Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hali!
Tesomnak most vettem genius slimstar 220-at, bedugta, elöjött a varázsló, pedig már a kapott cd-ről telepitettük a hozzá való drivert, de annyit ér mint halottnak a csók.. próbáltuk azt is hogy a varázslóban megatuk a cd-t hogy onnan telepitse az eszközt, nem müködött. a hátsó usb-re csatlakoztatva a billentyüzetet, akkor az eszközkezelöben "USB Device" telepitését kérné. ha elöre, akkor kiirja viszont, hogy usb multimedia keyboard, de ugyanugy nem érzékeli, nem reagál, a telepitett drivert figyelmen kivül hagyja. neten nem találtam frissebb drivert hozzá, csak régebbit ( genius oldala)

A billentyüzetnek semmi baja, ugyanis én rákötöttem a saját gépemre, hibátlanul müködik telepitett driver nélkül is! az én xp-m felirmeri, tesómé nem, pedig ugyanazt az xp-t használjuk, csak az hardware-ink mások! (xp 32 bit sp3)

Sztem vmi az usb portokkal nincs rendben, pedig pendrive-ot, egeret ilyeneket kezeli hiba nélkül... HELP PLS!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.