Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Wifi booster

Hozzászólások

(#1) Marwell


Marwell
csendes tag

Segítsetek légyszi honnan tudnék venni WLAN signál boostert vagy akár kapcsolási rajz is jó lenne mert van ismerettségem a cb rádiók terén tudom nem egy de hasonló 500 mW körüli kellene engedély nem számít mert nhh engedély van.

(#2) makus


makus
tag

www.mistral.hu micronet sp-923-500 (500mW)

(#3) Marwell válasza makus (#2) üzenetére


Marwell
csendes tag

Köszi de a Mistral computernél nincs semmire gari mert aláirat veled egy olyan papírt amin az szerepel ha nem a szak szerelő szereli be (Bolti eladó) és nincs róla számlád hogy az szerelte be akkor nem vonatkozik a készülékre a jótállás.
Mire én mondom az eladónak kérem azt a számlát amin elismered , hogy te szereted be.
- Mire az eladó : Hát én nem mehetek el beszerelni a boltból !!!
Tehát számítások szerint a Mistral Computer world-ot mellőzném merthogy nekem már volt vele problémám kb 35.000 Ft értékben.
Ráadásul a kiszolgálás is ''csicska'' az eladó (szakember) semmi kérdésemre nem tudott választ adni a készülékkel kapcsolatban. Kérdeztem ,hogy milyen tipusú a csatlakozója . Mire vállrángatva mondja : Hát ö ezt nem tudja?!. Oké nem kell tudnia. Kérdem mennyivel nö a teljesítményem ha ezt a készüléket beszerelem ??? Mire ö (SZAKEMBER) szintén vállat rángat hát ö ezt nem tududja megmondani. Ráadásul a garancia papírnál pont azt a részt bélyegzi le aholl az áll hogy csak akkor kapsz garit ha ezt az ő ''SZAKEMBERÜK'' szereli be. (olyan az eladva bélyegzőjük hogy egy kék téglalap alapban fehér betűk nem látszik alatta semmi) Namármost ha ez az ember azt sem tudja milyen csatlakozója van a készüléknek akkor az inkább ne nyúljon semmihez, és ne nevezzék Szakembernek . Más bajom nincs a MISTRAL COMPUTER WORLD el

(#4) robagp


robagp
tag

Hello!
Nézegettem 5G-s wifi booster-eket, de eszement drágák!
Mindössze 3 méteren múlik a wifi jelem. Ha behúzom a szoba közepére a gépet, akkor jó a jel, ott nem tudom használni a gépet, és a szobát se tudom átrendezni. A routert se tudom közelebb hozni, se kábellel nem tudom össze kötni. Vettem már egy 6m-es antenna hosszabbító kábelt, de nem tudja az 5G-t.
Szétvágott sörösdoboz, alufólia wifi antenna, házi készítésű dolgok nem jöttek be.
Mi módon tudnám, nem horror áron megoldani a jel erősítést?
Gondolkodtam, hogy veszek még egy routert, hogy az vegye a wifi-t és onnan kábellel tovább osztani a netet, de azt nem tudom hogy lehetséges-e....
Válaszokat előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Wifi booster
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.