Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Egon


Egon
nagyúr

A fenti kérdéskörben várok _gyakorlati tapasztalatokat_, _első kézből_ (tehát nem elvi fejtegetés, illetve nem a ''szomszédpistaaztmondtahogysz*r'' jellegű hozzászólások érdekelnek). Főleg a Logitech termékei érdekelnek.

Amire különösen kíváncsi vagyok:
- adott cucc mennyi idő után megy le ''energiatakarékosba'', és mennyi idő míg ''feléled''? Esetleg lehet-é valahogy ezen időt állítani (driver, segédprogi, registry buherálás stb.)?
- egyik haver Genius wireless cuccosa pl. olyat csinál, hogy folyamatos billentyű-lenyomás esetén pár másodperc után egyszerűen figyelmen kívül hagyja a gomb állapotát (azaz pl. fps-re tökéletesen alkalmatlan, kivéve ha pl. méterenként meg-megállva akarsz előre haladni...;]). Logitech termékek csinálnak-e ilyet (ha igen, ki lehet-é kapcsolni valamilyen módon)?
- mennyire zavaró az egér szokásosnál nagyobb súlya?
- egyéb buktatók, ami miatt nem javallott ilyet venni játékcélra (NEM vagyok hardcore fps-es!!!), leszámítva az elemigényt )azt megoldom).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2) Garold


Garold
senior tag

Nekem egy Logitech rádiós egér-billentyűzet párosom van, a TESCO-ban vettem bruttó 20e-ért. Eddig semmi bajom nem volt vele, tökéletesen lehet vele játszani is - sokat FPS-ezem. Az egér súlyáról annyit, hogy 10 perc és megszokod. Eddig egy hátrányát fedeztem fel, hogy nem lehet vele Winfost telepíteni, mert nem ismeri fel, sőt ha van bootmanager programod is akkor nem lehet oprendszerek között változtatgatni a fent említett okokból. Csak azon csodálkozom, hogy ha a BIOS tökéletesen felismeri Bill bácsi miért nem gondolt ilyenre? Az elemproblémáról meg annyit, hogy bárhol lehet venni potom pénzért egy pár elemakkumlátort.
Szerintem megéri rákölteni, mert sok kényelmes dolgot lehet vele csinálni, pl. ágyból gépelni(mint most is), stb.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#3) bandrew


bandrew
tag

Szia nekem 1 Azona rádiós combóm van.
ez kb 5-10 perc után megy el aludni.
amilyen stilusban én játszom vele úgy nincs rá panaszom, nem kell neki nagyon gyorsan mozognia :DD
A felismerési problémát meg tényleg nem értem, az enyém ráadásul USB-s, azon kivül, hogy első használat előtt elfelejtettem engedélyezni a BIOS-ban az USB bill. támogatást nem volt vele semmi bajom. A win ígyis felismerte, és elkezdte használni, csak a bootmagicot nem tudtam használni. 1 perc erejéig vissza dugtam a ps2-s bill. beállítottam, és onnantól kezdve jó.

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4) b.bone


b.bone
senior tag

rádió billenytűzetem még nem volt, viszont egerem kettő is.

az A4tech-ről röviden csak annit hogy csupa negatív tapasztalat. pár órát bírt aksival, gyenge minősg stb.

egy pár hónapja vettem egy logitech cordless optical-t. mx700 nem feküdt a design miatt. ez a logitech sokkal jobb mint az előzö. elég sokat ülök a gép előtt mégis kibír több mint egy hónapot két db ceruza elemmel. energia takarékos üzemmódba pár sec alatt lemegy. feléledést meg észre se lehet venni. nem kell rá várni vagy hasonló, nem is kell 2-3szor ide oda mozgatni pár centit mint az A4tech-et. egyszerűen nagyon jó.

viszont én sem vagyok egy hardcore gamer, de azért egy idő után az agyamra ment. játékra egyszerűen nem jó. legalábbis FPS-re. ha esetleg gamelni támad kedvem akkor Intellimouse 1.1A-t használok.

ja és a súly. az a legjobb. szerintem kifejezetten jó hogy nehezebb. nem szeretem a könnyű egereket. ennél legalább lehez érezni hogy mozgatok valamit.



[Szerkesztve]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#5) Egon válasza b.bone (#4) üzenetére


Egon
nagyúr

Konkrétan miért nem jó játékra?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) Egon


Egon
nagyúr

up

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) L3zl13 válasza Egon (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

FPS-re a minimálisan lassabb reakcióideje miatt nem ajánlott.

Én szerencsére nem nagyon FPS-ezek. A többi játéknál meg nincs vele gond.

Aki hülye, haljon meg!

(#8) jamez


jamez
senior tag

Nekem Logitech Cordlessem van: egér + keyb. Én aksikat használok az egérben de 2 hónapot bírja. a bill. kb 1,5 évig ment sima elemmel.
Szerintem FPS-re is jó.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#9) jamez válasza L3zl13 (#7) üzenetére


jamez
senior tag

Egy lassab átlagos gamernék mindegy gondolom.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10) b.bone válasza Egon (#5) üzenetére


b.bone
senior tag

van valami késése. fogalmam sincs mennyi. de írhatok ide egy baromi kis számot találomra ha gondolod:)
lassabban reagál mint egy drótós. netezésnél észre sem vehető. meg mondjuk egy stratégia játéknál sem. sőt még FPS-nél is csak multiban kezdett zavarni mikor már vérre ment;]

meg annyira nem is pontos. nem mondanám hogy használhatatlan, de azért lehet érezni a különbséget. egyébként ami konkrétan zavart hogy nem lehetett úgy fimonkodni. ez alatt értsd hogy pl jó messze lévő ellent (mikor alig pár pixel az egész) egyszerűen nem tudtam eltalálni. nah. drótossal sikerül.

amúgy szvsz meg lehet szokni. csak nekem nem sikerült. ezt a ''miért nem jó játékra'' dolgot nehéz elmagyarázni. szerintem próbálj meg szerezni egyet kölcsönbe egy pár órára. és próbáld ki ha teheted. esetleg arról is lehet szó hogy oda adom egy hétre. de csak úgy ha nagyon vigyázol rá és vissza is adod:) viszont vidéki vagyok. szerdáként bejárok a műegyetemre. ha érdekel dobj egy mailt.

végül: az a véleményem, hogy rádiósból aztán végképp csak jó márkát érdemes venni azaz logitech-et. ami meg baromi drága. én ezt 17k-ért vettem. így utólag azt mondom ennyire azért nem jó. de tudod. kinek a pap kinek a papné...

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#11) Bagoly


Bagoly
senior tag

Hát én egy rádiós logi billentyűt prószáltam, de ha nagyon vertem a billentyűket bizony az ütlegelés befejezése után is írt > késése van. Szóval a valóban gyors FPS-eknél van ''spleen'' a kezed mozgása és annak a képernyőn megjelenő következménye között. Talán a Bluetoothosok jobbak, olyat még nem próbáltam.
Véleményem szerint gyors fps-en kívül mindenre jó, de legalább annyi a macera az elemcsere, nehezebb egér dolgokkal, mint elötte a zsinórral.

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#12) Egon válasza b.bone (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi a segítséget! Amúgy én az MX700-at néztem ki...:)
Kölcsönbe tudok szerezni egy Click! típust, úgyhogy köszi a felajánlást, rendes vagy, de megoldom...:P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) Egon válasza Bagoly (#11) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem emlékszel hogy pontosan melyik modellt használtad?
Amúgy multiban _sosem_ játszok fps-t (vagy ha mégis, akkor max. visszarakom a régit...), másrészt a bill. késése szvsz annyira nem gáz, mintha az egér késne...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) zsiga667 válasza Egon (#13) üzenetére


zsiga667
addikt

Bill késése ugyanolyan gáz, mert pl. nem tudsz félreugrani egy rakéta elől...
Szeintem nem érdemes rádiósra váltani, mert:
1. DRÁGA
2. Játékra nagyon nem jó

Engem pl. nagyon zavar az egér ''draut''-ja :), de még így is sokkal jobban megy az UT zsinóros egérrel mint rádióssal.

(#15) Egon válasza zsiga667 (#14) üzenetére


Egon
nagyúr

Nézd, számomra ''A'' játék korántsem az fps (sőt!), hanem a jó, körökre osztott stratégiák... Azokat tényleg lehet játéknak nevezni, az agyatlan lövöldözést már kevésbé...:t
Szóval a gépidő max. 10%-át tennék ki az fps-ek (a többit strat + net), és azt sem multiban (''csak'' a ''buta'' gép ellen...), úgyhogy ennek függvényében kéretik hozzászólni...:t
A cucc ára különösebben nem érdekel (bekalkuláltam)...:t

Pontosan azért váltok ráiósra, mert BAROMIRA zavar a drót...:((:(((:(((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#16) zsiga667 válasza Egon (#15) üzenetére


zsiga667
addikt

Mondhattad volna hogy TBS-re kell a cucc. :D
(Egyébként szerintem is azok a legjobb játékok...)

Így már megérheti a váltás. Egy Cordless Desktop MX szerintem tökéletes, MX700-zal.

(#17) Bagoly válasza Egon (#13) üzenetére


Bagoly
senior tag

De azt ami itt is volt tesztelve. cordless desktop optical (vagy mi a neve). Fekete-ezüst bili, oldalán görgő. A billentyűzet késése tényleg nem annyira gáz, de abszolút elárulja, hogy az egér mennyit fog késni, mert ugye a kommunikáció módja ugyanaz.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#18) L3zl13 válasza Bagoly (#17) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igaz, de az MX már más.
Az egér teljesen, és a vevő is.
A billa ugyanúgy néz ki, de belül lehet, hogy az is változott.
A késés billánál nem lehet technológiai korlát. Egérnél már talán.

De az opticalt nem teszteltem, szóval összehasonlítási alapom nincs...

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#19) Egon válasza Bagoly (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát akkor reménykedem benne, hogy az MX verziónál már jobb a helyzet...:)
Egyébként (igaz nagyon rövid ideig, de) kipróbáltam egy Logitech Click! mouse-t. Megfelelően beállított érzékenység mellett (!!!) semmi zavarót nem tapasztaltam...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) HEBI válasza Egon (#15) üzenetére


HEBI
senior tag

A rádiós, infrás cuccoknak az a baja a gyakorlatban, hogy azokkal törödni kell, ha csak keveset is de kell. Nem mindegy a távolság, az aksi töltöttsége, stb.
A vezetékest meg bedugod és megy.
Az FPS-ekben meg tényleg nem látni a különbséget, de valahogy mégis többször kikaptam és nem voltam olyan pontos. Úgyhogy szerintem jól gondold meg, mert drága és könnyen lehet, hogy egy hónap múlva rájössz, hogy a vezeték nem is zavart. A vezeték legfeljebb esztétikailag zavarhat szerintem, akkor tényleg jobb a rádiós. Eddig egy embert ismerek aki maradéktalanul elégedett a Logitech setjével, Ő rajzolgat a gépével az asztalán csak a TFT, a bill és az egér van, semmi vezeték, a gépe meg az asztal alatt ezektől messze.
Ahogy leírtad az igényeidet neked is jó lehet, de FPS-re tarts valami vezetékest!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#21) Egon válasza HEBI (#20) üzenetére


Egon
nagyúr

A vezetékben az zavar, hogy (mivel nem egy hagyományos asztalon van az egér, hanem kihúzható billentyűzet-fiókon, így keveset fekszik föl a zsinór -> a súlya lehúzza, mindig elmászik az egér...:((( Ha meg ''felkunkorítok'' egy adag zsinórt, akkor az mindenbe beakad, egy idő után lecsúszik stb. :().

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#22) HEBI válasza Egon (#19) üzenetére


HEBI
senior tag

Ja és tapasztalatból mondom, hogy a MX széria egere sokkal érzékenyebb az alatta lévő felszínre(MX500), kell neki ''válogatott'' egérpad. Simán a fényes asztalon van hogy ugrál, amit a MS egerétől nem láttam. Nekem milyen asztalon lenne, vagy használsz egérpadot?

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#23) HEBI válasza Egon (#21) üzenetére


HEBI
senior tag

Nekem is ez volt a bajom! Ezért fogtam a kihúzható lapot és beraktam a szekrény mögé, a billt és az egeret megfelraktam az asztalra! Igaz, hogy sokkal kevesebb hely volt, de mérföldekkel jobb volt használni, mert végre az egér és a bill. közötti távolságot kényelmesre tudtam venni. A kihúzhatós cuccal az a baj, hogy a bill. és az egér túl közel van egymáshoz, de lelogó vezeték is hátrány ebben igazad van.


[Szerkesztve]

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#24) zsiga667 válasza Egon (#21) üzenetére


zsiga667
addikt

Még nagy asztalon is zavaró... Nekem pl. kb. 1 m2 hely van az asztalomon csak az egérnek...

(#25) vlaci79 válasza jamez (#8) üzenetére


vlaci79
senior tag

udv
Egered optikai?
Nalam mx700 gyari akkuval 8 nap korul birja napi 4 ora hasznalattal kb.
(meg jo h most mar vannak nagyobb teljesitmenyu akkuk is)

#11
Mx 700 nal nincs gond az elem cserevel (akkukat hasznal).
Mikor elkezd jelezni h merul le az akku, akkor 1 napig meg elmegy.
Raerek este felrakni a tolto allvanyara az egeret, ejszaka meg feltoltodik.

[Szerkesztve]

(#26) Egon válasza HEBI (#22) üzenetére


Egon
nagyúr

Egérpadot használok.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#27) HEBI válasza vlaci79 (#25) üzenetére


HEBI
senior tag

Na ez az amit egy vezetékessel soha nem kell megcsinálni! Ezt kell jól meggondolni, no meg azt, hogy X sok pénzt ráköltesz a gépre, azt semmivel sem lesz jobb, sőt! Én későn gondolkodtam, de Egonnak még nem késő!

[Szerkesztve]

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#28) vlaci79 válasza HEBI (#20) üzenetére


vlaci79
senior tag

udv
Nekem gondot okozott a vezetekes a konnyu eger. Ebbe halt bele az elozo egerem,agy szelerol elkezdett lefordulni heti rendszereseggel.

(#29) Egon válasza HEBI (#27) üzenetére


Egon
nagyúr

:) Akkor még meggondolom...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#30) L3zl13 válasza HEBI (#27) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Inkább szívok heti egyszer a feltöltéssel/akkucserével, mint folyamatosan a beakadó zsinórral. :U

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#31) Egon


Egon
nagyúr

Továbbra is várom a gyakorlati tapasztalatokat...:)
Apropó: amit írtam az #1-ben (''folyamatos gomb nyomvatartása nem megy mert kikapcsol'' jelenség), olyannal nem találkozott senki? Mennyi idő ''nemhasználat'' után mennek le készenlétbe? Ilyeneket várok (pontos típus megjelölésével), PLZ! :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#32) HEBI válasza L3zl13 (#30) üzenetére


HEBI
senior tag

A folyamatosan beakadó zsinór az milyen? :U

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#33) L3zl13 válasza Egon (#31) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Cordless Desktop MX:
Gomblenyomós problémát nem tapasztaltam.
Készenlét... Passz. Még soha nem mértem.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#34) L3zl13 válasza HEBI (#32) üzenetére


L3zl13
nagyúr

:F

Aki hülye, haljon meg!

(#35) HEBI válasza Egon (#31) üzenetére


HEBI
senior tag

Nekem volt Wireless Genius Optical egerem az is 800 dpi-s. De annál érezhető volt a wakeup, de kevesebb volt, mint egy sec. Szerintem nem lehet lemérni, mennyivel lassabb egy rádiós egér. Napi használat mellett neked szerintem fel sem tűnne, 10% FPS-ben meg valamivel rosszabb lennél, de ott sem lehet látni semmit. Netezésre meg a MX sorozat ideális, azzal sokat nyernél a görgő alatt és feletti gombokkal. De akkor inkább vegyél egy MX500-at a végén úgyis az lesz...

[Szerkesztve]

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#36) HEBI válasza L3zl13 (#34) üzenetére


HEBI
senior tag

Te írtad:
''Inkább szívok heti egyszer a feltöltéssel/akkucserével, mint folyamatosan a beakadó zsinórral.''
Nálam még egyszer nem akadt be a zsinór, van az asztalon és kész!
Na részemről a téma lezárva! Én nem vennék újra vezetéknélküli combót, semmivel sem jobb, sőt!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#37) hungeek


hungeek
senior tag

Logitech Cordless Desktop Optical Deluxe-om van (egér+bill):

1. kibaszottul designos
2. egérrel GOND NÉLKÜL lehet FPS-t játszani, én még késleltetést nem vettem észre
3. 3-4 méterre még kitűnően működik
4. kényelmes!

én azért vettem ezt a combo-t mert balkezes vagyok és ebben szimmetrikus egér van, tehát én is haszálhatom gond nélkül...

jah mikor leteszi magát az egér ''hibernált''-ba utána a wake-up nincs 1mp (kb olyan 0,3-0,5-re saccolom). Próbáltam már Genius vezeték nélküli egereket, hát ez FÉNYÉVEKKEL jobb. Egy valamihez kell hozzászokni, a viszonylag nagy súlyhoz, ez kezdetben szokatlan, de 1 hét alatt megszokja az ember.

(#38) hungeek válasza Egon (#31) üzenetére


hungeek
senior tag

mingyá lemérem :)

(#39) hungeek válasza hungeek (#38) üzenetére


hungeek
senior tag

valamivel több mint 1 perc

(#40) L3zl13 válasza HEBI (#36) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Most akkor azt várod, hogy magyarázzam el, hogy milyen az a beakadó zsinór?

Hát jó:
Tudod, az egérből lóg ki az a hosszú valami, ami összeköti a számítógéppel.
Nos ahogy az egeret használod a zsinór általában vándorol az asztalon, na ilyenkor előfordul, hogy a zsinór pont odakerül egy asztalon lévő objektum sarkához, míg a zsinór többi része az objektum sarka mögött halad tovább. Ilyenkor ha az egeret magad felé húzod, ez a megfeszülő zsinórt az ojjektum sarkának nyomja F erővel. Ezáltal az ojjektum és a zsinór közti súrlódás jelentősen megnövekszik, és az egeret nehezebb lesz magad felé tovább.

Jeletősen ronthatja a dolgot, ha az ojjektum alja, és az asztal között kis, befelé szűkülő rés található, amely kb megegyezik a zsinór vastagságával, mert ez esetben a zsinór bekerülhet ebbe a résbe, és olyan erősen megszorulhat, hogy utánna csak a zsinór maglazítása után lehet az egeret újra szabadon mozgatni...

Szóval valami ilyesmi. Az ábrák még készülnek... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#41) HEBI válasza L3zl13 (#40) üzenetére


HEBI
senior tag

Szerintem ábrára itt nem lesz szükség! Egon ilyet akar akkor ilyet vesz, szerintem neki amire használja jó lesz. Legszívesebben küldenék egy képet az egeremről itt a gép mellett, de nem teszem. Az Egon helyezete más ott a lelogó vezeték tényleg gázos, érezhetően húzza az egeret! De ha nem akarja feltenni az asztalra akkor vegyen rádiósat és viselje a következményeket!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#42) zsiga667 válasza HEBI (#41) üzenetére


zsiga667
addikt

OFF
A csigának egyáltalán nem nagy a súrlódása... :D
ON

(#43) Avicularia


Avicularia
veterán

Logitech MX szettem van,teljesen jó FPS-re is ,elötte cordless mouseman opticalom volt,az lassú volt FPS-re alkalmatlan,de az MX 700 ebben is nagyon jó ,a bill szvsz semmivel nem késik jobban mintha zsinóros lenne
ja és kiviszem magammal a konyhába ha eszek ,és onnan vezérlem a winampot a médiagombokkal is ,mert megy falon keresztül is :))
ezt tessék zsinórossal megcsinálni :)

(#44) HEBI válasza Avicularia (#43) üzenetére


HEBI
senior tag

Hát ha neked, erre van szükséged! :)) Komolyan kivitted valamikor is? Na melózok, bye!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#45) Intelligencs

Logitech Cordless Desktop Optical

Ilyenem van már néhány hónapja, maradéktalanul elégedett vagyok. Far Cry-t nyomom vele, semmi késleltetést és pontatlanságot nem tapasztalalok sem az egérnél, sem a billentyűzetnél.

Ugyanilyen egeret vettem annak idején külön a másik gépemhez, az már évek óta megvan, szuper!
Zsinór sux, golyós görgő sux! Soha többet hagyományos egeret! Billentyűzet annyira nem izgatott, csak volt egy akció, és 18 ezerért megvettem ezt a kombot, ugyanannyiért, mint annak idején csak az egeret önmagában. Mondjuk nem bántam meg, például amikor a TV-n filmet nézek, a media playert az ágyamból fekve tudom irányítani, mintha távirányítós lenne a számítógépem.

Szóval nekem bejött.

The Amiga, Born a Champion

(#46) b.bone válasza Intelligencs (#45) üzenetére


b.bone
senior tag

nekem ez van
[L]http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/HU/HU,CRID=3,CONTENTID=6551[/L] neked is? na én pont a Far Cry miatt vettem egy intelli 1.1-et.

rohadt drága volt ez a rádiós cucc és én közel sem vagyok maradéktalanul elégedett vele. jó nem olyan rossz. de azért ne mondjad már hogy ugyan olyan jó FPS-re mint egy drótos. ez egyszerűen nem igaz.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#47) I_Am válasza Avicularia (#43) üzenetére


I_Am
veterán

Az Mx settet csak megerősíteni tudom.

Bigbone: az az egér tényleg nincs valami jól eltaláva, sőt akkora késleltetése van, hogy már-már zavaró windows-ban is.

De az MX700 optikailag nagyon ott van és nem érezni a különbséget az 500-ashoz képest. Max. a súlyát kell megszokni semmi mást. (azt is lehet csökkenteni egy kis barkáccsal, csak garivesztés miatt nem ajánlott)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#48) b.bone válasza I_Am (#47) üzenetére


b.bone
senior tag

igen. lehet. de! marha mérges vagyok. elősször is mit kezdjek azzal k. mx700-al ha balkezes vagyok? a másik. ha lenne is balkezes akkor sem tartok igényt ennyi extra gombra meg erre a design-ra:((
valami egyszerűt miért nem lehet jóra csinálni?:(((

tudom tudom. kapitalizmus...:(

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#49) Egon


Egon
nagyúr

Könyörgöm, azért ne öljétek meg egymást...:(
Ne flémeljünk, kérem, arra ott a rengeteg Intel vs. AMD, illetve Ati vs. nVidia topic...:)
Próbáljon meg mindenki arra szorítkozni, hogy leírja a tapasztalatait, és ne kommentálja fórumtársa hozzászólását! Maradjunk konstruktívek...;]
Köszönöm.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#50) Egon


Egon
nagyúr

Külön köszönet Hungeek-nek, mivel támpontot adott a készenléti állapotba kapcsolás időparaméterével kapcsolatban...:C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.