Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows meta file ( hogyan ? ) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DavKri


DavKri
csendes tag

A problémám egyszerű . WMF fájlokat kéne létrehoznom , de nem akarok programot venni ( vagy illegális szoftvert használni) .

Létezik-e megoldás ?? :F

(#2) khalox válasza DavKri (#1) üzenetére


khalox
őstag

Megszerkeszted amit meg kell, kirakod a vágólapra és van egy clipmeta.exe nevű fájl, amivel a vágólap tartalmát el bírod menteni metafájlként. Amúgy meg néhány konverziós program is ismeri.

A clipmeta.exe általában TeX-disztibúciókban lelhető fel, de ha végképp nem találod, akkor dobj egy mailt és elküldöm.

[Szerkesztve]

(#3) #54715584


#54715584
törölt tag

Nem használtam még a progit, de a windowsnak van egy movie maker nevezetű progija. Talán azzal lehet ilyet csinálni. :) A frissítés meg fent van a Ms update siteján... :)

(#4) DavKri válasza khalox (#2) üzenetére


DavKri
csendes tag

khalox : Ha nem gond elkérném ezt a programot .Aszem ez illeszkedik legjobban a lehetőségeimhez . ( ha birja mehet az adatoknál levő e-mailra )

köszönöm!

:)

(#5) DavKri válasza #54715584 (#3) üzenetére


DavKri
csendes tag

monstre : Az a gond hogy a céges gépemen ''hívatalból'' legyaktak mindent ami nem kell a hétköznapi munkához :( . Az ötletet köszönöm !

davkri

(#6) #54715584 válasza DavKri (#5) üzenetére


#54715584
törölt tag

DavKri: nem tudom tudsz-e frissítést végezni azon a gépen, ha igen, frissítésként lehet telepíteni azt a progit.

khalox: az a progi engem is érdekelne, milyen formátumokat ismer a progi?

(#7) khalox válasza #54715584 (#6) üzenetére


khalox
őstag

Épp most mondom, hogy semmi más fomát nem ismer, csak a vágólapot menti WMF-be. :) kemény 12kbyte. A TeX-esek (az egy dokumentumkészítő) arra használják, hogy ábrákat szúrkáljanak be a TeX/LaTeX dokumentumaikba a DVI meghajtóval.

[Szerkesztve]

(#8) khalox válasza DavKri (#4) üzenetére


khalox
őstag

Elment...

(#9) DavKri válasza khalox (#8) üzenetére


DavKri
csendes tag

Megjött !

THANX!

davkri

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows meta file ( hogyan ? ) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.