Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

Régóta nem követem már a topikot, elvesztettem kicsit a fonalat. Egy ideig láttam,hogy téma volt a YI2, viszont most kerestem volna banggoodon, és YI2-t nem találok már, csak egy MIJIA MINI megnevezésű kamerát, ami hasonlít a YI2-re. Gondolom ez a YI2, csak átnevezték. Sajnos külön topikot sem találtam hozzá, így jobb híján itt tenném fel a kérdést, hátha offtopik ellenére válaszolna valaki. :)

Apámnak szeretnék születésnapjára rendelni egy ilyen kamerát. Alapvetően jó minőségű dash camet szerettem volna neki rendelni, hogyha mennek kirándulni, akkor fel tudják venni az útjaikat, viszont megláttam,hogy a Xiaomi MIJIA MINI most akciós bangoodon, így gondoltam inkább ezt rendelném, mert az előd elég jó minőséget produkált, sosem csalódtam még Xiaomi termékekben, gondoltam 28.000 Ft-ért ez egy jó választás lenne.

Meg tud valaki erősíteni ebben? Mennyire lett jó az utód?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#4752) Dr. Gonzο válasza Burki (#4751) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nem tudom, hogy van-e másnak, de hozzám ma érkezik egy ilyen Xiaomi Mijia 4K. Összehasonlítási alapom nincs, mert ez lesz az első kamerám. De majd válaszolok az esetleges érdeklődésekre.

(#4753) DonCosta válasza Burki (#4751) üzenetére


DonCosta
tag

Szia!

Nincs ilyen kamerám, csak kutakodtam én is utána. Nem a Yi2 más néven, ez nem a Yi terméke, hanem a Xiaomi saját fejlesztése(?). A lényeg, hogy egy másik termék. Youtube-on néztem összehasonlításokat. Volt pozitív és negatív visszajelzés is.
Az egyik ilyen videóban pont a Yi egyik nem túl elterjedt/új termékét a Yi Lite kamerát hozták ki nagy konkurensként (árban hasonló a kettő, és a Yi lite előnye, hogy van beépített elektromos képstabilizálás).

Mindenképpen én is kíváncsian várom Dr. Gonzο fórumtárs tapasztalatait a Mijia-ról!

(#4754) Dr. Gonzο válasza DonCosta (#4753) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Épp az imént volt időm egy kicsit babrálni.
Szerencsére a tyúkláb mellett az angol nyelv is elérhető a menüjében, ami elég jól átláthatónak tűnik nekem mint első kamerásnak. Még szöszölnöm kell a beállítások tesztelésével, mert még sosem volt ilyesmim, tehát viszonyítási alapom sincs.
Azt már megtaláltam, hogy mobilon keresztül is lehet irányítani, bár annak az appját egyenlőre csak kínaiul "használom". A halszem kikapcsolható rajta, de akkor nem széles látószögű a kép.
PC-ra dugva mint meghajtó jelenik meg simán, mindenféle telepítés nélkül.
Ha van kérdés, kérés, megpróbálom teljesíteni.

(#4755) Miertvansote


Miertvansote
tag

Hellotok!

Remélem jó helyen járok az ügyben, hogy segítséget kérjek sport cam kiválasztásához. Milyen tipusokat ajánlotok ?

Feltételek/ mire használnám:
- Az alsóbb árkategóriából szeretnék kb 10.000 Ft körül
- Az FPS legyen legalább 60, hogy megfelelő legyen a folytonosság
- Felbontásban szerintem a 720 p elég
- Mikrofon (bár gondolom szinte mindben van)
- Mindenképpen vízálló legyen (szeretném különböző vízi sportokhoz használni(kajakozás,rafting,búvárkodás pár méterig))
- Láttam pár tesztet ilyen kamerákról és ami kicsit zavaró volt számomra ez a halszem effektus, szóval ha van olyan ami nem ilyen videót készít azt preferálnám inkább
- Bővíthető legyen a memóriája (akár 32 gigás kártyát is tudjon kezelni vagy nagyobbat)
- Az akkumulátorja cserélhető legyen, hogy ha veszek hozzá tartalékot párat akkor könnyen cserélhessem
- Szeretném KIT ként megvenni, amihez tartozik mindenféle rögzítő illetve védő tokozat
- Leginkább mint írtam vízi sportokhoz kerékpározáshoz motorozáshoz, akár túrázáshoz, homokos tengerparton használnám

Hogy mondjak konkrét típust is az SJ9000-et néztem ami számomra mint nem hozzáértőnek nem tűnik rossznak.
Mi a véleményetek erről. Illetve ha a megadott szempontok alapján Ti valami egészen más típusúra gondoltok kérlek osszátom meg velem. Vagy akár azt is, hogy amiket leírtam az nem teljesen egyeztethető össze.
Köszönöm előre is a segítségeteket.
Üdv.

(#4756) bencsikgab válasza Miertvansote (#4755) üzenetére


bencsikgab
tag

Szia,

10e körül egy jobb minőségű tartozék pakkot se nagyon lehet kapni, nem hogy még kamerát is mellé. Csomó kínai forrásból kínálnak ilyen árkategóriájú kamerákat de azoktól semmi jót nem várnék. Az eBayes 10-30k kategóriájú SJ kamerák hamisítványok, eredetiből nincs is SJ9000.

Itt HA-n biztos van jó ár/érték arányú használt pakk,de az se a 10e Ftos kategória. Emlékeim szerint az EKEN és Amkov márkákról volt itt szó korábban, azok állnak talán árban legközelebb a kitűzött célhoz.

[ Szerkesztve ]

(#4757) xedos válasza Miertvansote (#4755) üzenetére


xedos
addikt

Mint előttem elmondták, min 20.000Ft egy használható kamera.
Volt pár olcsó kamerára rálátásom... amíg nem láttál más videót, addig elfogadható - utána már nem!
Torzítás miatt a Yi 2K-t nagyon ajánlom- szuper képe van az árához képest.
Esetleg: [link]
vagy [link]
Nagyon sok tesztet néztem, sokszor nehéz dönteni... de pl. SJCAM-ot nem vennék.

(#4758) havri1


havri1
félisten

Elhagytam a 64GB-os transcend kártyámat, megőrülök.
Vennem kell másikat, ezt használja valaki?

SANDISK ULTRA C10 UHS-I 48MB/S 64GB MICROSD MICROSDXC 64G G GB MEMORY ST HU

Transcendet nem veszek egyelőre többet, kb 20 db-ot vettem eddig magamnak, ismerősöknek, családban, de már 2 tönkrement. 20-ból 2 annyira nem jó arány. Egyik egy telefonban, másik egy dashcam-ban, harmadik nem rossz, de a raspberry pi nem szereti, hibázik vele folyamatosan. Pi-ben (2 van, egy 2-és egy 3-as) sandisk van, hibamentes már majdnem egy éve..

:R

havri

(#4759) StLui válasza havri1 (#4758) üzenetére


StLui
veterán

Én egy Sandisk-et vettem és tönkre ment, akkor az 1:1 , cserélték szerencsére, az már jó, akkor 2:1, de még most is 50% ;]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4760) havri1 válasza StLui (#4759) üzenetére


havri1
félisten

Na ba' :D

havri

(#4761) Mariann294


Mariann294
őstag

Sziasztok!

Ezzel az akksival van valakinek tapasztalata?

(#4762) havri1 válasza Mariann294 (#4761) üzenetére


havri1
félisten

128GB kártyával használja valaki az 1-es kamerát?

havri

(#4763) glugi válasza Mariann294 (#4761) üzenetére


glugi
aktív tag

Szia!

Van bizony. Itt írtam róla tavaly tavasszal. Azóta is jól muzsikál, de az tény, hogy nincs agyonhasználva, pl. lassan 1 hónapja nem nyúltam hozzá. Nekem megérte. Külön tok kell hozzá, vagy máshogyan kell megoldani a rögzítést, mert kis mozdulatra is kicsúszik.

@havri1: nem vagyok benne 100%-ig biztos, de úgy emlékszem, hogy csak 64-es kártyát támogat az 1-es kamera.

[ Szerkesztve ]

(#4764) bencsikgab


bencsikgab
tag

Xiaomi Mijia 4K kamerával van már valakinek tapasztalata?
Gearbesten ma éjfélig akciós, 30e Ft-ért nem tűnik rossz vételnek.

(#4765) Mariann294 válasza glugi (#4763) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi! :R

Külön tok kell hozzá, vagy máshogyan kell megoldani a rögzítést, mert kis mozdulatra is kicsúszik.

Ezt értsem úgy hogy belerakom ezt az akksit, felfordítom a kamerát, és az akksi nemes egyszerűséggel kiesik a helyéről???

(#4766) Dr. Gonzο válasza bencsikgab (#4764) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Szia!

Én vettem már egy ilyen Xiaomi Mijia 4K-t.
Szerintem bőven megéri az árát. Angol nyelvet tud, fw frissíthető mobillal való párosítás után.
Képe bőven megfelel, menüje könnyen áttekinthető!

(#4767) vidra1221 válasza Dr. Gonzο (#4766) üzenetére


vidra1221
tag

Rendes TV-n (netán 4k-son) néztél már vissza felvételt? Mert az én tapasztalatom az, hogy tv-n jobb képe van egy felvételnek mint monitoron. Én ezt az alap Yi-re, illetve mobilos videókra értem. Gondolkodom én is hogy idővel lecserélném a régit erre, főleg hogy már elérhető hozzá vízálló tok is és egyéb finomság. Ja és a beépített képstabi hogy teszi a dolgát?

(#4768) zso2113


zso2113
csendes tag

Hello!

Épp szemezek vele:
Xiaomi Mijia Camera Mini 4K 30fps Action Camera
79€
[AKCIÓ]

(#4769) DonCosta válasza Dr. Gonzο (#4766) üzenetére


DonCosta
tag

Szia!

Kérdezek én is, mert egyelőre csak te írtad a fórumról, hogy van már ilyened:
- Valóban van benne képstabilizálás?
- nem szokott kifagyni magától menetközben? (nyári teszteken még valami ilyen bugról beszéltek)
- 1080p vagy 720p -ben tud lassított felvételt? mennyi a maximális FPS ezen felbontások alatt?

Köszi előre is a válaszokat!

A fent jelzett akció és a 11.11 miatt várható leárazások kapcsán én is erősen gondolkodok egynek a megrendelésén...

(#4770) Dr. Gonzο válasza DonCosta (#4769) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Szia!

-Valamiféle stabi lehet benne, bár nincs összehasonlítási alapom. Csinálnom kellene valami motoros videót, hogy jobban kijöjjön, de ugye nincs mivel rögzíteni a motorhoz.
-Még nem fagyott ki nálam, frissítések jönnek rá. Menü sem olyan lassú, mint a régi tesztek videóiban.
-Úgy emlékszem 1080 is tud lassítottat, meló után megnézem neked. De szinte 100%! 1080 alatt 100FPS a max.

Némi negatívum lehet, hogy elég jól melegszik folyamatos felvétel közben.

[ Szerkesztve ]

(#4771) DonCosta válasza Dr. Gonzο (#4770) üzenetére


DonCosta
tag

Kösz a válaszokat!
A kamera alján van menet, fel lehet egy állványra rögzíteni, vagy mindenképp kell tok hozzá?

(#4772) Dr. Gonzο válasza DonCosta (#4771) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Van menet, azt már használtam tripoddal.

(#4773) glugi válasza Mariann294 (#4765) üzenetére


glugi
aktív tag

Így van, kis mozdulatra is kiesik, legalábbis az enyém. De több megoldás is van. Adnak hozzá egy ilyen kis bigyót (a kép közepén a fehér kis izé), az beleakad az akksi aljában lévő kis lukba, a kör rész pedig a Yi menetes része fölé kerül, így rögzíthető pl. tripodra tok nélkül is. A hozzá adott tokkal nekem szuperál (ilyenkor nem kell semmi más "kitámasztó", a tok szorosan tartja eléggé), külön is rendeltem még a tokból anno.

(#4774) havri1


havri1
félisten

Megpróbálok egy ilyet, hátha nem bánom meg. Remélem megeszi a kamera..

SAMSUNG EVO PLUS MICROSDXC 100MB/s Read 90MB/s Write 128GB

havri

(#4775) stega85


stega85
csendes tag

Sziasztok,
Abban tudnátok segíteni, h van-e olyan funkció, és hol, h automatikusan feltöltse a yi kamera a készített képeket valahova?
Előre is köszönöm.

(#4776) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok,

Megérkezett a megrendelt Xiaomi Mijia Mini Camera. Air Parcel Register-ként érkezett, elvileg tracking number nélkül, így adtam hozzá shipping insurance opciót, viszont meglepetésemre pár nap után megjelent egy tracking number az order details-nél, és nyomon lehetett követni. Törökországból jött a csomag, 10.25-én rendeltem, tracking alapján 29-én adták fel, és 11.12-én érkezett az országba, majd ott egy hetet várakozott, és ma hozta a postás. Szerencsémre megúsztam a vámot és az áfát.

Került bele egy Samsung Micro SDXC 64GB EVO Plus, 1080p 60 fps és S.Fine beállítások mellett 198 perc felvehetőt ír az app, ami szerintem nagyon korrekt.
Az összeszerelés és a minőségérzet szokásos Xiaomi, sosem csalódtam még bennük. Nagyon egyben van. Kicsit érdes a felülete, így könnyebb stabilan fogni, nincs olyan érzésed,hogy kicsúszik a kezedből. Alapból kínai volt a felület, így a google translate képfelismerős opciója jól jött, viszont az Appstore-ból telepített MI Home app angol. A kamera képernyőjén felülről lefele húzva előjön egy piktogramos gyorsmenü, ahol a wifit be lehet kapcsolni, így össze lehet lőni az appal, és a firmware frissítés után már a kamera is angol felülettel üzemel.

Hosszabb videóval nem volt még időm letesztelni, de ha van igény rá, és lesz időm a héten megcsinálni, szívesen teszek fel párat.
Memóriakártyával, autós tartóval, táskára csíptethető tartóval és tokokkal együtt 40.000 alatt maradt az egész csomag, ami szerintem egy nagyon jó ár, tekintettel a minőségére. Még mindig akciós Banggood-on, csapjatok le rá.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#4777) havri1 válasza Burki (#4776) üzenetére


havri1
félisten

Köszi a tesztet!

Pont most nézelődök én is ilyesmi után.
Itt az autós verzió belőle, erről esetleg valakinek valami infó?
[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#4778) Dr. Gonzο válasza Burki (#4776) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Örülök, hogy már másnak is van. Én sajna nem nagyon értek hozzá, első ilyen kamerám.
Amúgy innen is megrendelhető, Euexpressel tréfamentes.

(#4779) Dr. Gonzο válasza havri1 (#4777) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ez kifejezetten autóskamera.
Látom már levetted a linket :)

[ Szerkesztve ]

(#4780) havri1 válasza Dr. Gonzο (#4779) üzenetére


havri1
félisten

Igen, tudom, közben javítottam, arról szeretnék tesztet, vagy legalább annyi infót, hogy rátehető e az angol nyelv. Pont ma akarok rendelni, és a MiJia számomra még ismeretlen.
Bízok benne, ha az akciókamera is megkapta az angol fw-t, -bár ez global verzió -, akkor a dvr is megkaja idővel.

[ Szerkesztve ]

havri

(#4781) DonCosta válasza Dr. Gonzο (#4778) üzenetére


DonCosta
tag

Egy hete én is rendeltem ugyaninnen. Nem tudtam, hogy melyik szállítási módot kérjem, én a svéd postát választottam. Remélem nálam sem "tréfálnak" majd.
SD kártya szempontjából mire kell figyelni, mi ajánlott? Class 10 gondolom, de azon túl van ami kerülendő, vagy ami különösen ajánlott?

(#4782) Burki


Burki
aktív tag

Az autós kamerát én is néztem, de én kifejezetten olyat szerettem volna ami nem az autóban való rögzítésre van kihegyezve, viszont ha valaki megelégszik azokkal a paraméterekkel, amiket kínál, akkor 10 e HUF körül elég jó vétel az is. Nekem kicsit kevés a 32GB-os memóriakorlát.

Anno Xiaomi Yi-t rendeltem sógor jelöltnek szülinapjára, az is kínaiul érkezett, de a neten már volt elérhető angol nyelvű firmware hozzá. Semmi perc alatt meg lehetett oldani. Én úgy gondolom,hogy a Xiaomi elsősorban kínai piacra dolgozik, de nem csak és kizárólag oda, szóval szerintem mindegyik ilyen eszközhöz lesz elérhető angol firmware. Egyébiránt a telefonos app tudja az angolt,úgyhogy ha valakit nem zavar az,hogy maga a kamera kínaiul karattyol,de az appon belül angolul tudod állítani a dolgokat, akkor az is működőképes. Olyan hiper sok opció amúgy sincs a kamerában, amit állítgatni lehet. Ami pedig számokat tartalmazó választható opció, azt úgyis gyorsan megszokja az ember,hogy mi micsoda.

Memóriakártya tekintetében én direkt egy jobb, 100MB/s Read 60MB/s Write értékekkel bírót vlasztottam. Valamelyik review-ban (meg nem mondom már melyikben) olvastam,hogy amelyik kártya ezt tudja, annak a 4K-val is el kell tudnia boldogulni. Egyébként eBay-en Sinceritytrading és Courtesytrading eladók ajánlottak. Extrém gyorsan szállítanak, szinte napokon belül megjön a cucc. Már közel 10 kártyát vettem tőlük, illetve 4-5 db pendrive-ot, és mindegyik kifogástalanul üzemel, némelyik már sok sok éve.
Memóriakártya topikban tudnak ajánlott / nem ajánlott termékeket szép számmal. Van sok olyan, ami ajánlott, az én hülyeségem a Samsung, micro sd kártyából eddig csak ilyet vettem, nekem bevált.Sima EVO-ból és EVO Plus-ból is van pár darab üzemben.

[ Szerkesztve ]

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#4783) Gsx-rr válasza Burki (#4776) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mi a kulonbseg ez es a Yi kozott?

[ Szerkesztve ]

(#4784) Burki válasza Gsx-rr (#4783) üzenetére


Burki
aktív tag

Xiaomi Yi

Még színben is ilyen volt. Csak fHD-t tud, illetve nincs rajta kijelző. Biztos,hogy van más paraméterben is eltérés, de ezek a leg szembetűnőbbek.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#4785) bencsikgab válasza Burki (#4776) üzenetére


bencsikgab
tag

Nagyon szuper lenne pár videót látni, most gondolkozom rajta hogy a Yi mellé kéne venni egyet. :K

(#4786) Gsx-rr válasza Burki (#4784) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Bocs! Ugy gondoltam globalisan a Yi termekcsalad kozott.
Ha jol latom ez a Yi Yi Lite-hoz all legkozelebb.

(#4787) Burki


Burki
aktív tag

Elmentem egy körre, feldobtam a szélvédőre. Elsőre nem sikerült túl értékelhető videókat összehozni, úgyhogy ezeket még nem mutatnám meg. Viszont az első tapasztalatok azt mutatják,hogy alul kalkuláltam a memóriakártya sebességét. 1080p 30 fps teljesen rendben van, 1080p 60 fps még mindig oké, bár a felvétel elindítása után1-2 másodpercre szétesik a kép. 1080p 100 fps már nagyon szétesik, 4k 30 fps szintúgy.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#4788) mimey


mimey
tag

Sziasztok!

Nemrégiben volt akciós Yi 4K+ amazon-on.
Nem tudjátok, esetleg Black Friday ideje alatt lesz idén is?
Régóta figyelem a német és az angol amazon-on is, de nem találtam róla infót.

Előre is köszi!
mimey

(#4789) csodacsoki válasza mimey (#4788) üzenetére


csodacsoki
tag

Csak UK-ról tudok nyilatkozni, folyamatosan nézek minden ilyesmi deal-t de sehol semmi. Jelenleg drágább, mint 8-10 hónappal ezelőtt...

(#4790) mimey válasza csodacsoki (#4789) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Köszönöm a segítséged!
Végül a Balck Friday előtti éjszaka kuponnal 251EUR-ért (plusz postaköltség) megvettem az Amazon-ról.
Erre most láttam 224EUR-ért linkelve. De ez az ár délután csak két órán keresztül élt.
Sajnos a teljes értékű teszt még várat magára egy hónapot, mert nincs UHS-3-as sd kártyám.
Sőt, 4K megjelenítőm sincs egyelőre, mert lemaradtam azokról, amiket kinéztem magamnak a BF-re.

(#4791) superecneB


superecneB
őstag

Sziasztok,
Xiaomi Mijia-hoz milyen kiegészítők jók?
Ragasztós sisak konzol és mellpánt érdekelne + vízálló tok (amivel belemegy a ez előbb említett konzolokba)

Illetve még az érdekelne, hogy kínából expedited shippinggel valós a 3-7 munkanapos beérkezés?
Xiaomi Mijia Camera Mini 4K 30fps Action Camera - BLACK

(#4792) Dr. Gonzο válasza superecneB (#4791) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Gearbesten találsz kiegészítőket hozzá.
pl

(#4793) superecneB válasza Dr. Gonzο (#4792) üzenetére


superecneB
őstag

Szia,
Ez szuper, ha jól olvastam neked ilyened van.
Családi sielésről videókat rögzítenénk (ahogy tanulnak a picik stb), semmi hajmeresztő ilyen felhasználásra megfelelőnek tartod?

(#4794) Dr. Gonzο válasza superecneB (#4793) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Én is csak családi eseményeket, meg majd nyaralást szeretnék rögzíteni vele.
Az én igényeimnek teljesen megfelel, majd szeretnék beszerezni egy gimbal-t hozzá. Jelenleg az ára is egész jó, csak az Eu express tűnt el a szállítási módokból.

(#4795) vidra1221 válasza Dr. Gonzο (#4794) üzenetére


vidra1221
tag

(#4796) Dr. Gonzο válasza vidra1221 (#4795) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ismerem a sztorit, nyugodt vagyok mint disznóvágáskor! ;]
Amúgy Banggood-on is rebesgetnek valami okosságos szállítási módot.

(#4797) trialboj


trialboj
őstag

Bocs ez off, de nem ismerek más kamerás aktív topikot.

Esetleg nem tudja valaki hogy 100usd körül mi az ami jó vételnek számít, otthoni barkácsolás videózgatáshoz? Hang kellene elfogadható legyen, meg kevésbé fényes helyen se legyen nagyon zajos... már ha van ilyen. Esetleg külső mikrofont csatlakoztatnék ha lehet.

YT-ra menne az anyag, de többnyire a saját magam szórakoztatására, hobbiból, szigorúan 1080p 30fps.

A yi4k, kicsit drága még, és ahelyett hogy lefele esne az ára egyre feljebb megy :)) pár hete még 199 eur volt, most meg jóval 200 felett láttam.

Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4798) Gsx-rr válasza trialboj (#4797) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Felejtsd el az ilyen kamerakat belteren keves fenynel!
Videozz inkabb egy telefonnal!

(#4799) kopidoo


kopidoo
senior tag

Mijia Mini 4k akció

[ Szerkesztve ]

(#4800) Mariann294 válasza trialboj (#4797) üzenetére


Mariann294
őstag

Szerintem ilyen jellegű felhasználásra ne akciókamerát vegyél, főleg ne ennyiért.

Nézz be ide biztos segítenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.