Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergo_pet


Gergo_pet
aktív tag

Sziasztok, ilyen topicot ne nagyon találtam és a töbi topic sem igazán erről szól.
A lényeg, hogy mostanában egyre nagyobb teljesítményű vinyokat lehet beszerezni, azonben némelyik igen durva hőtermeléssel bír.
Személyszerint egy sata-s samsunggal vagyok megáldva, ami mondjuk defragmentáláskor igen tetemes 44 fokra is képes felhevűlni.
Namármost elgondolkodtam mit lehetne tenni, arra az elhatározásra jutottam ráteszem a P4 esemnek a gyári alubordáját venti nélkül csak ugy passzívban. Gondoltam, ugyanis a winyókon nagyon ügyesen a gyártók elhelyeznek egy öntapadós igen nagy felületű cimkét amit ha leveszel a garanci természetesen elszáll. Így pasztázás és egyéb nyalánkságok el is maradnak. Mind1, azért ha már kiötlöttem kipróbáltam, hogy csak úgy ráteszem. Legnagyobb csodálatomra, használaton kívül 2 fok volt a különbség terhelve 4 fok mínuszban. Meglepő volt, mindez lefogatás nélkül papíron keresztül.
Most azon gondolkozom, hogyan lehetne ráfogatni, hogy ne sérüljön a winyó?
Ha valaki tud valami jó ötletet a winyó hűtési problemra az nézzen be és írjon ide plz.
Természetesen én is tudom, hogy nem dől össze a világ még ha 50 fokra kúszik a hőmérséklete a winyónak akkor sem. Ez amolyan fun topic, bütykölgetés, ha úgy tetszik. :)

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.