Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) b.bone válasza Egon (#5) üzenetére


b.bone
senior tag

van valami késése. fogalmam sincs mennyi. de írhatok ide egy baromi kis számot találomra ha gondolod:)
lassabban reagál mint egy drótós. netezésnél észre sem vehető. meg mondjuk egy stratégia játéknál sem. sőt még FPS-nél is csak multiban kezdett zavarni mikor már vérre ment;]

meg annyira nem is pontos. nem mondanám hogy használhatatlan, de azért lehet érezni a különbséget. egyébként ami konkrétan zavart hogy nem lehetett úgy fimonkodni. ez alatt értsd hogy pl jó messze lévő ellent (mikor alig pár pixel az egész) egyszerűen nem tudtam eltalálni. nah. drótossal sikerül.

amúgy szvsz meg lehet szokni. csak nekem nem sikerült. ezt a ''miért nem jó játékra'' dolgot nehéz elmagyarázni. szerintem próbálj meg szerezni egyet kölcsönbe egy pár órára. és próbáld ki ha teheted. esetleg arról is lehet szó hogy oda adom egy hétre. de csak úgy ha nagyon vigyázol rá és vissza is adod:) viszont vidéki vagyok. szerdáként bejárok a műegyetemre. ha érdekel dobj egy mailt.

végül: az a véleményem, hogy rádiósból aztán végképp csak jó márkát érdemes venni azaz logitech-et. ami meg baromi drága. én ezt 17k-ért vettem. így utólag azt mondom ennyire azért nem jó. de tudod. kinek a pap kinek a papné...

"guilty until proven innocent" - Artisjus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.