Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

A routerrel kapcsolatos infók eddig eléggé szétszóródtak különböző hálózatos topicokban, gyűjtő helye nem volt, érdeklődést viszont láttam rá.
Két változata kapható, a Pro, ami HDD nélküli és lassabb processzort kapott, valamint a HD, amiben eltérő méretű HDD is helyet kap, így az eszköz NAS-ként is képes üzemelni.

Jelenleg kínai belpiacos termék, azonban a jól ismert berendelős webshopok kínálatában némileg $80 alatt elérhető a Pro, így import költséget nem számolva kb 24000 Forintért olyan eszközt kaphatunk, ami a hazai kínálatban ennek több, mint duplájáért kapható. A HD ára jóval borsosabb, az 1TB-os is $210 plusz a rárakódó költségek.

A gyári webUI kínai, legjobb tudomásom szerint még nincs belőle angol, de google translate segít.
A telefonos alkalmazás állítható angolra, és elvileg minden funkció elérhető belőle, ami webről is.

Továbbá készült rá OpenWrt, az alábbi linkről elérhető: [link]

Gyártói oldal: [link]

Orosz fórum nagyon sok kommenttel, saját felelősségre: [link]

Specifikáció (PRO):
MediaTek MT7621A Dual-core 880MHz processor
256M SLC nand flash ROM
512MB DDR3 RAM
802.11 a/b/G/n/ac WiFi
Simultaneous dual band 2.4GHz + 5.0GHz, max 2600Mbps
4 antenna
USB 3.0
3 Ethernet port
MU-MIMO
HDD: nincs

Specifikáció (HD):
Qualcomm IPQ8064 Dual-core 1.4GHz main processor
MediaTek MT7621A Dual-core 733MHz network coprocessor
256M SLC nand flash ROM
512MB DDR3 RAM
802.11 a/b/G/n/ac WiFi
Simultaneous dual band 2.4GHz + 5.0GHz, max 2600Mbps
4 antenna
USB 3.0
3 Ethernet port
MU-MIMO
HDD: 1-8TB

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Még néhány link:

Angol nyelvű használati útmutató (kínait csomagoltak a dobozba): [link]

fudi2002 tollából pár gondolat: [link]

Angol nyelvű teszt: [link]

Angol fórum: [link]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) fudi2002 válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem lesz egy pörgős topik. Ugyanis frissítettem, beállítottam és stabilan hozza amit kell egy éve már. Hozzá sem kellett nyúlni. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#4) Mosqu!to válasza fudi2002 (#3) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Hagytad a gyári szoftvert, vagy feltettél openwrt-t? Az alaphoz beállításhoz képest mikhez érdemes hozzányúlni?

Olvastam ebben a tesztben, hogy amenyiben az USB 3.0 engedélyezve van (nem tudom, hogy itt a portra vagy a 3.0 sebességre hivatkoznak-e), akkor a 2.4G sebesség leesik.
Erre találtál esetleg valami megoldást?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#5) fudi2002 válasza Mosqu!to (#4) üzenetére


fudi2002
veterán

Én a gyárival használom, mint írtam nem kellett piszkálni, tökéletesen tud mindent. A teló appból a legújabbra tud frissülni, javaslom. USB3-at én kikapcsoltam, nem néztem utána.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#6) Mosqu!to válasza fudi2002 (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Beállítottam a gyárit, frissítettem az utolsó verzióra (2.16.6), viszont sajnos csak az other régióval sikerült, Europera állítva nem találta a routert.
Így viszont nem találja az 5GHz jelet semmilyen eszköz itthon, pedig elvileg aktív. Neked azt hogy sikerült működésre bírni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) woodworm válasza Mosqu!to (#4) üzenetére


woodworm
veterán

Általános probléma usb 3.0 esetén, csak akkor van gond, ha csatlakoztatva van rá valamilyen eszköz, nem is mindegyikre érzékeny. Ha jelentkezik a probléma, akkor usb2 módra kell visszabutítani. Gondolom erre utaltak a testben.

Egyébként már van hazai alternatíva hasonló hardver beszerzésére, ha a ram és a flash nem is ekkora mint ebben.

(#8) fudi2002 válasza Mosqu!to (#6) üzenetére


fudi2002
veterán

5ghz channel: 38 és látni fogja.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#9) Mosqu!to válasza fudi2002 (#8) üzenetére


Mosqu!to
addikt

36 és 40-et látok csak, 38at nem. A dual frequencyt érdemes bekapcsolni, javíthat a sebességen? A signal strength-et mire érdemes tenni? A 2.4G -nél pedig a csatornát (10) és frequency bandet (20M) érdemes valami másra állítani az alapról?

(#7) woodworm
Köszi az infót. Mi amúyg a hazai alternatíva?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10) woodworm válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


woodworm
veterán

Az asus RT-AC65P. Fele ram és flash, a többi szinte ugyanaz.

(#11) fudi2002 válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem kell a dual. Az csak annyi, hogy a 2.4 és 5ghzes hálózatnak ugyanaz az ssidje. Lent, 5ghz résznél, bandwidht 80mhz, 36 körüli csatorna kiválaszt, erősség through the wall.

2.4 bandwidth szigorúan 40mhz.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#12) fudi2002 válasza woodworm (#10) üzenetére


fudi2002
veterán

Meg az, hogy a miénkben van egy méretes borda. Ez nem fő meg mint az asus...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#13) woodworm válasza fudi2002 (#12) üzenetére


woodworm
veterán

A broadcomos asusok fűtenek, de volt xiaomiban is, abban hiába volt hűtőborda ugyanúgy kazánként üzemelt. Ez az mt7621 szinte kézmeleg, nem nagyon megy 40° fölé körömnyi hűtőbordával sem. Megfordult egy pár mediatek alapú router nálam, van vele tapasztalatom.

(#14) fudi2002 válasza woodworm (#13) üzenetére


fudi2002
veterán

Meg amelyiken a borda alá becsúszott egy kábel. Asus minőség, nah... :B

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#15) Mosqu!to válasza fudi2002 (#11) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi, meggyógyult az 5G is, végre van a hálóban 40-50 helyett 250Mbit :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

2 tv van a lakásban, amin Plexen/HBO GO-n szoktam műsort nézni, ezek most az 5GHz wifin keresztül kapják az adatot. Sajnos mindkettőben előfordult napon belül a stream megakadása olyan szinten, hogy sehogy nem tudtam elérni, hogy tovább töltse, csak ha ethernet kábelt dugtam a tv-be és azon jött tovább az adat.
Mi okozhatja ezt? Eddig egy Asus RT18U volt itthon, és soha nem fordult elő hasonló eset, de az R3P -vel 2 nap alatt mindkét eszközön 1-1 alkalommal megtörtént.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#17) fudi2002 válasza Mosqu!to (#16) üzenetére


fudi2002
veterán

2.4en próbáld. 5ghzet 1-1 fal már haza tudja vágni.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18) sonka99


sonka99
csendes tag

Sziasztok!

Vettem én is egy R3P Pro-t, feltettem rá az openwrt-t és rosszabb lett a wifi sebesség. A gyári fw-vel két eszközzel is 500-540mbit/s-et produkáltam mióta openwrt van fent azóta max 400 megabit sikerült, valakinek ötlete esetleg? Szabad csatonára van állítva rendesen 80/160mhz el is próbáltam de semmi sajnos :(

(#19) fudi2002 válasza sonka99 (#18) üzenetére


fudi2002
veterán

Legújabbat raktad? Én hagytam a gyárit, féltem a nem kiforrott soc támogatástól, ezek szerint jól tettem. Rakd vissza a gyárit és használd. Épp múltkor olvasgattam hol tart a fejlesztése, a 160mhz többnyire dísz még.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#20) sonka99 válasza fudi2002 (#19) üzenetére


sonka99
csendes tag

Érdekes lemértem tegnap mikor tudtam aztán openwrt-vel ugyanúgy sikerült 500-540 körül mérni :U :W de még valahogy nemaz igazi...

(#21) sonka99 válasza sonka99 (#20) üzenetére


sonka99
csendes tag

Feltettem vissza az eredetit sokkal rosszabb volt mint az openwrt :DDD Felraktam újra az openwrt-t és szárnyal :))

(#22) fudi2002 válasza sonka99 (#21) üzenetére


fudi2002
veterán

Nocsak, új fordulat :)
Openvpn szerver van-é benne?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#23) sonka99 válasza fudi2002 (#22) üzenetére


sonka99
csendes tag

Én csak access pointként fogom használni :)
De ha gondolod kipróbálhatom :K

(#24) fudi2002 válasza sonka99 (#23) üzenetére


fudi2002
veterán

Majd azért számolj be hosszabb távú használat után milyen. :R

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#25) sonka99 válasza fudi2002 (#24) üzenetére


sonka99
csendes tag

Gondolkodom hogy írok egy cikket róla :K

(#26) fudi2002 válasza sonka99 (#25) üzenetére


fudi2002
veterán

Tedd meg, hogy megnézed a menüben, hogy van-e openvpn szerver.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#27) sonka99 válasza fudi2002 (#26) üzenetére


sonka99
csendes tag

openwrt-ben fel lehet rakni hozzá csomagot persze

(#28) fudi2002 válasza sonka99 (#27) üzenetére


fudi2002
veterán

Lan, 2.4ghz, 5ghz sebességeket letesztelted? Minden téren javult? TX erősség állítható? (rég használtam openwrt-t)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#29) sonka99


sonka99
csendes tag

igen

2,4ghz: 95-120mbit/s
5ghz: 500-560mbit/s

[ Szerkesztve ]

(#30) fudi2002 válasza sonka99 (#29) üzenetére


fudi2002
veterán

20dbm a max? Ha a régió Bolívia akkor is?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#31) sonka99 válasza fudi2002 (#30) üzenetére


sonka99
csendes tag

Közben átállítottam a régiót magyarra és 23dbm lett

(#32) fudi2002 válasza sonka99 (#31) üzenetére


fudi2002
veterán

Bolíviánál nem engedi magasabbra?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#33) fudi2002 válasza fudi2002 (#32) üzenetére


fudi2002
veterán

Apropó, 1 napja jött ki új build.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#34) sonka99 válasza fudi2002 (#33) üzenetére


sonka99
csendes tag

Feltettem az újat hát igazából nagy változást nem észleltem :)) Bolíviánál ugyanúgy annyi mint magyaron

(#35) fudi2002 válasza sonka99 (#34) üzenetére


fudi2002
veterán

No hosszabb távú tapasztalat?
Amúgy az openwrt leírását követve simán ment minden?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#36) fudi2002


fudi2002
veterán

http://d.miwifi.com/rom/ssh
Merthogy ezt sehogy nem érem el...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#37) sonka99 válasza fudi2002 (#36) üzenetére


sonka99
csendes tag

Teljesen jól működik a dolog🙂 annál a linknél a http,https el kell szórakozni átírni es utána vissza és utána jó lesz

(#38) fudi2002 válasza sonka99 (#37) üzenetére


fudi2002
veterán

Hát én szórakoztam, rohadtul nem töltődik be. 1x eljutottam a bejelenkezési adatokig, aztán már tovább nem...

No ez csodás, most meg sikerült. :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#39) sonka99 válasza fudi2002 (#38) üzenetére


sonka99
csendes tag

Sikerült felpakolni rá? :))

(#40) fudi2002 válasza sonka99 (#39) üzenetére


fudi2002
veterán

Áh, nem volt időm rá. De már sikerült a xiaomi fájlt lehegeszteni. Majd jövő hét szabi, meglesem majdan akkor.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#41) sonka99 válasza fudi2002 (#40) üzenetére


sonka99
csendes tag

Majd nyilatkozz ;)

(#42) fudi2002 válasza sonka99 (#41) üzenetére


fudi2002
veterán

Ófkorsz :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#43) fudi2002 válasza sonka99 (#41) üzenetére


fudi2002
veterán

Nos nem vagyok eldobva egyelőre. 40mhz 2.4ghz csak akkor megy ha force-olom, akkor is elmarad durván a gyáritól. 12mbyte/s vs gyári 15mbyte/s

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#44) sonka99 válasza fudi2002 (#43) üzenetére


sonka99
csendes tag

Hogy értve force-olod?

(#45) fudi2002 válasza sonka99 (#44) üzenetére


fudi2002
veterán

Simán belövöm 40mhzre semmi. 20mhz továbbra is, több csatornán is néztem. Advanced fül, force 40mhz na akkor oké.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#46) fudi2002 válasza fudi2002 (#45) üzenetére


fudi2002
veterán

Ráadásul az 5ghz most nem is akar menni. Remek...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#47) fudi2002 válasza fudi2002 (#46) üzenetére


fudi2002
veterán

Oké, kaland vége. Ment vissza a gyári. Újra 2.4ghz-en simán megy a másolás 15mbyte/s-el. Openwrtnél 12,5 jó ha megvolt. Az 5ghz meg már nem is ment, sztem vmi nem oké a legújabbal. Már nem volt kedvem régebbivel szórakozni, jó a gyári és pont.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#48) sonka99 válasza fudi2002 (#45) üzenetére


sonka99
csendes tag

De érdekes nekem tök jó eredményeket produkál... Drivereket jól felraktad?

(#49) fudi2002 válasza sonka99 (#48) üzenetére


fudi2002
veterán

Már milyen drivereket? Simán a leírás alapján openwrt és ennyi. Amúgy mikor épp ment az 5ghz akkor az kb ugyanazt hozta mint a gyárival. De 2.4 alatt gyengébb.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#50) fudi2002 válasza fudi2002 (#49) üzenetére


fudi2002
veterán

Softwareen belül külön a wifi drivert? Nem, azt nem írta a hivatalos openwrt oldal.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#51) sonka99 válasza fudi2002 (#50) üzenetére


sonka99
csendes tag

a packagesben ott lesz az mt7615 amit érdemes felrakni

(#52) fudi2002 válasza sonka99 (#51) üzenetére


fudi2002
veterán

Láttam, de le is írja, hogy már augusztus óta nem kell.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#53) sonka99 válasza fudi2002 (#52) üzenetére


sonka99
csendes tag

Lehet egy próbát megér nekem is fent van :K

(#54) fudi2002


fudi2002
veterán

Használja valaki eme routert wan 1gbittel?
Mik a tapasztalatok, mennyit tud a valóságban?
(Nálunk karakószörcsögön a telekom most építi hálózatát, úgyfest lehetőségem lesz a világ végén is erre.)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#55) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Hello! Van egy ilyen routerem r3pro.
Pici segítséget kérnék a beállításához:
Alapvetően jól működik , de szeretném a lehető legjobban beállítani. Tkom- os 300-as koaxos netem van és nem nevezhető stabilnak .Inkább csak a gyári fw- t használnám, mert a stabilitás lenne az elsődleges.A modem Sagemcom 3890v3. Netflix és hbogo streamelés tragédia...(Elképzelhető, hogy a két készülêk nincs megfelelően összehangolva..)."nas"célra is használnám média megosztáshoz.
Mindezeket szem előtt tartva, kérnék segítséget a router beállításához!
Előre is kőszönöm a válaszokat!

(#56) fudi2002 válasza Csikaibe (#55) üzenetére


fudi2002
veterán

Nekem tegnap lett tcom net, sagemcom eszközzel, de más típussal. Én a menüjében belőttem a pppoepassthrough-ot, aztán a modemet összekötöttem a router wan portjával, majd a routerben a wan-t átlőttem pppoe-re, 1414-es telszámon kértem pppoe jelszót generáljanak(a user látszik a tcom eszközben) azt beírtam és csatlakozás. Innentől sima liba. Csak a tcomos srácnak ne hidd el, mikor azt mondja a felhasználónév végére nem kell a t-online.hu, kell.
Előző hozzászólásomra pedig, tudja simán az 1000mbitet wanon is, 940-el megyen, szóval erre is ajánlott! (nem csak rá van írva)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#57) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Ok , köszi! Kipróbálom.

(#58) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Nekem mondjuk a lan a modemről megy a wifi meg a routerről. Ez okozhat problémát szerinted?
Ráadásul most próbálnám ki a nas használatát, de nem tudok belépni a kezelőfelületére( ez egy Qnap nas, nem a ruter ezen funkciója )
Egyébként a xiaomi router nas-ként való használatával van saját tapasztalatod?

(#59) fudi2002 válasza Csikaibe (#58) üzenetére


fudi2002
veterán

Ne variáld, mert nem fog menni. A router akkor jó ha így akarod, ha switchre kapcsolod. Csináld amit írtam, a router legyen az egyedüli osztó.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#60) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Hát sajnos ez nem jött össze... Nálam koaxos rendszer van, úgyhogy az általad ajánlott opció itt nem elérhető. A modemet persze kiiktattam, úgyhogy most a router vette át a vezetékes osztó szerepét, remélem a legjobbakat. Most a Nassal küzdök még.

(#61) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Na feladtam a nas beállítását,.. Visszatérnék a router nas funkciójához. Ahhoz tudsz segítséget nyújtani, hogy ezt hogyan állítsam be, hogy jól működjön.?
Szeretnêm hogy az usb-re csatlakiztatott vinyó folyamatosan elérhető legyen androidról is. Egyelőre odáig jutottam, hogy a miwifi appból látom a tartalmát, de az alkalmazásoknak nem tudom megadni az elérhetőségét, így nem látható. Olyan tippeket olvastam, hogy ilyen eszközöknek érdemes fix ip címet adni,... de vmi követhető részletes leírás kellene.

(#62) fudi2002 válasza Csikaibe (#61) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem annyira, mivel nem használom. Nálam homeszerver látja el ezt a feladatot 24/7. Gigabit net mellett a router lófütty hardver ügyileg ilyenre, már ha le is töltesz vele. Torrentre most kellett upgradelni a homeszervert is 4magos intelre..

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#63) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Köszönöm, időközben én is vettem szervert, szintén 4magos Intel...

(#64) fudi2002 válasza Csikaibe (#63) üzenetére


fudi2002
veterán

Ubuntu server, deluge torrent, samba, ftp néha zoneminder a kamerák profi működtetésére. Én jobb szeretem a nasoknál... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#65) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Mondjuk ezt már nem is értem...Ez a linuxos dolog a Nasokknál is működik, ...gondolom.
Akkor nálad az Ubuntu mire van felrakva?

(#66) fudi2002 válasza Csikaibe (#65) üzenetére


fudi2002
veterán

A 4magos intel core gépre. (rendes asztali gép a homeserver)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#67) Csikaibe


Csikaibe
újonc

Hát ezt a fogyasztás miatt lőttem ki...

(#68) fudi2002 válasza Csikaibe (#67) üzenetére


fudi2002
veterán

A régi atomom 30w-ot fogyasztott cuzammen. Majd lemérem vmikor ez mennyi, bár nem számít, kell és kész.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#69) Gabo4


Gabo4
csendes tag

Lenne ket kerdesem a tapasztalt urakhoz.
1; A telefonrol manageleshez mindenkeppen letre kell hozzak egy MI accountot? Hiaba nyomok a "Set up new router"-re, azt mondja nem talal semmit.
2; Erosen gondolkodom az OpenWRT-n, mert, hogy is mondjam a "parental control" resz megoldasa eleg foghijjasra sikeredet.
Ehhez viszont szeretnem ha meglenne az utolso angol ROM (2.10.46 INT) ha esetleg szeretnek visszaallni. Hivatalos oldalrol nem lehet letolteni. Nem hivatalosan sincs nagyon meg. Esetleg valakinek megvan? Vagy egy link?

Koszonom! :R

(#70) sonka99 válasza Gabo4 (#69) üzenetére


sonka99
csendes tag

Sziasztok!

Esetleg valakit nem érdekelne egy R3P Pro? :)

Köszi

(#71) fudi2002 válasza sonka99 (#70) üzenetére


fudi2002
veterán

Mennyiért?
Priviben, mert a biznisz itt tilos.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#72) attilav2


attilav2
őstag

A Mi Router Pro-ra Padavan fordítható prometheussal. Nekem nincsen R3P-m de kíváncsiságképp forgattam egy fw-t. Azt nem tudom hogy lehet rávarázsolni padavan-t.

templates.config
Azt tudni kell hogy valamiért kevesebb a választható(belefordítható) összetevő MiR3G-hez / 1200GU-hoz képest, de az általában szükséges dolgok elérhetők.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#73) attilav2 válasza attilav2 (#72) üzenetére


attilav2
őstag

Elérhetővé teszem, de mindenki saját felelősségére próbálgassa! Minden skin benne van, de lite skin pack van beleforgatva, minőségi különbséget én nem észleltem a full skin packhoz képest. A csatlakoztatott háttérárra loggolást(transmission.log file létrehozása) a transmission.sh-ból ha jól emlékszem kiszedtem és a módosítás bele lett forgatva, de a syslogba utána lehet nézni ha valami kínja van a transmission-nak.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#74) attilav2


attilav2
őstag

Új Padavan fw-ket pörgettem, mert elég sok minden frissült az utóbbi időben [Link]
Kipróbálni nem tudom mert nincs Mi-R3PRO-m, mindenki saját felelősségére próbálgassa!
Közvetlen link: Mi-R3PRO fw

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#75) fudi2002


fudi2002
veterán

Kérdés, hátha még valaki használja eme gépet.
A gyári szoftverrel valaki használta access pointként? Mármint, hogy eth-n kapcsolódik a hálózathoz és ő csak wifi ap.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.