudja,egyszeruen nem ismeri fel a cd-t es ha formatalni akarod akkor kell az INCD-program ,de sajnos ez sem fut meg XP alatt,holott a frissitese ott van a websiteon,de letoltes utan a program azt irja ki ,hogy max win2000-ig kompatibilis es el sem indul az install. Ettol fuggetlenul csatlakozok az elottem szolokhoz,eddig en sem rontottam el egy CD-t sem az EasyCD krealo meg egy kalap szar,nekem sem ismerte fel a CDiromat,tobszor sem!

prohardver vendég

(#11) guest


guest
veterán

easy cd creator 5.0 platinum, winoncd 5.0 (igen, van ilyen), Nero, cdrwin, clonecd

prohardver vendég

(#12) guest


guest
veterán

guest ipcím teszt

prohardver vendég

(#13) guest


guest
veterán

Parci, hülyeséget ír ez ki ip cím gyanánt

prohardver vendég

(#14) BoGár


BoGár
tag

Nekem Win98 alatt Nero 5.5.6.4 megy egy LG 8160 (16*/10*/40*) íróval. Nagyon tuti! Remekül tud túlírni. CD rontás?? Csak akkor, ha fagy a gép.

A pénz beszél! Azt mondja: pá!

(#15) hi


hi
tag

Easy CD Creator 5.02c allitolag megy.
De a Nero 5.5.4.x tol folfele biztosan.
A M$ amennyit segiteni akart a cd irason az XP-ben pont annyit rontott...

(#16) guest


guest
veterán

Easy cd 5 platinum-hoz 5.1-es frissítést hol találok?(5.02d-vel próbálkoztam, de nem fogadja el)Yamaha 20x10x40x íróhoz kellene.SOS!! frankcorleone@freemail.hu

prohardver vendég

(#17) stinger válasza guest (#10) üzenetére


stinger
csendes tag

Már ne is haragudj, de valamit rosszul csináltál, ha nem megy XP alatt az InCD.
Jelenleg is az XP előtt ülök, Nero 5.5.7.2 + InCD 3.21 van telepítve, és megy mint a karikacsapás. Csak azért álltam át az InCD-re, mert a DirectCD 5.1 állandóan hazavágta az op. rendszert. Azóta is bánom, hogy ezt a lépést nem tettem meg korábban. Sok más szoftverrel ellentétben a Nero csak egyre jobb lest.

(#18) Godfather


Godfather
aktív tag

Nos, a Nero 5.5.x.y már megy az XP alatt, és a tévhitek ellenére, (habár lehet,hogy ez írófüggő is) az újraírható cd-t is lehet használni Neroval, sőt, még törölni is lehet. A CloneCD is megy XP-vel, nem csínál semmi galibát. Nekem egy Sony CRX160E van a gépben, és eddig semmi komoly gáz, Néhány cd-ből söralátét lett, de ez csak azért van valószínüleg, mert valamit elbaltáztam. Pl.: rossz image, meg alapanyag. De eddig olyan max. 5% az elb***ás. Még nem próbáltam sütés alatt semmi mást futtatni, mert 8 percre itt tudom hagyni a gépet.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#19) guest


guest
veterán

Jaja! Nero 5.5.5.1 minden extra cucc nélkül megy WinXP-vel! (LG 16/10/40) Sőt, CDRwin 3.8g, saját asip-val szintén frankón megy!

prohardver vendég

(#20) McJames


McJames
senior tag

Easy CD 5 + 5.1 Update - leszedtem, de előtt ment
Nero 5.5.6.4.
Clone CD 3.3.4.1

Mitsumi CR-4804TE

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#21) Archie


Archie
csendes tag

Nero 5.5.6.4 + LG 16x10x40 + XP: cdcopy, cdrw, audioCD, videoCD, 50-60 megás túlírások gond nélkül bármilyen gagyi cd-re rontás nélkül.

(#22) Celtic


Celtic
tag

Nero 5.5.7.2, LG 16/10/40, XP.
Kb. 80-100 CD-d írtam, eddig 0% hiba.

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#23) Szaky


Szaky
tag

Nero 5.5.7.2, LG 16/10/40, XP.

Megy rendesen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.