Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) geri005


geri005
tag

Kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak, milyen romot használ stb...

(#2) punk17


punk17
aktív tag

#1 geri005:
Úgy látom nem nagy itt az élet :DDD. Mi pár napja vettünk egyet, 2.3 fut rajta, de nem lehet rootolni, de megtaláltam a gyártó honlapján a firmwaret, így megpróbálok csinálni egy alapból rootolt romot és azt felrakni. Nekünk M009F van, igaz csak pár napos. Neked milyen van?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#3) 2v


2v
csendes tag

Sziasztok.
Meg tudja valaki mondani hogy a recovery módot hogy lehet előcsalni?
Köszönöm

(#4) emilmano


emilmano
csendes tag

Hello! Nekem van egy eladó alkatrésznek. Készülék törött ház és szakadt érintőpanel szalagkábellel, de egérrel tökéletesen működik. Van egy töltő és egy usb, net csatlakozós átalakító. Ár megegyezés alapján privátban.

emilmano

(#5) Fecamester


Fecamester
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy fantasztikus MID WM8650-es Tablet kínai izét. Bütykölni kellett, nem várok tőle csodát. De nem műkszik az érintőképernyője....Valaki segítene, hogy hogyan tudnám újrahúzni vagy resetelni vagy ilyesmi? Programok, kábelek stb? Üdv.!!

(#6) emilmano válasza Fecamester (#5) üzenetére


emilmano
csendes tag

Hello!
Szerintem neked is az lessz a bajod mint nekem volt, hogy meg van törve a szalagkábel az érintőpanelen. Ebay-ról rendeltem 3 hét alatt jött megközel 3000 forintért fóliás és új.

emilmano

(#7) Fecamester válasza emilmano (#6) üzenetére


Fecamester
csendes tag

Szia. Sajnos nem szalagkábel prbléma. Reseteltem és azóta nem működik az érintőképernyő....A pontos típusa m010mf. Tudna valaki segíteni, hogy hogy tudom újrahúzni? :W

(#8) emilmano válasza Fecamester (#7) üzenetére


emilmano
csendes tag

Nem wm8650 a típus?

emilmano

(#9) Fecamester válasza emilmano (#8) üzenetére


Fecamester
csendes tag

Az alaplapján M010f van írva. MID kínai bizbasz:) WM8650? Ezt hol kellene megtalálnom rajta?

(#10) szabozsef


szabozsef
csendes tag

Sziasztok.Frissiteni akartam ezen a tipuson,de rosszul csinaltam,most bekapcsol, a led világitt es kb ennyi.recovery menűt,hogy tudom előhivni?mivel ez regebbi wm igy az usb interface a széles hosszú,tán 24 pines mi a neve ennek a csatlakozonak?köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.