Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) mukibuci válasza Blyan (#9249) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem a szifon megoldása tökéletes lenne, esetleg lehetene egy ugyanolyan lista balra lapozva

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9252) Blyan válasza Pttypang (#9250) üzenetére


Blyan
félisten

Használtál már iOs eszközt, vagy csak véded a félkész redmondi ócskaságot ész nélkül? :U

A lockscreen nem Noticenter, csak jelzésre alkalmas, segít, hogy ne kelljen a böngészgetned a feloldott telefonon - példának hoztam fel, a kis butus rendszerednek, a noti center értelemszerűen a feloldott telefonon belül található, és természetesen szabályozható, hogy mi kerüljöjn ki a lock screenre, sőt az is, hogy csak jelzés legyen róla, vagy preview is, és még természetesebb módon lezárható a iPhone is.

Srácok, én nagyon szeretem a WP-t. de ha egy fan a seggébe dugja a fejét, az már azért bosszantó. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9253) crey


crey
MODERÁTOR

Ha már szifon... Ezt nevezem jó minőségű, átgondolt és okos applikációnak. Pedig csak egy szutykos mailer app... :U

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9254) catroot válasza Blyan (#9252) üzenetére


catroot
veterán

Ne félj, én itt bólogatok a sarokban! :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9255) Pttypang válasza Blyan (#9252) üzenetére


Pttypang
veterán

Használtam már kb 1-1,5 órát szifont ^^
Védem, mivel én meg vagyok elégedve vele, ofc lehetne jobb is :U
Írtam már, hogy a balra húzható móka nekem bejönne :)
Viszont azt hittem a kép alapján, hogy ez konkrétan a lockscreen :P
Nem vagyok fan, csak mint már írtam, nem támasztok túl nagy igényeket ezen a téren a telefon felé.. ezért általában nem nagyon jönnek át nekem az ilyen panaszok, hogy valaki nem képes létezni skype/viber/etc nélkül.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#9256) Blyan válasza crey (#9253) üzenetére


Blyan
félisten

Ühüm, és várhatsz félévet mire bekerülsz a rendszerbe - arról nem is beszélve, hogy minden levelezésed átáramlik a szerverükön. :D

Az alkalmazás UI-sze elég baráti, de a többi azért egy vicces móka.

(#9255) Crytec210

Védjed, csak maradj a földön. Én pl nem másfélórás használat után véleményezem sem az iOS-t sem a WP.t

(#9257) crey

Hát... nem tudom. :D De az igazság hozzátartozik, hogy egy hete töltöttem le, és még mindig 240000-en vannak előttem, mire sorra kerülök. Az nem vicces picit? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9257) crey válasza Blyan (#9256) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát... A gmail után már nem mindegy ki olvassa a leveleim?.... :U ;]

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9258) btudos válasza Pttypang (#9255) üzenetére


btudos
veterán

Képesek vagyunk létezni, de ha veszünk sok pénzért egy telefont, amihez tartoznak bizonyos szolgáltatások, amiket használni lehet, akkor kihasználjuk. Nekem is a WP a kedvenc rendszerem, de pontosan tudom hogy sok dologban nagyon le van maradva. Nem várok el Android féle nyíltságot (kell a fenének), de legalább alapvető rendszerfunkciók terén(mint az értesítés, ne felejtsd el hogy okostelefonról beszélünk) azért hozhatná az iOS megbízhatóságát.

Alapvetően el lennék én értesítési központ nélkül is, ha az általam használt alkalmazások mindegyike úgy küldené az értesítést és úgy jelezne számmal a csempén mint ahogy az események valóban történnek. Na ez rohadtul nem történik meg.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9259) Pttypang válasza btudos (#9258) üzenetére


Pttypang
veterán

Tisztában vagyok a hiányosságaival és hibáival :) De amíg az MS-t nem érdekli, addig nem hiszem, hogy történne bármi ^^

Everybody lies.

(#9260) mukibuci válasza btudos (#9258) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és vissza is térhetünk a kedvencemhez, amit tovább is gondoltam: szánalom, hogy viber csak a nokiákon megy, de ezt tudták tovább fokozni, hogy wp8on már azokon se :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9261) btudos válasza Pttypang (#9259) üzenetére


btudos
veterán

Nem tudjuk mi érdekli jelen pillanatban az MS-t, mert magasról tesz a kommunikációra. :((( Így csak álmodozunk és várakozunk, hátha lesz valami, de valószínűbb hogy úgy fog bármi is történni, mint ahog vége lett a világnak ;]

Macikám, az egy dolog, hogy az MS nem ösztönzi kellőképpen a fejlesztőket, de az, hogy a Viber WP-n kimondva kimondatlanul egy nagy rakás sz@r, ez elvitathatatlan. Erről igazából a Viber fejlesztőivel kéne elbeszélgetni, nem a Microsoft dolga más cégek VoIP szolgáltatásaihoz normális klienst írni. :N Amúgy ezt áthelyezhetnénk az on topikba, mert elveszítjük a topik eredeti szellemiségét ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9262) polonic válasza mukibuci (#9260) üzenetére


polonic
félisten

Pff, abszolút jogos.

Engem a photosynth esete szomorít el.

Nem volt egy hűdenagy szám alkalmazás, de wp7-en imádtam. Nem igaz, hogy nem tud elkészülni. Vagy akkor a 7-esre valót miért nem lehet használni. . .

Amikor meg érdeklődtem róla twitteren, jött a bullshit duma.

(#9263) Pttypang válasza btudos (#9261) üzenetére


Pttypang
veterán

Marad akkor az én elképzelésem, hogy talicskában tolják a lakásomba a bevételük 10%-át :DDD

Everybody lies.

(#9264) catroot válasza mukibuci (#9260) üzenetére


catroot
veterán

Miért? wp8-as Nokiákra nincs Viber, vagy mi? :F

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9265) polonic válasza catroot (#9264) üzenetére


polonic
félisten

Lófasz van helyette

(#9266) mukibuci válasza catroot (#9264) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

durva, mi? :D

ms helyében megírnám ezeket a progikat nulláról a fejlesztők helyett :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9267) btudos válasza catroot (#9264) üzenetére


btudos
veterán

WP8-ra egyáltalán nincs Viber, csak a bétának is igen gyenge Messenger, ami ha válaszolnék egy frissen kapott üzenetre, kiírja, hogy az adott felhasználó készülékére nincs telepítve a Viber (akkor honnan küldte az üzenetet édes f@xom? :((( ), és kapjam be. Na én ennél a pillanatnál döntöttem úgy hogy rohadtul nem hiányzik a Viber az életemből.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9268) Blyan válasza polonic (#9262) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy ezt nem is értem, nem úgy volt hogy minden WP7 alkalmazás megy WP8-on?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9269) mukibuci válasza btudos (#9267) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pedig az a helyzet, hogy nálam kétszerannyian használják, mint a whatsappot. A viber szinte mindenkinek felkerül a telefonjára :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9270) polonic válasza Blyan (#9268) üzenetére


polonic
félisten

Elvileg. . .

A gyakorlat mást mutat.

(#9271) crey válasza Blyan (#9268) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kivéve, ha a fejlesztő pullolta az adott WP7-es Appot....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9272) Pttypang válasza mukibuci (#9269) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem értem, akkor már miért nem fb? :DDD

Everybody lies.

(#9273) Barthezz2 válasza Blyan (#9268) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mennyi minden úgy volt már Ballmeréknál:D

Everybody lies.

(#9274) mukibuci válasza Pttypang (#9272) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amint lehet képet/videót küldözgetni vele és lesz benne videóhívás, minden más lehúzhatja a rolót :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9275) btudos válasza mukibuci (#9269) üzenetére


btudos
veterán

Tudom. De ha egy banda ilyen klienst ki mer adni, akkor én abból a fejlesztésből köszönöm nem kérek :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9276) mukibuci válasza btudos (#9275) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azt a messenger fosbugtenger változatot én sem használtam, de a nokiással nincs baj :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9277) Alexios válasza mukibuci (#9276) üzenetére


Alexios
veterán

de wp8-on nincs nokiás :D

(#9278) mukibuci válasza Alexios (#9277) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

se wp8am, se nokiám :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9279) btudos válasza mukibuci (#9276) üzenetére


btudos
veterán

Nálam igazából ott elásták magukat hogy még bőven a Nokiás verzió előtt így ki merték adni, és azóta se bírtak változtatni rajta.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9280) Lall válasza Blyan (#9252) üzenetére


Lall
veterán

Nekem személy szerint ez a pofamba (es ezaltal masok pofajaba) tolja az infot nem igazán tetszik. Ugy kéne, hogy a piktogram kint van a lockscreen-en, de csak egy balra elhuzassal jön be a noti center és ha a telefonod jelszoval vedett, akkor bizony be kelljen írni a jelszot. Mert így a kedves nejem/anyam/apam/szeretom... is látja, ha barmilyen uzenetem jött. Tudom ki lehet kapcsolni mi jelenjen meg, de nekem es szerintem sok mas! :) embernek ez lenne megfelelobb/biztonsagosabb.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9281) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Látom megy hőbörgés. Szerencsére engem csak addig foglalkoztattak ennek az oprendszernek csúfolt fostengernek a hiányosságai, amíg ráértem vele törődni. :D Nyárig még kibírom ezzel, aztán valahogy váltani kéne droidra, mert megint lesz szabadidőm idegeskedni :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9282) Blyan válasza Lall (#9280) üzenetére


Blyan
félisten

De ha tudod, hogy ki lehet kapcsolni, akkor min vernyákolsz Te kufircgép? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9283) Воланд válasza Blyan (#9268) üzenetére


Воланд
titán

menni megy egy kis rugdosas utan, de szvsz a voip api miatt egy kicsit tobbet kell rugdosni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9284) Lall válasza Oppenheimer (#9281) üzenetére


Lall
veterán

Droidra? Bombaötlet bájgúnár.

Blyan: De én szeretném látni, hogy jött. Vagy az is megoldható iOS-en, hogy mutatja, hogy jött valami, de azt nem, hogy kitől és mi? Nem tudom, ezért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9285) Oppenheimer válasza Lall (#9284) üzenetére


Oppenheimer
veterán

BB-re nem váltok. Nem követem el még egyszer ugyan azt a hibát, nekem kellenek appok. Az iphone meg buzis, ide nekem a samoleddel! ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9286) btudos válasza Oppenheimer (#9285) üzenetére


btudos
veterán

Fogadjunk kevesebbet sírna a szád ha Ativ-ot vettél volna ;]

Amúgy meg biztos kell neked az Android? :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9287) Blyan válasza Lall (#9284) üzenetére


Blyan
félisten

A kitől az látszik, a mi az nem, legalább is a lock screenen, de ha teljesen kikapcsolod, a feloldott képernyőn akkor is látszik az alkalmazáson, hogy mennyi új értesítés van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9288) Blyan válasza btudos (#9286) üzenetére


Blyan
félisten

Hogyne kéne neki, Botival ők ketten a legnagyobb droid fanok. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9289) Lall válasza Blyan (#9287) üzenetére


Lall
veterán

A kitőlt pedig fontos, hogy ne lássák. WP-nél is bosszant, hogy a felső sávba odabassza. Gyakorlatilag minden elolvasható belőle. Ráadásul itt kikapcsolni sem lehet. Marad a BB. ;] Vagy szeptemberig (ekkor jár le a hűségem a Telenornál), megcsinálják a wp8 noti rendszerét is normálisan. Tudom... ébresztő.

Boti: Nem az a gond, hogy a tolvaj elolvassa, azt pont leszarom, de ha a feleségem a telefon tolvaj az már nem annyira adja. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9290) gzbotii válasza Pttypang (#9247) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat ha valaki ellop tolem egy iPhone 5-ot a legkisseb bajom is az, hogy elolvassa az baratnomtol kapott sms elso sorat :U
Meg a gamil fiokomat feltori

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9291) Blyan válasza Lall (#9289) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor nincs hátra, mint előre. :D Hajrá BB.

Na mentem United meccset nézni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9292) Lall válasza Blyan (#9291) üzenetére


Lall
veterán

B+ azt tök elfelejtettem. Na megyek is a nappaliba lesni én is.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9293) gzbotii válasza Blyan (#9288) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ja.
Latom jo nagy az elegedtlenseg itt. Amit meg is tudok erteni. Valoban gaz, amit MS muvel mobil OS fejszlesztes neven.
Van egy stabil es stilusos rendszer, de ez nem eleg...

Sokan mondjak, ha felhozom, hogy nekem kell FB chat meg Instagram: az minek, hulyeseg, hipster, igenytelen, alja, szanalmas. Na de kerem, amig az en penzembol veszek valamit es az en igenyeimet elegitse ki...es pl en arra vagyok, hogy a http://t-pont.hu- jojjon be hibatalnul, Flashel addig nekem az kell.

Es nem az erdekel, hogy mas mit haszanal, masnek mi kell...

Osszesegeben hasznaltam 9 honapig WP-t, 4 honapig iOS-t, es 11 honapig droidot. Szerintem, ezek kozul a legjobb az iOS. Hozza a stabilitas, egyseges stilust appok es rendszer szinten valamint normalis tamogatast es meg az ertesitesek is megjonnek :U

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9294) Blyan


Blyan
félisten

Azon gondolkoztam, hogy vajon lenne per és ki és kit, ha ilyenné válna az iOS hivatalos kezelőfelülete? :D

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9295) gzbotii válasza Blyan (#9294) üzenetére


gzbotii
veterán

Rusnya :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9296) Blyan válasza gzbotii (#9295) üzenetére


Blyan
félisten

Semmiben nem különbözik a mostanitól, azt leszámítva, hogy gesztusokkal vezérelhető.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9297) Oppenheimer válasza Blyan (#9296) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pont ezért rusnya.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9298) Blyan válasza Oppenheimer (#9297) üzenetére


Blyan
félisten

De legalább működik. :DDD Az innovációt láthatóan nem érdekli a megbízhatóság. :P

Boti
Lépj túl a dokkon. Egyrészt iPhone 5 volt, tehát egy sorral több app fér ki, másrészt meg nem az volt a lényeg, hanem, hogy a home gombot teljesen nélkülözhetővé lehet tenni vele.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9299) gzbotii válasza Blyan (#9296) üzenetére


gzbotii
veterán

Tenyleg? :DDD
Azonkivul, hogy kicsit zsufoltabb..meg az a dokk se ilyen, emelekeim szerint :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9300) Pttypang válasza mukibuci (#9274) üzenetére


Pttypang
veterán

Képet lehet :)) Az ms erre azt válaszolná: "Há nektek semmi se nem elég???" :DDD
(#9290) gzbotii
Lall megindokolta tökéletesen :D

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.