Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) trebrona válasza ubyegon2 (#648) üzenetére


trebrona
nagyúr

Smart tv-n van böngésző. Böngészőben megy a HBO GO.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#652) ubyegon2 válasza trebrona (#651) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Smart tv-n van böngésző.

Igazad van, láttam valami spéci böngészőt benne! Ha ebből is fog menni, akkor nyugodtan regisztrálhatok, ha a 4X-en nem jön össze, marad a böngésző! (mondjuk még ott lenne a nonWin desktop is végszükség esetére, de mobilról tűnik legegyszerűbbnek)

Köszi neked is a segítséget! :)

(#653) trebrona válasza trebrona (#651) üzenetére


trebrona
nagyúr

Most látom, offoltam az off-ban...

Tehát böngészőben megy az hbo go. Sharp tv-ket nem ismerem, de lehet, hogy a saját alkalmazás "boltjából" is telepíthető maga az alkalmazás.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#654) ubyegon2 válasza trebrona (#653) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Most látom, offoltam az off-ban...
:D

saját alkalmazás "boltjából" is telepíthető maga az alkalmazás

Elképzelhető, de annyira használhatatlanul lassú a Net+ felületen a keresés távkapival, ikonokat végiglapozgatva meg nem találtam. (a wless billentyűzetet meg szintén nem találom)

(#655) orso0355 válasza ubyegon2 (#646) üzenetére


orso0355
őstag

Mi használtuk, de mint tv app; ha smart tv, akkor elvileg elérhető rá külön app, nem kell böngésző meg ilyesmi (másfelől nálunk szar volt...). Ismerem a szar keresést, hát valami brutál a távirányítóval :W bár az első 2 betű után hozza a találatot jó eséllyel. Az egyhónapos próbaidő bőven elég volt belőle. Azóta ncore 😃😃

[ Szerkesztve ]

(#656) ubyegon2 válasza orso0355 (#655) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Itt nem dob fel semmit az első 2 betű után, tetü lassan is működnek a funkció gombok......
Nekem is csak az Aranyélet 3. miatt kéne, az nem jelent még meg a virágbolt- ban, illetve az első rész igen, de több nincs!
Amúgy elég szokott lenni, amit onnan 'vásárolok'! 😉

(#657) Dhampir válasza ubyegon2 (#656) üzenetére


Dhampir
félisten

Az vesse rád az első számítógépes vírust, aki még nem nézett végig ily módon egy izgalmas Gyökerek vagy Esmeralda szériát. :D

(#658) ubyegon2 válasza Dhampir (#657) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Izaura-t kihagytad, mivel amikor adták a TV-ben még elég kevés torrent oldal létezett! :N Amúgy igen, mindenkivel előfordulhat ez a virágbolti eset, csak nagyon óvatosan kellett fogalmaznom...

A virusokat vethetik rám tucatjával is! :D Már 6. éve szenvedek a hiányuktól úgyis.

(remélem nem értettelek félre és nem az Aranyélet miatt emlegetted azt a két sorozatot)

[ Szerkesztve ]

(#659) orso0355 válasza ubyegon2 (#656) üzenetére


orso0355
őstag

Én inkább vártam mindig pár napot, mint hogy az hbo go-val szenvedjek, nekem pokoli rosszul működött. Pl. rész közepén kiírta, hogy a tartalom nem elérhető. Pedig már 30 perce néztem 😃 meg ilyen marhaságok, szakadozás, lassú, stb. Ezért tuti nem fizetnék. (A netem tökéletes volt, nem lehetett rájönni, mi a baj.)
Egyébként a Netflix pl sokkal jobb volt, csak ott meg a magyar felirat hiánycikk, ami ugye ncoreon szintén van. Szóval... :F

[ Szerkesztve ]

(#660) ubyegon2 válasza orso0355 (#659) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nekem se nagyon hiányzik a HBO GO, de annyira a Netflix sem az említett hu srt hiány miatt.

Pl. rész közepén kiírta, hogy a tartalom nem elérhető.

Erősen elgondolkodtam, köszi az infót! Igaz most ingyenes egy hónapig a HBO GO, de a TV annyira nem olcsó, hogy annak az épségét veszélybe sodorjam! Az is lehet, hogy az általad tapasztaltak óta már stabil lenne....de annyira úgysem unatkozom, lehet bevárom én is a flowershop-os megjelenést! ;]

(#661) mpo válasza ubyegon2 (#660) üzenetére


mpo
veterán

de a TV annyira nem olcsó, hogy annak az épségét veszélybe sodorjam
Hogyan, azért mert a Smart funkciót használod?
Az ilyenekhez, mint az HBO-GO vagy UTP kábel kell vagy 5 GHz-es WIFI, a 2,4 GHz-es WIFI nem elég, erre sem, meg YT-ra sem.
Egy régebbi Samsungon kábellel használom, a Young Sheldon-ból 4 rész megnézése után a tv szoftvere belekeveredik.
Az új tévén WIFI-t használok.

Ha érted, akkor már elavult.

(#662) ubyegon2 válasza mpo (#661) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Rádobok valamit, erre értettem a veszélyt!
YT lejátszás wifiról stabilan megy, nem kell kábel.
Másnak is mennie kéne wifin, ha már ez widi, chromecast, dlna van a TV- ben.

[ Szerkesztve ]

(#663) orso0355 válasza ubyegon2 (#660) üzenetére


orso0355
őstag

Az egy hónap ingyenességet simán megéri. 😃😃😃 és attól még, hogy nálam nyomi volt, nálad lehet jó, a próbahónap szerintem tökjó erre, díjaztam a dolgot, az más kérdés, hogy végül nem fizettem elő.

[ Szerkesztve ]

(#664) Dhampir válasza ubyegon2 (#658) üzenetére


Dhampir
félisten

Az lehet, de egy időben igen népszerű keresztnévnek bizonyult. Egyébként Kunta Kinte után őt akartam írni, de egyszerre két rabszolga sztorival (Rabszolgasors címmel futott a derék Izaura története) nem akartalak leteríteni, mert már akkora duplának éreztem volna, mint kábé Keoma lövéseit. :D

Az Aranyéletet sajnos nem ismerem.

(#665) ubyegon2 válasza Dhampir (#664) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na ja, ezek a keresztnév divatok.... ;] Nemrég láttam egy osztálynévsort a FB-on egy borsodi általános iskola osztályáról, háááát mit ne mondjak, elég érdekes nevek voltak! :U

Nekem ezek a régi sorozatok, filmek mind megvannak emlékeimben, lévén 50+ vagyok. Sokáig én is valami családsorozatnak gondoltam az Aranyélet-et, végül is az, de valami szuper volt az 1-2. évad, amit láttam. Valóban együtt lehet emlegetni a nagy maffiás vagy bármilyen drámai sorozattal!

(#663) orso0355

Igen így valóban megéri! Lehet, hogy kísérletezek még a kivetítéssel, végül is legalább 4-5 lehetőség adott ennek megvalósítására. :)

[ Szerkesztve ]

(#666) Dhampir válasza ubyegon2 (#665) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem kedvelem a drámákat. :( Elég sokat látni-hallani a mindennapi életben is.

Érdemes megnézni az új Maigret filmeket Rowan Atkinson-al. Eddig csak egy epizódot láttam belőle, de igényes, kidolgozott film volt.

(#667) spiderpig820


spiderpig820
aktív tag

Megint van ph alkalmazás a play-en.

[ Szerkesztve ]

4B

(#668) orso0355 válasza spiderpig820 (#667) üzenetére


orso0355
őstag

Igeeeeeeeen jeeeeeeesz :DDD

(#669) vis89


vis89
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem volna ,hogy Xiaomi Redmi 4xnél csak nálam van olyan probléma hogy egy csomószor nem hallanak mikor telefonálok vagy csak rendkívülien szarul ?
Ha elkezdem ütni a telefont akkor van olyan hogy jó de mostanában egyre rosszabb...
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#670) orso0355 válasza vis89 (#669) üzenetére


orso0355
őstag

Ütni? Hát szerintem attól jobb nem lesz :-O
Megpróbáltad már kitisztítani a mikrofon részt ott alul? Sokszor megy tele szösszel, porral, attól is lehet.

(#671) orso0355


orso0355
őstag

Na, most látom, valami csoda történt? Elindult a xiaomi.hu oldal? :D :D mint hivatalos magyarországi márkaoldal (plusz bolt, ugye). Hónapokig készült ez a kiváló webshop :D

(#672) vis89 válasza orso0355 (#670) üzenetére


vis89
csendes tag

Értem köszönöm , megpróbálom sűrített levegővel kitakarítani.
Igazából majdnem az eleje óta rosszul hallanak, lehet utána járok hogy hol lehet kicseréltetni a mikrofont.
Ez az egy bajom van a telefonnal , de ez nagyon :)

(#673) orso0355 válasza vis89 (#672) üzenetére


orso0355
őstag

Keress rá a 4x topikban, szerintem még lesznek ötletek.
Nem takarod el esetleg a mikrofont azzal, ahogy tartod a mobilt?

(#674) ubyegon2 válasza vis89 (#672) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sűrített levegő jó eséllyel kinyírja a membránt, ha műanyag, akkor tuti.
Próbáltam már mikrofonnal. Pedig az strapamobil volt.

[ Szerkesztve ]

(#675) vis89 válasza ubyegon2 (#674) üzenetére


vis89
csendes tag

Levegővel még nem fújattam ki de akkor így nem is fogom.

Mikrofonos fejhallgatóval megy hiba nélkül.
Keresek szerintem valami szervizt ahol kicserélik, és akkor szerintem jó lesz.
Köszi a segítséget :)

(#676) Furious


Furious
tag

Sziasztok!

Olyan érthetetlen dolog jött elő a frissítés óta (miui 10.1.1.0), hogy nem tudom beállítani az ébresztőhöz a megszokott hangomat, mindig vissza megy alapértelmezettre. Tudtok valami megoldást? :-D

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#677) mpo válasza Furious (#676) üzenetére


mpo
veterán

Ez az off topik, itt kérdezz:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#678) Furious válasza mpo (#677) üzenetére


Furious
tag

uhh basszus :DD köszi :R

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#679) Teaway


Teaway
veterán

Nem, nincs új feladvány, hiába jöttél! :D

Nincs itthon csokid??

(#680) orso0355


orso0355
őstag

Helló

Nektek működik a PH app?
Nekem tegnap óta el se indul, azonnal leáll, pedig most nem volt rá frissítés se.
Újratelepítés se segített.

(#681) trebrona válasza orso0355 (#680) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#682) orso0355 válasza trebrona (#681) üzenetére


orso0355
őstag

Köszi! Megköszönni se tudtam mobilról, böngészőből, nemhogy megkeresni a topikot.
De most jó :DD

[ Szerkesztve ]

(#683) mpo


mpo
veterán

Arra gondoltam, hogy sajnos a mai magyar könnyűzene valóban piszok igénytelen, rossz szövegek, vacak ének, stb.

A közönség is igénytelen, ezért élnek meg.
Világsztárok szűk családi körben.

Miért kell föllépni, 60-70-80 évesen?
A minimál-nyugdíj meg a több száz milliós vagyon, csak adócsalásból jöhetett össze.
Magyar focit több mint 30 éve nem nézek, a Barcelonát meg a Premier League-ből pár csapatot néztem, de a Barcelonát sikerült tönkretenni.

A foci meg az egyház is pénzmosoda, korrupció.
A profizmus azt jelenti nálam, hogy piaci alapon működik, állami támogatás nélkül.
Film, zene, sport, egyház, mindenki, aki nem állami alkalmazott.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#684) orso0355 válasza mpo (#683) üzenetére


orso0355
őstag

Őőőőőőő

Oké.
:U:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.