Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bidone


bidone
csendes tag

Sziasztok,

Úgy látom, nincs szegénynek saját topikja, pedig szerintem megérdemli.
Itt megbeszélhetjük a beszerzés módjait és később kibeszélhetjük magát a telefont.

A fontosabb infók be fognak kerülni ide.

(#2) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Huhúúú,

nagyon csábít a teló..

Pont most árulom az Optimus 2X-em, hogy lecseréljem az új Mini pro-ra,
mert nem használom ki, de ahogy megláttam ezt a telót, ugyanazt éreztem,
mint az Optimus-nál > meg kell vennem ! xD

Nagyon kíváncsi vagyok a szállítással kapcsolatos tapasztalatokra, amint
valaki kipróbálja, megyek én is szerintem rendelni ;P

Hajrá legjobb ár/érték arányú KINAI :Y telefon ^..^

(#3) bidone válasza ßrainiac (#2) üzenetére


bidone
csendes tag

meg kell várni az első tapasztalatokat, a kínai fórumokon sokan panaszkodnak, reméljük a bajok megoldódnak mire a sorozatgyártás elkezdődik

(#4) feliks


feliks
senior tag

Hát egy biztos: Nagyon érdekelne hogy mikor és hol lehet majd beszerezni, na meg persze hogy mennyiért. Ha be tudok szerezni egyet(amire eddig nem sok esélyt látok, pedig ha jól olvastam akkor aug31-től már a gyártósorokról elindultak az első darabok a boltok felé), akkor hamar jön majd logoutra Galaxy S2 vs. Xiaomi MI-ONE összehasonlító nagyteszt.. :)

[Be Happy]

(#5) bidone


bidone
csendes tag

megváltozott a xiaomi honlapja, lehet, hogy megkezdődött a forgalmazás?
kéne valaki aki tud kínaiul...

(#6) KonzolKartel

Én is kíváncsian várom az értékeléseket!

szerk.:

"For the moment is not available officially outside China (some non-official online shops offer pre-orders, but it's at your own risk), maybe it will be later."

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7) bidone válasza KonzolKartel (#6) üzenetére


bidone
csendes tag

hmm, valakinek kínai ismerős?
egyelőre buktának tűnik az ügy

(#8) szcsi


szcsi
tag

A dealextremen hamarosan megjelenik, így lassan aktuális lesz a rendelése. Engem egyedül az összeszerelés minősége (a végleges verzióról nincs angol nyelvű teszt) és a garanciáztatás milyensége zavar.
No meg az árfolyamok alakulása :W

[ Szerkesztve ]

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#9) llaszlo


llaszlo
veterán

Én is néztem ezt a telót viszont tuti nem kockáztatnék meg kb 70e HUF-ot, hogy ha valami baja lesz. Ha lesz magyar forgalmazó akkor majd más lesz a helyzet.

(#10) hallerlaller válasza llaszlo (#9) üzenetére


hallerlaller
addikt

felejtsd el, olvasom az oldalukat, 300e db-ra van előrendelésük odahaza és egyelőre ezeket gyártják, szóval kínában is hónapokat várnak rá sajnos.. :(

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11) ducsidu


ducsidu
senior tag

Nagyon jónak tűnik ez a telefon :D
[link]

(#12) ku-cu


ku-cu
tag

He-he-he! Kicioccó.

(#13) ducsidu válasza ku-cu (#12) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nagyon jól lett beárazva -.-" bár remélhetőleg lesz jobb is

(#14) ku-cu válasza ducsidu (#13) üzenetére


ku-cu
tag

Reméljük. Bár ezt látva elbizonytalanodtam, egy kicsit...

(#15) ducsidu válasza ku-cu (#14) üzenetére


ducsidu
senior tag

Hogy érted hogy elbizontalanodtál?

(#16) hallerlaller válasza ku-cu (#12) üzenetére


hallerlaller
addikt

tehát már vesznek fel elörendelést európában is? reméljük egy évnél tovább nem kell rá várni.. :S

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#17) ku-cu válasza ducsidu (#15) üzenetére


ku-cu
tag

Csak az árát elnézve. Persze, nem ugyan az a gyártó (bár mindkettőt kínaiak tervezik, gyártják, kínában), egyre kevésbé hiszek ebben a 300 dolláros csodában. De ne legyen igazam...

(#18) ducsidu válasza ku-cu (#17) üzenetére


ducsidu
senior tag

Azért nem egy kategória... Olvastad a Skate tesztjét? A Xiaomi M1 (elméletileg) sokkal gyorsabb

(#19) ducsidu válasza ku-cu (#17) üzenetére


ducsidu
senior tag

Azért nem egy kategória... Olvastad a Skate tesztjét? A Xiaomi M1 (elméletileg) sokkal gyorsabb

(#20) Xiaomi


Xiaomi
csendes tag

Sziasztok!
Akit érdekel Xiaomi M1 írjon nyugodtan, mert sikerült a gyártóval megegyeznem, úgyhogy tudok hozatni MO.-ra is :)
Irányár: 100k.

(#21) szcsi


szcsi
tag

Akkor ezzel kapcsolatban kérdeznék is: hivatalos forgalmazó lesz (leszel) ahol lesz garanciáztatás is?
És mikorra várható?

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#22) osvatha válasza Xiaomi (#20) üzenetére


osvatha
tag

Engem is erdekelne tobb reszlet, elore kell fizetni, es kintrol erkezik, vagy itthon atvetelkor, ez brutto ar, vagy nem cegen keresztul megy, stb....

[ Szerkesztve ]

(#23) Xiaomi


Xiaomi
csendes tag

1.) Nem leszek hivatalos forgalmazó, de a gyártó céggel állok kapcsolatban.
2.) A garanciát még megkérdezem, de én úgy tudom van.(1 éves gyártói garanciát tippelek)
3.) A héten már rendelhető, de a külföldről való szállítást meg kell várni.(~ 2-6 nap)
4.) A fizetni átvételkor (szemrevételezés, kipróbálás után) kell. Ez a teljes ár.
Ha !komolyan! érdekel, az egész ország területén megnézhető, átvehető.

(#24) ducsidu válasza Xiaomi (#23) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nem írnál róla egy tesztet (mondjuk Logoutra)?

(#25) Xiaomi


Xiaomi
csendes tag

Mivel túl adok rajtuk igazából a telefont nem próbáltam még, csak be-kikapcs, egy-két főbb funkció és ennyi.(megnéztem jól működik-e)
Viszont ha nagyobb lesz az érdeklődés a telefon iránt és lesz nálam több darab, egyet biztos alávetek egy komolyabb tesztnek. :)
Annyit tudok mondani, hogy amit eddig néztem azok megfelelnek a külföldi és egyéb helyeken leírt tesztek eredményeinek.

[ Szerkesztve ]

(#26) kutkut válasza Xiaomi (#23) üzenetére


kutkut
addikt

És hogy működne egy gariztatás? El kéne postázni a telót Kínában stb.? :)

Meizu MX3 32GB

(#27) Xiaomi válasza kutkut (#26) üzenetére


Xiaomi
csendes tag

Küldtem egy emailt a gyártónak a garanciával kapcsolatban, mondjuk azt érdemes leszögezni, hogy ezeknek a Kínia telefonoknak a garanciáztatása teljesen más világ, ahhoz az eljáráshoz képest amit itt megszokhattunk Európában.
De valószínű igen, postázás lenne ilyenkor az eljárás.

(#28) kutkut válasza Xiaomi (#27) üzenetére


kutkut
addikt

"...teljesen más világ, ahhoz az eljáráshoz képest amit itt megszokhattunk..."

Aha, köszi.

Meizu MX3 32GB

(#29) Xiaomi válasza kutkut (#28) üzenetére


Xiaomi
csendes tag

Ezt én is csak idéztem egy fórumról, ahol Kínai termékek garanciájáról volt szó.
Nekem még (szerencsére) nem kellet eddig semmit sem visszaküldeni, ezért saját tapasztalattal nem tudok szolgálni.

(#30) szcsi válasza Xiaomi (#27) üzenetére


szcsi
tag

Ha valóban csájníz fog működni akkor az remek lesz.
Legalábbis amit én eddig tapasztaltam.

Elég a kép/rövid videó ahol látható a hiba meg valami amiről azonosítanak és küldik is az újat. Persze tapasztalatom csak olcsóbb dolgokkal van.

Bár hasonlóan szervizelik mondjuk a BB, iphone telefonokat. Ha nem szoftveres a baj akkor fődarabcsere...

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#31) Xiaomi válasza szcsi (#30) üzenetére


Xiaomi
csendes tag

Én is ezt a fajta eljárást tartom ésszerűnek, remélhetőleg így is van, de kiderül majd az email-ből.Hong Kongban most múlt éjfél, szóval még egy kicsit várni kell a válaszra :)

(#32) Xiaomi


Xiaomi
csendes tag

Tegnap előtt kaptam emailt a gyártótól a garanciával kapcsolatban, csak még nem volt időm feljönni.
3 éves gyártói garanciát biztosítanak a telefonra.

(#33) fuze


fuze
őstag

Valakinek van ilyen telefonja? :)

adms.hu | UI Designer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.